سرنوشت سولسشر وابسته به بازی امروز یونایتد
۹۵۴۱۸۷
۰۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۱
۲۱۱۶
رابی فاولر اسطوره فوتبال انگلیس می‌گوید ماندن یا اخراج اوله گنار سولسشر، سرمربی منچستریونایتد به نتیجه امروز تیمش مقابل ترنمر رورز در جام حذفی انگلیس بستگی دارد.

ورزش سه: درحالیکه فشارها بر اوله گنار سولسشر سرمربی منچستریونایتد روز به روز بیشتر می‌شود رابی فاولر اسطوره فوتبال انگلیس می‌گوید ماندن یا اخراج شدن او به بازی امروز شیاطین سرخ مقابل ترنمر در جام حذفی بستگی دارد. سولسشر اخیرا در مقابل برنلی یک شکست تلخ 2-0 بدست آورده بود و از این گذشته تیمش در فصل جاری با فراز و فرودهای متعددی روبرو بوده است.

رابی فاولر، اسطوره لیورپول و سرمربی فعلی تیم بریزبن رور، دیدار امروز یونایتد مقابل ترنمر در صورت ناکامی شیاطین سرخ می‌تواند به آخرین بازی سولسشر در این تیم تبدیل شود.

رابی فاولر در ستون خود در روزنامه انگلیسی میرر نوشت:" نمی‌توان از این واقعیت فرار کرد که ماندن یا نماندن سولسشر در یونایتد به بازی امروز در مقابل ترنمر بستگی دارد. من چون خودم مربی هستم می‌دانم که روبرو شدن با چنین وضعیتی چقدر دشوار است. ولی این واقعیتی است که اکثر مربیان فوتبال با آن روبرو می‌شوند. بعضی لحظات هست که وضعیت حرفه‌ای شما در یک تیم را تعیین می‌کند".

اسطوره سابق لیورپول در ادامه ستون خود نوشت:" سولسشر تحت فشار خیلی شدیدی قرار دارد و اگر در این شرایط مقابل تیمی از دسته‌های پایین‌تر بازی کرده و شکست بخورد، این در واقع آخرین میخ بر تابوت او خواهد بود. در این شکی نیست که یونایتد باید پیروز شود. ولی فشار شدید می‌تواند چنان تاثیر منفی‌ای روی تیم بگذارد که تمام توانش را زایل کند".

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج