مرادمند: چوب بی‌تجربگی‌مان را خوردیم
۹۶۲۲۰۳
۲۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۳
۲۰۵۱ 
مدافع تیم شهرخودرو گفت: متاسفانه با اینکه از نظر امکانات شرایط خوبی داشتیم، اما چوب بی‌تجربگی‌مان را خوردیم.

ایسنا: حسین مرادمند در خصوص عملکرد شهرخودرو در برابر پاختاکور، اظهار کرد: بازی‌ در لیگ قهرمانان آسیا شرایط بسیار متفاوتی با لیگ برتر و بازی‌های داخلی دارد. به معنای واقعی کلمه در رقابت‌های آسیایی بی‌تجربه بودیم و همین بی‌تجربگی کار دست‌مان داد. اگر در گذشته در این رقابت‌ها به میدان رفته‌بودیم قطعا می‌توانستیم به نتایج بهتری دست یابیم.

وی افزود: از حمیداوی، مالک باشگاه تشکر می‌کنم زیرا امکانات خیلی خوبی در سفر به تاشکند و البته سفرهای برون‌مرزی قبل برایمان مهیا کرد. از پرواز بیزینس چارتر تا هتل مناسب، چه در تاشکند و چه در مرحله پلی‌آف همه چیز عالی بود، اما متاسفانه نتوانستیم به آنچه که برایش می‌جنگیدیم دست یابیم و شکست خوردیم.

مرادمند گفت: در سخت‌ترین گروه ممکن قرار گرفتیم. قهرمان عربستان و آسیا، قهرمان ازبکستان و صدرنشین فعلی لیگ امارات در گروه ما قرار دارند و حتی می‌بینیم استقلالی که هر سال در آسیا به میدان می‌رود و از تجربه کافی برخوردار است، در گروهی به مراتب بهتر از ما، نتایج خوبی کسب نکرده‌است. بازی در آسیا و در برابر تیم‌هایی که علاوه بر ستاره‌های خود، در اندیشه جذب بزرگانی مثل فالکائو هستند، سخت و دشوار است.

مدافع تیم شهرخودرو خاطرنشان کرد: امیدوارم در ادامه راه بتوانیم نتایج بهتری کسب کنیم، اما به هواداران قول می‌دهیم که در لیگ برتر دوباره به سهمیه آسیا دست یابیم و در بازی‌های آتی برابر نفت مسجدسلیمان و پرسپولیس به پیروزی برسیم.

مدافع تیم شهرخودرو با اشاره به تفاوت سطح تیم‌های ایرانی و خارجی گفت: از همه نظر رقبا در حال تلاش و کار هستند و می‌بینیم که هر روز پیشرفت می‌کنند. نمی‌توان راحت در خصوص برد مقابل تیمی که چندین میلیون یورو قیمت دارد، صحبت کرد.

وی تاکید کرد: شاید اگر کمی تجربه بیشتری داشتیم، می‌توانستیم مقابل پاختاکور موفق‌تر عمل کنیم، اما نباید فراموش کنیم این تیم با ۲۰ امتیاز اختلاف به قهرمانی در لیگ ازبکستان دست یافته و تیم باتجربه و گران‌قیمتی است. به هر حال امیدوارم در ادامه با همدلی و تلاش بیشتر به بهترین نتایج ممکن دست یابیم.

مدافع تیم شهرخودرو گفت: سرآسیایی، سرمربی جوان و آینده‌داری‌ست و ارتباط خیلی خوبی با بازیکنان دارد. مطمئنم با دانش و تلاشی که او دارد، به زودی یکی از مربیان موفق فوتبال ایران می‌شود. فراموش نکنیم که با او توانستیم از مراحل سخت پلی‌آف عبور کنیم و به مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا برسیم.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج