افزایش قیمت نان قطعی شد
۹۴۷۲۷
۰۷ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۵:۴۸
۹۵۶۰
عضوکمیسیون کشاورزی،آب و منابع طبیعی مجلس با تاکید بر اعمال مدیریت صحیح در اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه ها و اصلاح نظام قیمتی آرد و نان، گفت: قیمت نان در سال آینده قطعی است اما باید با مدیریت درست از افزایش های کاذب و انتزاعی قیمت نان جلوگیری شود.
خبرگزاری خانه ملت: عضوکمیسیون کشاورزی،آب و منابع طبیعی مجلس با تاکید بر اعمال مدیریت صحیح در اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه ها و اصلاح نظام قیمتی آرد و نان، گفت: قیمت نان در سال آینده قطعی است اما باید با مدیریت درست از افزایش های کاذب و انتزاعی قیمت نان جلوگیری شود.

عباس پاپی زاده بالنگان  با اشاره به آثار اجرای مرحله دوم هدفمندی یارانه ها بر قیمت آرد و نان، گفت: در بحث هدفمندی یارانه ها با توجه به اینکه  متوسط افزایش قیمت حامل های انرژی 70 درصد اعلام شده است قطعا افزایش عمومی قیمت ها را خواهیم داشت.

نماینده دزفول در مجلس شورای اسلامی  با بیان اینکه یکی از عوامل موثر در بحث تولید و پخت نان سوخت است، تصریح کرد: آزاد سازی قیمت حامل های انرژی بر قیمت نهایی نان  اثراگذار خواهد بود و از سوی دیگر بخشی از طرح هدفمندی یارانه ها  به آرد و نان هم مربوط می شود که این موضوع در خصوص افزایش قیمت نان  مزید بر علت است.

این نماینده مردم در مجلس نهم مدیریت درست و اصولی را راهکار اصلی پیشگیری از افزایش غیرمنطقی قیمتها دانست و گفت: برای جلوگیری از تورم انتزاعی  افزایش کاذب قیمت نان  که ناشی از بعد روانی افزایش قیمت سایر کالاهاست، مدیریت درست و اصولی انجام گیرد، در غیراینصورت افزایشی که اتفاق خواهد افتاد بیش از حد انتظار  خواهد بود.

نماینده دزفول در مجلس شورای اسلامی  با تاکید براینکه  دولت باید تلاش کند  آرد یارانه ای  در محل قانونی تعریف شده به مصرف برسد، تصریح کرد: مجلس در خصوص شیوه های اجرای هدفمندی یارانه ها و اصلاح نظام قیمتی نمی تواند دخالت کند اما تاکید دارد تا اقلام یارانه ای مثل آرد  برای مصارفی غیر از موارد تعیین شده استفاده نشود.

ضرورت تشکیل بانک اطلاعات دریافت کنندگان آرد یارانه ای  

این نماینده مردم در مجلس نهم ایجاد بانک اطلاعاتی  دقیقی از صنایع مصرف کننده، نانوایی ها و کسانی که قرار است ازآرد یارانه ای استفاده کنند را ضروری دانست و افزود: باید با ساماندهی صحیح شروع تا پایان توزیع و مصرف  آرد و نان  بعداز اجرای مرحله دوم هدفمندسازی یارانه ها مشخص شده باشد.

عضوکمیسیون کشاورزی،آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی یادآور شد: برخی از اقشار جامعه مثل روستاییان و عشایر که نان بیشتر مصرف می کنند باید در سهمیه بندی ها و توزیع آرد  مورد توجه قرارگیرند.
برچسب ها:
انتشار یافته: 5
در انتظار بررسی:1
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
16:12 - 1392/12/07
تبریک میگم بابت این همه تدبیر و امید.
-
16:17 - 1392/12/07
وای خدای من نمیدونم چقدر دیگر افزایش قیمت دیگر خسته شدم از این کلمه تکراری افزایش قیمت افزایش افزایش تاکی اخه ملت واقعا گناه دارن دیگه بریدن واقعا یه عده ای هستند به نون شبشون محتاجند . خدایا خودت به داد ما برس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
08:51 - 1392/12/08
بعد میاد میگه تورم 45 درصد رسیده به 33 .
احمدی نژاد کجایی؟
دلمون برات تنگ شده.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
10:14 - 1392/12/08
خدایابه مقربین درگاهت قسم فریادرس مارابرسان.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
12:57 - 1392/12/08
تازه منت سر این ملت میزارن که یارانه هزینه رو دست دولت گذاشته یادشون رفنه یارانه رو واسه چی به مردم دارن میدن یادشون رفته بخاطر افزایش قیمت آب و برق وگاز داشتن یارانه می دادن
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج