ردپاي اختلاس 3000 میلیاردی در كيش
۹۵۸۳
۰۳ مهر ۱۳۹۰ - ۱۵:۲۴
۳۳۹۷۵ 
بخشی از شکایت بنده از نزدیکان دولت به همین دلیل بوده است/ افراد قانون‌شکن برای انجام اختلاس اخیر بسیاری از زمین‌های منطفه آزاد کیش را با قیمتی در حدود یک صدم تا یک پنجاهم قیمت خریداری کردند.
نماینده اصولگرای مجلس هشتم از وجود ردپای افراد اختلاس کننده، در خرید و فروش زمین‌های منطقه آزاد کیش خبر داد و احتمال داد که این اتفاق در دیگر مناطق آزاد و تجاری هم رخ داده باشد.

حسن نوروزی با اعلام این خبر گفت: افراد قانون‌شکن برای انجام اختلاس اخیر بسیاری از زمین‌های منطفه آزاد کیش را با قیمتی در حدود یک صدم تا یک پنجاهم قیمت خریداری کردند و همین مبلغ اندک را هم قصد داشتند از ۷ سال آینده و به صورت اقساط ۳۰ ساله پرداخت کنند.

نماینده رباط کریم افزود: بخشی از شکایت بنده از نزدیکان دولت هم به همین دلیل بوده است و امیدواریم که این مسئله به صورت قانونی حل شود و بتوانیم این مشکل را رفع کنیم.

وی همچنین در پاسخ به این سوال که آیا ممکن است این اتفاق در مناطق دیگری از جمله در زمینهای ساوه و زرندیه هم رخ داده باشد، گفت: ممکن است این مسئله در دیگر مناطق آزاد و تجاری کشور هم رخ داده باشد اما موضوع شکایت بنده نبوده است.

منبع: ایلنا

باز نشر: مجله اینترنتی Bartarinha.ir

برترین مجله اینترنتی ایران

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج