فریبا: هیچکس برد الکویت را به نام خودش ننویسد
۹۵۴۶۴۷
۰۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۱
۴۱۰۷
پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: هیچ کسی نمی‌تواند برد الکویت را به حساب خودش بنویسد و این برد فقط برای کادر فنی و بازیکنان استقلال است که با غیرت تلاش کردند.

خبرگزاری فارس: بهتاش فریبا در خصوص دیدار استقلال و الریان قطر اظهار داشت: اگر بخواهم در مورد این بازی صحبت کنم باید به بازی قبل برگردیم و به سبک خوب تیم اشاره کنیم. هوش فرهاد مجیدی باعث شد وی تیمش را با آرایش استراماچونی به زمین بفرستد. طبیعی بود وقتی استقلال خوب تمرین نکرده سیستم تیمش هم عوض نشود.

وی افزود:‌خوشبختانه استقلال سه گل مختلف زد و با پاس در عمق ارسال و ضربه کاشته به گل رسید که این موضوع می‌تواند خیلی مهم باشد ولی اشکال کار اینجا بود که پشت سر ورویا غفوری و میلاد ذکی‌پور فضای خالی زیاد حس می‌شد و الکویت تیمی نبود که توانایی استفاده از این ضربات را داشته باشد اما شک نکنید الریان با آنالیز آن مسابقه به دنبال استفاده از این نقطه است.

پیشکسوت باشگاه استقلال تصریح کرد: آنها یک بازیکن چپ پای خوب یاسین براهیمی جذب کردند که مقابل ورویا غفوری بازی می‌کند و باید حواسمان خیلی به این بازیکن باشد. الکویت در خط دفاع بسیار ضعیف بود و من دلم برای کاپیتان این تیم خیلی سوخت چون قائدی 10 بار او را دریبل زد. در هر صورت استقلال از دبی به تهران برگشته و مجدد راهی قطر شده است که بدون شک این خستگی روی تن بازیکنان مانده است.امیدوارم که اتفاقاتی رخ بدهد و کادر فنی حواسش به این موضوع باشد و انرژی بازیکنان را برای دیدار با الریان ذخیره کرده باشد.

فریبا خاطرنشان کرد: به یک موضوع دیگر باید اشاره کنم که هیچ کسی نمی‌تواند برد الکویت را به حساب خودش بنویسد. این برد فقط برای کادر فنی و بازیکنان استقلال است که با غیرت تلاش کردند.سه روز قبل از بازی با الکویت گفتم که تاکتیک استقلال غیرت است چون آنها حتی زمین تمرین هم نداشتند. بنابراین این پیروزی برای تمامی اعضای کادر فنی استقلال اعم از سرپرست تا بدنساز تیم و همچنین بازیکنان خواهد بود.

وی در پاسخ به این سؤال که ناهنجاری‌های دیدار پرسپولیس و تراکتور را با توجه به شرایط فعلی که AFC روی همه مسابقات ما نظارت دارد چطور ارزیابی می‌کند، گفت: متاسفانه در این زمینه تاکنون هیچ برخوردی صورت نگرفته و یکی از قوانین AFC این است که دوربین‌ها در بین تماشاگران به شناسایی افراد متخلف بپردازد. حالا که این همه تصویر و فیلم در این زمینه ثبت شده باید با تماشاگران متخلف برخورد شود.

پیشکسوت باشگاه استقلال تصریح کرد: فردی که در استادیوم سنگ می اندازد ممکن است باعث شود شخصی جانش را از دست بدهد. مطمئنا کسی که در آن عصبانیت سنگ پرت می‌کند به این مسائل توجه ندارد که ممکن است افرادی هم به سر خودش سنگ پرتاب کنند. در این شرایط AFC تصاویر و اخبار را رصد می‌کنند و تماشاگران باید در این زمینه صبور باشند. من معتقدم با این افراد باید به صورت یک مجرم که در جامعه تخلف می‌کنند برخورد شود.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج