کاسیمیرو: در مورد والورده اشتباه می‌کردم
۹۶۲۹۹۳
۰۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۹
۵۹۹۳
کاسیمیرو هافبک دفاعی ارزشمند رئال مادرید معتقد است پیش‌بینی‌های او در مورد فده والورده اشتباه بوده است.

ورزش سه: در فصل گذشته بود که فده والورده از سوی سانتی سولاری مورد اعتماد قرار گرفت و به ترکیب اصلی رئال راه یافت. پس از بازگشت زیدان در مارس گذشته، او نیز به والورده اعتماد کرد؛ به‌طوری که در فصل جاری نمی‌توان ترکیب رئال را بدون والورده تصور کرد. نقش ستاره جوان اروگوئه‌ای رئال انکار ناپذیر است و خیلی زود به بازیکن محبوب هواداران نیز تبدیل شده است.

کاسیمیرو پیش از این گفته بود که والورده در دو سال آینده به یکی از بهترین بازیکنان پست شماره هشت فوتبال تبدیل خواهد شد؛ اما او حالا به اشتباه خود اقرار می کند: "گفته بودم فده تا دو سال دیگر به بهترین شماره هشت دنیا تبدیل می‌شود ولی اشتباه می‌کردم؛ چرا که او همین حالا هم یکی از بهترین‌هاست. فصل والورده باورنکردنی است و او بازی به بازی بهتر می‌شود. فده حالا یک بازیکن بسیار مهم برای ما محسوب می‌شود. کاری که او انجام می دهد خارق‌العاده است."

کاسیمیرو ادامه داد: "با این حال فده هنوز ۲۱ سال دارد و باید در مورد او آسوده‌خاطر بود. نباید روی بازیکنی جوان مثل او فشار وارد کنیم. من هم در ۲۱ سالگی شرایط فده را داشتم و می‌دانم در سر او چه می‌گذرد. چیزی که در مورد او دوست دارم، این است که شخصیتی آرام دارد و از همصحبتی با او لذت می‌برید. تا به اینجا ثابت کرده است که اعتماد به او ارزشش را داشته است. او قابلیت بازی در همه نقاط خط میانی را دارد ولی در پست هشت کارایی‌اش بیشتر از پست شش و پنج است. بازی کنار او یک افتخار است و باهم از فوتبال بسیار صحبت می‌کنیم."

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج