دام هوس‌آلود مسافركشان براي زن جوان
۹۶۳۴
۰۴ مهر ۱۳۹۰ - ۱۰:۵۹
۱۱۵۰۹ 
هنوز چند صدمتري از حركت اين پرايد نگذشته بود كه سرنشينان پرايد با تهديد كردن من با چاقو، مرا زير كتك گرفته و هرچه پول و طلا و جواهر داشتم را به همراه عابربانك و رمز عبور آن و گوشي تلفن همراهم از من گرفتند. آنها سپس مرا به گوشه‌اي در شرق تهران برده و با تهديد جاني به من تجاوز كردند و سپس مرا رها كردند.
تهران امروز: 3 عضو باند 4 نفره‌اي كه تحت عنوان مسافركش زنان جوان را سوار ماشين كرده و علاوه بر زورگيري از آنها در يك مورد قرباني را مورد تعرض قرار داده بودند دستگير شدند.

اوايل مردادماه امسال زن جواني به دادسراي جنايي تهران مراجعه كرد و با طرح شكايتي از سرنشينان يك پرايد به اتهام تجاوز و زورگيري شكايت كرد: ‌ساعت 10 صبح امروز به عنوان مسافر سوار يك پرايد نقره‌اي شدم. دو سرنشين مرد در صندلي‌هاي جلو نشسته و يك سرنشين مرد و يك زن در رديف عقب نشسته بودند.

هنوز چند صدمتري از حركت اين پرايد نگذشته بود كه سرنشينان پرايد با تهديد كردن من با چاقو، مرا زير كتك گرفته و هرچه پول و طلا و جواهر داشتم را به همراه عابربانك و رمز عبور آن و گوشي تلفن همراهم از من گرفتند. آنها سپس مرا به گوشه‌اي در شرق تهران برده و با تهديد جاني به من تجاوز كردند و سپس مرا رها كردند.

با تشكيل پرونده‌اي براي متهمين دستگيري اين افراد در دستور كار قرار گرفت. چند روز بعد زن و مرد جواني به يك طلافروشي در خيابان پانزده خرداد مراجعه كرده و درخواست خريد مقدار زيادي طلا مي‌كنند. وقتي آنها پول جواهرات خريداري شده را از طريق عابر بانك به حساب صاحب مغازه مي‌ريزند صاحب مغازه با توجه به رقم بالاي خريد از آنها درخواست كارت شناسايي مي‌كند كه آنها اظهار مي‌كنند كارت متعلق به آنها نيست.

دو مشتري با اين ادعا كه بايد به خانه برگشته و مدارك شناسايي صاحب عابربانك را با خود بياورند از مغازه خارج مي‌شوند. صاحب طلافروشي هم با مشكوك شدن به اين دو نفر به سرعت موضوع را به پليس اطلاع مي‌دهد. ساعتي بعد مرد خريدار براي تحويل گرفتن طلاها با كارت ملي متعلق به صاحب عابربانك به مغازه مراجعه و توسط ماموران دستگير مي‌شود.

با دستگيري اين مرد مشكوك و انتقال وي به اداره آگاهي مشخص مي‌شود كارت عابربانك متعلق به زني است كه ساعتي پيش از سرنشين يك خودرو پرايد به اتهام سرقت و تجاوز شكايت كرده بود.

متهم به نام وحيد در اداره آگاهي با شاكي روبه‌رو و توسط وي شناسايي مي‌شود. وي كه چاره‌اي جز اعتراف نداشت به سرقت از اين زن اقرار مي‌كند.وي به ماموران مي‌گويد: بعد از سرقت عابربانك من به همراه همدستم ساناز از ماشين پياده شديم و براي خريد طلا به بازار آمديم. دو همدست ديگرمان به نام‌هاي اصغر و عليرضا هم زن جوان را با خود بردند. من اطلاعي از اينكه آنها به اين زن تعرض كرده‌اند يا نه ندارم.

با اين اعترافات مخفيگاه 2 نفر از متهمين به نام‌هاي اصغر و ساناز در شهريار پيدا شده و آنها محاصره و دستگير شدند. يكي از دستگير شدگان به نام اصغر با اقرار به جرم خود گفت: من و 3 عضو گروهم به مصرف شيشه اعتياد داريم. روز حادثه من و عليرضا شيشه زيادي كشيده بوديم و حال طبيعي نداشتيم بعد از سرقت طلاها من و عليرضا به فكر تجاوز به اين زن افتاده و تصميم خود را عملي كرديم.

ماموران در ادامه به شكايات مشابهي از خانم‌هاي جوان ديگري برخوردند كه اموال آنها توسط 4 سرنشين زن و مرد يك پرايد به زور از آنها گرفته شده بود. شاكيان در شكايات خود گفتند يكي از سارقان روي دست خود علامت دزدان دريايي را خالكوبي كرده بود. يكي از اين زن‌ها به ماموران گفت: از ميدان ميرداماد به مقصد سيدخندان سوار يك پرايد شدم.

چون در صندلي عقب يك دختر جوان نشسته بود، به هيچ عنوان فكر نمي‌كردم كه هر چهار سرنشين خودرو با يكديگر همدست بوده و قصد سرقت از مرا دارند. بعد از طي مسافتي كوتاه ناگهان آن دختر جوان، كيف دستي‌ام را گرفت و به همراه ساير سرنشينان خودرو از من خواست پول و جواهراتم را به ‌آنها بدهم.

من هم از ترس 200هزارتومان پول همراهم به اضافه سه عابربانك و تلفن همراهم را به آنها دادم. آنها نيز مرا در حوالي رودخانه خيابان خواجه عبدالله از ماشين پياده كردند.

پليس آگاهي تهران با تاييد اين خبر از تمامي مالباختگاني كه به شيوه مشابه و توسط سرنشينان (سه مرد و يك زن جوان) خودروهاي پرايد مورد سرقت قرار گرفته‌اند دعوت كرده است تا جهت شناسايي متهمان به اداره پنجم پليس آگاهي تهران بزرگ واقع در خيابان وحدت اسلامي مراجعه كنند. عضو چهارم اين گروه تبهكار تا زمان دستگيري تحت تعقيب قرار دارد.

منبع: تابناک

باز نشر: مجله اینترنتی Bartarinha.ir

برترین مجله اینترنتی ایران


انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:0
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
08:13 - 1390/07/06
بايد بدون درنگ اعدامشون كنند كسي كه معتاد به شيشه است اصلاح پذير نيست بايد اعدام بشن هر چه زودتر. جامعه با اهمال كاري اداره نميشه.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
11:04 - 1390/07/06
دزدی که می کنید دیگه تجاوز چرا آشغالای لجن
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
08:20 - 1390/07/07
خدا باعثو بانيشو نيامرزه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
22:40 - 1390/07/07
تا حالا کسی شنیده یکی ار این ادما اعدام بشن؟
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج