فال روزانه ۲۳/ ۱۱/ ۱۳۹۸
۹۶۰۰۲۸
۲۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۳:۵۷
۲۵۹۳
همراهان عزیز، محتوای منتشر شده در قالب فال روزانه برترین‌ها صرفا جنبه سرگرمی دارد.

فـال روزانـه - Daily Omen

فال روزانه 98/11/23

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده‌اید، تولدتان مبارک. در سالی‌های گذشته لحظه‌ای دست از تلاش و کوشش برنداشته‌اید و سالی که با تولدتان شروع می‌شود زمانی است که مزد زحمت‌های خود را خواهید گرفت. در بهمن ماه که با تولدتان شروع شده است ایده‌های جدیدی برای تغییر رویکردتان به کارها به سر شما می‌زند. این ایده‌ها را اجرا کنید و مطمئن باشید که این تغییرات تفاوت چشمگیری را برای شما به دنبال خواهد داشت. انسان سخاوتمندی هستید و در ماه تیر سال آینده احتمال دست‌و‌دل‌بازی‌ شما وجود دارد. مواظب این رفتار باشید و به گونه‌ای خرج کنید که مشکلات مالی نگرانی چندانی برای شما به دنبال نداشته باشند. در ماه آبان سال آینده بخت با شما یار است و در این ماه زحمت‌های‌تان به بار می‌نشیند و مزد تلاش‌های شبانه‌روزی خود را دریافت خواهید کرد. در آبان سالی که از راه می‌رسد فرصتی برای ایجاد دوستی‌های بیشتر با اطرافیان پیدا می‌کنید و دامنه رفقای‌تان را گسترش خواهید داد. قدر لحظه‌لحظه روزهای‌ سال تولدتان را بدانید و این سال را طوری به پایان برسانید که دستاوردهای سال تولدتان، چراغ راه شما در ادامه زندگی باشند.

فـال روزانـه - Daily Omen

روز خوبی را شروع کرده‌اید و امروز کارها بر وفق مرادتان انجام می‌شود. انسان خنده‌رویی نیستید و فراموش کرده‌اید که خنده بر هر درد بی‌درمان دوا است، در نتیجه مشکلات را بیش‌از‌حد سخت می‌گیرید، قبل از اینکه کمرتان زیر بار مشکلات زندگی خم شود به خاطر داشته باشید که مشکلات را نباید بیش‌از‌حد جدی بگیرید و با لبخند و رویی گشاده به استقبال خوشی‌ها و ناخوشی‌های زندگی بروید. مدت زیادی است که پولی را برای خرید خانه پس‌انداز کرده‌اید، امروز این پول به کمک‌تان می‌آید و شرایط برای خرید منزل جدید مهیا می‌شود. این معامله را هرچه سریع‌تر قطعی کنید و مطمئن باشید که از خرید این منزل سود چشمگیری در آینده برداشت خواهید کرد. پدر یا مادر یا یکی از اطرافیان نزدیک شما در بستر بیماری است و حال و روز خوشی ندارد. امروز وقتی را برای پرستاری از ایشان کنار بگذارید و به وی ثابت کنید که هر کاری از دست‌تان بر می‌آید را برای بهبود سلامتی وی انجام خواهید داد. کار بسیار پسندیده‌ای انجام داده‌اید و امروز این کار پسندیده در نظر اطرافیان جلوه می‌کند و به شما ثابت می‌کنند که قدر رفتار پسندیده و نیکوی شما را می‌دانند. دوستان و آشنایان اهمیت زیادی به نظرهای شما می‌دهند و حرف‌های شما را با چشم‌بسته قبول می‌کنند. در نتیجه بهتر است بیشتر مواظب رفتار و گفتار خود باشید و حرفی نزنید که زمینه گمراهی اطرافیان را به دنبال داشته باشد.

فـال روزانـه - Daily Omen

به فکر سلامتی‌تان هستید اما اهمیت ورزش و تحرک را در سلامتی فراموش کرده‌اید و این وضعیت، سلامتی شما را به خطر انداخته است. امروز تصمیم بگیرید که فرصتی را در روز به ورزش اختصاص دهید و با تحرک و ورزش سلامتی‌تان را تضمین نمایید. امروز فردی از شما درخواست پول می‌کند اما اگر به این فرد پول بدهید دیگر خبری از بازگشت آن نخواهد بود و بهتر است که دست رد به سینه وی بزنید. به لحاظ کاری روز بسیار خوبی را شروع کرده‌اید و پیشرفتی در کارهای‌تان حاصل خواهد شد. این پیشرفت زمینه موفقیت‌های دیگری را در آینده مهیا خواهد کرد، در نتیجه شادی چنین دستاوردی را پیش خودتان نگذارید و اهل منزل را در این خبر خوش شریک نمایید. روزی سرشار از عشق و محبت را شروع کرده‌اید و از صبح که از خواب بلند شده‌اید، دنیا را به رنگ عشق و دوستی می‌بینید. چنین احساسی را به فال نیک بگیرید و شب و روزی عاشقانه را با همسر یا عشق‌زندگی‌تان سپری نمایید. اطرافیان را همیشه به انجام کارهای نیک موعظه می‌کنید اما خودتان دستی در کارهای خیر و نیک ندارید و قبل از اینکه این رویکرد شما را به فرد ریاکاری تبدیل کند، رویکردی صادقانه در زندگی در پیش بگیرید و اطرافیان را به انجام کارهایی تشویق کنید که خودتان دستی در انجام این کارها داشته باشید. مدت زیادی است که دستی به سروروی منزل نکشیده‌اید و کارهای عقب‌افتاده زیادی در خانه دارید، امروز فرصت فراغتی دست می‌دهد تا این فرصت را مغتنم بدانید و با رسیدگی به منزل به لحاظ روح و ذهنی به آرامش برسید.

فـال روزانـه - Daily Omen

انسان با اراده‌‌ای نیستید و به سرعت در برابر مشکلات تسلیم می‌شوید، قبل از اینکه این روحیه شما را به فرد شکست‌خورده‌ای تبدیل کند، امروز به خودتان قول بدهید که اجازه ندهید مشکلات به راحتی شما را از پا در بیاورند و با عزم و اراده بیشتری زندگی را در پیش بگیرید. شخصیتی شو‌خ‌ و بذله‌گو دارید و این روحیه شما را به فرد محبوبی در میان آشنایان و اطرافیان تبدیل کرده است. این روحیه را به فال نیک بگیرید و دامنه دوستان و رفقای خود را گسترش دهید. به لحاظ کاری روز خوبی را شروع کرده‌اید و سود خوبی را در معامله‌ها و تجارت خود شاهد خواهید بود. استعداد و توانایی‌های زیادی دارید، اما همیشه خودتان را دست کم می‌گیرید و این روحیه جلوی پیشرفت‌ شما را گرفته است. در نتیجه از امروز این رویکرد را کنار بگذارید و با اهمیت بیشتر به توانایی‌ و استعداد‌های خود، چشم‌اندازی درخشان پیش‌روی خود قرار دهید. روزهای شلوغی را تجربه کرده‌اید، اما امروز کار چندانی ندارید و فرصتی پیدا می‌کنید که پس از مدت‌ها، دمی با خودتان خلوت کنید و با استراحت و تفریح، آماده‌ روزهای آینده شوید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز به شما ثابت می‌کند که بیشتر از همیشه دوست‌تان دارد.

فـال روزانـه - Daily Omen

روز خوبی را شروع نکرده‌اید و احساس ناخوشی و کسالت دارید، این وضعیت بهبود پیدا نمی‌کند و به بستر بیماری خواهید افتاد، اما این بیماری دیری نخواهید پایید و در چند روز آینده سلامتی‌ خود را به دست خواهید آورد. مدتی پیش پولی را برای کاری سرمایه‌گذاری کرده اختصاص داده بودید و این سرمایه‌گذاری امروز به بار می‌نشیند و سود خوبی روانه حساب‌های بانکی‌تان می‌شود. نگرانی‌های زیادی دارید و لحظه‌ای آرام و قرار ندارید، اجازه ندهید این وضعیت ادامه پیدا کند و امروز با صحبت با فردی که ایشان را به عنوان سنگ‌صبورتان قبول دارید، بار این غصه‌ها را زمین بگذارید و فکری به حال این نگرانی‌ها بردارید. امروز اگر مواظب رفتار و گفتار خود نباشید ممکن است حرفی بزنید یا کاری انجام دهید که زمینه دلخوری همسر یا عشق‌زندگی‌تان را فراهم کند، در نتیجه روز را به گونه‌ای به پایان برسانید که رفتار و گفتار شما بهانه‌ای برای ناراحتی به دست عشق‌زندگی‌تان ندهد. کار اشتباهی انجام داده‌اید و این کار زمینه ناراحتی اعضای منزل یا همکاران را در محل‌کار فراهم کرده است، از زیر بار این اشتباه شانه خالی نکنید و امروز با عذرخواهی به اطرافیان ثابت کنید که مسئولیت این کار را به اشتباه گرفته‌اید.

فـال روزانـه - Daily Omen

روز را با انرژی و نشاط آغاز کرده‌اید و با کمک این روحیه، کارها را زودتر از همیشه انجام دهید و مشکلات را بدون اینکه خم به ابروی خود بیاورید، پشت‌سر بگذارید. امروز قصد خرید دارید اما احتمال ولخرجی شما بسیار است و بهتر است مواظب باشید که تنها چیزهای لازم و ضروری را خریداری نمایید. فرصت‌های مختلفی برای پیشرفت و موفقیت دارید و تعدد این فرصت‌ها، تصمیم‌گیری را برای شما دشوار کرده است. در چنین شرایطی برای تصمیم‌گیری عجله نکنید و با بررسی تمام جوانب، بهترین فرصت را انتخاب نمایید. قصد عقدقرارداد کاری یا معامله‌ای مهم را دارید، اما روز خوبی را برای این کار انتخاب نکرده‌اید و امروز هرگونه فعالیت مالی شما را به دردسر خواهد انداخت و ضرر هنگفتی از این قرارداد خواهید کرد، در نتیجه کارهای مهم مالی خود را به آینده موکول نمایید و قبل از هرگونه تجارت و قرارداد، یک‌بار دیگر جوانب کار را با دقت بیشتری بررسی نمایید. علاقه‌ای به حضور در جمع ندارید و تنهایی و خلوت با خودتان را ترجیح می‌دهید. امروز بخت با شما یار است و فرصتی پیدا می‌کنید تا دور از هیاهوی اجتماع، مدتی با خودتان تنها باشید و حسابی استراحت کنید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز هدیه‌ای خاص و ویژه‌ برای شما خریده و با تقدیم این هدیه قصد دارد به شما ثابت کند که بیشتر از همیشه دوست‌تان دارد.

فـال روزانـه - Daily Omen

روز خوبی را به لحاظ کاری شروع نکرده‌اید و کارهای زیادی روی سر شما آوار خواهد شد، اجازه ندهید شلوغی کارها و خستگی زمینه ناراحتی و اضطراب شما را فراهم کند و روز را بدون ناراحتی به پایان برسانید. امروز بعد‌ازظهر به منزل یکی از دوستان نزدیک دعوت شده‌اید و این دوست حسابی شما را تحویل می‌گیرد و بیشتر از چیزی که حتی فکرش را بکنید خوش می‌گذرانید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز متوجه خستگی‌های شما خواهد شد و با عشق و محبت، خستگی و کوفتگی را از وجود شما بیرون می‌کند و به گونه‌ای رفتار خواهد کرد که ثابت کند قدر زحمت‌های شبانه‌روزی شما را می‌داند. تصمیم مهمی را باید در محل‌کار اتخاذ کنید، از آنجایی که این تصمیم سرنوشت کاری شما را تغییر می‌دهد، قبل از اتخاذ هرگونه تصمیمی، جوانب این تصمیم را دوباره بررسی کنید و تصمیمی بگیرید که موفقیت شما را در آینده تضمین نماید.

فـال روزانـه - Daily Omen

روز را با بی‌حوصلگی و افسردگی شروع کرده‌‌اید و حال و حوصله چندانی ندارید، اجازه ندهید این روحیه روز شما را خراب کند و با حضور در میان جمع دوستان و آشنایان، روحیه از دست‌رفته خود را بازیابید و با انرژی بیشتری به استقبال زندگی بروید. دوستان ناباب زیادی دارید و بیشتر وقت خود را با این دوستان می‌گذرانید، قبل از اینکه رفتار دوستان ناباب روی شما تأثیر بگذارد، رفقای خود را در زندگی تغییر دهید و با کسی نشست‌و‌برخاست کنید که شایسته دوستی با شما باشد. یکی از اعضای خانواده روحیه‌ای منفی‌ دارد و با منفی‌بافی، شرایط زندگی را برای دیگر اعضای خانواده دشوار کرده است، در اولین فرصت با این فرد صحبت کنید و به ایشان بفهمانید که منفی‌بافی چیزی به غیر از افسردگی و ضعف به دنبال ندارد و از امروز به بعد به جای بزرگ‌نمایی نقاط منفی زندگی، به فکر چیزهای مثبت باشد و اجازه ندهید که منفی بافی روحیه دیگر اعضای خانواده را تخریب نماید. امروز اتفاق فرخنده‌ای در محل‌کار یا زندگی برای شما می‌افتد و این اتفاق زمینه پیشرفت‌های بعدی شما را فراهم می‌کند. این شرایط را به فال نیک بگیرید و دستاوردهای بیشتری را در زندگی از آن خود کنید. رابطه خوبی با همسر یا عشق‌زندگی‌تان ندارید و مدتی است که احساس می‌کنید رابطه‌تان رو به سردی گذاشته است، امروز زمان خوبی است که این وضعیت را تغییر دهید و آتش عشق را در دل عشق‌زندگی‌تان روشن کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

انسان رویاپردازی هستید و اجازه داده‌اید که خیال‌پردازی جای واقعیت را در زندگی شما بگیرد. امروز فکری به لحاظ این وضعیت بردارید و با واقعیت‌های زندگی روبرو شوید. اعضای خانواده توقع‌های زیادی از شما دارند و از عهده انجام تمام این توقع‌های افراد خانواده بر نمی‌آیید، در نتیجه با آنها صحبت کنید و به اهل منزل ثابت نمایید که هرکاری از دست‌تان بر بیاید را انجام می‌دهید اما قادر به انجام توقع‌های غیرضروری آنها نیستید. امروز یکی از اعضای منزل به موفقیت چشمگیری می‌رسد و این موفقیت وضعیت مالی ایشان را بهبود می‌بخشد، در نتیجه چنین موفقیتی را از صمیم قلب به وی تبریک بگویید و به ایشان ثابت نمایید که از دستاوردهایی که به آن رسیده، به خودتان افتخار می‌کنید. روز خوبی را به لحاظ عاشقی شروع نکرده‌اید و همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز اصلاً حوصله ندارد و ممکن است گفتار و رفتار شما زمینه دلخوری ایشان را فراهم کند. در چنین شرایطی طوری با عشق‌زندگی‌تان رفتار کنید که از رفتار و گفتار شما ناراحت نشود و با عشق و محبت روز را به پایان برسانید. هدف‌های زیادی در زندگی دارید اما به هر دری که می‌زنید بسته است و به تنهایی کاری از دست‌تان برای رسیدن به این هدف‌ها بر نمی‌آید، اجازه ندهید این شرایط شما را از کار و تلاش مأیوس کند و امروز وضعیت خود را با دوستان صمیمی مطرح کنید و مطمئن باشید که دوستان و آشنایان شما را در این شرایط تنها نمی‌گذارند و زمینه رسیدن به اهداف‌تان را فراهم می‌کنند.

فـال روزانـه - Daily Omen

قرار است برای تفریح در کنار دوستان باشید و حسابی خوش بگذرانید، این موقعیت را مغتنم بدانید و در کنار دوستان و رفقای قدیمی و صمیمی لحظه‌های خوشی را سپری نمایید. مدتی است که قصد انجام کار مهمی را دارید، اما پول لازم برای انجام این کار فراهم نمی‌شود و حسابی مأیوس شده‌اید، امروز ورق بر می‌گردد و از جایی که حتی فکرش را هم نمی‌کردید، پول لازم برای انجام این کار بدست شما می‌رسد و با شروع این کار مهم، زندگی‌تان را تغییر خواهید داد. بنا دارید امروز راز سربه‌مهری را با همسر یا عشق‌زندگی‌تان درمیان بگذارید، اما برملاکردن این راز به صلاح شما نیست و به غیر از تغییر منفی دیدگاه عشق‌زندگی‌تان نسبت به شما، چیز دیگری به دنبال ندارد. در نتیجه از خیر برملاکردن این راز بگذرید و اجازه دهید این راز برای همیشه سربه‌مهر باقی بماند. به دردسر بزرگی افتاده‌اید و انتظار دارید که همسر یا عشق‌زندگی‌تان برای حل این دردسر به شما کمک کند، اما رفتار وی بیانگر این است که قصد یاری‌ رساندن به شما را ندارد و در حل این مشکل شما را تنها خواهد گذاشت. از این رفتار عشق‌زندگی‌تان ناراحت نشوید و مطمئن باشید که تنهایی حل‌کردن این مشکل به صلاح شما است.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز به مشکل مالی برخورد خواهید کرد و کاری از دست‌تان برای حل این مشکل بر نمی‌آيد، اما غم به دل خود راه ندهید و این مشکل را با اعضای خانواده درمیان بگذارید و مطمئن باشید که اهل منزل شما را در حل مشکلات تنها نخواهند گذاشت. توانایی‌ها و استعداد‌های خود را در کار به خدمت نمی‌گیرید و این قضیه باعث شده تا دستاوردهای زیادی در زندگی نداشته باشید. امروز زمان خوبی است که اهمیت بیشتری به استعداد‌های‌تان بدهید و بهره‌وری خود را در کارهای‌تان افزایش دهید. امروز یکی از دوستان قدیمی به ناگاه به منزل شما می‌آید و لحظه‌های خوشی را در کنار ایشان سپری خواهید کرد. مواظب سلامتی‌ خود نیستید و استعمال دخانیات یا خوراکی‌های مضر، سلامت شما را به خطر انداخته است. قبل از اینکه این رویکرد آسیب جدی به وجود نازنین‌تان وارد کند، سبک‌زندگی سالمی را در پیش بگیرید و با کنار گذاشتن دخانیات و خوردن خوراکی‌های مضر، بلا و بیماری را از وجود نازنین‌تان دور کنید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان برنامه‌های زیادی برای شما ریخته و قصد دارد امروز به شما ثابت کند که بیشتر از همیشه دوست‌تان دارد.

فـال روزانـه - Daily Omen

احساس می‌کنید که کودک درون‌تان زنده شده و روزی سرشار از خاطره‌های خوش کودکی را شروع کرده‌اید، این احساس را غنیمت بدانید و امروز غم‌و‌غصه‌ها را کنار بگذارید و تا می‌توانید خوش بگذرانید. گرفتار دعوای حقوقی هستید و امروز تکلیف این مشکل روشن می‌شود، اما غم به دل خود راه ندهید چرا که در این دعوای حقوقی رأی با شما خواهد بود و سربلند از دادگاه بیرون خواهید آمد. مشکلی در میان اعضای خانواده ایجاد شده و اهل منزل رابطه خوبی با هم ندارند، امروز زمان مناسبی است که پادرمیانی کنید و بین اعضای خانواده صلح و دوستی برقرار نمایید. عادت ناپسندی دارید و تکرار این عادت ناپسند امروز زمینه دلخوری همسر یا عشق‌زندگی‌تان را فراهم می‌کند. در نتیجه برای اینکه عشق‌زندگی‌تان را بیش‌ازحد از خودتان نرنجانید، از امروز تصمیم بگیرید که این عادت ناپسند را کنار بگذارید. انسان پرتلاشی هستید و زحمت‌های زیادی کشیده‌اید، امروز این تلاش‌ها به بار می‌نشیند و مزد زحمت‌های‌تان را خواهید گرفت.

فـال روزانـه - Daily Omen

انسان پرتلاشی هستید و شبانه‌روز کار می‌کنید، این وضعیت زمینه دلخوری اعضای خانواده را فراهم کرده است و از شما گله‌ دارند که فرصتی را در کنار اهل منزل سپری نمی‌کنید. از آنجایی که امروز کارهای کمتری دارید، فرصتی را به رسیدگی به اعضای خانواده کنار بگذارید و به آنها ثابت نمایید که از بودن در کنار اعضای خانواده لذت می‌برید. امروز خاطره‌های خوش روزهای قدیم در ذهن شما زندگی می‌شود، این احساس را به فال نیک بگیرید و وقتی را در کنار رفقای قدیمی سپری نمایید و یادی از گذشته‌ها کنید. مهارت‌های زیادی در زندگی دارید و به لطف این مهارت‌ها، مشکلات را به تنهایی از سر راه بر می‌دارید، این روحیه را ادامه دهید و برای حل مشکلات دوستان و آشنایان نیز هر کاری که از دست‌تان بر می‌آيد را انجام دهید. مدتی است که پولی را به کسی قرض داده‌اید و امروز این فرد پول شما را بازپس می‌دهد و نگرانی‌های مالی‌تان خاتمه می‌یابد.

فـال روزانـه - Daily Omen

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج