آیت‌الله مصباح: در این چند سال فحش خورده‌ام!
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
ادیب_1
اپیلاسیون نانا 1
شیرآلات زمانی_1
شیرآلات زمانی_3
اپیلاسیون نانا 3
ادیب_3
اپیلاسیون نانا 4
ادیب_4
شیرآلات زمانی_4
اپیلاسیون نانا 2
شیرآلات زمانی_2
ادیب_2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۹۵۷۴۸۰
۱۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۵
۱۱۰۳۶
آیت الله مصباح یزدی با بیان این که برای اجرای برنامه ها باید فداکاری کرد، گفت: برای انجام وظیفه فحش خورده ام اما خدا را شاکر هستم که از وظیفه خود فاصله نگرفته ام.

انتخاب: آیت الله مصباح یزدی با بیان این که برای اجرای برنامه ها باید فداکاری کرد، گفت: برای انجام وظیفه فحش خورده ام اما خدا را شاکر هستم که از وظیفه خود فاصله نگرفته ام.

آیت الله محمد تقی مصباح یزدی در آیین اختتامیه بیست و پجمین جشنواره بین المللی قرآنی و حدیثی المصطفی که در سالن همایش های مجتمع آموزش عالی امام خمینی(ره) برگزار شد با گرامی داشت ایام الله دهه فجر گفت: برخی نعمت ها اختصاص به گروه یا یک فرد ندارد بلکه جهانگیر و شامل میلیاردها انسان می شود.

بر اساس گزارش پایگاه اطلاه رسانی حوزه، رییس مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) افزود: از نعمت های جهانگیر می توان به عقل، وحی و انبیا اشاره کرد که خداوند به وسیله عقل ما را با خود آشنا کرد و انبیا نیز تعلیم و تربیت انسان را بر عهده گرفتند که آثار بی شماری در جهان به وجود آورده است.

وی خاطرنشان کرد: نعمتی که در نیم قرن اخیر شاهد آن بوده ایم و می توان گفت نمونه ای از آن در دنیا سراغ نداریم، پدیده ای است که به دست امام خمینی(ره) اتفاق افتاد و امری شبیه محال رقم خورد؛ زمانی که انقلاب اسلامی به پیروزی رسید هیچ کس امیدی به پیروزی نداشت اما خداوند همان گونه که در عصرهای گذشته پدیده های اعجاز آفرینی به دست انبیا ایجاد کرد است این پدیده را نیز به دست فرزندانی از رسولش محقق کرد.

آیت الله مصباح یزدی با بیان این که انسان از زمان حضرت آدم تاکنون همیشه در تحول بوده است، اظهار کرد: در گذشته تحول با کندی صورت می گرفت و شاید برای یک تحول باید صدها سال برای ایجاد مقدماتش اعم از فکری، علمی و جغرافیایی تلاش می شد اما در قرن اخیر تحولات با سرعت فراوان صورت می گیرد.

وی تحول در درک و شعور مردم را از تحولات عصر امروزی دانست و گفت: امروزه بچه ها در سن کودکی مواردی را متوجه می شوند که ما در جوانی نیز متوجه نمی شدیم و این تحول جهانی است یعنی نسل بشر به گونه ای شده که مطالب را زودتر متوجه می شود و از سؤال کردن فاصله نمی گیرد و حتی کودکان تا پاسخ سؤال خود را دریافت نکنند کوتاه نمی آیند.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم اضافه کرد: براساس آیات و روایات خداوند برای این که زمینه انتخاب را برای انسان فراهم سازد، موارد خیر و شر را متعادل می کند که کمال انسانی نیز در سایه این انتخاب صورت می گیرد، بنابراین زمانی که فطرت انسان بیشتر طالب حقیقت است عوامل گمراه کنندگی نیز بیشتر است.

وی ادامه داد: به عنوان مثال در گذشته برای دست یابی به یک کتاب باید سال ها تلاش می کردیم اما امروز کتابخانه ای با هزاران جلد کتاب در یک دستگاه در اختیار طلاب است و با یک کلید به مطلب خود دست پیدا می کنند که صرفه جویی در عمر و وقت است و از نکات مثبت پیشرفت به شمار می رود اما در مقابل رسانه های مجازی اسباب بازی برای برخی بچه ها شده است که از آن ابزار برای دیدن موارد ممنوعه استفاده می کنند و حتی شاید کسی متوجه نشود که چه کاری انجام می دهند.

رییس مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) در ادامه با تصریح بر این که امروزه شبهه هایی مطرح می شود که بزرگان علوم مربوطه نیز در پاسخ دادن به آن به زحمت می افتند، تبیین کرد: این گونه شبهات دائما در حال پخش شدن است که در نسل آینده تأثیر دارد.

وی افزود: به صورت کلی امکانات امروزی هم باعث پیشرفت علم شده و هم فساد، به عبارت دیگر وظایف ما در گذشته محدود بود زیرا امکانات درگذشته کم بود و از سوی دیگر شبهات نیز کمتر بود و زمانی که عوامل فساد کمتر باشد مبارزه با آنها کمتر است اما تکلیف امروز در مبارزه با شبهات انحرافی قابل مقایسه با چند سال گذشته نیست.

آیت الله مصباح یزدی تصریح کرد: عوامل فساد امروزی با گذشته قابل مقایسه نیست امروزه حتی در قبال یک فیلم و تئاتر تا فضای مجازی اعتقادات جوانان بمباران می شود بنابراین باید شیوه های مناسب اجرایی را به درستی بیاموزیم و اجرا کنیم و باید مراکزی را که می توانند پاسخ گوی نیازهای جامعه باشند ایجاد کرد.

وی اضافه کرد: باید بد گویی ها و تهمت ها را به جان خرید تا بتوانیم وظیفه خود را انجام دهیم که در این چند سال آن را تجربه کرده ام یعنی هم فحش شنیده ایم و هم برکتش را دیده و خدا را شاکر هستیم این فحش ها ما را از کار نگه نداشت؛ نمی خواهم بگویم که کاری انجام نشده است اما نسبت به نیاز جامعه این موارد کفایت نمی کند و باید بیشتر تلاش کرد همچنین فداکاری و از خود گذشتگی نشان داد تا طرح ها اجرا و نیازهای جامعه پاسخ داده شوند.

وی خطاب به حاضران در نشست با بیان این که مسؤولیت امروز ما با زمان شاه برابر نیست، تبیین کرد: در زمان شاه ما را به دانشگاه راه نمی دادند اما امروزه بسیاری التماس می کنند تا در میان آنها حاضر شویم؛ به عنوان مثال مدیران یکی از دانشگاه های خارج از کشور بیان کردند حاضر هستیم این دانشگاه را در اختیار شما قرار دهیم و هرکاری که لازم می دانید انجام دهید تا ما را از فرهنگ آمریکایی نجات دهید اما ما هیچ فردی را نداشتیم که به آنجا اعزام کنیم؛ آیا با درست کردن حمد و سوره وظیفه ما تمام است؟ ما باید خود را برای جلوگیری از فساد آماده سازیم.

انتشار یافته: 12
در انتظار بررسی:1
Iran, Islamic Republic of
16:24 - 1398/11/15
اگر گرایش به دنیا شما را غافلگیر نکند جامعه الگو پذیر است جامعه با نگاه تیز خود افراد مخلص را با غیر مخلص زود تشخیص میدهد حتی آنهایی که دین و ایمان هم ندارند آنها هم به افراد مخلص ارادت دارند
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۴۷ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۵
آیت الله مصباح انسان شریفی هستند
United Kingdom
16:35 - 1398/11/15
'''' فدا کاری برای دریافت پولهای باد آورده !!!!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۵۳ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۵
خدا وکیلی با این پولها ی هنگفتی ک میگیرن اصلا چ کار مثبتی ب نفع جامع انجام شده حتی مردم رو از دین هم بری کردین فقط وفقط در فکر درامد بیشترهستن وبس
عقابها
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۵۰ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۵
بابا جان آنها برای رضایت خدا ومردم وووووو این بودجه سنگین میگیرن ووو چی بگم خدا خودش درست‌ گنه
Iran, Islamic Republic of
16:43 - 1398/11/15
چقدر طلاب کتاب میخونن واقعا و چقدر اطلاعاتشون کامله در مورد اسلام
پاسخ ها
چهارشنبه
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۰۳ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۵
فحش خوردن نعمتی است که فقط نصیب بنده های خاصی میشود.

.
Iran, Islamic Republic of
16:57 - 1398/11/15
حاج آقا نفرمودید کدام دانشگاه خارج ازکشور؟ کاش کسی باشه که از همه ی شما دعوت کند وبرای همیشه آنجا زندگی کنین
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۰۵ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۶
بورکینافاسو
Iran, Islamic Republic of
19:28 - 1398/11/15
خانم z‌-......yکافر همه را به کیش خود میخواند
Iran, Islamic Republic of
06:46 - 1398/11/16
برید‌خدا راشکر کنید ؛ یه نون بخورید و صد‌تا نون صدقه‌بدید که فقط فهش خوردید (البته‌فعلا) ..... دست‌مردم‌بشما برسه تکه بزرکتون‌ گوشِتون‌ه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
گروه تولیدی نیلوفر_1
دکتر نائبی_1
سفیر بار ساقدوش_1
دکتر نائبی_3
سفیر بار ساقدوش_3
گروه تولیدی نیلوفر_3
گروه تولیدی نیلوفر_4
سفیر بار ساقدوش_4
دکتر نائبی_4
گروه تولیدی نیلوفر_2
دکتر نائبی_2
سفیر بار ساقدوش_2
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
دکتر صالحی_فوتر موبایل
اورانوس_فوترموبایل2
روانشناسی مرهم_ فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی ثمین_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
کلینیک النا_فوتر موبایل
روشا فارمسی_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
پارسیان طب - فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
دکتر عارفی - موبایل فوتر
فنی آتل_فوتر موبایل
دکتر آزاد خواه_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
نیکان فارمدمهر_فوتر موبایل
دکتر لاجوردی_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
قالیشویی ثمین_فوتر
نیکان فارمدمهر_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
روشا فارمسی_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
تنورستان_فوتر
دکتر لاجوردی_فوتر
دکتر صالحی_فوتر
فنی آتل_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
آیلین_فوتر کاشت ابرو
تدبیرکالا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
دکتر آزاد خواه_فوتر
پارسیان طب - فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
کلینیک النا_فوتر
اورانوس_فوتر2
رستوران باغ بهشت _فوتر
روانشناسی مرهم_ فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
آیلین_تزریق چربی