روحانی: کالا‌ها گران شده، ولی قحطی به‌وجود نیامد
۹۴۵۳۳۵
۱۱ دی ۱۳۹۸ - ۲۱:۵۵
۴۱۳۷۵
رئیس جمهور در جلسه شورای اداری استان اردبیل با بیان اینکه خوشبختانه در این سفر طرح‌های خوبی به بهره‌برداری رسید و تفاهم‌نامه‌های مفیدی در راستای توسعه بیش از پیش استان به امضاء رسید، گفت: امیدوارم خدماتی که در این روز مبارک به مردم دلاور و بزرگ استان اردبیل ارایه شد، بتواند در توسعه این استان تأثیرگذار باشد.

پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست جمهوری: حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی شامگاه چهارشنبه، در جلسه شورای اداری استان اردبیل نقش این استان را در عرصه سیاسی و تحولات کشور و علم و دانش نقشی بی‌نظیر دانست و افزود: مردم، عالمان، جوانان و رزمندگان این استان در مراحل مختلف از دوران صفویه تاکنون در تحولات کشور، نقشی تأثیرگذار داشته‌اند.

روحانی ادامه داد: خوشبختانه امروز هماهنگی بسیار خوبی میان تمامی مسئولان استان اردبیل از جمله استاندار، نماینده ولی فقیه و نمایندگان مجلس برای تلاش در راستای خدمت به مردم استان وجود دارد که این بسیار ارزشمند است.

رئیس جمهور تأکید کرد: مطمئناً با هماهنگی، همدلی و همکاری می‌توانیم همه موانع و مشکلات را پشت سر بگذاریم.

روحانی با گرامیداشت میلاد حضرت زینب کبری(س) و روز پرستار، گفت: خدمات، تلاش و فداکاری‌های پرستاران و نقشی که آنان در کاهش آلام مردم و درمان بیماران در کشور دارند، بسیار حائز اهمیت است.

رئیس جمهور افزود: معمولاً پزشکان و جراحان در توجه بیشتری هستند، اما این در حالی است که نقش پرستاران، پیراپزشکان و سایر بخش‌های خدماتی در مراکز بهداشتی و درمانی نیز مهم بوده و همه دست به دست هم می‌دهند تا وسیله را برای شفای خداوند به بیماران مهیا سازند و نقش بسیار ارزشمند پرستاران باید همواره مد نظر بوده و قدردان آنها باشیم.

روحانی با اشاره به آغاز سال جدید میلادی، اظهار امیدواری کرد این سال برای همه صلح‌طلبان جهان سال خوبی بوده و سالی برای تحقق صلح جهانی و سعادت همه مردم جهان بویژه ملت ایران باشد.

رئیس جمهور با بیان اینکه طرح‌هایی که در این سفر در سطح استان اردبیل به بهره‌برداری رسید، بسیار طرح‌های خوبی بود، گفت:‌ خوشبختانه شاهد تحولات خوب و شتابانی در بخش صنعت استان هستیم.

روحانی با اشاره به افتتاح کارخانه تولید خودروهای سنگین گفت: ساخت کامیون به دست توانمند متخصصان ایرانی بسیار ارزشمند است و اینکه در این مجموعه توان تولید روزانه ۵۰ کامیون وجود دارد یک تحول بزرگ بشمار می‌رود.

رئیس جمهور افزود: در زمینه تولید لاستیک امروز یک فاز این کارخانه به بهره‌برداری رسید و این در حالی است که تولید ۳۰۰ هزار حلقه لاستیک توسط این مجموعه نیز اقدامی بسیار با ارزش است.

روحانی توسعه بخش صنعت و معدن را در کشور حائز اهمیت دانست و افزود: از وزیر صنعت، معدن و تجارت می‌خواهم در زمینه توسعه معادن استان اردبیل تلاش بیشتری انجام شود، چرا که این استان ظرفیت‌های بسیار خوبی در بخش معدن دارد.

رئیس جمهور با بیان اینکه در دولت یازدهم و دوازدهم اقدام بزرگی در شناسایی معادن، طی این سال‌ها انجام شده، خاطر نشان کرد: باید معادن به مردم و متخصصان واگذار شود، چرا که یک بخش مهم اشتغال و صنعت در کشور بخش معدن است و استان اردبیل ظرفیت‌ها و استعدادهای خوبی در بخش معدن دارد.

روحانی: کالا‌ها گران شده، ولی قحطی بوجود نیامد

روحانی همچنین با اشاره به توانمندی استان اردبیل در موضوع گردشگری، افزود: استان اردبیل از لحاظ گردشگری، زرخیز بوده و جاذبه‌های خوبی بویژه در ارتفاعات این استان وجود دارد.

رئیس جمهور افزود: در این دولت به دنبال اجرای طرحی در این استان در زمینه گردشگری بودم و قصد داشتم تا دریاچه‌های مصنوعی را در ارتفاعات استان اردبیل ایجاد کنم. در این راستا چند شرکت طرح‌های خوبی ارایه دادند اما امکان اجرای آن فراهم نشد.

روحانی با اشاره به ایجاد استعدادهای بسیار مناسب برای توسعه گردشگری در استان اردبیل از جمله جاذبه‌هایی نظیر پل معلق در این استان، گفت: باید در زمینه رونق گردشگری در این استان، تلاش کنیم چرا که با وجود این ظرفیت، اگر در این استان بیکار وجود داشته باشد، اصلاً قابل قبول نیست و این به معنای آن است که به درستی از ظرفیت‌ها استفاده نکرده‌ایم.

رئیس جمهور با بیان اینکه استان اردبیل سرشار از نعمات و ثروت‌های خدادادی است، گفت: استان اردبیل از لحاظ جایگاه جغرافیایی و مرزی موقعیت بسیار خوبی دارد و با کشور جمهوری آذربایجان مرز مشترک دارد که در این دولت روابط صمیمانه‌ای میان جمهوری اسلامی ایران و جمهوری آذربایجان برقرار بوده و طرح‌های خوبی میان دو کشور انجام شده است.

روحانی اظهارداشت: ایران و جمهوری آذربایجان چند طرح بزرگ اقتصادی از جمله ایجاد شهرک‌های صنعتی مشترک با هم دارند که در این استان می‌تواند تحول بزرگی ایجاد کند.

رئیس جمهور از پروژه راه‌آهن رشت – آستارا نیز به عنوان یکی دیگر از طرح‌های مشترک ایران و جمهوری آذربایجان یاد کرد و گفت: جمهوری اسلامی ایران روابط بسیار خوب و صمیمی با اکثر همسایگان خود از جمله روسیه، جمهوری آذربایجان، ترکیه، عراق و دیگر کشورها دارد.

روحانی گفت: ما ۱۵ همسایه داریم که روابط به جز با یکی الی ۲ همسایه خوب است، آن یکی، دو همسایه هم خودشان مقصرند که امیدوارم به جمع ما ملحق شوند.

رئیس جمهور تصریح کرد: کاری که دولت باید انجام دهد، فراهم کردن زیربناهاست که یکی از این زیربناها برقراری روابط خوب با کشورهای منطقه و همسایگان است.

روحانی با اشاره به سفر اخیر خود به کشور مالزی و برگزاری اجلاس ۴ جانبه با کشورهای قطر، ترکیه و مالزی، گفت:‌ در این نشست توافق‌های خوبی بین ۴ کشور صورت گرفت که یک کار زیربنایی است و می‌تواند تحولات اقتصادی برای کشورها ایجاد کند.

رئیس جمهور افزود: کار اقتصادی را مردم، ‌سرمایه‌گذاران، مهندسان و کارفرمایان انجام می‌دهند، کار دولت اقدامات زیربنایی است و توقعات از دولت باید به زیرساخت‌های کشور منتقل شود. همین فیبر نوری که امروز در استان مورد بهره‌برداری قرار گرفت یک کار زیربنایی است و این کاری است که از عهده مردم برنمی‌آید، اما اشتغال بر مبنای اینترنت، روبناست و کار مردم است.

روحانی ادامه داد: ساخت جاده‌ها یک کار زیربنایی است و در این دولت در بخش ساخت بزرگراه‌ها و راه‌آهن کارهای بسیار بزرگی انجام شده است. امنیت و تأمین آن کار دولت است، نیروهای نظامی، امنیتی و نیروهای مسلح، کار برقراری امنیت را انجام می‌دهند.

رئیس جمهور ادامه داد: سیستم بانکی که نقش مهمی در اقتصاد کشور دارد، کم کم باید جایگزین دولت در اجرای طرح‌های بزرگ اقتصادی شود. بانک‌های دولتی و خصوصی داریم که باید در این حوزه وارد شوند. یک تعداد بانک‌های خصولتی هم وجود داشت که در هم ادغام می‌شوند.

روحانی افزود: تنظیم کار بانک‌ها وظیفه دولت است و دولت در مورد بانک ملی، کمک بزرگی به این بانک کرده است در بخش‌های ارزی و تأمین کالاهای اساسی نیز دولت وظیفه دارد. در همین تحریم‌ها، برخی انتقاد می‌کنند که دولت چه کاری انجام داده است چرا به ما رسیدگی نمی‌کنند. از دوستانی که انتقاد می‌کنند، می‌پرسم که در این شرایط سخت که از ابتدای سال ۹۷ با اعمال تحریم‌ها، آغاز شد، آیا دولت کاری نکرده است. بسیاری کارشناسان و دلسوزان نزد من آمدند و گفتند برای اداره کشور راهی جز کوپنی کردن نداریم. حتی برخی نمایندگان در مجلس و صاحبنظران دانشگاهی و اقتصادی نیز همین نظر را داشتند، اما ما بدون اینکه کشور را کوپنی کنیم، اداره کردیم و کارشناسان واقعی می‌دانند که چه کار سختی انجام شد.

رئیس جمهور یادآور شد: امروز همه کالاهای اساسی را به وفور در بازار داریم و در اختیار مردم قرار گرفته است. این را قبول داریم که قیمت برخی کالاها گران شده، اما هیچ کالایی نایاب نشد و قحطی بوجود نیامد. ما زیر بار کوپنی کردن اجناس نرفتیم و این کار بسیار بزرگی بود که دولت انجام داد.

روحانی تأکید کرد: ما این وظیفه را به عهده داریم که کالاهای اساسی مورد نیاز مردم را تأمین کنیم و به همین خاطر همه کالاهای اساسی مورد نیاز مردم و همچنین دارو یا نهادهای کشاورزی و نیازهای اساسی مردم با ارز ۴۲۰۰ تومانی تأمین شد، برای سال آینده نیز ۱۰.۵ تا ۱۱ میلیارد دلار برای تأمین کالاهای اساسی با ارز ۴۲۰۰ تومانی اختصاص داده‌ایم و این با شرایط امروز کار بسیار سختی است.

رئیس جمهور افزود: اگر در شرایط عادی بودیم و تحریم بر علیه ما اعمال نشده بود، امسال حداقل ۶۰ میلیارد دلار درآمد نفتی داشتیم که این مبلغ حاصل نشده و فشار زیادی به دولت وارد شده و دست ما بسته می‌شود.

روحانی ادامه داد: در زمینه اعتباراتی هم که از بانک‌های خارجی می‌گرفتیم به همین شکل است، فقط یک بانک خارجی تعهد کرده بود، ۳۰ میلیارد یورو به ما بدهد که ۲ میلیارد یورو از آن قرار بود در راه‌آهن تهران – مشهد هزینه شود اما با اعمال تحریم‌ها این اعتبار محقق نشد، اما باز هم ما دست روی دست نگذاشتیم و روند توسعه و پیشرفت کشور و افتتاح پروژه‌ها متوقف نشد، همین امروز بیش از ۵ هزار میلیارد تومان پروژه در استان اردبیل افتتاح شد و بیش از ۲۵ هزار میلیارد تومان پروژه عملیات اجرایی‌اش آغاز شد.

رئیس جمهور با تأکید بر اینکه ملت و دولت هر دو باید با هم کار کنیم تا این شرایط سخت را پشت سر بگذاریم، گفت: یا باید در برابر دشمنان مقاومت کنیم یا باید ارزشمندترین الماس در اختیار خود را که همان استقلال کشور، مردم‌سالاری، اسلامیت، جمهوریت، منافع ملی و امنیت ملی ماست، به دشمن بدهیم.

روحانی افزود: می‌توانیم ابرقدرتی شویم و استقلال و آزادی خود را بفروشیم. طرح آنها را اجرا کنیم و فرد مورد نظر آنها روی کار بیاید. خونبهای قرن‌ها مجاهدت را بدهیم شاید آن وقت مردم ظاهراً شرایط خوبی داشته باشند و در آن حالت ارز ۱۳ هزار تومانی به یکباره نصف شود و اجناس ارزان شود، اما همه ما اعم از رهبری، دولت، مردم، فرهیختگان و همه و همه تصمیم نداریم، با هیچ قیمتی استقلال، جمهوریت و اسلامیت خود را بفروشیم.

رئیس جمهور تأکید کرد: بین دو حالت هستیم؛ یا رنج و تلخی کوتاه مدت، یا تلخی دایمی برای کشور. ممکن است خوشی موقت بخواهیم و یا رنج و تلخی دایم و یا رنج و تلخی که کوتاه مدت است اما در کنار آن گنج خود را حفظ کنیم.

روحانی تأکید کرد: یقین دارم که از این شرایط سخت عبور می‌کنیم و این خوش‌بینی نیست، بلکه حاصل تجربه و اعتماد به تاریخ کشور است.

رئیس جمهور با بیان اینکه فردی نیستم که از هیچ فرصتی بگذرم، گفت: اگر شرایطی باشد که همه اصول ما حفظ شود، جلسه می‌گذارم و مذاکره می‌کنم کما اینکه قبلاً هم این کار را انجام داده‌ایم، برای شرایط امروز مقصر نیستیم و تخلف نکردیم. عهد خود را زیر پا نگذاشتیم و به مردم دنیا و خود دروغ نگفتیم. امروز دولتی روی کار آمده که به هیچ تعهدی پایبند نیست و حتی تعهدات با دوستان خود را زیر پا گذاشته. معاهدات بین‌المللی را نقض کرده، از قراردادهای بین‌المللی خارج شده، زمین کشوری را به متجاوز می‌بخشد و فردی است که با هیچ قاعده‌ای نساخته است.

روحانی افزود: اینکه جلوی این فرد را می‌توانستیم بگیریم و با چراغ سبزی پررویی کرد را روزی که وقتش رسید، می‌گویم. امروز روز گله و شکایت نیست، بلکه روز وحدت است و همه باید با هم باشیم. همه دستگاه‌ها باید با هم و در کنار هم باشیم. نمی‌توان گفت که دولت خوب است و دستگاه قضایی بد است. یا دولت و دستگاه قضایی در کنار هم باشند و با مجلس نسازند. یا سه دستگاه با هم بسازیم و بگوییم دیگران خوب کار نمی‌کنند.

روحانی: کالا‌ها گران شده، ولی قحطی بوجود نیامد

رئیس جمهور با بیان اینکه در شرایطی هستیم که جز وحدت راهی نداریم، گفت: هر چه دشمنان ببینند که متحد هستیم و همدیگر را دوست داریم و در کنار هم هستیم، بیشتر ناامید می‌شوند.

روحانی افزود: همه جناح‌های کشور هدف واحد دارند، اسلامیت و جمهوریت را می‌خواهند، حال ممکن است سلیقه‌ها متفاوت باشد، اما راه آن قانون اساسی است و همه باید تسلیم قانون اساسی باشیم.

رئیس جمهور افزود: منشور حقوقی و میثاق ملی همه ما قانون اساسی است. همه باید در چارچوب آن کار و در همین راستا حرکت کنیم، راه دیگری وجود ندارد. باید به هم محبت کنیم و در چارچوب قانون اساسی با هم تعامل داشته باشیم.

روحانی با بیان اینکه چاره‌ای ندارم، لایحه‌ای که قانون می‌خواهد، تقدیم مجلس کنم، گفت: ممکن است شما خواسته‌ای داشته باشید. به عنوان نمونه منطقه آزاد می‌خواهید، من لایحه آن را تقدیم مجلس می‌کنم. مجلس تصویب کند و شورای نگهبان رد کند، چاره‌ای نداریم. حالا یک جایی بود که دعوای مجلس و شورای نگهبان را رسیدگی می‌کرد که امروز روغن‌کاری لازم دارد. خیلی‌ها به من می‌گویند، از جمله وزیران دولت که چرا رئیس جمهور فلان کار را انجام نمی‌دهد، مگر رئیس جمهور به تنهایی می‌تواند. قانون می‌گوید موضوعات مهم ملی باید به شورای عالی امنیت ملی برود، تازه بعد از تصویب در این شورا، رهبری باید آن را امضاء کند. می‌گویند به مردم بگو، چه بگویم. غیر از قانون اساسی نمی‌توانم عمل کنم.

رئیس جمهور با بیان اینکه همه ما باید در این شرایط تسلیم میثاقی شویم که از اول انقلاب به آن رأی دادیم، گفت: همه باید به این میثاق عمل کنیم، هر چه متحدتر باشیم سریع‌تر به مقصد می‌رسیم.

روحانی گفت: ایستگاه جایی است که باید سوار قطار شویم و حرکت کنیم. در حین حرکت نمی‌توانیم متوقف شویم و یا برگردیم. انتخابات یک ایستگاه است در ایستگاه‌ها می‌ایستیم، رأی می‌دهیم، انتخاب می‌کنیم تا لوکوموتیو به حرکت ادامه دهد.

رئیس جمهور افزود: دولتی انتخاب شده یا فردی برگزیده شده که برای کار کردن دوره‌ای دارد، اگر کسی اعتراض یا مشکلی دارد، قانون اساسی راه آن را پیش‌بینی کرده، باید از آن راه قانونی پیش برویم.

روحانی در بخش دیگری از سخنان خود افزود: در همه این سال ها از حرکت نایستاده‌ایم و دست نیاز به سوی کسی دراز نکردیم. بحث کردیم و تلاش کردیم و کشور را اداره کردیم. البته مردم مشکلاتی داشتند و با سختی مواجه شدند، اما همه تلاش ما این بود که رنج و مشکلات مردم را کاهش دهیم و همه توان خود را در این راه بکار گرفتیم.

رئیس جمهور با بیان اینکه اگر دشمن به آدم سنگ بزند، درد نمی‌آورد، گفت: در برابر زخم زبان و توطئه دشمن ناراحت نمی‌شویم، اما با دوستانمان امروز باید بیشتر مراقبت کنیم. کلوخ دوست خیلی دردناک است و با سنگ دشمن فرق می‌کند.

روحانی در این زمینه به داستانی از منصور حلاج اشاره کرد و گفت: به منصور سنگ می‌زدند، اما لبخند می‌زد فردی به او کلوخ پرتاب کرد،‌شروع به گریه کرد از او پرسیدند چرا سنگ خوردی خندیدی اما با یک کلوخ گریه کردی. منصور در پاسخ گفت سنگ‌ها مال دشمن بود اما کلوخ از طرف دوست پرتاب شد و دردناک بود.

رئیس جمهور تأکید کرد: راه امروز ما این است که در کنار هم باشیم و به جلو حرکت کنیم. اگر با هم باشیم و راه اسلام، ‌منافع ملی و وحدت و یکپارچگی ملی را انتخاب کنیم، دشمنان را مأیوس می‌کنیم.

روحانی اظهارداشت: تردید نکنید دشمنانی که سال ۹۷ می‌خواستند ملت ما را به زانو در آورده و به زمین بزنند، امروز کاملاً مأیوس هستند. پیشنهاداتی برای مذاکره می‌دهند که هر زمان ببینیم منافع و حقوق ملت تأمین می‌شود، برای حل مشکلات مردم درنگ نخواهیم کرد.

رئیس جمهور با بیان اینکه خداوند به ما نعمت‌های فراوانی عطا کرده و یکی از نعمت‌های بزرگ همین انقلاب اسلامی است، گفت:‌ مهم‌ترین سرمایه‌گذای ما تحمل‌پذیری، گذشت و با هم بودن و همچنین در کنار هم بودن و درک شرایط جهانی است.

انتشار یافته: 243
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
22:17 - 1398/10/11
کشور رو به باد فنا دادی کلید ساز کجایه کاری ؟؟؟
پاسخ ها
@₩₩₩@₩₩₩@
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۵۷ - ۱۳۹۸/۱۰/۱۲
تا پایان دولت تو قحطی که هیچ ایران تاراج خواهد شد.
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۲۹ - ۱۳۹۸/۱۰/۱۲
تا 1400 قحطی هم میاد
Iran, Islamic Republic of
22:17 - 1398/10/11
واقعا به ما بدبختا یارانه معیشتی ندادین به ساندیس یها دادین
United States
22:17 - 1398/10/11
فقط زودتر دوره ریاست جمهوری تو تمام شود خودش بهترین کمک به مردم است تو که خودت نمی روید دعا میکنیم زودتر دوره ریاست تمام شود قیافه تو را نبینند
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۰۱ - ۱۳۹۸/۱۰/۱۲
حالا این بره کی بیاد؟ از بیخ خرابه داداش
Iran, Islamic Republic of
22:19 - 1398/10/11
مسخره مردم نابود کردی بس کن دیگه
Iran, Islamic Republic of
22:19 - 1398/10/11
چه کاری برای ملت انجام داده
آقای روحانی حکومت اسلامی شما اصلن به فکر مردم بدبخت ملت بدبخت نیست
امین الان بعضی از مردم نان شب برای خوردن ندارد
شما اگر میخوای به ملت کمک کنید باید بنزین از فردا همان هزار تومان قبلی به شود
Iran, Islamic Republic of
22:20 - 1398/10/11
کاری که تو با کشور کردی با حمله ی مغول به ایران برابری میکنه کشور رو به صدسال قبل برگردوندی کلیدساز
Iran, Islamic Republic of
22:20 - 1398/10/11
ما هم میدونیم دولت دست رو دست نذاشته، بلکه با تمام توان برای نابودی ملت تلاش میکنه
پاسخ ها
امیر حسین
Iran, Islamic Republic of
۰۴:۱۷ - ۱۳۹۸/۱۰/۱۲
داداش برا اینکه خیابون ثارلله تو ولنجک کاخ داره.بنظرت همچین آدمی از چه درد مردم خبر داره؟!!!
Iran, Islamic Republic of
22:21 - 1398/10/11
از الان هدف بعدی معلوم شد
قحطی
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۳۹ - ۱۳۹۸/۱۰/۱۵
راست گفتی
Germany
22:22 - 1398/10/11
چقدر حافظه ما ضعیف است دلار که 3800 بود و یک شبه در 96 کردید 4200
پاسخ ها
بدون نام
Germany
۰۳:۰۲ - ۱۳۹۸/۱۰/۱۲
یک هفته ای هم کردن 20 هزار!
ایرانی
United Arab Emirates
۱۱:۵۰ - ۱۳۹۸/۱۰/۱۲
آقای روحانی خواهش می کنیم سخنرانی نکنید
Iran, Islamic Republic of
22:23 - 1398/10/11
سنگ پای قزوین دیگه روش نمیشه بیاد وسط
Iran, Islamic Republic of
22:23 - 1398/10/11
خسته نباشید دهن مردم را سرویس کردی وقتی مردم توان خرید ندارند انگار قحطی امده بابا خیلی رو داری
Iran, Islamic Republic of
22:24 - 1398/10/11
کی بود میگفت وقتی بنزین گرون بشه هیچی گرون نمیشه
Iran, Islamic Republic of
22:25 - 1398/10/11
آره راست میگه هنوز مردم زنده اند.دقیقا منتظر به فنا رفتن مردم هستند
Iran, Islamic Republic of
22:26 - 1398/10/11
واقعا وقتی فهم یک ریس جمهور اینه باید فاتح ان کشور وجامعه را خواند شرمت باد با اینگونه حرف زدن وبه خودت افتخار کردن
Iran, Islamic Republic of
22:27 - 1398/10/11
قحطی مدیریت جهادی، مقاومتی عارضه جانسوز ایرانیانی است که تا به حال سراب را به جای اب گوارا انتخاب کرده اند.
Iran, Islamic Republic of
22:30 - 1398/10/11
یا جل الخالق اینها از اینکه قحطی نشده خوشحالند، ولی نمیدانند که مردم دارن چه زجری میکشند
Iran, Islamic Republic of
22:31 - 1398/10/11
واقعا خجالت داره که در این عصر حرف از قحطی بزنی اقای روحانی...
وقحطی هم هست شما خبر نداری مثل گران شدن بنزین اقای روحانی خیلی ها از نداری تن فروشی میکنند این از قحطی نیست؟
شصت میلیون حقوق نجومی ندارند به نان شب محتاجند قحطی نیست؟
Iran, Islamic Republic of
22:32 - 1398/10/11
وقتی کسی نتونه بهره از قحطی بدتره
Iran, Islamic Republic of
22:33 - 1398/10/11
آقای رئیس جمهور انتظار داری تو قرن 21 قحطی داشته باشیم؟!
حاشا به غیرتت ...
Iran, Islamic Republic of
22:33 - 1398/10/11
مثل اینکه این بزرگوار تا قحطی و جنگ و شورش بوجود نیاره دلش آروم نمیشه و از پا نمیشینه !!!
Iran, Islamic Republic of
22:35 - 1398/10/11
خیلی ممنون من از تو متشکرم بجه پرو
Iran, Islamic Republic of
22:35 - 1398/10/11
عجله نکن حاج آقا!!اون روزم میرسه دور نیست سال ۱۳۹۹...
Iran, Islamic Republic of
22:35 - 1398/10/11
وقتی پول نداری بخری یعنی قحطی
Iran, Islamic Republic of
22:35 - 1398/10/11
دستت درد نکنه خیالم راحت شد
Iran, Islamic Republic of
22:35 - 1398/10/11
الان این که گفت خبر بود یا تهدید؟ تهدید به قحطی یا خبر از قحطی به زودی؟
Iran, Islamic Republic of
22:36 - 1398/10/11
خیلی نفهمی
متاسفانه من به تو رای دادم و حالا پشیمان هستم
مردم پول ندارن همه چیز گران شده کاش درک می کردید
Iran, Islamic Republic of
22:36 - 1398/10/11
اصلا تو بلد نیستی حرف بزنی..حرف نزن توروخدا
Iran, Islamic Republic of
22:36 - 1398/10/11
اره. با این همه ثروت ولی داریم مثل سومالی ها زندگی میکنیم. لعنت به شماها
Iran, Islamic Republic of
22:36 - 1398/10/11
قحطی هم میشه ای شیخ جوجه رو آخر پاییز می شمارند
Iran, Islamic Republic of
22:36 - 1398/10/11
خدایا کی سال 1400میرسه از دست این ایینه دق راحت بشیم
پاسخ ها
mustafa
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۳۸ - ۱۳۹۸/۱۰/۱۳
می تونم پایان دورش خیلی خیلی رو نزدیک تر کنیم.
Iran, Islamic Republic of
22:36 - 1398/10/11
نمیدونم حالیت میشه یا نه .فقط برو
Iran, Islamic Republic of
22:36 - 1398/10/11
رو که نیست سنگ پای قزوین لنگ میندازه جلوش
Iran, Islamic Republic of
22:36 - 1398/10/11
جناب روحانی هیچی نگم بهتره.
Iran, Islamic Republic of
22:37 - 1398/10/11
اینو برکنار کنید یکاریش کنید وقاحت تا چه حد
Iran, Islamic Republic of
22:37 - 1398/10/11
دست شما درد نکنه زحمت کشیدید خدا رو شکر شما رو داریم قحطی نشه
Iran, Islamic Republic of
22:37 - 1398/10/11
خدایا ما چقدر خوشبختیم گرونی و که داشتیم قحطی و کمبود هم داره میاد اخ جوووووون
Iran, Islamic Republic of
22:37 - 1398/10/11
مرسی اقای روحانی خیلی مردی تو که به فکر این ملتی که قحطی بوجود نیومده .تو اگه واسه سال ۱۴۰۰بیای واسه ریاست جمهوری . بخاطر عدم قحطی .من خودم یکی و نصفی بهت رای میدم
Iran, Islamic Republic of
22:38 - 1398/10/11
با این تدبیری که تو و کابینه بی لیاقتت بوجود آوردید چیزی کمتر از قحطی نسیت
Iran, Islamic Republic of
22:38 - 1398/10/11
اینو نگی چی بگی.خیلی پرویی والا
مردم زیر بار گرانی دولت بی تدبیر تو کمر راست نکردند تازه میای نمک میپاشی
والا خوبه نشستید اون بالا همه چی براتون فراهم چه خبر دارید از مردم کشورت.موقع رای جمع کردن خوب در و دهات ها رو بلدید برید و ی مشت مردم ساده رو گول بزنید رای جمع کنید
Iran, Islamic Republic of
22:38 - 1398/10/11
قعطی هم بزودی میاد داش حسن کلید ساز .عجله نکن وقت داریم.
Iran, Islamic Republic of
22:38 - 1398/10/11
خوب خدا رو شکر قحطی نداریم...منت سر ملت میزاره یعنی ملت خدا رو شکر کنید که قحطی واستون نیاوردیم...
Iran, Islamic Republic of
22:40 - 1398/10/11
جناب روحانی . قطحی به مراتب بهتر است از گرانی . میدانید چرا ؟؟؟ وقتی چیزی نیست آدم خیالش راحته که نیست ولی وقتی اطرافیانتان با ارز دولتی ۴۲۰۰ تومنی جنس وارد میکنن و با ارز ۲۰ هزارتومنی به مردم میفروشن ، قطعا مایه لعن و نفرین از طرف مردم قرار میگیرن . خودتان قضاوت کنید .
Iran, Islamic Republic of
22:40 - 1398/10/11
خدایا دیگه فقط خودت بیا جم کن همه رو
United Arab Emirates
22:40 - 1398/10/11
شنگول گرانی از قحطی بدتره تو قحطی نیست تموم تو گرانی هست نمیشه خرید...
Iran, Islamic Republic of
22:41 - 1398/10/11
واقعا از نظر پر رو و وقیح بودن رو دست همه بلند شده
Iran, Islamic Republic of
22:41 - 1398/10/11
پس قرار بوده قحطی هم بشه پس چرا میگین آمریکا هیچ غلطی نمیتونه بکنه
Iran, Islamic Republic of
22:41 - 1398/10/11
یکی بهش بگه بله قحطی نیومده ولی وقتی پول نداریم بخریم مشکل اصلی هست من دوست دارم مدیر این برنامه اعلام کنن که چطور کسی که ده ماهه حقوق نگرفته چطور خرید کنه
Iran, Islamic Republic of
22:42 - 1398/10/11
سال ۹۹ میگه قحطی اومده ولی هنوز زنده ایم
Iran, Islamic Republic of
22:42 - 1398/10/11
اگر روحانی را نداشتیم بیچاره بودیم خدا را شکر که هست وگرنه قحطی بوجود می امد
Iran, Islamic Republic of
22:43 - 1398/10/11
خخخ .. قحطی هم میشه دور نشده
تو هرچی بگی بعدش همون میاد سرمون
Iran, Islamic Republic of
22:43 - 1398/10/11
یا حضرت عباس خدا ب دادمون برسه این دنبال قحطی هست
Iran, Islamic Republic of
22:43 - 1398/10/11
آقای روحانی
وقتی من و خانواده من نیاز دارن وکالا را میبینند ولی نمیتونن بخرن با قحطی چه فرقی داره
قحطی باشه هیچکس نمیتونه تهیه کنه ولی الآن چی
پس قحطی از گرونی بهتره
میبینند و نمی
-
22:43 - 1398/10/11
پس قحطی هم در پیش داریم زیاد طول نمیکشه
Iran, Islamic Republic of
22:43 - 1398/10/11
خداروشکر که قحطی نشد ولی برای ۸۰%مردم این از قحطی بدتر است چون می بینند ولی توانایی خرید ندارند امیدواریم دولت همچنان به مبارزه علیه گرانی ادامه دهند وما هم برای ریس جمهور محترم ارزوی موفقیت می کنیم
Iran, Islamic Republic of
22:44 - 1398/10/11
دولتمردان عزیز لطفا تلاش مضاعف بکنید برای ملت اصلا قابل قبول نیست که قحطی نیومده
لطفا تلاشتونو بکنین تا قحطی هم بیاد
کم کاری اصلا با مذاق این ملت سازگار نیست
Iran, Islamic Republic of
22:44 - 1398/10/11
جناب آقای روحانی کسیکه پول خرید مایحتاج خودشو نداشته باشه ولی در مغازه‌ها آن مایحتاج موجود باشه آیا شکم آن شخص با دیدن اجناس سیر میشه آیا همین مصادق قحطی برای آن شخص نیست.احتمالا نفس شما از جای گرم بیرون میآد.
Iran, Islamic Republic of
22:45 - 1398/10/11
تا ۱۴۰۰ وقت زیاده جناب رئیس جمهور نگران نباش
Iran, Islamic Republic of
22:45 - 1398/10/11
باوضع گرونی وقتی نمیتونیم بخریم ینی نیست ک نیست
Iran, Islamic Republic of
22:45 - 1398/10/11
انشاالله به برکت وجود شما قحطی هم ......
-
22:46 - 1398/10/11
یا خداااا یعنی میخواد قحطی بیاد
Iran, Islamic Republic of
22:46 - 1398/10/11
سال 2020 خیلی خوشحالیم که قحطی زده نیستیم.

وعده ها و عملها از کجا به چی رسید!!
United Kingdom
22:47 - 1398/10/11
خیلی ممنون جناب رییس جمهور والله خیلی رو داری به سنگ پای قزوین گفتی زکی
Iran, Islamic Republic of
22:47 - 1398/10/11
چرا عریزم یه سر به گوشه کنار بزن قحطی هم امده شما خبر ندارین از ما بیچاره فقیرها اطلاع ندارین نه سیر از گرسنه خبر داره نه سواره از پیاده فردا از خواب بیدار شی میفهمی قحطی هم امده
Iran, Islamic Republic of
22:47 - 1398/10/11
یعنی واقعأ انتظار دارید همه ی متن این خبر رو بخونیم؟؟؟؟؟ من که فقط تیترش رو خوندم و خندیدم....
Iran, Islamic Republic of
22:48 - 1398/10/11
حسن آقا ۴۰ ساله مردم در رنج و سختی هستند کوتاه مدت چند سال هست.
Iran, Islamic Republic of
22:49 - 1398/10/11
واقعا خیلی پوست کلفت هستند.خجالت نمی کشند.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۳۰ - ۱۳۹۸/۱۰/۱۸
حسن کلید بهترین کاری که میتونی به ملت انجام بدی استعفا هستش بیشتر از این کشور و به ورشکستگی نبر مردم ب بخت شدن از گرونی
Iran, Islamic Republic of
22:49 - 1398/10/11
با چه رویی این حرف رو میزنید اینه حق مردم ایران به اینکه قحطی نیست باید خوشحال باشن ..جای شرمساریه
Iran, Islamic Republic of
22:51 - 1398/10/11
متاسفانه ازقدیم گفته اندسیرازگرسنه خبرندارد وسواره ازپیاده ریس نفسشان لزجای گرم بلندمیشود
Iran, Islamic Republic of
22:51 - 1398/10/11
خدایا چرا اینا نمی فهمنن که مردم در عذابند. از وقتی خودم را شناختم حسرت همه چی به دلم مونده.همش میگم حتما امسال درست میشه.تا یه خورده میخوایم نفس بکشیم باز یکی میاد و گند میزنه به همه چی.خدایا از همه چی نا امید شدیم کاری نکن از شما هم ناامید بشیم.
Iran, Islamic Republic of
22:53 - 1398/10/11
سنگ پا قزوین...فقط معاوظه با هواپیما ایرباس
Iran, Islamic Republic of
22:55 - 1398/10/11
یکی از علائم فریب جامعه این است که ویترین ها پر باشد.به دلیل گرانی .
اگر قیمت واقعی و ارزان بود که ویترین ها خالی میشد.
وعده دام میدهند.ویترین قصاب پر گوشت است.لوازم خانگی مغازه ها پر است.خانه خالی فراوان. ماشین در نمایشگاه ها پراست.
اینها ویترین نبود قحطی است.
کی میتونه بدون زجر خرید کند.
مگر فریبکاران.
Iran, Islamic Republic of
22:55 - 1398/10/11
با همین فرمون برین جلو کار به قحطی ک هیچی....به همنوع خواری هم میرسه
Iran, Islamic Republic of
22:55 - 1398/10/11
خدا از کسانی که این آقا رو آوردن راس کار نگذره
بدترین دولت تاریخ رو داریم
Iran, Islamic Republic of
22:56 - 1398/10/11
راست میگه.قحطی بود می مردیم.الان زنده اینم.خوبه نمردیم.پس بخاطر گرانی ممنونیم.نکشمون
Iran, Islamic Republic of
22:57 - 1398/10/11
کسی خواست منو بخوره بی زحمت درسته قورت بده
Iran, Islamic Republic of
22:58 - 1398/10/11
بزرگواری وقتی پول نداشتی جنس بخری سفره ات خالی باشد قحطی است که بچه ات شکم گرسنه بخوابد
Iran, Islamic Republic of
22:58 - 1398/10/11
آهان حالا معلوم شد

حسن روحانی هدفش بردن مملکت به سمت قحطی بودههههه!
Iran, Islamic Republic of
22:58 - 1398/10/11
به لطف شما اونم به وجود میاد
Iran, Islamic Republic of
22:59 - 1398/10/11
وقتی قدرت خرید نداریم با قعطی چه فرق میکنه یعنی بریم دزدی ؟!!!
Iran, Islamic Republic of
22:59 - 1398/10/11
ایشون اگه عاقل بود میفهمید وقتی مردم قدرت خرید ندارن یعنی قحطی
Iran, Islamic Republic of
23:00 - 1398/10/11
زندگی مردم رانابودکردی ؛ قحطی یعنی چه؟!!!
Iran, Islamic Republic of
23:00 - 1398/10/11
خدا رو شوکر که شما و جهانگیری و نوبخت و نهاوندیان و .....نزاشتین قحطی بیاد بابت این موضوع هر روز سجده شوکر به جای بیارین بازم کمه !!!!! فقط این ملت خیلی ناشوکره و قدر شما رو نمیدونه نمیدونم چرا !!!!!! خخخخخخخخخخخخ
Iran, Islamic Republic of
23:01 - 1398/10/11
باهم باشیم ولی توان و نای حرکت نداشته باشیم چوب عزیزمان کنند تا بلند شویم چه عالیست
Iran, Islamic Republic of
23:01 - 1398/10/11
برای اقازاده ها قخطی نیست چون همه چیز دارند

برای مردم عادی همه چیز تمام شده و قخطی خیلی وقت هست شروع شده
Iran, Islamic Republic of
23:02 - 1398/10/11
نعمت مدیران با لیاقت را فراموش فرمودید!
Iran, Islamic Republic of
23:02 - 1398/10/11
این خیلی کمه لطف کن قحطی روهم ارمغان ببار
Iran, Islamic Republic of
23:06 - 1398/10/11
چرا قحطی بیاد حسنی جااان شما درامد یک کشور توی جیبت هست از هرجا باشه همچی تهیه میکنی
Iran, Islamic Republic of
23:06 - 1398/10/11
شانس آوردیم که شما رو داریم و الا از قحطی مشابه قاجار در رنج بودیم ! اگر امثال شما رو نداشتیم ، اگر مسئول نداشتیم، ،....باور کنید ، وضعمون بهتر بود .
Iran, Islamic Republic of
23:06 - 1398/10/11
حیف از جوانی‌مان که در این روزگار به فنا رفت
Iran, Islamic Republic of
23:07 - 1398/10/11
این متن یه فیلمنامه بود؟؟!!!!
Iran, Islamic Republic of
23:07 - 1398/10/11
خدا رحم کنه
یعنی برنامه بعدی ات قحطی ایه
Iran, Islamic Republic of
23:08 - 1398/10/11
بله کلأ همه چیز خیلی ارزشمند است الا دروغهای شماها که خیلی بی ارزشه!!!!!
Iran, Islamic Republic of
23:08 - 1398/10/11
خیلی هم ممنون! چی می خواستیم، چی شد. یه زمانی می خواستیم جای پای ژاپن بذاریم حال باید خدا رو شکر کنیم که قحطی نیومده
Iran, Islamic Republic of
23:08 - 1398/10/11
انگار آقای روحانی رئیس جمهور محترم انتظار داشت مانند زمان جنگ جهانی اول و دوم در ایران قحطی بوجود میامد ومردم از گرسنگی میمردن واز این که جلوی این قحطی را گرفته خیلی خوشحاله وخیلی کاردان واز اینکه جلوی اختلاص مدیران ارشد خودش را نمیتونه بگیره دست خودش نیست
Iran, Islamic Republic of
23:11 - 1398/10/11
نخیر. مثل اینکه این اقا منتظر قحطیه. پس همه باهم خداروشکرکنیم که قحطی نیومده. مردناحسابی برای من بیکار. گرونی یعنی قحطی. يعنی دردبی درمان. یعنی غم یعنی غصه. یعنی بدبختی. فلاکت. گرسنگی. سرشکستگی وسرافکندگی پیش زن وبچه. بخدا با بغض ترکیده واشک دارم اینو مینویسم. چون شرمنده شدم شرمنده زنم شرمنده بچم. هیچ میدونی دست درازکردن جلوی مرد ونامرد یعنی چی؟ خدا به راه راست هدایتتون کنه. و وای بحال دولتی که ملتش از فقر به دزدی و... روی بیارن. بخداتمام گناهانی که بواسطه فقر مرتکب میشیم باسم شماها نوشته میشه. وگرنه اون زنی که سرپرست خونوادشه وهیچ راهی بجزتن فروشی نداره آهش دامنتونو میگیره. بترسید از غضب خدا بترسید از آه مظلوم. بترسید بترسید بترسید....
Iran, Islamic Republic of
23:12 - 1398/10/11
معادن نامحدود ایران از جمله طلا و...سالیانه چند درصد بودجه کشور را تشکیل می دهند؟
Iran, Islamic Republic of
23:12 - 1398/10/11
کامیون ها کی فروش میرسد.نکنه انباربشه
Iran, Islamic Republic of
23:13 - 1398/10/11
فقط یکی پیدا بشه اجازه نده این اقا حرف بزنه چون روی اعصاب مردم راه میره
Iran, Islamic Republic of
23:14 - 1398/10/11
ایشالا قحطی هم میاد تا سال آینده
Iran, Islamic Republic of
23:14 - 1398/10/11
ایکاش میشد یک دور بدونشناخته شدن جنسها را قیمت بگیرید صبح کارگران دور میدانها را ملاقات کنید آمارها از خودی بیارش است ماست فروش نمیشه نخاستم تر شه فکری بکنید کاری شود کارستان
Iran, Islamic Republic of
23:16 - 1398/10/11
یه سر به داروخونه ها بزن ببین چیزی کمیاب نشده باشه.البته شما استاد دروغی اونجا هم بری میگی هیچ کمبودی نداریم
United States
23:16 - 1398/10/11
بله آقای روحانی درست میفرمایند، قحطی نیست اما من که بازنشسته هستم و مستاجر میباشم چطور میتوانم لوازم خانگی و خوراک خانواده ام را تهیه کنم ماهانه 3 میلیون حقوق دریافت میکنم
Iran, Islamic Republic of
23:16 - 1398/10/11
با این لج و لجبازی با دنیا قحطی هم میشه، اندکی صبز!
Iran, Islamic Republic of
23:16 - 1398/10/11
نه بابا میخاستی قحطی هم بیاد
Iran, Islamic Republic of
23:16 - 1398/10/11
آقای دکتر،،،،آقای رییس جمهور،،،برادر عزیز ،،یعنی اینم نمیدونی که وقتی پولی نباشه که اجناس،،مایحتاج زندگی را بخریم ،وقتی کاری نداشته باشی وقتی درآمد نداشته باشی که کالا،،جنس ،هرچیزی جنابعالی میگی نتونی تهیه کنی. ،یعنی قحطی ،امروز اگر 100هزار تومان نداشته باشی که یک کیلو گوشت بخری ،وفقط از پشت شیشه نگاه کنی یعنی قحطی صدرصد ،،مگه جایی مجانی چیزی میدن تا بریم اون جنس را بگیرم ،که میگی قحطی نیامده ،،حالا تعبیر جنابعالی از این که میگی قحطی نیامده نمیدانیم چیست
Iran, Islamic Republic of
23:19 - 1398/10/11
دولت همش دروغ و نیرنگ و فریب
Iran, Islamic Republic of
23:19 - 1398/10/11
کالاها آنقدر گران شده اند بطوری که سرپرست خانواده ها را در تامین کالاهای مورد نیاز خود و خانواده شان شرمنده کرده است!و بی نهایت اعصاب آنها را خط خطی کرده است!و از همه چیز آنها را دلسرد کرده است!و زندگی را به کام آنها بی نهایت تلخ کرده است!دیگر چی می خواهید از جان این مردم!
Iran, Islamic Republic of
23:21 - 1398/10/11
خدا می‌دونه آدم از خوندن یا شنیدن این مطالبی ک روحانی بیان می‌کنه خجالت میکشه من نمیدونم خودش چرا خجالت نمیکشه
Iran, Islamic Republic of
23:22 - 1398/10/11
به امید خدا همین فرمون برو جلو به قحطی هم میرسیم
Iran, Islamic Republic of
23:22 - 1398/10/11
اگر دولت، این یک و نیم سال را هم بماند،دیگر چیزی از ایران و ایرانی و مردم باقی نمیماند و به جرات میتوانم بگویم که فلاکت (نه فقر) دامن کل جامعه را خواهد گرفت. یک جامعه شناس
Iran, Islamic Republic of
23:25 - 1398/10/11
چه مسخره همه چیز رو توجیه میکنید لعنتی ها
Iran, Islamic Republic of
23:25 - 1398/10/11
اگه تویی! که قحطی هم بوجود میاری. فقط یه کم وقت بیشتری لازم داری.
United Arab Emirates
23:28 - 1398/10/11
یه چند سال دیگه جنابعالی سر کار باشی با تدبیر و امیدی که در کارها به خرج میدی قحطی هم به وجود میاد . شما زیاد نگران نباش
Iran, Islamic Republic of
23:31 - 1398/10/11
کلوخی که ازشما به ما کارگر بیکار خورده هیچ دوره نخورده بودیم شما فقط فکر اورگان دولتی هستی وبس درصورتی که ما زاغه نشینها انقلاب کردیم.نه سرمایه دارهاالبته.به همشون نمیگیم جسارت نشه
Iran, Islamic Republic of
23:31 - 1398/10/11
با این فرمون اونم میشه عجله نکن
Iran, Islamic Republic of
23:32 - 1398/10/11
قدرت خرید نیست یعنی قحطی
Iran, Islamic Republic of
23:36 - 1398/10/11
آقای روحانی میگه قحطی به وجود نیامد ...شما ایران رو با یک کشور آفریقایی اشتباه گرفتی .. کشور ما روی نفت خوابیده یعنی الان باید 80میلیون ایرانی توی رفاه کامل زندگی کنن ....
Iran, Islamic Republic of
23:38 - 1398/10/11
ماهم میدونیم قحطی نیس ولی لطف کن پول گرونی رو بده ..ماهی صدها میلیون حقوقته نفست جای گرم درمیاد
Iran, Islamic Republic of
23:40 - 1398/10/11
به خدا از دست دروغگوئی هاتون مردم خسته شدند
Iran, Islamic Republic of
23:42 - 1398/10/11
نگران نباش اینطور ک تو و رفیقات پیش میرین قحطی هم میاد
Iran, Islamic Republic of
23:42 - 1398/10/11
آقای روحانی بعد از اینهمه وعده الکی حال باید منتظر قحطی باشیم
Iran, Islamic Republic of
23:43 - 1398/10/11
پروژه بعدی دولت معلوم شد.ایجاد قحطی در کشور...
Iran, Islamic Republic of
23:44 - 1398/10/11
شما اصلا نباش بلطف دولت شما قحطی هم میاد
Iran, Islamic Republic of
23:44 - 1398/10/11
ایشون اصلا فکر میکنه و حرف میزنه!!!؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
23:44 - 1398/10/11
آقای روحانی کسی که بیکارست و اگر هم کاری داشته باشه با این حقوقهای کم چه بکنه شما چرا منت سر مردم می گذارید...کوپن چه صیغه ای.اون زمان جنگ بود ولی حالا چی لطفا دو پهلو سخن نگید
Iran, Islamic Republic of
23:48 - 1398/10/11
اوه اوه توقع قحطی هم داره. خب این همه با دنیا درنیفتید
Iran, Islamic Republic of
23:55 - 1398/10/11
مثل این آدم ده سال هیچی‌نخوره با دیدن چیزی شکمش سیر بشه هههههههههه
Iran, Islamic Republic of
00:00 - 1398/10/12
خخخخخخخ قحطی رو معنا کن لطفا
Denmark
00:07 - 1398/10/12
وقتی نتونیم بخریم با قحطی چه فرقی داره؟
Iran, Islamic Republic of
00:08 - 1398/10/12
بفرملیید آقای رئیس جمهور قحطی هم بیاد.قرارمون باجناب عالی این نبود شما باکلید واردشدید.
Iran, Islamic Republic of
00:10 - 1398/10/12
اره تا وقتی شماها میتونین بخرین قحطی نیست
Iran, Islamic Republic of
00:14 - 1398/10/12
بامملکت داری شماهابعیدنیس
Iran, Islamic Republic of
00:26 - 1398/10/12
اخه انقدر گرونه که نمیشه بخری برا همین زیاده
خودتی
Iran, Islamic Republic of
00:27 - 1398/10/12
اشتباه کردم بهت رعی دادم
Iran, Islamic Republic of
00:27 - 1398/10/12
خیلی،دیرنیست.یاقحطی،میادیااونقدر،گرانی،،که.دیگه.نمیتونیم.بخریم.
Iran, Islamic Republic of
00:41 - 1398/10/12
مطمئن باشید با درایت شما به قحطی هم می رسیم .
Iran, Islamic Republic of
00:42 - 1398/10/12
بهترین کاری که میتونست برای. مردم. انجام. بده. استعفا بده!!!
Iran, Islamic Republic of
00:42 - 1398/10/12
بهترین کاری که میتونست برای. مردم. انجام. بده. استعفا بده!!!
Iran, Islamic Republic of
00:55 - 1398/10/12
نه بزار قطع هم بیاد وقتی جنس گرونه چه فرق با قحطی هست اینجوری که بدتره یک عده میبینی میخورن مبپوشن خوش گذرانی میکنن یک عده هم نگاه مبکنن حسرت میخورن یا از گرسنگی میمیرن
Iran, Islamic Republic of
00:57 - 1398/10/12
بازهم دروغ بازهم حرفهای تکراری و بدردنخور. بازهم حرفهای اعصاب خراب کن و چرت وپرتهای روحانی.
Japan
00:58 - 1398/10/12
اصلا نگران نباشیدبه قحطی هم میرسیم.
Iran, Islamic Republic of
01:01 - 1398/10/12
خداوکیلی روحانی بایدحیاکنی،ملت ومملکتُ رهاکنی. دست بردار از حرفهایی که پشیزی ارزش نداره.
Romania
01:04 - 1398/10/12
روحانی مثل یک بیسواد حرف میزند کالا باشد ولی قدرت خریدن نباشد باز همان قحطی است برای قشر فقیر بله واسه راندخوران واختلاسگران قحطی نشده
Iran, Islamic Republic of
01:07 - 1398/10/12
خوب می توانید مردم را با چند کلمه حرف خر کنید
Iran, Islamic Republic of
01:10 - 1398/10/12
یعنی باید منتظر قحطی هم باشیم آقای حقوقدان؟
Iran, Islamic Republic of
01:12 - 1398/10/12
علی برکت الله با وجود مسئولینی مثل شما به قحطی وریشه خواری وگیاه خواری وحشره خواری هم خواهیم رسبد.هی بگید امریکا غلطی نمیتونه بکنه
Iran, Islamic Republic of
01:18 - 1398/10/12
حرافات بدرد خندیدن هم نمی خوره؟
Iran, Islamic Republic of
01:35 - 1398/10/12
برای دور زدن بی عرضگیشون چه چیزها که نمیگن
Iran, Islamic Republic of
01:43 - 1398/10/12
سق سیاه ،،، حالا قحطی هم میاد
پاسخ ها
سوری
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۲۴ - ۱۳۹۸/۱۰/۱۲
علی برکت الله
Iran, Islamic Republic of
02:27 - 1398/10/12
واویلا این دنبال قحطی میگرده،چقد تفاوته بین صحبتاشون قبل و بعد از انتخابات
Iran, Islamic Republic of
04:56 - 1398/10/12
تورم وگرانی نوعی قحطی است،وشما ناتوان هابزودی قحطی میارید
Iran, Islamic Republic of
06:28 - 1398/10/12
باهوش وقتی ما جرات پرسیدن قیمت هاروهم نداریم جه فرقی میکنه،کجادرس خوندی؟
Iran, Islamic Republic of
07:13 - 1398/10/12
به نظرمن هنوزبیست سال مانده تا ۱۴۰۰
-
07:15 - 1398/10/12
نه بیایین قحطی هم بندازبن. هرچند ابایی ندارین...
Iran, Islamic Republic of
07:21 - 1398/10/12
تا زمانیکه تو رییس جمهور باشی قحطی هم بوجود میاد ما چقدر بد بختیم که به تو رای دادیم ...
Iran, Islamic Republic of
07:28 - 1398/10/12
قحطیم بزاربرای اجرای برنامه ی بعدیت
Iran, Islamic Republic of
07:30 - 1398/10/12
جوانها را ناامید از زندگی کردی ....
Iran, Islamic Republic of
08:00 - 1398/10/12
قحطی به چی میگی تو کوچه اشغال میذاری صد تا زن ومرد وبچه دورش جمع میشن ....
Iran, Islamic Republic of
08:02 - 1398/10/12
آفرین به رئیس جمهوری که مردم از قحطی یا قطعی نجات داد
Iran, Islamic Republic of
08:17 - 1398/10/12
چرا حاضريد يك كشور و ملتش و بخاطر منافع خودتون نابود كنيد
Iran, Islamic Republic of
08:18 - 1398/10/12
اون چيزهاي كه قول داده بودي نياد همگي اومد به بركت سر شماها قحطي و جنگ و نكبتم مياد
Iran, Islamic Republic of
08:39 - 1398/10/12
نداشتن توان خرید یعنی قحطی این بفهمین مردم گرفتارن به خدا
Iran, Islamic Republic of
08:53 - 1398/10/12
نکنه پیش خودتون گمان کردید مردم حرف ها و قولهای شما رو باور کردند .
Iran, Islamic Republic of
09:03 - 1398/10/12
وقتي توان خريد نباشد ؛بودن يا نبودن كالاچه فرقي مي كند
Iran, Islamic Republic of
09:16 - 1398/10/12
بااین دولت قحطی هم میاد نگران نباش
Iran, Islamic Republic of
09:20 - 1398/10/12
باوجود تو تا چند ماه دیگه قحطی هم میاد
Iran, Islamic Republic of
09:26 - 1398/10/12
مثل اینکه یکی از راه های امید دادن اقای روحانی اینه که....
بدی های خودتو با یه چیزی بدتر مقایسه کنی....
بعد بگی اوفییییییش ما چقدر خوشبختیم...!!!!!
Iran, Islamic Republic of
09:45 - 1398/10/12
نگران نباش ، قحطی سال ۹۹ هم میاد !
اونوقت خواهی گفت : درسته که قحطی داریم ولی هنوز زنده ایم !
Iran, Islamic Republic of
10:01 - 1398/10/12
آقای رییس جمهور محترم خوبه که حداقل اعتراف کردید که کالاها گران شده، قدرت خرید مردم کم شد بهتره به سبد خرید مردم یه نگاه کنید آن وقت می بینید که واقعا قحطی آمده!!!!!!!
Iran, Islamic Republic of
10:02 - 1398/10/12
پس مرحله بعدی کلید خورد!!!قحطی!!!که ایشون می فرمایند قحطی اومده کسی که نمرده!!! مرحله آخر هم سال 1400 شده ،کم کم جنازه ها کنار خیابون ها افتاده ،ایشون می فرمایند یه عده ای طاقت شون کم بود ،همه که هنوز نمردن!!! وا ویلا از این جماعت
Iran, Islamic Republic of
10:08 - 1398/10/12
پس هنوز ملت جا داره تا به قحطی برسه
United Arab Emirates
10:26 - 1398/10/12
خدایا خودت کمک کن؟!این ادم حالا دیگه باروح وروان این مردم بازی میکند.
Iran, Islamic Republic of
10:59 - 1398/10/12
من یک کارگرشرکتی تامین اجتماعی ام برام دلیل رد معیشتی رو دریافت حقوق ماهانه ۳۲۰۰۰۰۰۰میلیون تومان زده اند ودریافت سالانه ۶۰۰۰۰۰۰۰۰تومان حتمابه اسم مابدختها حساب خودشان رو پر میکنند (ای خدا) اینها چه کار میکنند
Iran, Islamic Republic of
11:11 - 1398/10/12
به يمن و بركت نداشته شما هر نوع بلاي موجو در جهان گريبان كشور و ملت و ميگيره .
Iran, Islamic Republic of
11:14 - 1398/10/12
آقای ریس جمهور دلشان می‌خواهد قعطی بیاد حالا هم طبقه کم درامد در قعطی هستند وقتی پول ندارد نان بخرد یعنی قعطی
Iran, Islamic Republic of
11:29 - 1398/10/12
خوب آقا به دستور کدخدا این یکسال مونده قحطی را هم ایجاد کنید بعد بروید تا کار را تمام کنید،!!!!!!!!!!!!!
Iran, Islamic Republic of
11:40 - 1398/10/12
واقعا رئیس جمهور ایران توقع داره تو ایران قحطی بشه؟؟؟ فاجعه اس...
Iran, Islamic Republic of
11:55 - 1398/10/12
هر چی میگه نمیشه اتفاق می افته . بعد از گرانی بنزین همش میگفت با رصد بازار نمیگذاریم چیزی گران شود و همه چیز گران شد . قحطی هم تو راهه . واقعا درشو گل بگیر .
Iran, Islamic Republic of
11:56 - 1398/10/12
شما از حمایت معیشتیتون عده ای از بازنشستگان را با این وضیعت اقتصادی محروم کردید حالا چه انتظاری دارین ؟گرانی از یک طرق تحریم هم از طرف دیگر
Iran, Islamic Republic of
13:04 - 1398/10/12
امروز رفتم خرید مغازه دار گفت روغن ۱۰درصد گرون شده ،دیگه تورم روزانه داریم خدا به داد برسه
Iran, Islamic Republic of
13:28 - 1398/10/12
وقتی کسی نتواند بخرد با قحطی فرقی میکنه ؟؟؟!!!!
Iran, Islamic Republic of
13:39 - 1398/10/12
اتفاقا چون گرونه مردم توان خرید ندارند قطعی نیامده والله تا بحال امده بود حسن
Iran, Islamic Republic of
13:58 - 1398/10/12
قرار بود بنزین گرون بشه هیچ کالایی هم گرون نشه ، پس چی شد کلید زنگ زده
Iran, Islamic Republic of
15:25 - 1398/10/12
پس منتظر قحطی هم هستن عجب آقایون و دولت دلسوزی داریم
Iran, Islamic Republic of
15:45 - 1398/10/12
علی برکت اله
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۴۴ - ۱۳۹۸/۱۰/۱۲
روحانی،خدانابودت کنه که ملت رو بیچاره کردی،کاش میمردی.وای به حالت در روز قیامت،چه جواب میدی؟خودت اشرافی زندگی می‌کنی وخبر از بیچاره‌ها نداری.
Iran, Islamic Republic of
17:00 - 1398/10/12
من ازرییس جمهور کشورم این انتظار, رانداشتم میوه گوشت هست درست. من بازنشسته که قدرت خرید انها را ندارم قعطی است کاش نبود برای هیچکس نبود این جمله رییس جمهورم راکجای دلم بکذارم خودم رای دادم
Iran, Islamic Republic of
18:09 - 1398/10/12
جمعه که از خواب بلند شدی می فهمی قحطی اومده .
Iran, Islamic Republic of
22:25 - 1398/10/12
اینو چرا استیضاح نمیکنن؟؟؟؟؟
-
13:54 - 1398/10/14
الحمدولله، زیر ساخت قحطی هم اماده شد بزودی امکانات سخت افزاری قحطی فراهم میشود، اصلا جای نگرانی نیست،
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج