اسکوچیچ: کی‌روش بزرگترین چالش من است
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
اپیلاسیون نانا 1
دکتر استرکی_1
لایکو_1
کتاب لند_1
کتاب لند_3
دکتر استرکی_3
اپیلاسیون نانا 3
لایکو_3
کتاب لند_4
دکتر استرکی_4
اپیلاسیون نانا 4
لایکو_4
اپیلاسیون نانا 2
کتاب لند_2
لایکو_2
دکتر استرکی_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۹۵۸۹۴۹
۱۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۳
۳۷۶۴
«دراگان اسکوچیچ» در گفت‌وگو با یک تارنمای کروات از نیمکت تیم ملی ایران به عنوان بزرگ‌ترین چالش دوران حرفه‌ای خود یاد کرد زیرا به اعتقاد وی پیش از «ویلموتس»، سرمربی بزرگی همچون «کارلوس کی‌روش» روی نیمکت این تیم نشسته بوده است.

خبرگزاری ایرنا: «دراگان اسکوچیچ» در گفت‌وگو با یک تارنمای کروات از نیمکت تیم ملی ایران به عنوان بزرگ‌ترین چالش دوران حرفه‌ای خود یاد کرد زیرا به اعتقاد وی پیش از «ویلموتس»، سرمربی بزرگی همچون «کارلوس کی‌روش» روی نیمکت این تیم نشسته بوده است.

اسکوچیچ پس از «تامیسلاو ایویچ»، «استانکو پوکلپوویچ»، «میروسلاو بلاژویچ» و «برانکو ایوانکوویچ» به پنجمین سرمربی کرواتی بدل شد که هدایت تیم ملی ایران را برعهده می‌گیرد؛ علاوه بر این، او سومین سرمربی کروات اهل شهر ری‌یکا کرواسی است که به این سمت منصوب می‌شود.

اسکوچیچ: کی‌روش بزرگترین چالش من است

وی گفت و گو با novilist با خنده‌ای حاکی از خوشحالی از حضور روی نیمکت تیم ملی اظهار داشت: گوشی تلفن همراهم روی میز بالا و پایین می‌پرد؛ همه تماس می‌گیرند و تبریک می‌گویند. خبر در رسانه‌های اجتماعی پخش شده و تماس‌های زیادی از کرواسی، اسپانیا و خیلی از کشورهای دیگر دریافت کردم.

وی ادامه داد: خب هیجان انگیز و جالب است. در کل سرمربی‌های اهل کرواسی در ایران همیشه مورد اقبال بوده‌اند و این موضوع را در تمامی سال‌هایی که در باشگاه‌های ایرانی فعالیت داشتم، لمس کردم.

اسکوچیچ افزود: افتخار بزرگی است که در فهرست سرمربی‌های بزرگ کرواتی باشم که از امتیاز نشستن روی نیمکت تیم ملی ایران بهره‌مند شدند. شاید مردم درک درستی از اهمیت و ابعاد حساس نشستن روی نیمکت یک تیم ملی نداشته باشند. ایران یک کشور بزرگ فوتبالی است. فوتبال برای ایرانی‌ها بسیار اهمیت دارد و آنها با فوتبال زندگی می‌کنند.

زمانی که حرف فوتبال در میان باشد، اسکوچیچ را می توان سرمربی دانست که در این کشور برای خود اسم و رسمی دست و پا کرده است؛ او از سال ۲۰۱۳ در چهار باشگاه ملوان، فولاد، خونه به خونه و صنعت نفت آبادان سرمربیگری کرده است.

اسکوچیچ در این باره گفت: در سه باشگاه از چهار تیمی که سابقه حضور در آنها را دارم، موفقیت‌های بی سابقه‌ای برایشان به ارمغان آوردم. فکر می‌کنم این موضوع نقش حیاتی را در انتخاب من به عنوان سرمربی تیم ملی ایران ایفا کرد. آنها (مسوولان فوتبال ایران) کسی را می‌خواستند که از ذهنیت و ارزش فوتبالیست‌های ایرانی آگاه باشد؛ کسی که از توسعه فوتبال در ایران اطلاع کافی داشته باشد.

وی در ادامه تاکید کرد: می‌دانم که حالا مسوولیتم بسیار بزرگ‌تر است. علاوه بر این، پیش از «مارک ویلموتس»، هدایت ایران برعهده کارلوس کی‌روش بوده است؛ کسی که سابقه نشستن روی نیمکت رئال مادرید و منچستریونایتد را در کارنامه داشته و در ۲ دوره تیم ملی پرتغال را هدایت کرده است. با این توضیح، می‌توان دید که چرا تیم ملی ایران برای من بزرگ‌ترین چالش دوران مربی‌گری‌ام است.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
بهمن پور_داخلی1
استخدام_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
شیرآلات زمانی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
بهمن پور_داخلی3
شیرآلات زمانی_3
استخدام_3
استخدام_4
بهمن پور_داخلی4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
شیرآلات زمانی_4
شیرآلات زمانی_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
بهمن پور_داخلی2
استخدام_2
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
ایرانیان- فوتر موبایل222
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
فنی آتل_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
کیان برنا_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
شفا_فوترموبایل
قالیشویی ادیب_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
تدبیرکالا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
فنی آتل_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
دکتر عارفی - فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
قالیشویی بانو_فوتر2
کیان برنا_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
شفا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر