۱۰ نکته درباره ادعا‌های منصوریان علیه اسکوچیچ
۹۵۸۵۲۸
۱۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۳
۹۱۳۴
امیر حسن خدیر در عصر ایران نوشت: در پایان دیدار مهیج دو تیم پرسپولیس و استقلال، مجری برنامۀ « فوتبال برتر» با ابراز شگفتی از انتخاب «دراگان اسکوچیچ» به عنوان سرمربی جدید تیم ملی فوتبال ایران به جای یک گزینۀ داخلی، از دو میهمان خود – علیرضا منصوریان و رضا شاهرودی- خواست در این باره در دو دقیقه نظر دهند.

امیر حسن خدیر در عصر ایران نوشت: در پایان دیدار مهیج دو تیم پرسپولیس و استقلال، مجری برنامۀ « فوتبال برتر» با ابراز شگفتی از انتخاب «دراگان اسکوچیچ» به عنوان سرمربی جدید تیم ملی فوتبال ایران به جای یک گزینۀ داخلی، از دو میهمان خود – علیرضا منصوریان و رضا شاهرودی- خواست در این باره در دو دقیقه نظر دهند.

علیرضا منصوریان گفت: «به نظر من تصمیم فدراسیون فوتبال یک فاجعه است. چون تمام چرخش ها را انجام دادند تا از ویلموتس (سرمربی سابق و بلژیکی) خارج شوند و یک مربی خوب را اعلام کنند. اما اینها کاری خواهند کرد که با ذره بین دنبال آقای کی‌روش بگردیم.

این دوست عزیز البته باید خیلی خوش حال باشد که سرمربی شده اما به گزینه های داخلی توهین شده در حالی که می شد از آنها استقبال شود.

داخل فوتبال مان این قدر توانایی مربی داخلی نداریم که این عزیز سرمربی تیم ملی ما شده؟ کسی که با ملوان بندر انزلی ششم شده، تیم " خونه به خونه" را نتوانسته بیاورد بالا، با فولاد ششم شده،الآن هم یک ماه است که مردم آبادان را گذاشته سرکار که قلبم درد می کند،فلان جایم درد می کند و می خواهم از فوتبال ایران بروم.

چه سیستم مافیایی قوی‌یی پشت این صحنه است که این آدم را با این رزومه وارث فوتبال ملی می کنند و به جای کی روش می گذارند؟

آن وقت امیر قلعه نویی، علی دایی، یحیی گل محمدی و ایکس و ایگرگ اصلا دیده نمی‌شوند و فدراسیون به ما توهین می کند... این تیم پالرمویی که این مربی را گذاشته چقدر بر فدراسیون ما مسلط است؟

پس ما چرا این قدر کلاس "پرولایسانس" می رویم؟ رزومه های ما را داخل کشور در همین چند سالی که این عزیز بوده اعلام کنند. چطور ممکن است این جایگاه به این آدم برسد؟»

به بهانۀ این سخنان، نکات زیر را یادآور می شوم:

۱. علیرضا منصوریان با کارت کارلوس کی روش بازی می کرد اما از گزینه های داخلی نام می بُرد! شاید یک لحظه فراموش کرده بود که در مقابل او نه عادل فردوسی پور که محمد حسین میثاقی نشسته بود که نظر مستقلی ندارد و بیشتر به فکر اجرای سیاست هایی است که به او اعلام می شود و البته تعجب کرده بود که قرار بود روی گزینه داخلی کار کنند و ناگهان با مربی غیر ایرانی مواجه شده است.

۲.آقای منصوریان از سه نفر نام برد. حال آن که روی علی دایی به خاطر یک مصاحبه و نام بردن از برخی حساسیت ایجاد شده و عجالتا به او تیم باشگاهی هم نمی دهند چه رسد به ملی.

امیر قلعه نویی نیز سپاهان و مردم اصفهان را ترجیح داده و نخواسته مانند کسانی تصور شود که تیم را نیم فصل رها می کنند. دربارۀ یحیی گل محمدی هم به نظر می رسد تنها خواسته نامی را مطرح کند و گرنه او همین تازگی شهر خودرو را رها کرد تا مربی پرسپولیس شود و با فرض تیم ملی، پرسپولیس را هم باید رها می کرد!

با این حساب می توان گفت منظور ایشان از آقای «ایکس» اتفاقا فرد مجهولی نیست و شخص شخیص خودشان مد نظرشان است.

به عبارت دیگر می خواهد بگوید: چرا تیم ملی را به من که پرو لایسنانس دارم نداده اند؟!

۳. می پرسد: «اسکوچیچ، چه کارنامه ای دارد؟». مهم ترین کاری که انجام داده تغییر در تیم هایی است که هدایت آنها به او سپرده شده است.با ابزار ها و امکاناتی که داشت رساندن ملوان و صنعت نفت به رتبه ششم و خونه به خونه به فینال جام حذفی کار کمی نبود. جوری می‌گوید ملوان را ششم کرده که انگار فصل قبل قهرمان بوده و او ۵ رتبه تنزل داده است!

۴. جای دیگر بحث کشف «مهدی قائدی» را مطرح کرده بود. در این باره می توان گفت شناخت و کشف یک بحث است و پرورش یک بحث دیگر.

کما این که قائدی را استراماچونی پرورش داد و آزمون را کی روش. نه آنها که کشف شان کرده بودند.

۵. با وضعیت خاصی که به لحاظ سیاسی و بانکی و تحریمی وجود دارد، امکان جذب مربی در سطح کارلوس کی‌روش عملا منتفی است و دربارۀ سه گزینه داخلی هم توضیح داده شد. پاسخ منفی امیر قلعه نویی به فرصتی که شاید دیگر تکرار نشود و وفاداری به تعهد خود در سپاهان و استقبال او از انتخاب اسکوچیچ، البته در حافظه فوتبال دوستان ثبت خواهد شد.

۶. منصوریان مدام بحث مدرک را پیش می کشد. اما کیست که نداند مدرک، یگانه ضامن موفقیت نیست؟ به نظرم مدرک فوتبالی علیرضا منصوریان از زین الدین زیدان بالاتر باشد. از این رو بهتر است معطل "مافیای پشت سیستم" در ایران نماند و به رئال پیشنهاد دهد تا جایگزین زیدان شود!

از موفق های بی مدرک می توان بکن‌بائر را مثال زد که آلمان را به قهرمانی جهان رساند ولی بعدتر به مدیریت بسنده کرد.

۷. محمد دادکان یک بار پرسیده بود: « مربیان ایرانی که مدام ادعا می کنند از مربیان خارجی دو سه کلاس بالاترند چرا از هیچ تیم خارجی ولو افغانستان و پاکستان، پیشنهادی ندارند؟»

این پرسش را می توان با " علیمنصور" هم در میان نهاد. ایشان احتمالا می داند که یک تیم پاکستانی از عراق مربی خواسته و از ایران، نه.

۸. آقای منصوریان که در سخن گفتن و ادعا کردن ید طولایی دارد، کاش کمی هم از دستاوردهای مربی گری خود بگویند. در این صورت شاید باور کنیم که انتخاب نشدن ایشان به عنوان سرمربی تیم ملی یک فاجعه ملی بوده است.

۹. امیر قلعه نویی، نخستین کسی است که به اسکوچیچ، تبریک گفته است. آیا چون به تعبیر آقای منصوریان احساس کرده به او توهین شده، تبریک گفته است؟!

۱۰.برای این که جانب انصاف رعایت شود و هر چند از فرصت دو دقیقه ای که به منصوریان و شاهرودی داده شد ۱۱۰ ثانیه را اولی صرف کرد اما به آقای شاهرودی که در آن ۱۰ ثانیه اظهار امیدواری کرد به مربیان داخلی فرصت دهند نیز می توان گفت حداقل صبر می کردید مدتی از ناکامی امیدها بگذرد بعد اظهار امیدواری می کردید!

جدای این ۱۰ نکته و دربارۀ کارنامۀ سرمربی جدید بد نیست بدانیم:

ملوان بدون اسکوچیچ سقوط کرد، خونه به خونه به خاطر تفاضل گل از صعود جا ماند، ۶ سال در ایران کار کرده، دانش آموخته فوتبال کرواسی است و مهم تر از همه وقت زیادی نداریم و ۵۰ روز دیگر باید دربرابر هنگ کنگ صف آرایی کند و ۵ روز پس از آن کامبوج و البته اصل ماجرا دیدار مقابل بحرین و عراق است.

با این همه به رؤیای علیرضا منصوریان احترام می گذاریم. اسکوچیچ برای رسیدن به رؤیای خود ۶ سال تمام صبر کرد. آقای منصوریان می تواند همچنان در رؤیای تیم ملی غرق باشد و ساعت ها دربارۀ آن سخنرانی کند.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 54
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
17:49 - 1398/11/18
این قدر ازتبریک امیر مافیا تعریف نکنید به قول نکونام انتخابش پنجاه سال عقبگرد بود
Iran, Islamic Republic of
18:13 - 1398/11/18
خوب حالا شما چرا واسه مردم کالای ایرانی را تعریف میکنید وقتی خودتان قبول دارید کالای ایرانی به درد بخورنیستند چرا اینقدر اصرار میکنید که کالای ایرانی بخرید وقتی خودتان این همه مربی ایرانی هست می ری خارجی آن هم کسی نامردی کرده واسه تیم صنعت نفت عاقبت این فوتبال داره به نابودی میره
Iran, Islamic Republic of
18:19 - 1398/11/18
شما که میگید پاکستان از عراق مربی گرفته از ایران نه پس چرا نمیگید همین مربیای کروات چرا به ایران اومدن و به کشورهای اروپایی یا لااقل تو خود کرواسی نتونستن مربی گری کنند وقتی یه کسی هم حرف حق میاد میزنه شما هم بیاید سر پوش بزارید روش وصورت مسئله رو پاک کنید من نگران اون روزیم که مربی شاهین بوشهر هم با این دو تا بردی که اورده بیاد بشه منجی نجات ایران به امید اون روز
Iran, Islamic Republic of
18:21 - 1398/11/18
نویسنده متن چی شده از اسکویچ طرفداری میکنی و ی مریب داخلی رو داری میکوبی نکنه این وسط ی چیزی هم ب شما میرسه
Iran, Islamic Republic of
18:27 - 1398/11/18
اقای مثلا محترم که داری واسه خودت هی مینویسی و میری جلو،لازم نکرده از اسکوچیچ طرفداری کنی،،مگه لیگ ایران جزو تاپ لیگهای آسیاست که چون ملوان رو فلان رتبه رو داده یا رفته فینال جام حذفی کار شاقی کرده،مربی که بیاد نیم فصل با دروغ و کلک و مریض نمایی دست تیم رو بزاره تو حنا و یهو سر از تیم ملی در میاره ،مشخص میکنه با چه فردی طرف هستیم،،توی نویسنده خودت مافیایه همین امثال خبرها هستی واسه لاپوشونی گنده کاری بالا سریها
Iran, Islamic Republic of
18:39 - 1398/11/18
متن جالبی بود ولی کاملا یک طرفه
این نکته یادمون نره که اسکوچیچ بجز ایران هیچ کارنامه مهمی نداره !
اما در کل شاید این تنها گزینه ما بود و گزینه های داخلی دیگه تجربه کافی ندلشتن مثل مهدوی کیا , هاشمیان , منصوریان و ...
Iran, Islamic Republic of
18:45 - 1398/11/18
حضور اسکوچیچ تو همه تیمهای بدون ستاره ای که بوده تو روند بازی ها مشهود بوده
قطعا اگه تیم بهتری دستش باشه نتیجه بهتری هم میگیره
از نظر خیلی ها یه سر و گردن بالاتر از ویلموتسه
Iran, Islamic Republic of
19:10 - 1398/11/18
واقعا نمیدونم چی بهت بگم نویسنده .
تیم ملی رو سپردیم دست یک مربی درجه چندم ! میشه بما بگی برتری دراگان در مقابل ایرانی چیه ولو منصوریان .
ملوان بدون دراگان سقوط کرد قبول ولی دراگان چه گلی به سر خونه .. زد ؟
هویت ملی ما لگد مال شده
Iran, Islamic Republic of
19:14 - 1398/11/18
جناب منصوريان وقتى مربى نفت بودىى و مظلومى رو نيمكت استقلال و تو استاديوم و بازيىهاى استقلال بنر عليمنصور بالا ميرفت با مافياى كدوم قبرستونى لابى كرده بودى ؟نكنه بنر هاى اونموقع خود جوش بود ؟ يك ذره هم خجالت نميكشى ؟دم از مافيا ميزنى ؟
پاسخ ها
اسماعیل پسندیده. محفوظ
Canada
۱۱:۲۱ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۹
من میگم حداقل از مربیان پر ادعا ی ما که بلدند فقط زیبا صحبت کنند بهتر است خواهشا سعی کنیم برای عرق ملیمان از ایشان حمایت کنیم
اسماعیل پسندیده. محفوظ
Canada
۱۱:۴۰ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۹
من میگم مربیا ن ایرانی فقط پر ادعا و در صحبت بسیار و چنان میگن اینگاری گواردیولا ند و در عمل ... لطف کنید در این مقطع بجای تخریب از مربی تیم ملی حمایت کنیم تا انشالا نتیجه بگیرد خواهشا
اسماعیل پسندیده. محفوظ
Canada
۱۱:۴۰ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۹
من میگم مربیا ن ایرانی فقط پر ادعا و در صحبت بسیار و چنان میگن اینگاری گواردیولا ند و در عمل ... لطف کنید در این مقطع بجای تخریب از مربی تیم ملی حمایت کنیم تا انشالا نتیجه بگیرد خواهشا
Iran, Islamic Republic of
19:31 - 1398/11/18
آفرین به علیرضامنصوریان حرف حق تلخ است اگه می گیدمربیان ایرانی این توان را ندارند پس چرا مجیدی وگل محمدی این چند مدت نتیجه می گیرند
Iran, Islamic Republic of
19:58 - 1398/11/18
آقا کاری به شاهرودی و منصوریان ندارم تو هم داری تند میری واقعا واقعا اسکوچیچ در سطح تیم ملی ایران نیست
Belgium
19:59 - 1398/11/18
جدی نگیرید این کچل رو تمام مغزش تو موهاش بوده خخخ
Iran, Islamic Republic of
20:08 - 1398/11/18
دوست عزیز نویسنده یجاهای درست میگی یجاهای هم داری میکوبی .منصوریان منظورش شخص خودش نیست علی دایی قاتل که نیست .ماباوجود استقلالی بودن دایی رو ترجیح میدیم قبول داریم موفق هم بود اسکوچیچ ولی درحد تیم ملی نبوده و آخرهم شاید فدراسیون کسی روخواسته که بعداز نتیجه نگرفتن کاری کنن بره و دیگه ایران نیاد که احتمال آخری ۹۰درصده .یاعلی
Iran, Islamic Republic of
20:16 - 1398/11/18
این رو سفیدی برای ویلموتس می آورد
Iran, Islamic Republic of
20:35 - 1398/11/18
اینهمه نکته نیازنبود،مربیان داخلی همگی کپی کاروشانسکیند،
Iran, Islamic Republic of
20:55 - 1398/11/18
شماکه ادعاتون میشه همه چی رو میدونیدلطفا به چند خبرقبلی همین برترینها مراجعه کنید با عنوان سرمربی جدید رنگ تیم بزرگ را ندیده.
Iran, Islamic Republic of
21:02 - 1398/11/18
با این انتخاب محکوم به شکست هستیم
Iran, Islamic Republic of
21:06 - 1398/11/18
به آقای منصوریان بگید همون سال که اسکوچیچ ملوان رتبه ششم کرد .ملوان بیشترین گل زده لیگ داشت و فوروارد ملوان آقای گل لیگ شد.قبل اون ملوان همیشه رتبه 11یا 12 داشت
Iran, Islamic Republic of
21:38 - 1398/11/18
سلام دوستان عزیز فدراسیون فوتبال شما چش توچش هشتاد میلیون نفر ایرانی دارید دروغ می‌گوید چه دروغی دروغ شاخدار برای فوتبالی ها متاسفم که باید شما را تحمل کنند خدا کنه هر تصمیمی که گرفته شده برای سربلندی کشورمان باشد به نظرم ایشون شاید درحد دست یار تیم ملی بودند خدا کنه به جام جهانی فوتبال بریم انشاءالله
Iran, Islamic Republic of
21:45 - 1398/11/18
انتخاب سرمربی جدید تیم ملی که بگفته شما رزومه درخشانی دارد اسم بردید حال باید به حال تیم ملی گریست و شما که با علی منصور خصومت شخصی دارید به ایشان تاختید ولی در واقع علی منصور واقعیت را گفت توهین شده به شعور تمامی مربیان ایران با انتخابتان و اصلا نظر آقای علی منصور اصلا و ابدا خودش نبود سایر مربیان فهیم و کار بلد را میگفت و واقعیت را بنگریم هر دو تا شناس که تشریف داشتند بهتر از انتخاب شما برای تیم ملی بود شما هم جزئی از مافیای فوتبال هستی خواستی پا گذاشتن روی مربی ایرانی صورت مسئله را پاک کنی ولی مردم آگاه وهر کدام یک کارشناس هستند مرگ بر مافیای فوتبال ایران
Iran, Islamic Republic of
21:45 - 1398/11/18
این دوست عزیزی که این متن را نوشته احتمالا از همان تصمیم گیران فدراسیون
که درآن را انتخاب کردند خط میگیرد یا واقعااز فوتبال و مربی و اشخاص شناختی ندارد .همه میدانند که دراگان در حد تیم
نوجوانان هم نیست به همین دلیل از تیمهای باشگاهی نام برده اخراج شد.
اگر خوب بود که از ملوان و خانه به خانه و
فولاد و نفت اخراج نمیشد.
در ضمن اگر منصوریان منظورش خودش بود
باز صد درجه از دراگان بهتر بود چون هم با روحیه بازیکنان آشنایی دارد و هم ارزانتر است اگر قراره با دراگان از رفتن به جام جهانی باز بمانیم چه بهتر که با یک مربی ایرانی وارد مسابقات شویم تا حداقل تجربه
خوبی برای مربیان داخلی باشد .اما متاسفانه با مربیان ایرانی حق دلالی آقایان و از جمله نویسنده این متن مالیده خواهد شد
فعلا حرف اول را پول میزند نه منافع ملی.
Iran, Islamic Republic of
21:46 - 1398/11/18
دمت گرم نگارنده متن گل گفتی
Iran, Islamic Republic of
21:48 - 1398/11/18
صحبت های نویسنده عین واقعیت بود
Iran, Islamic Republic of
22:47 - 1398/11/18
نکته یازدهم : منصوریان خیلی زیاد حرف میزند اماهمیشه در جا زده و درهر تیمی که بوده ، بعد از چندی اورا از تیم بیرون کردند !
Iran, Islamic Republic of
22:58 - 1398/11/18
چه خوب چه وظیفه ما همایت از اسکوچیچه
Iran, Islamic Republic of
23:10 - 1398/11/18
مافیایی که گفته یکیش خود کسیه که متنو نوشته
Germany
23:15 - 1398/11/18
میسوزه چون اسکوکیچ انتخاب شده
Iran, Islamic Republic of
23:16 - 1398/11/18
آفرین به شما . براتون دست میزنیم که در مقابل خارجی ، مربی هموطن خودتونو میکوبی به دیوار . بسه دیگه . ۸ سال اجنبی پرستیدید و مجیزشو گفتین ، چی گیرتون اومد ؟ چهارتا حذف که آخری از همه مفتضح تر بود . یه کم احترام خودتونو نگه دارین و بخاطر چهارتا خارجی پول دوست و طماع به هم نپرین .
Iran, Islamic Republic of
23:23 - 1398/11/18
یکی از همین مافیای قوی که پشت اسکولوویچ هس مافیای رسانه ای شماس که انقدر تابلو داری شخصیت کثیف تون رو نشون میدین
Iran, Islamic Republic of
23:47 - 1398/11/18
ای کاش بجای تو نویسنده ایرانی یک خارجی می نوشت
تا اونوقت چه قشقرقی که نمی کردی

افسوس که اسمتون رو گذاشتین تحلیل گر
البته از
تمام نوشته هایت مافیا, پول ,وسرسپردگی می بارد


از مدیر برنامه وزین اخبار داغ خواهشمندم
این برنامه ارزشمند را با اینجور ادمها بی ارزش نکنید
Iran, Islamic Republic of
23:48 - 1398/11/18
امیرحسن خدیر، یک بی شخصیتِ حسودِ بی جنبه
Iran, Islamic Republic of
00:25 - 1398/11/19
عزیزم درباره یه موضوع بی اهمیت ورداشتی اندازه یه کتاب اینجا مطلب نوشتی؟ گور بابای تیم ملی و کل فوتبال ایران بابا جون. پیشنهاد برادرانه برات دارم. اگه قدرت نویسندگی و تخیل عالی ای در خودت میبینی بشین تفکر کن، یه موضوع بسیار خاص پیدا کن، پرورش‌ بده، پرداختش کن و یک رمان در سطح جهانی بنویس که کشور ما از این وضع اسفناک رمان در بیاد.
Iran, Islamic Republic of
01:01 - 1398/11/19
یازدهمی اینکه منو چرا سرمربی نکردند اگرمربی داخلی خوب بوداین اقارا به تیم داخلی نمیاورند ضمنا در باره ذوب اهن که شمابه چه روزی انداختید
Iran, Islamic Republic of
01:03 - 1398/11/19
از کجا خط میگیری شما ؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
01:25 - 1398/11/19
عالی بود این متن دمتون گرم حرف حق جواب نداره اقای منصوریان مدرک ملاک نیست کار ونتیجه مهمه تومدرک شما فقط شومن بازی کنار زمین نوشته شده ولاغیر نتیجه ننگین شما که باعث ابروریزی ایران تو جام باشگاهای اسیا مقابل العین که هنوزم رکورد بدترین باخت به حساب میاد تو کارنامت هست ما ملت حسودی هستیم چون قبول نداریم کسی ازما بالاتر باشه اما برخلاف ما که فقط ادعای بیخود داریم خارجیا بجای حسادت وحرف مفت زدن تلاش میکنن صبر میکنن تابه خواستشون برسن ایشالا شماهم اول به طرز رفتار گفتارت برسی که بعدها که مربی تیم ملی شدی مضحکه تیمای عربی نباشیم
Iran, Islamic Republic of
01:31 - 1398/11/19
بنظرم تموم حرفای آقای منصوریان درسته بعنوان یه استقلالی آقای دایی باید سرمربی تیم ملی میشد نه این آقا که هرموقعه هرتیمی مربی نداشت دلالها میخاستن بزارنش مربی همون تیم
در ضمن با این ادبیات نوشته های شما بیشتر به حقایق پشت پرده سرمربی شدن این آقا پی میبریم و کاملآ هم معلومه قلم شما جز کدوم جبهه هست
Iran, Islamic Republic of
01:31 - 1398/11/19
داچ علی جاداره ازخودت یه کتاب صد برگی انتقاد کرد اول خودتو درست کن داداش بعد درمورد دیگران نظر بده تو هنوز توریای رفلش فرشیگ پریلانسی داداچ ادیسون برقو اخترا کرد این همه باکلمات بازی نکرد که تولعنتی رفلش کردی خخخخ
Iran, Islamic Republic of
01:46 - 1398/11/19
نویسنده ی این متن استقلال رای ندارد، والسلام
Iran, Islamic Republic of
01:46 - 1398/11/19
نویسنده ی این متن استقلال رای ندارد، والسلام
Iran, Islamic Republic of
02:44 - 1398/11/19
اولا که به عنوان یه پرسپولیسی آقای منصوریان رو در مربیگری قبول دارم هرجام رفته جز استقلال که مافیای شدید داره موفق بوده واصلا انصاف نیست که ایشون رو اینجوری بکوبید.درضمن اصلا منظورش خودش نبوده اون مافیاییکه نذاشت گل محمدی مربی تیم ملی بشه منظورش بوده.بعدم اسکوچیچ مربیه بزرگتری از گل محمدی به هیچ وجه نیس.من آفای داییو خیلی دوس دارم احترامم خفن واسشون قائلم ولی نه قلعه نوعی نه دایی هیچکدوم سواد مربیگری ندارن.فوتبال روزو گل محمدی و علیرضا منصوربان و فرهاد مجیدی و عبدالله ویسی بازی میکنن.باآنالیز و اثبات میگم.واقعا ابن اسامیی که گفتم از اسکوچیچ به سدت بهترنو قویتر.
Iran, Islamic Republic of
02:45 - 1398/11/19
درضمن آقای منصوریان در بازی دوستانه برابر روسیه پیروز سدن با نفراتی همچون آرشاوین ژیرکوف.
Iran, Islamic Republic of
03:56 - 1398/11/19
الان دلیل اوردی ملتو قانع کنی بشوووووت
Iran, Islamic Republic of
04:52 - 1398/11/19
چقد جدی گرفتین برترینها گلوتو پاره نکن وگرنه میفهمن مافیای منصوریان درست بوده هااا خویشتن دار باش اینجا که دولت نیس حق اعتراض و انتقاد نداشته باشن فوتبالیا
Iran, Islamic Republic of
06:23 - 1398/11/19
تیم ملی همین الآن وله،،،چه برسه به بازی بحرین و عراق،گروه مافیایی این مربی رو آوردن و بچه هم میدونه.
Iran, Islamic Republic of
06:31 - 1398/11/19
پس ما هم ۸سال دیگه صبرمیکنیم تاجام جهانی
Iran, Islamic Republic of
07:16 - 1398/11/19
نویسنده بی ادب.اگر تیم ملی نتیجه نگیره همین اقای نویسنده این متن میگه ما که گفتیم خوب نیست .
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج