هادی خامنه‌ای: از لیست خاصی حمایت نمی‌کنیم
۹۵۹۸۵۸
۲۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۰
۱۹۲۷۴ 
سید هادی خامنه‌ای، دبیر کل مجمع پیروان خط امام (ره)، در حاشیه راهپیمایی ۲۲ بهمن در جمع خبرنگاران ضمن دعوت از مردم ایران برای حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات مجلس اظهار داشت: از مردم ایران برای حضور باشکوه در انتخابات مجلس شورای اسلامی دعوت به‌عمل می‌آوریم.

خبرگزاری تسنیم: سید هادی خامنه‌ای، دبیر کل مجمع پیروان خط امام (ره)، در حاشیه راهپیمایی ۲۲ بهمن در جمع خبرنگاران ضمن دعوت از مردم ایران برای حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات مجلس اظهار داشت: از مردم ایران برای حضور باشکوه در انتخابات مجلس شورای اسلامی دعوت به‌عمل می‌آوریم.

وی حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات را جلوه حمایت از انقلاب اسلامی دانست و افزود: ما هنوز در راه رسیدن به آرمان‌های انقلاب مسیر زیادی را در پیش دارم، اما انقلاب و حرکت مردمی آن ادامه دارد.

دبیر کل مجمع پیروان خط امام (ره) در پاسخ به سوالی مبنی بر حمایت گروه‌های مختلف سیاسی از کشور و نظام گفت: همه گروه‌ها و احزاب سیاسی معتقد به حمایت از نظام و کشور هستند. رهبر معظم رهبری اسلامی نیز بار‌ها فرمودند: اختلاف نظر مسئله‌ای خالی از اشکال است و این مسائل همواره در بین اندیشمندان و علما وجود داشته است.

این شخصیت سیاسی تصریح کرد: شخصیت و جایگاه رهبر معظم انقلاب اسلامی برکسی پوشیده نیست و همه گروه‌ها معتقد به ایشان هستند.

وی همچنین گفت: برنامه‌ای برای حمایت از لیست خاصی در انتخابات نداریم.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج