یک نام غیرمنتظره در فهرست خرید بارسلونا
۹۵۵۴۷۶
۰۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۱:۴۸
۷۷۸۷ 
نام دومنیکو براردی، مهاجم ایتالیایی ساسولو نیز در گزینه های خرید بارسلونا مطرح شده است.

ورزش سه: حدود شش سال قبل و بعد از نمایش های درخشان دومنیکو براردی در لباس ساسولو، بسیاری خبر از ظهور یک گلزن تمام عیار در فوتال ایتالیا و اروپا دادند، اما مصدومیت های متوالی و افت محسوس دومنیکو براردی باعث شد در سال های اخیر کمتر نام این مهاجم ایتالیایی مطرح شود.

اما دومنیکو براردی در فصل جاری نمایش خوبی در لباس ساسولو داشته و توتو مرکاتووب مدعی شد بارسلونا قصد دارد در این مهلت کوتاه بازار نقل و انتقالات زمستان، برای خرید این مهاجم 25 ساله اقدام کند.

دومنیکو براردی که در فصل جاری در 16 بازی موفق به زدن نه گل برای تیمش شده، توانایی بازی هم به عنوان مهاجم نوک و هم مهاجم کناری را داشته و می تواند گره گشای خط حمله بارسلونا در ماه های آتی لقب گیرد.

با توجه به مصدومیت لوییس سوارز، بلوگرانا در تلاش برای خرید یک مهاجم جدید است و به نظر نمی رسد جذب گزینه ای مانند دومنیکو براردی چندان دشوار باشد. البته در ساعات اخیر نام گزینه های فراوانی مطرح شده و مشخص نیست بارسلونا در نهایت موفق به جذب کدام بازیکن خواهد شد.

دومنیکو براردی در گذشته مورد توجه تیم های مطرحی چون یوونتوس و لیورپول قرار داشت و تا آستانه عقد قرارداد با بیانکونری نیز پیش رفت، اما مصدومیت های متوالی باعث افت شدید او شد و حالا انتقال به بارسلونا می تواند به منزله تولد دوباره برای این ستاره جوان ایتالیایی باشد.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج