سرمربی نساجی: مسئولیت شکست بر گردن من است
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
سفیر بار ساقدوش_1
اپیلاسیون نانا 1
ریزخور_1
لاله زار مال_1
زمردی_داخلی1
کلاسینو_1
سفیر بار ساقدوش_3
کلاسینو_3
لاله زار مال_3
ریزخور_3
زمردی_داخلی3
اپیلاسیون نانا 3
کلاسینو_4
زمردی_داخلی4
ریزخور_4
لاله زار مال_4
اپیلاسیون نانا 4
سفیر بار ساقدوش_4
زمردی_داخلی2
ریزخور_2
لاله زار مال_2
اپیلاسیون نانا 2
کلاسینو_2
سفیر بار ساقدوش_2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۹۵۶۰۴۴
۱۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۱
۴۰۹۵
سرمربی تیم فوتبال نساجی می‌گوید عملکرد امروز تیمش جای دفاع کردن ندارد و مسئولیت باخت هم بر عهده اوست.

خبرگزاری ایسنا: رضا مهاجری، سرمربی تیم فوتبال نساجی در نشست خبری بعد از شکست تیمش برابر سایپا بیان کرد: ما امسال باخت و نتایج بد داشتیم اما جای دفاع هم بود ولی امروز هیچ جای دفاعی نداریم. با تمام شرایطی که امروز به وجود آمد از فوتبال قائمشهر، نساجی و تماشاگران عذرخواهی می‌کنم. مسئولیت شکست بر گردن من است. این تماشاگر لیاقت بیشتری می‌خواهد.

امروز خیلی چیزها را باختیم. در این چند روز به بازیکنان می‌گفتم که بازی با سایپا سخت است. در اتاق کنفرانس هم سه بار کلمه سخت را به کار بردم ولی متاسفانه بازیکنان روی چیزهایی که کار و تاکید کرده بودیم دقت نکردند. گفته بودیم سایپا در انتقال توپ به حمله قوی است و گل‌ها را هم روی همین خوردیم.

او ادامه داد: ما تمرین انجام می‌دهیم ولی روز مسابقه احساس به منطق غلبه می‌کند و این اتفاقات میفتد. در روز خراب‌مان وقتی پنالتی برای ما گرفته شد و در شرایطی که می‌توانستیم به بازی برگردیم اما داور دستور به تکرار ضربه پنالتی داد. من همیشه برای داوران احترام قائلم. امروز یک پنالتی برای ما رخ داد و یک پنالتی هم برای سایپا. دقیقا زمانی که سایپایی‌ها پنالتی زدند، دو بازیکنانشان وارد محوطه جریمه شدند. بهترین زمانی که می‌توانستیم به بازی برگردیم را با از دست دادن پنالتی از خودمان گرفتیم. داور هم در این قضیه بی تاثیر نبود. باید بهتر کار کنیم. در بازی قبلی برابر پیکان هم به لحاظ فوتبالی خوب نبودیم اما بازی را بردیم. امروز هم خوب نبودیم. باید این دو بازی را ببنیم و شاید شکل فوتبال‌مان را عوض کنیم. باید تصمیم بهتری بگیریم تا غافلگیر نشویم.

مهاجری درباره نوید عاشوری هم بیان کرد:‌ عاشوری با نیم فصل اول فرق کرده است. ولی اینکه دل و دماغ کار کردن را نداشته باشد، صحیح نیست. او کارش را انجام می‌دهد و من خودم از منتقدان او در دو بازی قبلی هستم. باید صحبت کنیم تا ببینیم چرا نسبت به نیم فصل اول افت کرده است. لیگ ادامه دارد و او جز بازیکنان تاثیرگذار ماست. نیاز داریم او را به روزهای خوبش برگردانیم و اشکال کار را بفهمیم. البته امروز تیم ما خوب نبود. از عملکرد بازیکنانم نمی‌توانم امروز دفاع کنم. مسئولیتش هم با من است.

سرمربی نساجی درباره اینکه بازیکنانش خسته به نظر می‌رسند هم توضیح داد: خستگی را نمی‌دانم اما وقتی در یک بازی عقب میفتید کار سخت می‌شود. امروز خیلی توپ لو دادیم. زمانی که به منطقه خطر تیم حریف می‌رسیدیم توپ را لو می‌دادیم. وقتی توپ را لو می‌دادیم باید ۷۰ متر به عقب برمی‌گشتیم تا توپ را به دست بیاوریم. ما تمرین کردیم در هنگام از دست دادن توپ فشار اولیه به حریف وارد کنیم. این‌جا کار ما اشکال داشت و دو وینگر و یک مهاجم ما وظایف دفاعی‌شان را انجام ندادند.

مهاجری درباره عملکرد علیرضا حقیقی، دروازه‌بان تیمش هم، گفت: ما یک تیم هستیم و ۲۵ بازیکن داریم. در هر بازی تغییرات داریم. تغییرات هم با توجه به شرایط روحی بازیکنان و نیاز تیم انجام می‌شود.

سرمربی نساجی در پاسخ به این پرسش که آیا اگر به عقب برگردد باز هم حامد شیری را در این بازی تعویض می‌کند یا خیر توضیح داد: ما با بیرون آوردن شیری تغییر سیستم دادیم و باز هم این کار را می‌کردم. من بر مبنای یک تفکر این سیستم را چیده بودم و وقتی از این تفکر دور شدیم باید تغییر ایجاد می‌کردم و این یک نیاز بود تا فشار را به زمین حریف ببریم.

او درباره جدایی بعضی از بازیکنانش در پایان نیم فصل اول هم بیان کرد: ما تیمی بودیم که در یک تغییر بزرگ بودیم و فوتبال ما در حال شکل‌گیری بود و نزدیک به یک هارمونی بودیم اما مرکز ثقل تیم ما دچار تغییر شد. این روی کار ما تاثیرگذار است.

مهاجری در پاسخ به این پرسش که آیا بازیکنانش در بازی برابر سایپا خودشان را از پیش برنده می‌دانستند هم اظهار کرد: تیم ما امروز برانگیختگی لازم را نداشت و ما باید قوی‌تر عمل می‌کردیم. من همیشه از این بازی‌ها می‌ترسم. در برابر پرسپولیس و استقلال بازیکنان ذهنش آماده است اما در این بازی‌ها باید خودمان را به لحاظ ذهنی قوی نگه داریم.

سرمربی نساجی اضافه کرد: هر بازی استراتژی خاص خودمان را داریم. امروز تغییر سیستم دادیم و نظری را در کنار باقری بازی دادیم. وقتی دیدیم باقری تحلیل رفته عباس‌زاده را به زمین فرستادیم. این تغییرات باید باشد. باید ریکاوری کنیم. هنوز بازی‌های زیادی مانده و باید برای اعتبار خودمان و تماشاگران محکم‌تر کار کنیم.

او در پاسخ به این پرسش که آیا در تمرینات از ماهینی به عنوان هافبک دفاعی استفاده کرده است هم بیان کرد: نه، با توجه به نیازمان سعی کردیم از او در دفاع وسط استفاده کنیم. یکی از مشکلات ما در نیم فصل اول دفاع وسط بود. می‌خواستیم با این کار شیری را یک خط جلوتر بیاوریم. در ابزی با پیکان این تاکتیک ما جواب داد.

مهاجری ادامه داد: شما در تمرینات ما نیستید و تفکر تاکتیکی ما را نمی‌دانید. ما سعی می‌کنیم بهترین ترکیب را انتخاب کنیم. ممکن است اشتباه هم بکنیم. ما یک جای خالی هم برای گرفتن بازیکن آزاد داریم و قطعا بازیکن جذب می‌کنیم.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
-
19:47 - 1398/11/11
پ نه پ ! شکست نساجی ، به گردنه منه !!!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
عارفی_1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
شیرآلات زمانی_1
خرید باکس 1
دکتر نائبی_1
ادیب_1
سوییچ ایران_1
دکتر نائبی_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
خرید باکس 3
ادیب_3
شیرآلات زمانی_3
عارفی_3
سوییچ ایران_3
دکتر نائبی_4
سوییچ ایران_4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
عارفی_4
شیرآلات زمانی_4
خرید باکس 4
ادیب_4
سوییچ ایران_2
شیرآلات زمانی_2
ادیب_2
عارفی_2
دکتر نائبی_2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
خرید باکس 2
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
زمردی_فوتر موبایل اصلی
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
دکتر عارفی - موبایل فوتر
فنی آتل_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
شاخه نبات_ فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
زمردی_فوتر اصلی
قالیشویی نوین_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
آیلین_تزریق چربی
پارسیس_فوتر ساختمان
آیلین_فوتر بلفارو
کلینیک النا_فوتر
شفا_فوتر
تنورستان_فوتر
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر