پوچتینو و آلگری- بارسلونا؛ شایعه یا واقعیت؟
۹۵۰۱۴۳
۲۴ دی ۱۳۹۸ - ۲۱:۵۰
۲۷۹۶
نشریه اسپورت در گزارشی از روند انتخاب سرمربی جدید بارسلونا پرده برداشت.

ورزش سه: به نظر می رسد علیرغم شایعات، مائوریتسیو پوچتینو و مکس آلگری شانس چندانی برای هدایت بارسلونا نداشتند. ابتدا گروه مدیریتی بارسلونا راهی قطر شد تا مذاکرات با ژاوی، ستاره سابق این باشگاه و سرمربی فعلی السد را آغاز کند.

شرایط در دوحه امیدوارکننده پیش نرفت و با توجه به افشای مذاکرات، ژاوی مدعی شد که فعلا علاقه ای به پذیرش این شغل ندارد و احتمال دارد این اتفاق در آینده و حتی در تابستان پیش رو رخ دهد.

پوچتینو و آلگری- بارسلونا؛ شایعه یا واقعیت؟

البته بارسلونا در مورد اخراج ارنستو والورده تصمیمی قطعی گرفته بود و با بازگشت مدیران بارسا از قطر، گزینه های بعدی بررسی شد. در حقیقت ، همه چیز طی جلسه یکشنبه شب تصویب شد. در آن مرحله بارسلونا فقط به دنبال دو گزینه برای جایگزینی والورده بودند و تصمیم به آغاز مذاکرات گرفتند.

البته سرمربیان دیگری نیز بودند که خودشان را برای هدایت بارسا پیشنهاد می دادند و شاید برخی اعضای هیئت مدیره به تنهایی در تلاش برای استخدام نام خاصی بودند، اما فقط نام دو نفر به صورت جدی روی میز حضور داشتند: گارسیا پیمنتا (مربی بارسای بی) و کیکه ستین.

علیرغم مطرح شدن نام مائوریسیو پوچتینو، بارسلونا با توجه به اظهار نظر قبلی اش مبنی بر تمایل به کار کردن در مزرعه به جای بارسلونا، علاقه ای به همکاری با او نداشت. نام مکس آلگری، سرمربی ایتالیایی و سابق یوونتوس نیز مطرح شد، اما آلگری تمایل به انجام پروژه بلندمدت داشت که این امر نیز شدنی نبود و در نهایت هیئت مدیره بارسلونا برای انتخاب کیکه ستین به توافق رسید.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج