آشنایی در اینستاگرام و سرقت در اتوبان آزادگان
۹۴۶۳۴۵
۱۴ دی ۱۳۹۸ - ۲۰:۲۰
۱۱۵۲۰
رئیس پایگاه دوم پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری دو سارق خبر داد که پس از صرف شام با خانمی که در اینستاگرام با وی آشنا شده بودند، اموالش را به سرقت بردند.

خبرگزاری مهر: رئیس پایگاه دوم پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری دو سارق خبر داد که پس از صرف شام با خانمی که در اینستاگرام با وی آشنا شده بودند، اموالش را به سرقت بردند.

سرهنگ کارآگاه محسن معظمی گودرزی در تشریح این خبر گفت: دوازدهم مهرماه سال جاری خانمی با مراجعه به کلانتری ۱۴۱ گلستان شکایتی مبنی بر سرقت اموالش مطرح که پس از ثبت اولیه شکایت، پرونده به پایگاه دوم ارجاع و به منظور رسیدگی تخصصی در اختیار کارآگاهان پایگاه دوم آگاهی قرار می گیرد.

معظمی گودرزی افزود : در گام نخست تحقیقات از شاکی بازجویی بعمل آمد که وی در تشریح اتفاق رخ داده اظهار داشت در اینستاگرام با شخصی به نام میلاد ۲۸ ساله آشنا شده و حدود دو هفته به صورت تلفنی با او در تماس بودم و در ۱۲ مهرماه قرار گذاشتیم که یکدیگر را از نزدیک ببینیم. متهم به همراه شخص دیگری با یک دستگاه پراید به سر قرارآمد و با هم به رستورانی در کن رفتیم و پس از خوردن شام و کشیدن قلیان قرار بر این شد که مرا به محل سکونتم در شهرک غرب برسانند که ناگهان با تغییر مسیر به اتوبان حکیم حرکت کردند و وقتی معترض شدم ناگهان با تهدید چاقو اموال من شامل گوشی تلفن همراه، کیف دستی و دستبند طلایم را به سرقت بردند و مرا در اتوبان آزادگان رها کردند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه در ادامه تحقیقات کارآگاهان با مراجعه به رستوران محل قرار شاکی با سارقین فیلم و تصاویر دوربین های مداربسته رستوران را مورد پایش و بررسی قرار داده و موفق شدند چهره سارقان و پلاک خودرو متهمین را شناسایی نمایند، اذعان داشت: با اقدامات پلیسی مشخص شد خودرو پراید سفید متعلق به شخصی به نام حمید ۲۸ ساله است و بعد از اینکه تصویر حمید به شاکی نشان داده شد مشخص شد وی همان فردی است که خود را در اینستاگرام با نام میلاد به شاکی معرفی کرده است.

گودرزی با اشاره به اینکه کارآگاهان پایگاه دوم در گام بعدی موفق به شناسایی محل سکونت حمید و همدستش در غرب تهران شده وطی یک عملیات غافلگیرانه اقدام به دستگیری هر دو متهم پرونده کردند، گفت: متهمان پس از دستگیری و انتقال به پایگاه دوم با توجه به مستندات و مدارک موجود لب به اعتراف گشوده و حمید در توضیح نحوه ارتکاب به سرقت گفت با شاکی در اینستاگرام آشنا شدم و با توجه به تمول مالی وی با دوستم تصمیم به سرقت از او گرفتیم و من در ابتدا اعتمادش را جلب و با وی قرار ملاقات گذاشتم و آخرشب موقع برگشت به منزل تغییر مسیر داده و در اتوبان آزادگان با تهدید چاقو وسایل شخصی او را سرقت کردیم.

رئیس پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ گفت: با توجه به اقرار صریح متهمان به سرقت اموال شاکیه به ارزش ریالی ۱۲ میلیون تومان هر دو متهم با دستور بازپرس شعبه ۸ دادسرای ناحیه ۳۴ تهران روانه زندان شدند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
17:35 - 1398/10/15
باید زنا با خودشون اسپری فلفل ببرن یا شوکر تا زنده بمونن از دست مردها
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج