فال روزانه ۰۷/ ۱۱/ ۱۳۹۸
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
لاله زار مال_1
کلاسینو_1
ریزخور_1
دکتر نداف کرمانی 1
سفیر بار ساقدوش_1
اپیلاسیون نانا 1
زمردی_داخلی1
لاله زار مال_3
دکتر نداف کرمانی 3
اپیلاسیون نانا 3
زمردی_داخلی3
سفیر بار ساقدوش_3
کلاسینو_3
ریزخور_3
ریزخور_4
زمردی_داخلی4
دکتر نداف کرمانی 4
اپیلاسیون نانا 4
کلاسینو_4
سفیر بار ساقدوش_4
لاله زار مال_4
زمردی_داخلی2
اپیلاسیون نانا 2
کلاسینو_2
سفیر بار ساقدوش_2
لاله زار مال_2
ریزخور_2
دکتر نداف کرمانی 2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۹۵۴۵۰۲
۰۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۵:۲۹
۳۱۶۴
همراهان عزیز، محتوای منتشر شده در قالب فال روزانه برترین‌ها صرفا جنبه سرگرمی دارد.

فـال روزانـه - Daily Omen

فال روزانه 98/11/07

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده‌اید، تولدتان مبارک. علاقه‌ای به حضور در جمع ندارید و این رویکرد در سال‌های گذشته، زندگی انزواگرایانه‌ای را برای شما به دنبال داشته است، اما سالی که با تولدتان شروع می‌شود، زمان تغییر این روحیه است و در این سال ارتباط بیشتری با اطرافیان برقرار کنید و دامنه دوستان‌ خود را گسترش دهید. ماه بهمن و اسفند که در پیش ‌رو دارید به عنوان پرکارترین ماه‌های شما در سال تولدتان شناخته می‌شوند، در این ماه‌ها تا می‌توانید کار کنید و مطمئن باشید مزد زحمت‌های‌تان را دریافت خواهید کرد. مرداد ماهی که از راه می‌رسد، ماه استراحت و تفریح شما است و در این ماه به کارهای مورد‌علاقه‌تان بپردازید و حسابی خستگی در کنید. سایه همای سعادت در مهر ماه سال آینده بر سر شما می‌افتد و در این ماه، بخت و اقبال با شما یار است، در نتیجه مهرماه سال آینده را به انجام کارهای مهم و حیاتی اختصاص دهید و مطمئن باشید در این ماه اگر دست به خاک بزنید، طلا خواهد شد. سالی که با تولدتان شروع کرده‌اید را با تلاش و کوشش به پایان برسانید و خاطره‌های خوش این سال را در ذهن خود، ماندگار کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

عازم سفری هستید و در این سفر قرار است چند نفر از دوستان یا اعضای خانواده شما را همراهی کنند، این موقعیت را به فال نیک بگیرید و در این سفر به همراه دوستان حسابی خوش‌ بگذرانید و تفریح کنید. امروز فردی از شما درخواست پول می‌کند، این پول را به ایشان قرض بدهید، اما از وی ضمانتی محکمه‌پسند برای بازپرداخت پول دریافت نمایید، در غیر این‌صورت احتمال زیادی وجود دارد که این فرد پول شما را بالا بکشد. قصد انجام کار مهمی را دارید اما از آنجایی که تجربه‌ای در انجام این کار ندارید، تاکنون انجام آن را به تعویق انداخته‌اید. امروز با بزرگ‌ترهای فامیل یا افرادی که از شما تجربه بیشتری دارند مشورت کنید و راه‌و‌چاه انجام این کار مهم را جویا شوید. امروز اعضای منزل یا همکاران در محل‌کار با شما سر ناسازگاری دارند و احتمال ایجاد مشاجره‌ای میان شما و این افراد وجود دارد، در نتیجه بهتر است که سر‌به‌سر آنها نگذارید و زمینه مشاجره و دلخوری را فراهم نکنید. احساس می‌کنید فردی دخالت‌های بی‌جایی در زندگی شما دارد و می‌خواهد میان شما و عشق‌زندگی‌تان فاصله بیاندازد، امروز با این فرد صحبت کنید و دلیل انجام چنین کاری را از ایشان جویا شوبد.

فـال روزانـه - Daily Omen

مدت زیادی است که می‌خواهید پولی برای آینده کنار بگذارید، اما خرج‌های زندگی‌تان به اندازه‌ای بوده که تاکنون پولی برای پس‌انداز کنار نگذشته‌اید. خوشبختانه امروز ورق بر می‌گردد و پولی به دست شما می‌رسد، این پول را برای آینده کنار بگذارید و اندوخته‌ای برای روز مبادا داشته باشید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان دچار مشکل مهمی شده و نیازمند کمک شما است، امروز تا می‌توانید به عشق‌زندگی‌تان کمک کنید و به وی ثابت نمایید که در خوشی‌ها و سختی‌ها کنار ایشان هستید. مدتی است که به دنبال فرصتی برای انجام کارهای مذهبی یا مراقبه و مدیتیشن می‌گردید، امروز این فرصت مهیا می‌شود و به راحتی می‌توانید دمی با خودتان خلوت کنید. به لحاظ کاری روز خوبی را شروع کرده‌اید و به دستاوردی که مدت‌ها است انتظارش را می‌کشید، خواهید رسید.

فـال روزانـه - Daily Omen

ذهنی آشفته و نگران دارید و غم و غصه‌ها لحظه‌ای راحت‌تان نمی‌گذارد، امروز فرصتی را برای حل این نگرانی‌ها کنار بگذارید و دلیل این آشفتگی‌ها را پیدا کنید. قضاوت‌های نادرستی درخصوص اطرافیان دارید و این روحیه باعث شده تا دوستان و آشنایان از شما کناره بگیرند، اجازه ندهید این وضعیت ادامه پیدا کند و در اولین فرصت تصمیم بگیرید که قضاوت‌های نابجا را کنار بگذارید و سرتان به زندگی خودتان باشد. مدتی است که برای انجام کار مهمی برنامه‌ریزی می‌کنید اما تاکنون این کار را به انجام نرسانده‌اید، امروز برنامه‌های خود را با همسر یا عشق‌زندگی‌تان درمیان بگذارید و با همفکری با ایشان، این کار مهم را به سرمنزل مقصود برسانید.

فـال روزانـه - Daily Omen

اعتمادبه‌نفس سرشاری دارید و انسان بسیار باهوشی هستید، اما همیشه این توانایی‌های خود را دست‌کم می‌گیرید و دستاورد چندانی در زندگی نداشته‌اید، از امروز به خودتان قول بدهید که توانایی‌های خود را دست کم نگیرید و زندگی درخشانی را رقم بزنید. امروز از جایی که حتی فکرش را هم نمی‌کنید، پولی به دست‌ شما می‌رسد و مشکلات مالی‌تان از بین خواهد رفت. رابطه خوبی با اعضای منزل ندارید و از آنها کناره می‌گیرید، قبل از اینکه این رویکرد فاصله‌ای عمیق میان شما و عشق زندگی‌تان ایجاد کند، به خودتان قول بدهید که وقت بیشتری برای اعضای منزل کنار بگذارید و در شادی‌ و غم با آنها شریک باشید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان مدتی است که توجه لازم را به شما ندارد و فاصله‌ای عمیق میان شما و ایشان ایجاد شده است، اجازه ندهید این فاصله به جدایی ختم شود و در اولین فرصت با عشق‌زندگی‌تان صحبت کنید و چاره‌ای برای این وضعیت پیدا کنید. رابطه خوبی با یکی از همسایه‌ها یا همکاران ندارید و احساس می‌کنید که ایشان بدخواه شماست، امروز متوجه می‌شوید که از رفتار وی سو‌ء‌برداشت کرده‌اید و این فرد چیزی به غیر از خیر و صلاح شما را نمی‌خواهد.

فـال روزانـه - Daily Omen

انسان مؤدب و خوش‌رفتاری هستید و احترام خاصی برای اطرافیان قائل می‌شوید، این رویکرد را ادامه دهید ومطمئن باشید به همان اندازه که برای اطرافیان احترام قائل هستید، به همان اندازه نیز آشنایان به شما احترام می‌گذارند. قصد گسترش تجارت خود را دارید، اما برای انجام این کار برنامه‌‌ای ندارید و در کار و کاسبی‌تان سردرگم شده‌اید. اجازه ندهید این وضعیت ادامه پیدا کند و با مشورت با همکارانی که تجربه بیشتری نسبت به شما دارند، فکری به حال گسترش تجارت خود بردارید. آشنایان یا اهل منزل همیشه توجه ویژه‌ای به شما دارند و جایی که در زندگی به آن رسیده‌اید را مدیون پشتیبانی آنها هستید، این وضعیت را به فال نیک بگیرید و به لطف کمک و پشتیبانی اطرافیان یا اهل منزل، قدم‌های محکم‌تری به سوی موفقیت بردارید. امروز همسر یا عشق‌‌زندگی‌تان حرف ناپسندی را به شما می‌زند و با رفتارش شما را حسابی دلخور خواهد کرد، اما اجازه ندهید این رفتار میان شما و عشق‌زندگی‌تان فاصله بیاندازد و با بخشش و بزرگواری، این رفتار ناپسند را نادیده بگیرید.

فـال روزانـه - Daily Omen

روز خوبی را برای تجارت و معامله شروع نکرده‌اید و اگر قصد خرید زمین یا عقدقرارداد مهمی را دارید، این قرارداد را به روزهای آینده موکول نمایید، در غیر این‌صورت، ضرر هنگفتی را متحمل خواهید شد. امروز خبر خوشی به دست شما می‌رسد، این خبر خوش را با اعضای خانواده درمیان بگذارید و زمینه شادی آنها را فراهم کنید. اهمیتی به نظرات همسر یا عشق‌زندگی‌تان نمی‌دهید و توجه لازم را به ایشان ندارید، قبل از اینکه این رویکرد فاصله‌ای میان شما و عشق‌زندگی‌تان ایجاد کند، فکری به حال تغییر رفتار خود بردارید و از امروز به خودتان قول بدهید که توجه بیشتری به عشق‌زندگی‌تان داشته باشید. هدف‌های زیادی در زندگی دارید اما این هدف‌ها همانند قایقی در میان دریا، از افق نگاه شما دور می‌شود. فراموش نکنید که راز دستیابی به این اهداف در کار و پشتکار نهفته است و از امروز برنامه‌ا‌ی‌ جدی و مستمر برای رسیدن به هدف‌های خود ترسیم نمایید.

فـال روزانـه - Daily Omen

روزی سرشار از شور و نشاط را شروع کرده‌اید و انرژی بی‌پایانی دارید، این روحیه را به فال نیک بگیرید و کارها را زودتر از همیشه انجام دهید. امروز به مشکلی در زندگی برخورد خواهید داشت، اجازه ندهید این مشکل شما را زمین‌گیر کند و به لطف هوش‌ سرشار و تدبیری که دارید، کمر این مشکل را خم کنید. امروز به صورت کاملاً اتفاقی با یکی از دوستان قدیمی ملاقات خواهید کرد، این ملاقات را به فال نیک بگیرد و خاطره‌های خوش گذشته را زنده نمایید. اهمیتی به گذر زمان نمی‌دهید و لحظه‌های با‌ارزش زندگی مانند برق و باد از جلوی چشم‌تان فرار می‌کنند. ادامه این وضعیت چیزی به غیر از شکست شما در زندگی به دنبال ندارد و از امروز تصمیم بگیرید که دقت بیشتری به گذر زمان داشته باشید و قدر لحظه‌لحظه زندگی خود را بدانید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز برنامه‌های خاصی برای شما تدارک دیده و کاری خواهد کرد که بیشتر از همیشه عاشق وی شوید.

فـال روزانـه - Daily Omen

مسئولیت‌های زیادی به دوش شما واگذار شده و بار سنگین این مسئولیت‌ها، قابلیت تصمیم‌گیری را از شما گرفته است، قبل از اینکه این وضعیت شما را به دردسر بیاندازد، به هر قیمتی که شده بار سنگین این مسئولیت‌ها را زمین بگذارید و به لحاظ فکری به آرامش برسید. انسان عجولی هستید و می‌خواهید راه صد ساله را در یک شب طی کنید و در کمترین زمان ممکن به ثروت هنگفتی دست پیدا کنید، فراموش نکنید که عجله کار شیطان است و برای رسیدن به پول و ثروت باید تا می‌توانید تلاش کنید و صبر پیشه نمایید. امروز با افراد جدیدی آشنا خواهید شد و این آشنایی موقعیت‌های تازه‌ای را برای موفقیت پیش‌روی شما قرار می‌دهد. این وضعیت را به فال نیک بگیرد و دستاوردی‌های بیشتری را از آن خود کنید. امروز از آن روزها است که احساس می‌کنید کودک درون‌تان زنده شده و حس و حال خوبی دارید، این روحیه را به فال نیک بگیرید و به کارهای موردعلاقه‌تان بپردازید. رازهای سربه‌مهری دارید و این رازها را به همسر یا عشق‌زندگی‌تان نگفته‌اید، فراموش نکنید که ماه هرگز پشت ابر نمی‌ماند و قبل از برملا شدن این رازها، گفتگویی با عشق‌زندگی‌تان انجام دهید و پرده از اسرار خود بردارید.

فـال روزانـه - Daily Omen

روز بسیار حساسی را آغاز کرده‌اید و احتمال دارد، حادثه‌ای وجود نازنین‌تان را تهدید کند. در نتیجه تا می‌توانید مواظب خودتان باشید و روز بی‌حادثه‌ای را پشت سر بگذارید. به لحاظ مالی اوضاع خوبی دارید اما از آینده غافل نشوید و امروز پولی را برای فردا کنار بگذارید. اهل انجام کارهای گروهی و دسته‌جمعی هستید و روحیه همکاری بالایی با اطرافیان دارید، به لطف چنین روحیه‌ای، با جدیت بیشتری به کارها مشغول شوید و برای انجام کارهای مهم و دشوار، از اطرافیان کمک بگیرید. تصمیم مهمی در زندگی باید اتخاذ کنید، این تصمیم آثار مهمی در زندگی شما و اطرافیان دارد، در نتیجه برای این تصمیم عجله نداشته باشید و با صبر و حوصله، تصمیمی اتخاذ نمایید که صلاح شما و اطرافیان را تضمین کند. رابطه‌ای عاشقانه و سرشار از محبتی با همسر یا عشق‌زندگی‌تان دارید، این رابطه را تا می‌توانید بهبود بخشید و کاری کنید که در زندگی شما حرفی به غیر از عشق و محبت به میان نیاید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز روز بخت و اقبال شما است و به یکی از هدف‌های‌تان می‌رسید، چنین روزی را به فال نیک بگیرید و زمینه تحقق دیگر هدف‌های خود را فراهم کنید. پولی از کسی قرض کرده‌اید و امروز زمان پرداخت این قرض فرا رسیده است، به هر قیمتی که شده این قرض را پرداخت کنید و اجازه ندهید که خوش‌حسابی شما زیر سؤال برود. امروز مهمانی بزرگی ترتیب داده‌اید و دوستان و آشنایان به این مهمانی دعوت هستند. در این مهمانی بیشتر از چیزی که فکرش را بکنید به شما و مهمان‌ها خوش خواهد گذشت و خستگی برگزاری مهمانی از تن شما بیرون می‌رود. قرار است با یکی از آشنایان شراکتی را شروع کنید و کاروکاسبی جدیدی راه بیاندازید، اما شراکت با این فرد اصلاً توصیه نمی‌شود و از این شراکت چیزی به غیر از ضرر دست شما را نمی‌گیرد.

فـال روزانـه - Daily Omen

به لحاظ مالی روز خوبی را شروع کرده‌اید و امروز گرفتار مشکل مالی نخواهید داشت، اما به لحاظ کاری با مشکلی برخورد خواهید کرد و از آنجایی که به تنهایی از عهده حل این مشکل بر نمی‌آیید، پیشنهاد می‌کنیم از دوستان و آشنایان کمک بگیرید. اگر تاکنون عاشق نشده‌اید، امروز روز عاشقی شما است و با فردی ملاقات خواهید کرد و در نگاه اول به این فرد دل خواهید باخت. به این عشق بها بدهید و زندگی عاشقانه و سرشار از محبتی را در پیش بگیرید. به فکر پیشرفت و ترقی هستید اما راه درست را تشخیص نمی‌دهید و فکر می‌کنید که در زندگی دستاوری ندارید، فراموش نکنید که راه موفقیت از میان دانش و تخصص می‌گذرد و امروز تصمیم بگیرید که با شرکت در یک دوره آموزشی، مهارت‌های خود را افزایش دهید و زمینه موفقیت‌های بیشتری را فراهم نمایید. به جای اینکه وقت خود را به انجام کارهای مهم اختصاص دهید، سرتان را با کارهای پیش‌پاافتاده گرم می‌کنید و این رویکرد باعث شده تا از همقطاران‌تان عقب بمانید، از امروز کارها را اولویت‌بندی کنید و با انجام کارهای مهم، زمینه موفقیت‌های بیشتری را فراهم نمایید.

فـال روزانـه - Daily Omen

یکی از آشنایان یا اعضای خانواده که در غربت زندگی می‌کند، امروز با شما تماس خواهد گرفت و دلتنگی‌تان از بین می‌رود. حرف دل‌تان را به زبان نمی‌آورید و اطرافیان بر این باور هستند که رفتار شما با گفتارتان فرق می‌کند. اجازه ندهید چنین باوری در ذهن اطرافیان شکل بگیرید و از امروز طوری زندگی کنید که تفاوتی میان حرف‌ها و رفتار شما وجود نداشته باشد. انسان سخت‌کوش و پرتلاشی هستید و نگاه مثبتی به کار و زندگی دارید، این رویکرد بی‌نتیجه نخواهد ماند و در آینده‌ای نزدیک به دستاورد کاری مهمی خواهید رسید. روز شلوغی را شروع کرده‌اید، اما به رغم اینکه انتظارش را ندارید، کارها زودتر از موعد همیشگی به پایان می‌رسد و فرصتی پیدا می‌کنید تا دمی با خودتان خلوت کنید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز به شما ثابت می‌کند که قدر زحمات‌تان را می‌داند و بیشتر از همیشه عاشق شما است.

فـال روزانـه - Daily Omen

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
United Arab Emirates
08:49 - 1398/11/07
من نمیدونم چرا حس میکنم این فال روزانه دروغه
مال من ک اصلا درست نیست
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
دکتر نائبی_1
خرید باکس 1
سوییچ ایران_1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
شیرآلات زمانی_1
عارفی_1
دکتر نائبی_3
عارفی_3
شیرآلات زمانی_3
سوییچ ایران_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
خرید باکس 3
سوییچ ایران_4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
شیرآلات زمانی_4
عارفی_4
دکتر نائبی_4
خرید باکس 4
دکتر نائبی_2
عارفی_2
خرید باکس 2
شیرآلات زمانی_2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
سوییچ ایران_2
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
زمردی_فوتر موبایل اصلی
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
دکتر عارفی - موبایل فوتر
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
آیلین_فوتر کاشت ابرو
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
فنی آتل_فوتر
آیلین_تزریق چربی
قالیشویی ادیب_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
زمردی_فوتر اصلی
آیلین_فوتر بلفارو
کلینیک النا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
شفا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر