روحانی: حدس زده بودم سقوط ۷۳۷ عادی نیست
۹۴۹۹۲۱
۲۴ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۳
۶۱۲۹۵
رییس‌جمهور گفت: قول می‌دهم دولت با تمام امکاناتش پیگیر حادثه سقوط هواپیمای مسافربری باشد و قوه قضاییه با یک قاضی ویژه دنبال رسیدگی سریع به ابعاد آن باشد. قوه قضائیه باید یک دادگاه ویژه با یک قاضی عالی‌رتبه و چندین کارشناس برای پرونده سقوط هواپیما تشکیل دهد. این یک پرونده عادی و معمولی نیست و همه دنیا به این دادگاه نگاه می‌کنند.

خبرگزاری ایسنا: حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی در مراسم تجلیل از کشاورزان نمونه کشوری، گفت: لازم می‌دانم غم این ایام را یک بار دیگر به ملت بزرگ ایران تسلیت بگویم.

وی ادامه داد: غم از دست دادن سرداری شجاع در منطقه و جهان، غم عزیزانی در کرمان که در تشییع سردار حضور داشتند و غم بسیار بزرگ و سهمگین سقوط هواپیمای مسافربری اوکراینی که 176 نفر را به کام مرگ کشاند.

رییس‌جمهور از تلاش‌های فراوانش برای روشن شدن ابعاد سقوط هواپیما سخن گفت و افزود: از لحظه‌ای که احتمال دادم سقوط هواپیما به صورت طبیعی و عادی نباشد تلاش فراوانی کردم که دوره بررسی و تحقیق، کوتاه شود تا بدانیم هواپیما چگونه سقوط کرد.

روحانی: حدس زده بودم سقوط ۷۳۷ عادی نیست

وی تاکید کرد: همکاری‌های خوبی از طرف نیروهای مسلح که تنها مسیر ما برای یافتن حقیقت بود، انجام شد و بلافاصله بعد از آنکه برای من مشخص شد یک خطای بسیار دردناک و نابخشودنی انسانی اتفاق افتاد،‌ به مسئولان امر اعلام کردم که بلافاصله به مردم اطلاع دهند.

رییس‌جمهور گفت: قول می‌دهم دولت با تمام امکاناتش پیگیر حادثه سقوط هواپیمای مسافربری باشد و قوه قضاییه با یک قاضی ویژه دنبال رسیدگی سریع به ابعاد آن باشد. قوه قضائیه باید یک دادگاه ویژه با یک قاضی عالی‌رتبه و چندین کارشناس برای پرونده سقوط هواپیما تشکیل دهد. این یک پرونده عادی و معمولی نیست و همه دنیا به این دادگاه نگاه می کنند.

روحانی خاطرنشان کرد: این حادثه، بسیار تلخ بود و تحملش برای مردم بسیار سنگین است، حتی اگر این هواپیما به خاطر نقص فنی هم سقوط کرده بود باز بسیار غم‌بار بود. بعد از مشخص شدن خطای انسانی، غم مردم چندین برابر شد.

وی بیان کرد: به خانواده‌های جان‌باختگان ایرانی و خارجی تسلیت می‌گویم و همانطور که با رهبران و مسئولان آن کشورها صحبت کردم، قول می‌دهم دولت با تمام امکاناتش پیگیر مسئله سقوط هواپیما باشد.

رئیس جمهور با قدردانی از همکاری خوب نیروهای مسلح در روشن شدن علت سقوط هواپیمای اوکراینی، تاکید کرد: دولت تا کشف همه جوانب امر، مجازات افراد دخیل در این حادثه و اطمینان بخشی به مردم برای جلوگیری از تکرار این مساله، به تلاش هایش ادامه می دهد.

روحانی افزود: به همه عزیزان دولت توصیه می‌کنم در کنار این خانواده‌های عزیز باشند. از مردم عزیز ایران می خواهم در کنار این عزیزان همدردی ارزشمندی انجام دهند.

رئیس جمهور گفت: وزیر راه، مسئولین دولتی، استانداران در کنار این عزیزان قرار بگیرند. من به عنوان یک پدر احساس می کنم غم از دست دادن جوان نخبه سطح بالای تحصیل کرده که سرمایه کشور بوده، چه قدر سخت است.

روحانی بیان کرد: اینکه نیروهای مسلح با صراحت لهجه خطا را اعلام و قبول کردند گام اول خوبی بوده است.

وی گفت: من به دلیل آشنایی کم و بیش که با پدافند هوایی دارم عرض می کنم که نمی تواند فقط یک فرد مقصر باشد. در این میان دیگرانی هم هستند. من می خواهم این مسئله با صداقت برای مردم بیان شود. مردم ما می‌دانند این حادثه از روی اشتباه و سهو صورت گرفته، اما چه کسانی دخیل بودند که این سهو انجام گرفت؟

رئیس جمهور ادامه داد: راست و درست است که در این ایام ریشه همه غم ها به آمریکا باز می‌گردد؛ امریکا بود که تحریم کرد، آمریکا بود که شرایط را متشنج کرد، امریکا بود که عزیز ما را ترور کرد اما این دلیل نمی‌شود در این مسئله به همه جوانب نپردازیم.

وی یادآور شد: سوال دیگر برای مردم این است که از زمان روشن شدن علت سقوط تا اعلام آن زمانی طولانی بوده است؟ یک الی دو روز طول کشیده یا چند ساعت بوده است؟ این هم مسئله‌ای است که می خواهم به همه توضیح دهند. پروسه چهارشنبه صبح تا جمعه عصر که به جلسه فوق‌العاده شورای امنیت ملی رسید به همه گفته شود.

رئیس جمهور گفت: همه مردم ما در این غم سهیم هستند، اما می خواهند بفهمند آیا مسئولان آنان به درستی در چهارچوب اخلاقی رفتار کردند یا نه.

وی اظهار کرد: من به عنوان نماینده ملت ایران و رئیس جمهور این موضوع را دنبال می کنم و به هر نتیجه ای برسیم به مردم خبر می دهیم.

روحانی گفت: حادثه فقط ۱۷۶ نفر عزیز از دست رفته نیست؛ بحث امنیت فضای ایران است، این موضوع برای مردم ما و دنیا مهم است. برای مردم ما مهم است که هر کسی در هر اندازه در این موضوع مقصر بوده به مجازات برسد.

رئیس جمهور افزود: اما به اعتقاد من، از همه اینها مهم تر این است که مردم باید مطمئن شوند این حادثه تکرار نمی شود. مهم ترین مساله برای مردم ما، افکار عمومی جهان، هوانوردی و امنیت آسمان ایران این است که این حادثه غیرقابل تکرار باشد و این به بازنگری در آیین نامه ها، شیوه نامه ها، دستورالعمل ها و مقررات نیاز دارد.

روحانی گفت: همه ما مسوولیت داریم که یک بار دیگر تمام این مقررات را بازنگری کنیم تا دریابیم چرا و به چه دلیل، کدام ضعف و در کدام مقررات بوده و در اجرا کجا ضعف بوده که این حادثه بسیار غم انگیز در کشور ما اتفاق افتاده است؛ حادثه‌ای که فکر می‌کنم در تاریخ کشور ما بی نظیر بوده و هیچ وقت نبوده که یک مسوول و افسر پدافندی در کشور ما نسبت به هواپیمای مسافربری آن هم در پایتخت و مرکز کشور و کنار فرودگاه بین المللی، چنین خطایی را مرتکب شده باشد.

رئیس جمهور اظهار کرد: بنابراین ضمن همدردی با همه خانواده های عزیزی که این مصیبت بزرگ به آنها رسیده، اعلام می کنم این راه و مسیر را تا کشف همه جوانب امر، تا مجازات آنهایی که دخیل بودند و در نهایت اطمینان بخشی به مردم که چنین حادثه ای تکرار نخواهد شد، ادامه خواهیم داد.

رئیس جمهور در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به زیبایی‌های دنیای کشاورزی، گفت: در دنیای کشاورزی یک دوره، دوره سختی و زحمت است اما پشت سر آن بهار آمده و محصول به دست می‌آید و می‌توان گفت یکی از نمونه‌های عسر و یسر را در دنیای کشاورزی می‌توان مشاهده کرد، از وقتی که کشاورز زمین و بذر را آماده می‌کند تا روزی که محصول به دست می‌آید.

روحانی با بیان اینکه کشاورزان با محصولات خود نوعی رابطه عاطفی دارند و به گونه‌ای با محصولات خود همراه بوده و زندگی می‌کنند، گفت: کسانی که کشاورز هستند این سخن من را تصدیق می‌کنند که کشاورزان تنها به دنبال برداشت محصول و فروش آن نیستند، بلکه به محصولات خود عشق می‌ورزند.

رئیس جمهور در ادامه با بیان اینکه در شرایط بسیار سخت کشورمان بدخواهان می‌خواهند زندگی مردم را از لحاظ معیشتی در تنگنا قرار دهند، اظهار کرد: در این شرایط کشاورزان تلاشگر کشورمان سهم بزرگی در رفاه مردم دارند. اینکه امروز بدون مشکل، نان و محصولات مختلف کشاورزی به‌وفور در بازار قابل تهیه است، به‌خاطر تلاش و دسترنج کشاورزان است.

روحانی خاطرنشان کرد: در روزگاری ناچار بودیم، میلیون‌ها تن گندم وارد کنیم اما امروز سالهاست که به خودکفایی رسیده ایم و سال آینده نیز در این محصول خودکفا خواهیم بود و در سایر محصولات از جمله برنج، شکر و دانه‌های روغنی نیز اقدامات و گام‌های خوبی برداشته شده است. این دستاوردها در سایه تلاش و ایثار کشاورزان است و البته مدیریت حوزه کشاورزی هم سهم قابل توجهی در این زمینه داشته است که از تلاش همه آنها تشکر می‌کنم.

رئیس جمهور گفت: تلاش ما در دولت یازدهم و دوازدهم تنها این نبود که نیاز مردم را تامین کنیم و صرفاً به سمت خودکفایی حرکت کنیم، بلکه اقدام بزرگی را در دستور کار خود داشتیم و آن این بود که زمین را آباد کنیم.

روحانی اضافه کرد: اینکه امروز در استان خوزستان 960 هزار تن شلتوت و بیش از 500 هزار تن برنج سفید به دست آمده است، در کنار نزول باران رحمت الهی، ناشی از تصمیم دولت یازدهم و دوازدهم مبنی بر این بود که 550 هزار هکتار زمین کشاورزی در استان خوزستان و ایلام آباد شود و امروز با اقدامات انجام شده بیش از 300 هزار هکتار زمین در این استان‌ها آباد شده است.

رئیس جمهور خاطر نشان کرد: دولت در استان خوزستان بیش از 4 هزار و 500 میلیارد تومان سرمایه‌گذاری کرده است و فقط امسال در این استان 5 هزار میلیارد تومان ارزش محصول برنج بوده است، لذا بیش از آنچه سرمایه‌گذاری کرده‌ایم محصول برنج به دست آمده است.

روحانی خاطر نشان کرد: در دولت یازدهم و دوازدهم تا امروز حدود 37 سد افتتاح شده و در کنار آن اقدامات گسترده‌ای در زهکشی و تجهیز زمین و وسایل کشاورزی انجام شده است و محصولات کشاورزی در دولت یازدهم و دوازدهم 28 میلیون تن اضافه شده است و از 97 میلیون تن در ابتدای دولت یازدهم امروز به 125 میلیون تن رسیده‌ایم یعنی سالانه به طور متوسط 5 هزار تن به میزان محصولات کشاورزی اضافه شده است که یک کار بسیار بزرگی محسوب می‌شود.

رئیس جمهور گفت: آثار آنچه این دولت در بخش زمین و آب انجام داده است، برای ده‌ها سال دیگر نیز در کشور باقی خواهد ماند و نسل‌های آینده نیز از آن بهره‌مند خواهند بود.

روحانی با بیان اینکه از ماه‌های آغازین دولت یازدهم با حضور در وزارت جهاد کشاورزی برنامه 5، 6 ساله‌ای را برای توسعه بخش‌های مختلف کشاورزی تنظیم کردیم، اظهار کرد: در این برنامه مشخص کردیم که در این برهه زمانی قرار است در چه محصولاتی خودکفا شده و در چه محصولاتی گام‌های بلندی به سمت خودکفایی برداریم و در این راستا در گندم، برنج، چغندر، شکر، دانه‌های روغنی و محصولات گلخانه‌ای اقدامات بزرگی تاکنون انجام شده است.

رئیس جمهور گفت: کل گلخانه‌های کشور تا ابتدای دولت یازدهم، 8 هزار و 800 بوده و امروز تقریباً امروز به 17 هزار و 400 رسیده است و تقریباً 2 برابر شده است و محصولات آن از یک میلیون و 6 دهم به 2 میلیون و 4 دهم افزایش یافته است.

روحانی در ادامه اهمیت توجه به زراعت چوب و مفید و ضروری بودن آن را مورد تأکید قرار داد و گفت: امروز برای تولید محصولات مختلف و کاغذ نیازمند چوب هستیم و خوشبختانه اقدامات خوبی در زمینه زراعت چوب آغاز شده است و باید ادامه پیدا کند، ضمن اینکه کشورمان از استعداد بسیار خوبی در این بخش برخوردار است.

رئیس جمهور با بیان اینکه در حوزه کشاورزی توجه به خاک به همان اندازه وجود و حفظ آب اهمیت دارد، اظهار داشت: آب در بخش کشاورزی وقتی مفید است که خاک مناسب وجود داشته باشد، لذا باید خاک کشور را حفظ کنیم و توجه کنیم که آب و خاک دو سرمایه بسیار بزرگی است که باید از آنها مراقبت کنیم.

روحانی همچنین با تاکید بر لزوم استفاده از علم و دانش و تکنولوژی در حوزه کشاورزی، گفت: امروز دیگر دوره کشاورزی سنتی به سر آمده است و با روند افزایش جمعیت کشور باید خودمان را برای تولید محصولات بیشتر آماده کنیم. لذا با توجه به محدود بودن آب و خاک در کشور می‌توان با استفاده از علم و دانش و تکنولوژی محصولات بیشتری تولید کرد.

رئیس جمهور همچنین جلوگیری از ضایعات محصولات کشاورزی را مورد تأکید قرار داد و گفت: جلوگیری از هدررفت و ضایعات محصولات کشاورزی به مانند آن است که از هدررفت میلیاردها متر مکعب آب جلوگیری می‌شود.

روحانی خاطرنشان کرد: با استفاده از ظرفیت شرکت‌های دانش بنیان است که می‌توان توانایی تولید محصول را چندین برابر افزایش داد و لذا با فناوری و علم و دانش می‌توانیم مقدار و حجم تولید محصولات زراعی، باغی و دامی را افزایش دهیم و در این راستا باید از ظرفیت دانشگاه‌ها، مراکز تحقیقاتی و فارغ ‌التحصیلان دانشگاهی بیش از پیش استفاده شود.

رئیس جمهور در این مراسم با اهداء لوح سپاس از 15 کشاورز و واحد نمونه کشاورزی فعال در حوزه‌های زراعت، باغبانی، ترویج آموزش دام، طیور، شیلات، بازرگانی و تشکل‌های کشاورزی تقدیر کرد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 234
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
10:58 - 1398/10/24
توکلن چیزی نگو حالمون بدترنکن
پاسخ ها
ایران من
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۳۰ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۴
حتما جمعه از خواب بیدار شده بهش گفتن
اصلا از هیچ چیز مملکت خبر نداره
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۰ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۴
بزرگوار شما رئیس شورای عالی امنیت ملی هستید. مساله بنزین نیست که بگویید نمیدانستم. مطابق ماده ۱۰ قانون هواپیمایی کشوری هیات وزیران به ریاست شما باید امنیت پرواز ها را تامین میکرد. لطفا درمورد دو وظیفه خود پاسخگو باشید
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۳۰ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۴
تو چقدر باهوشی
Romania
10:58 - 1398/10/24
حسن باز جمعه خبردار شد...
پاسخ ها
کریم
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۳۷ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۴
Romania
10:58 - 1398/10/24
روحانی گفته برید بررسی کنید نتیجشم هر چی شد بمن نگید...
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۲۲ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۴
خخخخخخ.خدا بگم چه کارت کنه
داود اسدی کفش پابین
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۱ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۴
دمت گرم ...آره بروید تحقیق کنید نتیجه هم هرچی بود به من هم نگید خودتان بعدا اعلام کنید
مهرزاد
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۵ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۴
خیلی با حال بود
چند وقتی بود نخندیده بود
United Kingdom
10:59 - 1398/10/24
آفرین عزیزم تو یا خواب میبینی یا دیر بیدار میشی یا حدس میرنی تو فوق العاده ای بی نظیری تکی !!!!
Iran, Islamic Republic of
10:59 - 1398/10/24
از خواب بیدار شدی بالاخره ؟؟ تفاوت رئیس جمهوری که ۶ ساعت میخوابه با کسی که ۹ صب میاد سرکار اینه
Iran, Islamic Republic of
10:59 - 1398/10/24
چشم نخوری گلم حدس رن کی بودی تو
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۱۴ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۴
همشون باید استعفا بدن بالا تا پایین
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۱۸ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۴
مردم همون اولش حدس زدن موشک خورده چون چند ساعت بعداز زدن الاسد عراق بود اما باز همه محکم رد کردن
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۲۰ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۴
اگر فشار مردم و خارج نبود اقرار نمیکردن
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۲۱ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۴
یه شمع نمیذارن روشن کنند مردم مراسم بگیرن آرام بشن
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۲۲ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۴
چند روز پنهان کاری دروغ خجالت اوره جمعه تازه فهمیده باز
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۴۳ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۴
به نطر من مردم یک صدا از روحانی جواب بخواهند که چرا اون شب عملیات هواپیما را پروازشو لغو نکردی با وجود اینکه سپاه هشدار داده بود
Iran, Islamic Republic of
10:59 - 1398/10/24
آخ خداجون 1400 رو سریع تر برسون.
تحمل سخت تر از همیشه اس.
پاسخ ها
ساره
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۰۵ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۴
دقیقا
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۱۰ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۴
آمین
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۲۴ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۴
راست میگی ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۳۱ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۴
بلا از کجا فهمیدی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۳۵ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۴
سلام
این یک مسله بود که پیش آمده نباید نیروی مسلح خودمان را خراب کنیم
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۳۶ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۴
این بره چجوری بخندیم
افرا
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۵۷ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۴
هزارو چهار صد بیاد.اوکی.در مورد بعدش چه تضمینی داری
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۰۱ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۴
احسنت
احمد خوش سیما
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۱۷ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۴
1400 مگه همین مردم نیستن؟ باز یکی میاد میگه من دیوار پیاده رو رو ور میدارم همه زرتی رای میدن. دعاکن ما ملت آدم شیم.
United Kingdom
10:59 - 1398/10/24
آفرین عزیزم تو یا خواب میبینی یا دیر بیدار میشی یا حدس میرنی تو فوق العاده ای بی نظیری تکی !!!!
Iran, Islamic Republic of
10:59 - 1398/10/24
چشم نخوری گلم ...
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۲۹ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۴
چرا مجلس اینو برکنار نمی کنه؟؟؟؟؟؟
عبدالله
-
۱۲:۱۲ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۴
باز هم طفره رفتن.
هموطن
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۳۰ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۴
تمام کشورهای عربی پرواز ممنوع بودن همون روز،چرا ایران پرواز آزادبود تاهموطنای خودشونه هدف بگیرن،اینجا دولت مقصر، شنیدم تو دنیا اولین کشور نبودیم اینطور اتفاقی افتاده.ولی خیلی غمباره
هموطن
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۳۰ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۴
تمام کشورهای عربی پرواز ممنوع بودن همون روز،چرا ایران پرواز آزادبود تاهموطنای خودشونه هدف بگیرن،اینجا دولت مقصر، شنیدم تو دنیا اولین کشور نبودیم اینطور اتفاقی افتاده.ولی خیلی غمباره
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۸ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۴
از خداش هست که برکنارش کنند ....
Iran, Islamic Republic of
10:59 - 1398/10/24
آخ خداجون 1400 رو سریع تر برسون.
تحمل این بشر سخت تر از همیشه اس.
Iran, Islamic Republic of
11:00 - 1398/10/24
از خواب بیدار شدی بالاخره ؟؟ تفاوت رئیس جمهوری که ۶ ساعت میخوابه با کسی که ۹ صب میاد سرکار اینه ،بجای حمایت از نیروی مسلح میگه نابخشودنی
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۰۶ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۴
آفرین
تو دولت قبل رئیس جمهور ۵ صبح سر کار بود تا ۱۱ شب وزرا ۶ صبح تا ۱۰ شب...
تو این دولت هم اونقدر مردم انتقاد کردن رئیس جمهور مجبور ش
United Kingdom
11:00 - 1398/10/24
وای پس حدس بلدی بزنی خوبه دیگه چه خبر
پاسخ ها
خ م
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۴ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۴
الله بی برکت الله
Iran, Islamic Republic of
11:00 - 1398/10/24
رو که نیست ...
پاسخ ها
اب ترشى
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۰۴ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۵
سنگ پاى قزوين
Iran, Islamic Republic of
11:01 - 1398/10/24
تویکی که خیلی پیگیری !!!!!!!!
Iran, Islamic Republic of
11:01 - 1398/10/24
یکی بیاد بگه اگه مطمئن هم بودید اعلام نمیکردبد و صبح جمعه ای هفته ای بعد متوجه میشدید.
Iran, Islamic Republic of
11:01 - 1398/10/24
چرا میگین خطای انسانی
من دچار پارادوکس شدید شدم
وقتی که اطلاعات موشک کروز رو جای اطلاعات هواپیمای مسافری توسط جنگ الکترونیک غالب میکنن بابا من هم باشم شلیک میکنم.کجای این خطای انسانیه؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۳۵ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۴
به این میگن دقت پدافند نه خطای انسانی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۳۶ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۴
آقاجان کجای کاری، گول نخور جنگ الکترونیک این طوری ها نیست.
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۱۱ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۴
نخیر جانم قبلش یه موشک خورده دقیقا هواپیما به شکل موشک کروز دیده میشه بعدش هم موشک دوم که مال سپاه هست. رادار اشتباه نمیکنه جانم تکنولوژی پیشرفته در حد آمریکاست.
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۳۹ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۴
بله خطای انسانی زمانی اتفاق میفته که اطلاعات درست باشه نه وقتی اخلالی توی کارباشه تا حدی که یقین به مورد دیگری پیدا کنه یا مجبورشه حدس بزنه ب
Iran, Islamic Republic of
11:01 - 1398/10/24
آفرین حسن . راستی حسن امروز سه شنبه است جمعه نیستآ.
Iran, Islamic Republic of
11:01 - 1398/10/24
احتمال دادی؟ ...
پاسخ ها
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۲۹ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۴
خطای انسانی یعنی چی یعنی اون نفری که دستور شلیک داده فرق موشک شش متری با هواپیمای چهل متری رو تشخیص نداده،اگه اینطور باشه پس صلاحیت خدمت در پدافند سپاه را نداشته وباید مقامات بالاتریش را محاکمه کنند،،،
Iran, Islamic Republic of
11:02 - 1398/10/24
نکشیمون بااین هوش و ذکاوت
India
11:02 - 1398/10/24
چرا واقعیت را کتمان میکنید همه چه زیر سر امریکای جنایتکاره واضع بگید افکار عمومی بداند اونجا جایت امریکا تا کجاست . عامل جنایت امریکاست ن سپاهیان عزیز
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۲۲ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۴
اشتباه مثبت دادم
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۴۷ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۴
۱۱۰۲۲مثل من که اشتباه منفی دادم
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۱۰ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۴
ولی من درست منفی دادم
حسن ملکیان انشا اله درخدمت به مردم موفق باشندحداقل انتظارداریم بیارم اگه با سیلی صورتمون را سرخ میکنیم باشندکاردبه استخوان رسیده
United Arab Emirates
۲۲:۳۸ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۴
ماشاالله همه کارشناسن
Iran, Islamic Republic of
11:03 - 1398/10/24
دروغگو بنزین را صبح فهمیدی این هوپیما را چند روز بعد تو فقط بخواب نمیخواد اظهار نظر کنی که درد مردم زیاد تر میشه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۱۷ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۴
ماشالله اسفند دود کنید براش چش نخوری
Iran, Islamic Republic of
11:03 - 1398/10/24
باشه.دستت درد نکنه
...
پاسخ ها
کریم درزاده
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۲ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۴
دوستت داریم سپاه اگر سپاه نبود کشورم نبود
Iran, Islamic Republic of
11:05 - 1398/10/24
آقای روحانی احتمالاً جمعه حدس زده بود.جمعه بعد هم به یقین میرسه.
پاسخ ها
سیروس مرشدی
United Arab Emirates
۱۱:۱۳ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۴
پس اداره مملکت هفت ساله که پایش بر حدس وگمانه هر موقع به یقین تبدیل شد فقط اون روزش جمعه نباشه
سید
United Kingdom
۱۱:۱۴ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۴
عجب آقای روحانی مقصر اصلی آمریکا کثیف جنایتکاره که میخای باش مذاکره بکنی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۱۴ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۴
تازه ازخواب بلند شده ریش راهم رنگ کرده
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۱۳ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۴
مثل ارزیابیش برای رونق اقتصادی که گفته بود اقتصاد رو 100 روزه درست میکنم بعد تهش معلوم شد بنای همه چیز رو بر پول گردشگران خارجی گذاشته بود
Iran, Islamic Republic of
11:05 - 1398/10/24
خدا نکشدت چقدر تو با نمکی....
Singapore
11:05 - 1398/10/24
فکر کرده کار ترامپ باشه!
پاسخ ها
کریم درزاده
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۹ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۴
دوستت داریم سپاه قهرمان
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۱۲ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۴
کریک درزی خودتون برای خودتون نوشابه باز میکنین یه نظر سنجی واقعی بگیرید دستون میاد
Iran, Islamic Republic of
11:05 - 1398/10/24
منم مثل شما صبح جمعه فهمیدم
Iran, Islamic Republic of
11:06 - 1398/10/24
صبح موقع بیدار شدن حدس زده
Iran, Islamic Republic of
11:07 - 1398/10/24
واقعا مسئولیت پذیری منو کشته!!! چقدر بفکر مملکت و مردمی تو
Iran, Islamic Republic of
11:07 - 1398/10/24
درود بر ریس جمهوری ایران ولعنت بر ترامپ احمق
Iran, Islamic Republic of
11:07 - 1398/10/24
باز دمت گرم گفتی به مردم خبر بدید ...
Iran, Islamic Republic of
11:07 - 1398/10/24
خدایا صبر بده به من فقط صبر چطور تحمل کنیم کی میرسه 1400 ای خدااااا
...
Iran, Islamic Republic of
11:08 - 1398/10/24
ما تو را نداشتیم چکار بایدمی کردیم
Iran, Islamic Republic of
11:09 - 1398/10/24
شیخ پس چرا قیمت بنزین حدس نزدی
Iran, Islamic Republic of
11:09 - 1398/10/24
مطمئنی بیداری خواب نیستی
Iran, Islamic Republic of
11:09 - 1398/10/24
حالا باز خوب پس از کلی کش و قوس یه حدسی زدی تو
Iran, Islamic Republic of
11:09 - 1398/10/24
مگه پرواز 752 نبود؟پس چرا 737؟؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
11:09 - 1398/10/24
خدا وكيله تو نميدونستي پس واي به حال تو نه از بنزين خبر داره نه از هواپيما حداقل نيا اين حرفا رو نزن وزيرات رو بفرست يكي يكي برن تسليت بگن به خونواده ها حداقل كاري هست كه ميتوني بكني
Iran, Islamic Republic of
11:10 - 1398/10/24
یک کلام از مادر عروس
Iran, Islamic Republic of
11:10 - 1398/10/24
تو نفس من بیدی تو عسلی تو خودتو ناراحت نکن
Iran, Islamic Republic of
11:11 - 1398/10/24
سلام /من بعنوان یک ایرانی طبقه صفر //از مسعولان تقاضا دارم بخاطر خدا حواستان به ایران وملت باشد واز مردم هم تقاضا دارم قدر این امنیت را بدانید وهرج ومرج وضعیت را خوبتر نمیکند
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۲۹ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۴
مراد ! تو هم ؟! كدوم امنييت ؟!؟!
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۱۴ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۵
يك نفر شجاع بنام مراد نظرى در مبان بيش از ١٠٠ نفر با ديدگاهى متفاوت
Iran, Islamic Republic of
11:11 - 1398/10/24
حدس نمیزدی وقتی یه شبه قیمت بنزین رو ۳ برابر می‌کنی فرداش مردم میریزن خیابون همه چی رو نابود می‌کنند!!!؟؟؟؟
پاسخ ها
احمد
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۰۰ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۴
خدا نکنه دست خودوشون تواینکار باشه دولتیها معلوم مشه
Iran, Islamic Republic of
11:11 - 1398/10/24
جان خودم کیف میکنم که همیشه هستی مرسی بابت بودنت
Iran, Islamic Republic of
11:13 - 1398/10/24
جمعه صبح این حدسو زدی گُلم؟
Iran, Islamic Republic of
11:13 - 1398/10/24
افرین به تو خیلی ریز بین ودور انیش هستی
Iran, Islamic Republic of
11:13 - 1398/10/24
جناب‌بایدخودت‌محاکمه‌شوی‌شماریس‌شورای‌امنیت‌ملی‌هستید‌شماجنایتی‌انجامدادی‌بنزینی‌فراموش‌کردی‌بایت‌محاکمه‌شوی‌پروهستی‌ایدورو
Iran, Islamic Republic of
11:14 - 1398/10/24
بدبختی مال زمانی بود که تو انتخاب شدی؟؟؟؟؟این همه بدبختی معیشت الهی یست؟؟؟؟؟حدس بلدی؟؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
11:14 - 1398/10/24
تو چقدر
ریس جمهور تیزی هستی
این حرفات .آدم یاد
کلید میندازد.
Iran, Islamic Republic of
11:15 - 1398/10/24
تو بی گناه فقط بگو چرا پروازا علرغم 4بار تاکید سپاه لغو نشد؟؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
11:18 - 1398/10/24
همین؟خطای انسانی؟جای خانواده های کشته شده ها نیستید که بفهمید.
Iran, Islamic Republic of
11:19 - 1398/10/24
بازم خدا روشکر این سری یه حدس هایی زدی مثل اون دفعه صبح جمعه نفهمیدی هواپیما سقوط کرده
Iran, Islamic Republic of
11:20 - 1398/10/24
سرت رو بالا بگیر مَرد مهم اینه تو سالم باشی . احتمالآ بازم جمعه همه چی رو فهمیدی؟
Iran, Islamic Republic of
11:20 - 1398/10/24
چه ریس جمهور تیز و سریع و قاطع ای داریم ما
Iran, Islamic Republic of
11:23 - 1398/10/24
حسنی به مکتب نمیرفت وقتی میرفت جمعه......
Iran, Islamic Republic of
11:28 - 1398/10/24
یا حدس میزنه ،یا خودش هم بی خبر بوده، صبحه جمعه فهمیده.نمیدونم پس شما کاره تشریف داری
Iran, Islamic Republic of
11:30 - 1398/10/24
اون موقع که بنزینو گرون کردی خبری از جلسه و دادگاه و کارشناس نبود حالا زرنگ شدی؟
Iran, Islamic Republic of
11:30 - 1398/10/24
شما کارت درسته و از همه چی بیخبر ........
Iran, Islamic Republic of
11:31 - 1398/10/24
چه خطای انسانی چه حمله سایبری باید پشتیبان نیروی های مسلح باشیم اقتدار کشور به نیروهای مسلح هستش.....نباید با یک خطا یا اشتباه تمام رشادتهای این عزیزان در این چهل سال فراموش بشه
Iran, Islamic Republic of
11:32 - 1398/10/24
خطای انسانی یعنی چه ؟
مردم رو چی فرض کردین !!!
خدایا بحق خودت به دادمون برس .
Iran, Islamic Republic of
11:34 - 1398/10/24
بدون تعارف !!!
پشمانم بخاطر رائ که به تو دادم ،،،
Iran, Islamic Republic of
11:36 - 1398/10/24
بلاخره نوبت مردم واقعی نه حزب باد هم میشه اگر راست میگید بزارید مردم مخالف هم یه راهپیمایی انجام بدن تا ببینید موافق شما بیشتره یا مخالف شما البته اگر اینترنت رو قطع نکنید
Iran, Islamic Republic of
11:36 - 1398/10/24
خدارا شکر که این دفعه خواب نبودی ،،
Iran, Islamic Republic of
11:37 - 1398/10/24
وای جیگرخواب نبودی دیگه
Iran, Islamic Republic of
11:37 - 1398/10/24
میزاشتی صبح جمعه میگفتید اقای تدبیر و امید!!!!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۴۷ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۴
وای از دست این مردم بی معرفت که یادشو رفت وقت دولت قبل که چقدر مردم اذیت شدن شاید مشکلاتی باشه ولی در اون چند سال دولت ۹ انقدر بی منطق بود که خداوند متعالجواب اون احمد نزاد بدهد
Iran, Islamic Republic of
11:39 - 1398/10/24
توبی نظیری ،،نظر سنجی ات با چشمانت ودیدن ازداخل ماشین هست ،،افزایش قیمت در خواب ناز وبی خبرازهمه چی ،،حالاهم حدس بی نظیری زدی ،،آخه ،کی واقعیت را میگی ؟؟ احتمالا یه چن روز قبل از انتخابات چون دنبالشی ،،
Iran, Islamic Republic of
11:40 - 1398/10/24
آره ؛ منم مثل شما ؛ صبح جمعه فهمیدم
Iran, Islamic Republic of
11:40 - 1398/10/24
ایران خودرو و سایپا دهن مردم را سرویس کردن ...
یا خدا به داد مردم برسید .
یه پژو پارس قیمتش ۴۰ تومن بود . الان سر به فلک کشیده ...
شده ۱۴۰ میلیون . میفهمید یعنی چه .
۱۰۰ میلیون بهش اضافه شده .
چرا هیچ فکری نمیکنید .
فردا هم میایید میگید ۵۰۰ تومن ارزون شد .
یا قران اگر مسلمونید یه فکری بکنید .
مگه خوابید شماها .
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۱۷ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۴
خواب میشه بیدار کرد اینها فهمیدن سر این ملت هر بلیی میتونن بیارن بد عید تا حالا چند نفر کوشتید
Romania
11:41 - 1398/10/24
دست گلت درد نکنه
تو خوبی
Iran, Islamic Republic of
11:45 - 1398/10/24
چرا از بیکفایتی دولت و قطار تبریز و سیل زاهدان حرفی نمیزنی
Iran, Islamic Republic of
11:45 - 1398/10/24
کلا خبرهای بدشما جمعه صداش درمیاد؟؟؟!!!!!!
Iran, Islamic Republic of
11:47 - 1398/10/24
شماهم مثل ما صبح بلند شدی دیدی هواپیما سقوط کرده بنده خدا شما هم سکوت کردین
Iran, Islamic Republic of
11:47 - 1398/10/24
تو هم که هر کامنتی میزاریمو میگی غیر قابل انتشار

پس چیو منتشر میکنی


متاسفم براتون
Iran, Islamic Republic of
11:48 - 1398/10/24
شما نمیخواد نظر بدی شما به درد مردم برس
Iran, Islamic Republic of
11:49 - 1398/10/24
رئیس جمهور اینقدر زرنگ! مگه داریم
Iran, Islamic Republic of
11:50 - 1398/10/24
خخخخخخ .خیلی باحالی تو
Iran, Islamic Republic of
11:50 - 1398/10/24
جون حسن بگو با کی فکر کردی و حدس زدی
Iran, Islamic Republic of
11:57 - 1398/10/24
اینو که مردگان قبرستان زودتر تو حدس زده بودن. اقای نحث. از وقتی اومدی روی خوش ندیدیم.
Iran, Islamic Republic of
11:58 - 1398/10/24
حتما جمعه صبح حدس زدی. کلا رو حدس و گمانی.کی برسه۱۴۰۰ زودتر بری دیگه برنگردی
Iran, Islamic Republic of
12:00 - 1398/10/24
اگر تحویلت نمیگیرند..استعفا بده برو....اگر دروغ میگی...که وای به حالت.....
Iran, Islamic Republic of
12:00 - 1398/10/24
گویا هواپیمای شهید بابایی هم در زمان مسئولیت خودت توسط پدافند خودی زده شد
خوبه خودت هم محاکمه بشی بوسیله قاضی ارشدی چون مرحوم خلخالی
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۱۸ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۴
هوا پیمایی بابایی رو هم سپاه زده
Iran, Islamic Republic of
12:00 - 1398/10/24
عمو حسن شما خودتو اذیت نکن پیش میاد دیگه . نمیخواد حواستو درگیر کنی !!!!
Iran, Islamic Republic of
12:00 - 1398/10/24
روحانی خواهش میکنم پلیز التقاضا یالواریرم حرف نزن
Iran, Islamic Republic of
12:00 - 1398/10/24
حسنی جمعه رفته بود مدرسه اونجا فهمید
Iran, Islamic Republic of
12:03 - 1398/10/24
آره! منم یه چیزایی بو برده بودم
Iran, Islamic Republic of
12:04 - 1398/10/24
علی برکت الله...‌ واقعا که
Iran, Islamic Republic of
12:04 - 1398/10/24
بسم الله القصام الجبارین
رئیس جمهورمحترم ایران سلام
ماملتی ۶۰ میلیون فقیر و۱۷ میلیون مستمند محتاج خرج روزانه
ازحضرتعالی تقاضا داریم .۸۷ درصد ثروت ۷۷ میلیون غارت
شد.ودر بالای شهر تهران وکلان شهر ویلای های لاکچری درداخل
وخارج امریکا ومتحدانش عمال داخلی ۲میلیون با خانواده بوده
با نشست سران ۳قوه مصادره اموال وبزرگان این خانواده خیانت
جنایت کردند .الخصوص برادر شما به اشد مجازات اعدام تا
ثروت ملت ازدست ظاعوتیان خارج وبه دست محرومان برسد
منتظر برقراری عدالت وپیگیری شما هستیم . با استدعا
Iran, Islamic Republic of
12:04 - 1398/10/24
رئیس شوری امنیت ملی مگه خودت نیستی؟توی آماده باش۱۰۰درصد باید خودت پروازهارو کنسل میکردی برای پیشگیری.اول نفر دادگاه برای خوده رئیس جمهور باید تشکیل
بشه هم در این قضیه هم در گرانی بنزینو خسارات جانی و مالی که به مردمو کشور تحمیل کرد
پاسخ ها
م.ایزدی.چ
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۵۵ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۵
احسنت
Iran, Islamic Republic of
12:06 - 1398/10/24
تو به گور پدرت خندیدی احمق دروغگو
Iran, Islamic Republic of
12:08 - 1398/10/24
نابغه، زود بیدار شدی این جمعه که اینطوری حدس دزدی اگر بیشتر خوابیده بودی حتما مطمئن می شد و یقین پیدا می کردی.
Iran, Islamic Republic of
12:08 - 1398/10/24
1400تو رو خدا زودتربیا
پاسخ ها
م.ایزدی.چ
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۵۶ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۵
آمین
Iran, Islamic Republic of
12:09 - 1398/10/24
تنهایی حدس زده بودی ؟؟؟
پاسخ ها
شيرازى
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۲۸ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۵
حتما نه با رييس دفتر و دو سه رندان دگر ( با فآل حافظ باز كردن
Iran, Islamic Republic of
12:10 - 1398/10/24
مثل نظرسنجی ازداخل ماشین.؟!؟چگونه است برای سیل ویرانی فرودین ماه دادگاه ویژه درخواست نکردی؟!؟چرا الان چندین روز سیستان وبلوچستان وهرمزگان وکرمان در زیر سیل بی اب وغذا ماندند داگاه ویژه در خواست نکردی؟چگونه است عنصر نامطلوب انگلستان را نادیده گرفتی؟چون دراین موردبخصوص ازت خواستن پیگیر هستی؟ جناب حضرت رییس جمهور رییس شورای امنیت چرا کشور دروضعیت جنگی است جنابعالی اسمان کشور را خالی نکردی .ایا فک نمیکنی خودت هم مقصری؟
Iran, Islamic Republic of
12:10 - 1398/10/24
آقای رئیس جمهور شما چرا در مسائل مهم چند قدم عقبی لطفاً بگید اشکال از شماست یا قوانین مملکت ما. که واقعاً رئیس جمهور تو این مملکت کاره ای نیست.
Australia
12:11 - 1398/10/24
جمعه صبح حدس زدی یا قبل از اون؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
12:15 - 1398/10/24
آفرین
پاسخ ها
بون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۳۵ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۵
وافعا افرين حال حدس بزن كليد ت چى شد؟ گم كردى يا ازت دزديدند؟ حدس نزده بودى يه زاپاس درست ميكردى؟
Iran, Islamic Republic of
12:15 - 1398/10/24
یکدیگر رامتهم نکنید
Iran, Islamic Republic of
12:15 - 1398/10/24
واقعا تو یکی بس است از حرف زدن خدا کن زود ریاست تو تمام بشه که واقعا .....خجتلت اور است
Iran, Islamic Republic of
12:16 - 1398/10/24
تو حرف نزنی خیلی سنگین تری بخدا
Iran, Islamic Republic of
12:16 - 1398/10/24
خدا شاهده ماتحمل سیل زلزله و....همچیز رو داریم اما تحمل نظرات شما رو نداریم
Iran, Islamic Republic of
12:17 - 1398/10/24
دقت کردین حسن کلا دیر میگیره
Iran, Islamic Republic of
12:17 - 1398/10/24
چند ساعت بعد ابعاد پیچیده ای رو خواهد شد نه از داخل بلکه از خارم کشور ایران تنها عامل این داستان نبوده فاصبر علی ما اصابک
Iran, Islamic Republic of
12:17 - 1398/10/24
آدم یه بادی ازش دربره سریع متوجه میشه !!!!!!!
دوتا موشک ازتون دررفته به هم دیگه می گین از کی دررفت ؟؟؟؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
12:17 - 1398/10/24
اقای رییس جمهور شما بعنوان شخص اول اجرایی کشور و رییس شورای عالی امنیت وپاسدار قانون اساسی بایدپسدار حقوق تک تک شهروندان باشی سقوط هواپیما وحادثه هوایی .وخطای انسانی همواره بوده وهست ولی نداشتن صداقت وراستگویی شما مسولین بیشتراز همه مردم را زجر میدهددادگاه نیاز نیست وجدان انسان بزرگترین دادگاه است واگذارتان فقط بخدای ایران زمین.
Iran, Islamic Republic of
12:19 - 1398/10/24
کاش پایان برجام ننگین را هم همین طور حدس می زدی
Iran, Islamic Republic of
12:19 - 1398/10/24
اسپند دود کنید تا رئیس جمهورمان چشم نخوره بالاخره فهمید ماجرا سقوط هواپیما اکراینی عادی نیست اما جمعه هفته دیگه که از خواب بیدار شد شاید فهمید کار کیه فعلا نپرسید که با جهانگیری در حال تحقیق هستند
Iran, Islamic Republic of
12:21 - 1398/10/24
تو که اینقدر خوب دستور میدی و اینقدر خوب هم دستورهات پیگیری میشه ،چرا برای بقیه ی مشکلات کشور دستور نمیدی؟!
ملتو قابل دستوراتت نمیدونی یا هواپیما مهمتره کلک؟!
Iran, Islamic Republic of
12:26 - 1398/10/24
خوب شد تو یه چیزی پیدا کردی یه مدت مردمو مشغولشون کنی از فکر نون شب و لباس عید و لوازم تحریر مدرسه و.... بیان بیرون سرگرم این بلوا بشن ،خوب موج سواری کن جناب روحاااانی
پاسخ ها
م.ایزدی.چ
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۵۹ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۵
گل گفتی
Iran, Islamic Republic of
12:27 - 1398/10/24
نقص فنی هم خطای انسانی هست دیگه چه فرقی میکنه . مهم اینه که عمدی هواپیما رو نزدن
Iran, Islamic Republic of
12:28 - 1398/10/24
هرعقل بی غرضی این رو متوجه میشه که مقصراصلی آمریکاست وگرنه ما موقعیتهای حساس زیادی داشتیم چرا همه رسانه هاشون آماده بودند دقیقا بعد از جمعیت زیاد مردم برای سردارسلیمانی و انهدام پایگاهشون وهزاران دلیل دیگه چراامریکا و بقیشون برای ایرباس خلیج فارس و هزاران مورد دیگه اینقدردلسوز نبودن ؟
Iran, Islamic Republic of
12:30 - 1398/10/24
مثل کلیدت که حدس زده بودی در صد روز وضع مردم خوب میشه درسته حدست به درد دولت بی لیاقتت میخوره
Iran, Islamic Republic of
12:35 - 1398/10/24
حسن جون تو غصه نخور درس میشه درس نشه یه روزی تموم میشه
Iran, Islamic Republic of
12:36 - 1398/10/24
خیلی ممنون ازاینکه حدس میزنی
Iran, Islamic Republic of
12:37 - 1398/10/24
از کرامات شیخ ما این است
شیره را خورد و گفت شیرین است
Iran, Islamic Republic of
12:38 - 1398/10/24
ای خدا 1400 برسون مردیم از بس اینو داریم تحمل میکنیم
Iran, Islamic Republic of
12:44 - 1398/10/24
جون مادرت بشین خونه من حقوقت میدم
Iran, Islamic Republic of
12:45 - 1398/10/24
آقای روحانی تو چقدر با هوشی
با این هوش چرا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
12:47 - 1398/10/24
باز خوبه یه حدس زدی . بهتر از خواب بودنه
Iran, Islamic Republic of
12:47 - 1398/10/24
بنده خدا جمعه خبر دار شد ولی یه چیزایی حدس میزد.
Iran, Islamic Republic of
12:48 - 1398/10/24
خدا و کیلی نیا ، من خودم صد تومن میدم تو حدس نزنی.
Iran, Islamic Republic of
12:50 - 1398/10/24
صبح جمعه بخیر آقای فریدونی!
Iran, Islamic Republic of
12:58 - 1398/10/24
فکر کنم این جمعه نوبت اینکه حدس بزنی که مردم سیستان گرفتار سیل شدن و کمک میخوان؟ اره بلا
Iran, Islamic Republic of
12:58 - 1398/10/24
عجب !! حتما مثل قضیه بنزین یک روز بعد فهمیده هواپیما سقوط کرده یک روز بعد از اعلام علت سکوت حدس زده ....
Iran, Islamic Republic of
13:07 - 1398/10/24
نفهم بفهم
این که گفته حدس زدم معنی و مفهوم داره
رئیس جمهور در کشور ما یک تدارکاتچی هست (البته فقط برای یک جناح) و دراین مملکت هر کس صبح زود بیدار شد همه کاره میشه و پس از وقوع هر اتفاقی بگوش رئیس جمهور میرسه والبته همیشه هم باعث و بانی این جنایات مظلوم و طلبکار از زمین و زمان میشه
Iran, Islamic Republic of
13:14 - 1398/10/24
کی حدس زدی!جمعه گذشته یا جمعه آینده؟تو خواب یا بیداری جناب روحانی
Iran, Islamic Republic of
13:23 - 1398/10/24
چقدر شمو با هوش هستین با هوش کی بودی حسنی
Iran, Islamic Republic of
13:27 - 1398/10/24
واقعا باید به حال این ملت ومملکت خون گریست که بالاترین مقام دولت از واقعیت ماجرا بی اطلاع بوده وفقط حدس زده است والان هم در حال استفاده ی ابزاری برای دعواهای حزبی میباشد.
لعنت بر این سیاست که اینچنین جان انسانها را به بازی میگیرد
Iran, Islamic Republic of
13:27 - 1398/10/24
ناقلا باز خواب دیدی
کی دست از دروغ برمیداری
Iran, Islamic Republic of
13:29 - 1398/10/24
نمک نمک بلاخره حدس زد ماشالله مادرت داغت نبینه دلاور
Iran, Islamic Republic of
13:40 - 1398/10/24
خخخخ ...بشینین پیامهای قبل از خودتونو بخونین چقدر خنده دارن نظرات....
Iran, Islamic Republic of
13:49 - 1398/10/24
مقصر خود دولت است .چون دولت می دانست موشک ها کی به پایگاه عین الاسد شلیک میشه. دولت می توانست ممنوع پرواز اعلام کند وضعیت جنگی بود همه در حالت دفاعی بودند اگه قرار محاکمه ای در کار باشه اول باید دولت وزیر مجمو هه اش محاکمه شوند چون به وظیفه اش در مورد پرواز ممنوع عمل نکرده مردم همه چیز را می فهمند این هم جریان بنزین نباشه
Iran, Islamic Republic of
13:57 - 1398/10/24
حدس زده بودم دلار بالا بکشد حدس زده بودم تورم ایجاد شود حدس زده بودم تحریم سخت تر شود حدس زده بودم برجام بی نتیجه شود حدس زده.. نمونه ای از حدس ها و دست آخر هیچ
Iran, Islamic Republic of
14:02 - 1398/10/24
در جنگ هم مديريت علمي لازم و ضروريه وگرنه با مديريت جهادي ممكنه خود زني كنيم ..!!!
Iran, Islamic Republic of
14:03 - 1398/10/24
خوبه همه میدونستن گفتین نقص فنی بوده
Iran, Islamic Republic of
14:06 - 1398/10/24
چقد تو فعالی اصلا رنگ به چهره نمونده
Iran, Islamic Republic of
14:39 - 1398/10/24
حدست قبول
پاسخ ها
اسماعيل خوشمرام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۵۲ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۵
حدسش قبول بشرطى كه بگويد چه روز چه ساعت و دقيقا درچه محلى و در چه شرايطى تا دكتر نسخه بنويسد در غير اينصورت بايد سى تى اسكن بشود
Iran, Islamic Republic of
14:48 - 1398/10/24
قربون تو با این حدسیات
Iran, Islamic Republic of
14:50 - 1398/10/24
متأسفانه سپاه ازاول شروع بدون آموزش وبدون درس وبحث تأسیس شده ،وهنوز همان است. خشت اول راچو نهاد استاد کجِ.......
Iran, Islamic Republic of
15:15 - 1398/10/24
تو که هنوز باخبر نشدی
Iran, Islamic Republic of
15:57 - 1398/10/24
تو فعلا درحال حدس زدن باش. علی برکت لله
Iran, Islamic Republic of
17:12 - 1398/10/24
حدس زدی آقای رئیس جمهور؟
پاسخ ها
پروانه
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۵۴ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۵
درست حدس ردى حالا حدس بزن نجفى كى تبرءه و ازاد ميشود ؟
Iran, Islamic Republic of
17:45 - 1398/10/24
تو را کسی حساب نمی کنه باهات خبربده یا مشورت کنه باهات!؟
Iran, Islamic Republic of
17:52 - 1398/10/24
هنوز حکمی صادر نشده که شما می فرمایید نابخشودنی
Iran, Islamic Republic of
17:54 - 1398/10/24
شلتوک خوزستان ربطی به دولت جنابعالی نداره بی جهت منت نزار
Iran, Islamic Republic of
17:55 - 1398/10/24
خدا را شکر کلید تو هواپیما نبود و گرنه بیچاره می شدیم
Iran, Islamic Republic of
23:00 - 1398/10/24
خجالت بکش
همه قضیه هواپیما را میدانند
Iran, Islamic Republic of
16:17 - 1398/10/25
راجع به سیل سیستان هم یه حدسهایی بزن
Iran, Islamic Republic of
21:56 - 1398/10/25
نه كه به قول هاى قبلى ات خوب عمل كردى اين يكى را باور نميكنند نه كه چرا عمل نكردى نتوانستى عمل كنى و اين بار حدس بزن چه نتيجته اى خواهى گرفت. و نه اينكه خسته نشده باشى خسته به نظر ميرسى ولى مردم را بيشتر خسته گردى.
Iran, Islamic Republic of
00:56 - 1398/11/01
خدارو شکر حدس زده بودی. بچه 6 ساله هم مشکوک بود نابغه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج