آرفی: دوست داشتم کالدرون بماند
۹۵۰۶۴۰
۲۶ دی ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۳
۲۲۶۲ 
مهاجم سابق پرسپولیس گفت: خداداد عزیزی از من خیلی حمایت کرد، گل‌محمدی هم باید پشت اوساگونا بایستد تا او موفق شود.

خبرگزاری میزان: اشپیتیم آرفی در ارتباط با وضعیت پیش‌روی پرسپولیس در نیم‌فصل دوم لیگ برتر با حضور یحیی گل‌محمدی روی نیمکت این تیم اظهار داشت: دوست داشتم کالدرون می‌ماند، او پرسپولیس را در پایان نیم‌فصل اول به صدر جدول رسانده بود. به نظرم گل‌محمدی کار سختی دارد، چون پرسپولیسی که سه فصل متوالی قهرمان لیگ برتر شده و به فینال لیگ قهرمانان آسیا صعود کرده، انتظارات را بالا برده است.

وی در ادامه در خصوص شرایطی که در آن گل‌محمدی به پرسپولیس آمد تصریح کرد: موضوع دیگر وضعیتی است که در آن گل‌محمدی به پرسپولیس آمده و حرف و حدیث‌های زیادی دارد. برخی می‌گویند تیم فوتبال شهر خودرو نمی‌خواسته گل‌محمدی را از دست بدهد و مجبور شده است که یحیی را به پرسپولیس بدهد. من هم فکر می‌کنم شهرخودرو نمی‌خواست گل‌محمدی از این تیم برود، چون بالاخره یک باشگاه برای آینده‌اش برنامه‌ریزی بلندمدت دارد و آنها روی یحیی حساب کرده بودند.

مهاجم سابق تیم فوتبال پرسپولیس در مورد اینکه آیا کریستین اوساگونا، مهاجم جدید پرسپولیس می‌تواند در این تیم موفق باشد یا خیر، افزود: اوساگونا کار سختی در پرسپولیس خواهد داشت، چون هر بازیکن خارجی که به فوتبال ایران می‌آید به دلیل اینکه با فوتبال اینجا آشنایی کامل ندارد و نمی‌تواند از نظر زبانی هم با بازیکنان ارتباط برقرار کند، کارش سخت است.

آرفی در پایان در مورد مقایسه شرایط خودش در فوتبال ایران با اوساگونا خاطرنشان کرد: در مورد اوساگونا تجربه حضور در ذوب‌آهن به او کمک خواهد کرد، اما بازی کردن در پرسپولیس سخت‌تر است. من زمانی که به فوتبال ایران آمدم در تیم پیام مشهد حضور داشتم و خداداد عزیزی از من خیلی حمایت کرد، گل‌محمدی هم باید پشت اوساگونا بایستد تا او موفق شود.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج