تاریخ در مورد یحیی و پرسپولیس تکرار می‌شود؟
۹۵۰۹۵۵
۲۷ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۸
۵۳۸۱
یحیی گل‌محمدی بعد از مدت‌های کش‌وقوس به‌عنوان سرمربی پرسپولیس انتخاب شد و یکی از سوال‌های بزرگ در ذهن هواداران پرسپولیس این است که آیا تاریخ بار دیگر تکرار درمورد او و پرسپولیس خواهد شد یا نه؟

خبرآنلاین: یحیی گل‌محمدی بعد از مدت‌های کش‌وقوس به‌عنوان سرمربی پرسپولیس انتخاب شد و یکی از سوال‌های بزرگ در ذهن هواداران پرسپولیس این است که آیا تاریخ بار دیگر تکرار درمورد او و پرسپولیس خواهد شد یا نه؟

بعد از انتخاب یحیی گل‌محمدی به‌عنوان سرمربی پرسپولیس یکی از خاطراتی که در ذهن هواداران پرسپولیس یادآوری شده داستان میان او و مهدی مهدوی‌کیا بود. ماجرای مشهور این دو نفر به زمانی برمی‌گردد که یحیی گل‌محمدی به‌عنوان سرمربی موقت و بعد مانوئل ژوزه انتخاب شد و یحیی در یکی از تصمیمات ابتدایی خود، مهدی مهدوی‌کیا را از میان بازیکنان پرسپولیس کنار گذاشت.

پیش از آمدن گل‌محمدی، پرسپولیس قرارداد ماهینی، کاپیتان دوم تیم که در ماه‌های اخیر بیش‌تر مصدوم بود فسخ کرد و حالا این سوال ایجاد شده این رفتار در آینده درمورد سیدجلال حسینی و دیگر بزرگ‌ترهای تیم هم اتخاذ خواهد شد یا نه؟

از آن روزها و در میان تیم فنی هفت سال پیش یحیی، حالا مجبتی حسینی، دستیار او در ذوب‌آهن و تراکتور به‌عنوان یک سرمربی خود را در لیگ یک مطرح کرده و حالا این یحیی گل محمدی است که با افتخارات زیادی به پرسپولیس برگشته است و می‌خواهد بعد از قطبی و پروین، سومین مربی ایرانی‌ای باشد که در قهرمانی لیگ برتر را پرسپولیس تجربه می‌کند.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج