تصمیم به ازدواج با فردی دیگر، محله‌ را به‌هم ریخت
۹۵۰۴۶۵
۲۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۶
۱۹۶۰۷ 
ماموران پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ چهار اوباشگر را که اقدام به تخریب ۲۳ دستگاه خودروی سواری در محله دولت آباد شهرری کرده بودند، دستگیر کردند.

ایسنا: ماموران پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ چهار اوباشگر را که اقدام به تخریب ۲۳ دستگاه خودروی سواری در محله دولت آباد شهرری کرده بودند، دستگیر کردند.

در ساعات پایانی روز دوازدهم دی ماه امسال شماری از شهروندان با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ تماس گرفته و اعلام کردند که اراذل و اوباش به خودروهای پارک شده در حاشیه خیابان حمله‌ور شده و اقدام به تخریب تعداد زیادی از خودروها کرده‌اند که در همین راستا تیمی از ماموران پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ در محل حاضر شده و رسیدگی به موضوع را در دستورکار خود قرار دادند.

با حضور ماموران در محل، اقدامات برای شناسایی و دستگیری اوباشگران که از محل متواری شده بودند، آغاز شد و در همان تحقیقات اولیه مشخص شد که یکی از متهمان پس از اطلاع از اینکه دختر مورد علاقه‌اش قصد ازدواج با فرد دیگری را دارد در نزدیکی محل سکونت دختر جوان اقدام به ایجاد درگیری کرده و با همکاری سه نفر دیگر ۲۳ دستگاه خودروی سواری متعلق به شهروندان را که در کنار خیابان پارک شده بود تخریب کرده است.

با کسب این اطلاعات اقدامات برای شناسایی و دستگیری متهمان وارد مرحله دیگری شد و ماموران موفق شدند با استفاده از اسناد و مدارک موجود هویت متهم اصلی و مخفیگاهش در حوالی شهرری را شناسایی کنند. پس از آن هم نتیجه تحقیقات انجام شده در اختیار مقام قضائی قرار گرفت و ماموران موفق شدند در تاریخ بیست و سوم دی ماه متهم اصلی پرونده را که فردی ۳۰ ساله بود در مخفیگاهش دستگیر و برای ادامه تحقیقات به پایگاه نهم پلیس امنیت عمومی منتقل کنند.

با انتقال متهم به مقر انتظامی وی تحت بازجویی قرار گرفت و در جریان آن به بزه انتسابی اقرار کرد، همچنین سه همدست دیگرش را نیز معرفی کرد و این افراد و در حوالی خیابان ابن بابویه دستگیر شدند.سه متهم دستگیر شده نیز اعتراف کردند که در حمایت از رفیقشان و مخالفت با ازدواج دختر مورد علاقه‌اش با فردی دیگر دست به این کار زده‌اند.

مرکز اطلاع‌رسانی پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ با تایید این خبر اعلام کرد که میزان خسارت وارده به شهروندان بیش از ۷۰۰ میلیون ریال برآورد شده است. همچنین هرچهار متهم نیز با تشکیل پرونده برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شدند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
19:47 - 1398/10/25
اخه ادم‌دیوانه چه کسی حاظر است در این وضعیت مالی خراب عروسی کند
Iran, Islamic Republic of
20:41 - 1398/10/25
این که فکر کنی زن ارث پدریت است از تخیلات حیوانات هم خارج است! یه نگاه تو آینه بنداز و یکی مثل خودت پیدا کن.
این مردان اوباش همیشه دنبال بهانه برای جنگ و دعوا هستند
Iran, Islamic Republic of
21:42 - 1398/10/25
مرتیکه وحشی دختره دوست نداشته باهات ازدواج کنه زور که نیست
ثانیا دختره باهات ازدواج نکرده بقیه چه گناهی کردند که باید تاوان وحشیگری تو و دوستانت بدن
دختره هم بخاطر همین وحشیگریهات باهات ازدواج نکرده
Iran, Islamic Republic of
08:17 - 1398/10/26
روانی.دختر اینها را توی اخلاقت دیده بوده که گفته نه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج