برونو؛ رونالدوی جدید می‌شود؟
۹۵۶۳۱۶
۱۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۴
۲۸۳۳
منچستریونایتد کریس را از اسپورتینگ خرید و حالا انتظار دارند برونو هم مثل هم‌تیمی‌اش در تیم ملی پرتغال بازیکن مثمرثمری از این تیم پرتغالی برای شیاطین‌سرخ باشد.

خبرورزشی: منچستریونایتد کریس را از اسپورتینگ خرید و حالا انتظار دارند برونو هم مثل هم‌تیمی‌اش در تیم ملی پرتغال بازیکن مثمرثمری از این تیم پرتغالی برای شیاطین‌سرخ باشد.

 بی‌شک خرید برونو فرناندس و مذاکراتی که برای این انتقال صورت گرفته یکی از سخت‌ترین کار‌های مدیران باشگاه منچستریونایتد در سالیان اخیر بوده است. با این حال خیلی‌ها اعتقاد دارند این تلاش ارزش داشته و برونو ستاره شیاطین‌سرخ خواهد شد. باشگاه اسپورتینگ‌لیسبون قبول کرد با دریافت ۴۷ میلیون پوند فرناندس را به اولدترافورد بفرستد، به این شرط که بند‌هایی در قرارداد او برای درخشش احتمالی‌اش قرار بگیرد. در واقع مبلغ برونو فرناندس با بند‌هایی خاص احتمال دارد به ۶۸ میلیون پوند هم برسد.

در یک کشور کوچک هیچ‌گاه یک راز را نمی‌توان برای مدت طولانی مخفی نگه داشت. برونو قراردادش را تمدید کرده بود، اما باشگاه اسپورتینگ‌لیسبون خوب می‌دانست کاپیتان ۲۵ ساله‌اش را نمی‌تواند برای مدت طولانی نگه داشت. یک سال بود که باشگاه منچستریونایتد اصرار به خرید این بازیکن داشت و حضور رقبایی در این مسیر باعث شد پیشنهادشان را افزایش دهند تا هر طور شده هافبک پرتغالی را جذب کنند. حرکات او بسیاری را به یاد هافبک‌های خلاق و گلزنی مثل هاگی و استویچکوف می‌اندازد. برونو در ایتالیا رشد کرده و حتی دوران خوبی در اودینزه هم داشت. اگرچه انتقالش به سمپدوریا چندان منطقی و خوب نبود، اما هنوز سنی نداشت تا آینده‌اش را خراب شده ببیند.

به اسپورتینگ رفت و آنجا در مسیری گام برداشت که اسطوره فوتبال پرتغال پیش از آن رفته بود. شاید باورش برای‌تان سخت باشد، اما فصل قبل در لیگ برتر پرتغال او ۲۰ گل زد و آمارش در تمامی مسابقات ۳۳ گل بود. میزان گلی که در یک فصل برای خیلی از مهاجمان تراز اول هم به ثبت نمی‌رسد. آیا او مشکل گلزنی شیاطین‌سرخ را هم حل خواهد کرد؟ شوت‌های کم‌نقصش که حتماً به کمک تیم سولشائر خواهد آمد.

از لحاظ سبک بازی برونو فرناندس شباهتی به کریس رونالدو ندارد، اما خودش در بدو ورود به منچستر گفت که از روز‌های درخشان CR۷ در اولدترافورد شیفته منچستریونایتد شده است. در واقع منچستریونایتد کریس را از اسپورتینگ خرید و حالا انتظار دارند برونو هم مثل هم‌تیمی‌اش در تیم ملی پرتغال بازیکن مثمرثمری از این تیم پرتغالی برای شیاطین‌سرخ باشد. اگرچه رونالدو در ۱۹ سالگی به اینجا آمده بود و برونو در ۲۵ سالگی پیراهن قرمز را برتن کرد.

قیاس این دو ستاره درست نیست و انتظار‌ها را از فرناندس زیاد خواهد کرد. رونالدو حتی یک فصل با ۳۱ گل آقای‌گل لیگ برتر شد. برونو فرناندس می‌تواند گل‌های زیادی به‌عنوان یک هافبک بزند، چیزی که در منچستریونایتدِ سولشائر کمتر دیده‌ایم، ولی نباید منتظر باشیم جور مهاجمان تیم را بکشد. هواداران منچستریونایتد بی‌صبرانه منتظر ظهور یک ستاره جدید هستند، کسی که به تیم‌شان هم وفادار باشد و سال‌ها همین‌جا در تئاتر رؤیا‌ها بدرخشد.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج