فن‌دایک: اتلتیکو روی خوش‌شانسی به گل رسید
۹۶۲۵۴۱
۳۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۰
۳۷۶۴ 
کاپیتان تیم فوتبال لیورپول معتقد است اتلتیکومادرید روی موقعیتی به گل رسید که حتی نمی‌شود اسم موقعیت را روی آن گذاشت!

خبرگزاری تسنیم: فیرجیل فن‌دایک در واکنش به شکست یک بر صفر شب گذشته (سه‌شنبه) تیم فوتبال لیورپول در خانه اتلتیکومادرید در دور رفت از مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا گفت: می‌دانستیم که این بازی می‌تواند نبرد خاصی باشد، به خصوص در خانه اتلتیکومادرید و با حمایت هواداران‌شان. ما از روی یک ضربه کرنر و در اولین موقعیتی که نصیب حریف شد، دروازه‌مان باز شد. به نظرم حتی نمی‌توان آن را موقعیت حساب کرد و در واقعاً روی خوش‌شانسی به گل رسیدند، اما در نهایت این گل لحاظ می‌شود.

وی افزود: این روش بازی اتلتیکومادرید است، در واقع فوتبال اسپانیا کمی این شکلی است. ما باید خودمان را به این شیوه بازی عادت دهیم اما می‌دانستیم که چنین بازی‌‌‌ای در پیش داریم. ما بازی را در کنترل داشتیم اما بازی مقابل اتلتیکو آسان نبود. به هر حال این هم جزئی از بازی آنها بود و باید خودمان را با این سبک بازی وفق دهیم.

مدافع هلندی سرخپوشان مرسی‌ساید در بخش دیگری از صحبت‌هایش خاطرنشان کرد: پیام کادر فنی بین دو نیمه این بود که به همین سبک بازی ادامه و بازی سرعتی نزدیک به هم را هم در دستور کار قرار دهیم. می‌دانستیم که با این روش بازی موقعیت‌هایی نصیب‌مان خواهد شد. ما توپ را در زمان زیادی از بازی در اختیار داشتیم، اما نتوانستیم موقعیت‌های خطرناکی روی دروازه اتلتیکو به وجود بیاوریم. به هر حال هنوز 90 دقیقه دیگر در پیش داریم و به منظور صعود از این مرحله باید در بازی برگشت با اعتماد به نفس بیشتری بازی کنیم.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج