قیچیِ جهانبخش این‌بار نَبُرید!
۹۴۶۳۸۶
۱۴ دی ۱۳۹۸ - ۲۲:۴۹
۱۵۷۳۱
برایتون در روزی که علیرضا جهانبخش کمتر از ۳۰ دقیقه در میدان بود، با شکست مقابل شفیلدونزدی از جام حذفی انگلیس کنار رفت.

خبرورزشی: در دور سوم جام حذفی انگلیس، برایتون در اولین بازی اش در جام حذفی میزبان شفیلدونزدی دسته دومی بود و با شکست یک بر صفر خیلی زود با این جام وداع کرد.

در این دیدار گراهام پاتر که نسبت به بازی مقابل چلسی چند تغییر در ترکیب اصلی اعمال کرده بود، باز هم علیرضا جهانبخش را روی نیمکت قرار داده بود، اما وقتی تیمش یک گل عقب افتاد، از دقیقه ۶۳ وینگر ایرانی اش را به زمین فرستاد. تعویضی که در نهایت موثر نبود و برایتون نتوانست گل مساوی را به ثمر برساند.

نکته جالب توجه در این بازی، کرنری بود که برایتون چند دقیقه بعد از ورود جهانبخش به دست آورد. روی این کرنر، علیرضا بازهم اقدام به زدن قیچی برگردان کرد تا شاید یک گل زیبای دیگر شکل بگیرد، اما توپ با فاصله بسیار ناچیزی از روی پا او رد شد و در ادامه ضربه سر مدافع پیش تاخته برایتون هم راه به جایی نبرد.

تماشای تصویر تلویزیونی روی این فعل و انفعال، طوری بود که انگار جهانبخش قیچی زده و حتی کارگردان تلویزیونی هم بلافاصله بعد از این صحنه، تصویر درشت صورت جهانبخش را به نمایش گذاشت، اما با دقت روی صحنه آهسته مشخص می‌شود که این بازیکن ایرانی تاثیر چندانی روی توپ نداشته است.

قیچیِ جهانبخش این‌بار نَبُرید!

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج