کاسیمیرو: پاس گل یوویچ، سینمایی بود
۹۵۱۵۵۶
۲۸ دی ۱۳۹۸ - ۲۳:۱۵
۴۰۴۱
کاسیمیرو با دو گل خود کمک کرد تا رئال بر سویا پیروز شود. گل اول او روی پاس تماشایی لوکا یوویچ به ثمر رسید.

ورزش سه: رئال مادرید در یک بازی نزدیک و نفسگیر توانست ۲-۱ بر سویا پیروز شود و به صدر جدول لالیگا صعود کند. ستاره رئال کاسیمیرو بود که در این بازی دبل کرد. او فصل گذشته نیز توانسته بود یک گل در پیروزی ۲-۰ کهکشانی‌ها بزند.

ستاره برزیلی در پایان بازی گفت: «نه فقط برای گل هایم که برای پیروزی تیم هم بسیار خوشحالم. برابر حریفی بزرگ مثل سویا بازی داشتیم و آن‌ها همیشه کار را دشوار می‌کنند. سویا مربی خوبی مثل لوپتگی دارد و می‌داند که چطور باید بازی کند. واقعا بازی سختی بود و برای پیروزی زحمت زیادی کشیدیم.

کاسیمیرو: پاس گل یوویچ، سینمایی بود

برابر سویا باید زجر کشید تا پیروز شد. ما همیشه دوست داریم توپ را در اختیار داشته باشیم، ولی امروز نشان دادیم که در دفاع و بازی بدون توپ هم مستحکم هستیم. بازی سویا-رئال یک بازی سنتی همیشه دشوار است.»

کاسیمیرو: پاس گل یوویچ، سینمایی بود

گل ها: «سال گذشته هم به سویا گل زده بودم، ولی قطعا گل هایم بدون مشارکت تیم ممکن نبود. گل اول روی پاس یوویچ حاصل شد که یک پاس سینمایی بود. بعد از گل به سمتش رفتم و از او تشکر کردم. گل دوم هم روی سانتر لوکاس واسکز بود و او دقیقا توپ را روی سر من ارسال کرد.»

گل مردود سویا: «من صحنه را ندیدم، ولی وی‌ای آر برای چنین صحنه‌هایی است تا به داور کمک کند. باید به تصمیم نهایی داور احترام گذاشت. وی‌ای آر به فوتبال کمک می‌کند.»

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج