مورینیو: اریکسن به من گفته بود در تاتنهام نمی‌ماند
۹۵۶۲۵۵
۱۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۱
۲۳۱۲
ژوزه مورینیو سرمربی تاتنهام درباره دلایل انتقال کریستین اریکسن به اینتر صحبت کرده و می‌گوید اریکسن شخصا به او گفته است که نمی‌خواهد قراردادش با تاتنهام را تمدید کند.

ورزش سه: ژوزه مورینیو سرمربی تاتنهام درباره دلایل جدایی کریستین اریکسن، ستاره دانمارکی تاتنهام و انتقال او به اینتر توضیحاتی داده و می‌گوید بلافاصله بعد از آنکه او به جای مائوریسیو پوچتینو سکان هدایت اسپرز را به دست گرفته بوده اریکسن به او شخصا گفته که قصد ندارد قراردادش با تاتنهام را تمدید کند.

اریکسن این هفته با قراردادی 22میلیون دلاری راهی اینتر شد تا به دوران حضور هفت ساله خود در تاتنهام پایان دهد. اریکسن در تابستان آینده بازیکن آزاد می‌شد و مورینیو می‌گوید زمانی که او تازه به تاتنهام آمده بوده مشخص بوده که اریکسن تصمیم خودش را گرفته و قصد جدایی دارد.

مورینیو در این باره گفت:"ما از خیلی وقت پیش می‌دانستیم. ما البته به خاطر توافق اخلاقی‌ای که با اریکسن داشتیم این را مطرح نکردیم ولی من از همان روز اولی که به این باشگاه آمدم او به من گفت که قصد ندارد قراردادش را تمدید کند".

سرمربی تاتنهام در ادامه گفت:" ولی آقای دنیل لوی رئیس باشگاه ما این مساله را خیلی خوب و هوشمندانه مدیریت کرد. من البته حاضر بودم حتی اگر بازیکنی در اختیارم باشد که انگیزه زیادی ندارد ولی حرفه‌ای عمل می‌کند و برای باشگاه احترام قائل است با او کارکنم. ولی آقای لوی که مسئول بررسی مسائل از نظر مالی و اقتصادی است به درستی به این نتیجه رسید که با توجه به شش ماه باقی مانده از قرارداد او باید ترتیب یک انتقال را بدهد".

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج