نام سریال «لاک قرمز» عوض شد
۹۵۶۷۷۸
۱۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۲
۸۳۲۵
تهیه کننده فیلم سینمایی «لاک قرمز» گفت: این سریال ادامه قصه لاک قرمز نیست، اما قهرمان آن دختر نوجوانی است که وارد چرخه زندگی شده و کارآفرینی می‌کند.

فارس: تهیه کننده فیلم سینمایی «لاک قرمز» گفت: این سریال ادامه قصه لاک قرمز نیست، اما قهرمان آن دختر نوجوانی است که وارد چرخه زندگی شده و کارآفرینی می‌کند.

کامران مجیدی که قراربود سریالی با عنوان «لاک قرمز» را برای تلویزیون بسازد، در همین زمینه گفت: این سریال با نام جدید «نیکان» به نویسندگی نسیم محمدی فارسانی و نسیم سیفی پور و کارگردانی علی سراهنگ در حال تحقیق و نگارش است.

وی با اشاره به اینکه «نیکان» ادامه نسخه سینمایی «لاک قرمز» نیست، ادامه داد: این سریال ادامه قصه لاک قرمز نیست، اما قهرمان آن دختر نوجوانی است که وارد چرخه زندگی شده و کارآفرینی می‌کند و همچنین وارد یکسری چالش ها می شود. همچنین فضای آن نیز با فضای نسخه سینمایی تفاوت دارد.

وی درباره انتخاب بازیگرهای این سریال نیز گفت: از بازیگران نسخه سینمایی لاک قرمز در این سریال استفاده نکردیم و تمامی بازیگرانمان تغییر کرده اند. با آغاز پیش تولید روند انتخاب بازیگران نیز شروع می شود که برای انتخاب نقش نیکان فراخوانی داده خواهد شد.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج