زلزله شب گذشته اردبیل خسارت چندانی نداشت
۹۶۱۶۳۵
۲۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۲:۲۰
۱۱۰۵۹
مدیر کل مدیریت بحران استان اردبیل گفت: زلزله شب گذشته اردبیل خسارت چندان زیادی برای ساکنان این شهر نداشته است.

خبرگزاری ایسنا: فرهاد عبدالعلیپور در گفتگویی اظهار کرد: در حال جمع‌بندی نهایی این خسارت‌ها هستیم اما تاکنون هیچ خسارت هنگفتی به ما گزارش نشده است.

وی با اشاره به اینکه بعد از جمع‌بندی این اطلاعات ارائه خواهد شد، خاطرنشان کرد: چند مورد از ترک خوردگی دیوار منازل به ما گزارش شده که چندان قابل توجه نیست.

مدیر کل بحران استان اردبیل به وضعیت شهرستان خلخال نیز اشاره کرد و گفت: چهار روستای باقی مانده که راه آنها مسدود بود امروز بازگشایی شده و مایحتاج لازم ساکنان این روستاها از طریق بالگرد در اختیارشان گذاشته شده است.

عبدالعلیپور با بیان اینکه سهمیه آرد روستاهای صعب‌العبور تا فرودین ماه به آنها تحویل داده شده است، تصریح کرد: برخی از روستاها نیز که سهمیه‌شان را 15 روز یکبار دریافت می‌کنند تحت پوشش اقدامات امدادی هستند و نیازهایشان با بالگرد به آنها تحویل داده می‌شود.

وی به وقوع احتمالی بارندگی در شهرستان خلخال نیز در روزهای آینده اشاره کرد و گفت: در این خصوص هشدارهای لازم را به شهروندان این مناطق دادیم که امیدواریم در روزهای آینده و با ورود سامانه بارشی جدید هیچ آسیب طبیعی را در این مناطق شاهد نباشیم.

مدیر کل بحران استان اردبیل افزود: در حال حاضر نیروهای امدادی و مدیریت بحران در منطقه خلخال مستقر هستند و نسبت به بازگشایی راه‌های روستایی که در اثر کولاک و وزش بادهای منطقه‌ای مسدود می‌شوند، اقدام می‌کنند.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج