بی‌اطلاعی از صدور حکم شلاق برای سه پزشک
۹۵۹۲۹۷
۲۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۹
۱۲۵۹۹ 
معاون درمان وزیر بهداشت با اظهار بی‌اطلاعی از صحت یا عدم صحت اخباری مبنی بر حکم شلاق برای سه پزشک که به شکایت "تبریزیان" دادگاهی شدند، در عین حال درباره ورود وزارت بهداشت به پرونده این مدعی طب اسلامی، گفت: تبریزیان باید از همان جامعه‌ای که برخواسته‌ است مورد رسیدگی و مواخذه قرار گیرد.

خبرگزاری ایسنا: معاون درمان وزیر بهداشت با اظهار بی‌اطلاعی از صحت یا عدم صحت اخباری مبنی بر حکم شلاق برای سه پزشک که به شکایت "تبریزیان" دادگاهی شدند، در عین حال درباره ورود وزارت بهداشت به پرونده این مدعی طب اسلامی، گفت: تبریزیان باید از همان جامعه‌ای که برخواسته‌ است مورد رسیدگی و مواخذه قرار گیرد.

دکتر قاسم‌ جان‌بابایی در نشستی خبری همزمان با ایام دهه فجر، در پاسخ به سوالی درباره ورود وزارت بهداشت به پرونده تبریزیان - یکی از مدعیان طب اسلامی و برخی اخبار مبنی بر حکم شلاق برای سه تن از پزشکانی که به موجب شکایت این شخص دادگاهی شدند، با اظهار بی‌اطلاعی از صحت یا عدم صحت حکم شلاق برای این سه پزشک، گفت: تبریزیان باید از همان جامعه‌ای که برخواسته‌ است مورد رسیدگی و مواخذه قرار گیرد. مرجعی که می‌تواند به ادعاهای این شخص رسیدگی کند، حوزه علمیه است که او برخاسته از آنجا است که البته تاکنون نیز اقدامات و اظهارات خوبی در این زمینه از سوی حوزه علمیه صورت گرفته است. بنده معتقد هستم سیاستی که وزارت بهداشت در این مورد در پیش گرفته است، سیاست مناسبی است.

برچسب ها:
انتشار یافته: 6
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
17:36 - 1398/11/20
چکار کردن که شلاق بخورند
پاسخ ها
بدون نام
-
۲۱:۰۳ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۰
رفته علم پزشکی رو زیر سوال برده و کتابا رو آتیش زده مثل زمان‌ حمله اعراب
Iran, Islamic Republic of
18:26 - 1398/11/20
برترین ها که خوب توضیح خبری نمیده
از قرار معلوم شلاق خوردن سه نفر پزشک در پی اعتراض به آتش زدن کتاب علمی پزشکی توسط
(( تبریزیان )) میباشد
هردم از این باغ بری میرسد تازه تر از تازه تری میرسد
Iran, Islamic Republic of
19:12 - 1398/11/20
ببینید چه حمایتی از این تبریزیان میشه. این یعنی حرکت به عقب با سرعت سرسام‌آور. طوریکه بومیان استرالیا را پشت سر بگذاریم.
Iran, Islamic Republic of
19:28 - 1398/11/20
توهین به طب سنتی و توهین به طبیبان طب سنتی خیانت بزرگ به کشور وهمراهی درجهت طوطئه های کشورهای غربی است طبیبان طب جدید دستشان به خون ملت آلوده است حتما که نباید کسی راباچاقو زد وکشت کتمان حقیقت تجویز داروهای مرگبار خود نوعی قتل است
Iran, Islamic Republic of
20:48 - 1398/11/20
تو هم جمعه صبح فهمیدی
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج