اعتراف جالب هازارد در مورد اضافه وزن
۹۵۰۵۲۸
۲۵ دی ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۳
۴۵۷۷ 
ادن هازارد، ستاره بلژیکی رئال مادرید شایعات تابستانی در مورد خودش را تایید کرد.

ورزش سه: در روز‌های ابتدایی حضور ادن هازارد در رئال مادرید، مشخص بود او دچار اضافه وزن بیش از حدی شده و علیرغم تکذیب منابع نزدیک به باشگاه، این موضوع کاملا مشخص بود. حالا ادن هازارد فاش کرد که این اتفاق رخ داده، اما او خیلی زود موفق شد دوباره به وزن ایده آل برسد.

ادن هازارد گفت: "این اخبار درست بود و من چیزی را پنهان نمی‌کنم. من وقتی تعطیل هستم، دیگر در تعطیلات هستم و باید اعتراف کنم در تابستان پنج کیلو اضافه پیدا کردم. من جزو آن دسته از افرادی هستم که وزنم را به راحتی کاهش می‌دهم. وقتی در لیل بودم و ۱۸ سال داشتم، وزنم به ۷۲ یا ۷۳ کیلو نیز رسید. سپس وقتی عضله پیدا کردم دیگر بالاتر از ۷۵ کیلو نشدم. البته در تابستان امسال ۸۰ کیلو به بالا شدم، اما ۱۰ روزه به شرایط سابق بازگشتم.

اعتراف جالب هازارد در مورد اضافه وزن

انتقال به رئال مادرید؟ این انتقال همیشه برایم مثل یک رویا بوده است. زمانیکه در دوران بچگی در پشت باغ خانه مان بازی می‌کردم، همیشه از رئال مادرید هواداری می‌کردم و زین الدین زیدان اسطوره من بود. وقتی از تلویزیون استادیوم برنابئو را تماشا می‌کردم برایم جادویی بود.

ما همیشه با خانواده در تعطیلات به اسپانیا می‌رفتیم، اما هرگز راهی مادرید نمی‌شدیم، زیرا با خودرو از بلژیک تا مادرید راهی طولانی است. وقتی در تعطیلات فوتبال بازی می‌کردیم، همه درباره رئال مادرید صحبت می‌کردند و ما پیش از آن بازی‌های این تیم را تماشا کرده بودیم. "

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج