وضعیت تعطیلی مدارس در تهران و شهرستان‌ها
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
لاله زار مال_1
اپیلاسیون نانا 1
ادیب_1
ادیب_3
اپیلاسیون نانا 3
لاله زار مال_3
اپیلاسیون نانا 4
لاله زار مال_4
ادیب_4
لاله زار مال_2
ادیب_2
اپیلاسیون نانا 2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۹۶۳۷۰۲
۰۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۶
۱۰۵۹۴۴
برای مقابله با کرونا مدارس و مراکز آموزش عالی در برخی شهرها تعطیل اعلام شد.

برترین‌ها: برای مقابله با کرونا مدارس و مراکز آموزش عالی در برخی شهرها تعطیل اعلام شد.

سخنگوی آموزش و پرورش شهر تهران اعلام کرد که کلیه مدارس شهر تهران در تمام مقاطع تحصیلی فردا و پس فردا تعطیل هستند.

مسعود ثقفی در گفت‌وگوی تلفنی با شبکه خبر سیما، با اعلام این خبر گفت: علت این تعطیلی آماده شدن مدارس است تا دانش آموزان در روزهای آتی با امنیت وارد مدارس شوند.

وی افزود: اقداماتی چون ضدعفونی و مسائل مرتبط با بهداشت مدرسه انجام می‌شود تا از روزهای بعد اگر شرایط فراهم بود بچه‌ها به مدرسه بروند.

همه مدارس شهرستانهای استان تهران نیز در همه مقاطع تحصیلی فردا و پس فردا تعطیل است.

مدارس و دانشگاه‌های البرز برای پیشگیری از کرونا تعطیل شد

معاون امور عمرانی استانداری البرز از تعطیلی مدارس و دانشگاه‌های البرز در روز یکشبنه چهارم اسفند ماه خبر داد.

علی درویش‌پور گفت: به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و توجه به سلامتی دانش آموزان و دانشجویان، فرهنگیان و خانواده‌های محترم و نظر به هماهنگی با دانشگاه علوم پزشکی استان، تمامی مدارس دوره‌های تحصیلی و دانشگاهی، مراکز آموزشی علمی آزاد و زبان سراسر استان در روز یکشنبه چهارم اسفندماه ۹۸ در نوبت صبح و عصر تعطیل است.

تعطیلی مدارس در گیلان

بر اساس مصوبه ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران استان گیلان تمامی مراکز آموزشی و علمی استان از فردا تا پایان روز چهارشنبه مورخ هفتم اسفند تعطیل است.

تمامی مراکز آموزشی و علمی اعم از مدارس، دانشگاه‌ها، آموزشگاه های غیر دولتی، پیش دبستانی‌ها و مهدهای کودک گیلان تعطیل شدند.

براساس مصوبه ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران استان، به منظور افزایش آمادگی ها و جلوگیری موثر از گسترش شیوع کرونا ویروس تمامی مراکز آموزشی و علمی اعم از مدارس، دانشگاه‌ها، آموزشگاه های غیردولتی، پیش دبستانی‌ها و مهدهای کودک گیلان از یکشنبه چهارم اسفند تا پایان روز چهارشنبه هفتم اسفندماه تعطیل است.

کلیه مدارس و دانشگاه های استان مرکزی یک هفته تعطیل شد

رییس علوم پزشکی اراک گفت: براساس تصمیم اخذ شده در جلسه پدافند زیستی استان کلیه مدارس و دانشگاه ها تا آخر هفته تعطیل شد تا بتوانیم سرعت انتشار ویروس را کنترل کنیم.

محمد جمالیان در جمع خبرنگاران با بیان اینکه امروز سه مورد مشکوک جدید ابتلا به کرونا در استان شناسایی شده که باید آزمایشات قطعی آنها انجام شود افزود: به محض اینکه پاسخ تست تاییدی دریافت شود به مردم اطلاع رسانی خواهد شد.

وی از مردم خواست ضمن حفظ آرامش رعایت نکات بهداشتی را جدی بگیرند و افزود: خوشبختانه بیمارانی که در مورد کرونا تحت درمان هستند روند درمانی رو به بهبودی را طی می کنند و جای نگرانی در این خصوص نیست.

جمالیان همچنین از مردم خواست که اطلاعات رسمی را از مراجع ذیصلاح دریافت کنند و افزود: کلیه مراکز سرپایی اراک اعم از کلینیک های ولیعصر، کوثر و امام رضا(ع) ویزیت عفونی را انجام می دهند و مردم می توانند برای ویزیت به این مراکز مراجعه کنند و اگر به بستری نیاز داشته باشند از همان مراکز جهت بستری راهنمایی می شوند.

وی اظهار کرد: از مردم می خواهیم که از حضور در اماکن پر ازدحام خودداری کرده و از حضور در مهمانی هایی که به صورت دسته جمعی برگزار می شود بکاهند تا از این طریق بتوانیم از انتشار ویروس جلوگیری کنیم.

گفتنی است، آموزش و پرورش استان مرکزی نیز اعلام کرده است که به منظور پیشگیری از بیماری های تنفسی و واگیردار و همینطور مراقبت در برابر ویروس کرونا، علاوه بر مدارس، آموزشگاه های زبان و آموزشگاه های علمی آزاد استان مرکزی نیز تا پایان هفته تعطیل خواهد بود.

مدارس و دانشگاه های گلستان تا آخر هفته تعطیل شد

به دلیل پیشگیری از شیوع کرونا، مدارس و دانشگاه های گلستان تا آخر هفته تعطیل شد.

بنا به دستو وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و ریاست دانشگاه علوم پزشکی گلستان همه مقاطع تحصیلی اعم از مدارس و دانشگاه های استان تا آخر هفته جاری تعطیل اعلام شد.

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی گلستان ضمن تأیید این خبر گفت که این عمل به دلیل پیشگیری از شیوع ویروس کرونا بوده و پیش از این هم مدارس استان یکشنبه و دوشنبه تعطیل اعلام شده بودند.

مدارس استان قم ۲ روز تعطیل شد

در جلسه مدیریت بحران استان به ریاست بهرام سرمست استاندار قم تصویب شد که روزهای یکشنبه و دوشنبه 4 و 5 اسفندماه تمام مدارس، دانشگاه‌ها، مراکز علمی، مهدکودک‌ها و مراکز حوزوی استان قم تعطیل است.

مسئولان مختلف کشوری و استانی با تاکید بر ضرورت بیش از پیش رعایت نکات و توصیه‌های بهداشتی در رابطه با بیماری کرونا، از تلاش همه جانبه برای مهار و کنترل آن خبر داده‌اند.

تعطیلی مدارس استان قزوین در روزهای یکشنبه و دوشنبه

باتوجه به تصمیم آموزش و پرورش استان قزوین، به منظور حفظ سلامت دانش‌آموزان و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، تمامی مدارس استان قزوین در روزهای یکشنبه ۹۸/۱۲/۴ و دوشنبه ۹۸/۱۲/۵ تعطیل است.

تمام مدارس زنجان فردا تعطیل است

به نقل از اداره کل آموزش و پرور ش استان زنجان، به جهت برگزاری انتخابات در اکثر مدارس استان و ضرورت ضدعفونی کامل مراکز و پیشگیری از شیوع هر نوع بیماری واگیردار تمام مدارس استان مناطق و نواحی ۱۴ گانه فردا یکشنبه ۴ اسفند ماه صبح و عصر تعطیل است.

مدارس همدان ۲ روز تعطیل شد

رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان همدان از تعطیلی تمامی مدارس دوره های تحصیلی استان طی دو روز آینده خبر داد.

محمد سهرابی اظهار کرد: به منظور جلوگیری از شیوع کروناویروس و اهتمام به سلامتی دانش آموزان، فرهنگیان و خانواده ها و نظر به هماهنگی با دانشگاه علوم پزشکی استان تمامی مدارس دوره های تحصیلی، مراکز آموزشی علمی آزاد و زبان سراسر استان همدان در روزهای یکشنبه و دوشنبه چهارم و پنجم اسفندماه ۹۸ در نوبت صبح و بعدازظهر تعطیل اعلام می شوند.

مدارس کرمانشاه 2 روز تعطیل شد

مدارس کرمانشاه روزهای یکشنبه و دوشنبه(چهارم و پنجم اسفند) تعطیل شد.

اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه اعلام کرد: نظر به توصیه‌های اکید بهداشتی در شرایط کنونی و به منظور صیانت از سلامت آحاد جامعه از جمله دانش‌آموزان، فرهنگیان و خانواده‌ها و در راستای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، با هماهنگی با دانشگاه علوم پزشکی استان تمامی مدارس دولتی و غیردولتی، مراکز آموزشی علمی آزاد و زبان در سراسر استان کرمانشاه در روزهای یکشنبه و دوشنبه، چهارم و پنجم اسفند در نوبت صبح و بعدازظهر تعطیل است.

طبق اعلام صورت گرفته تاکنون موردی از ابتلا به کرونا در استان کرمانشاه صورت نگرفته است.

مدارس استان اردبیل ۲ روز تعطیل شد

آموزش و پرورش استان اردبیل تمامی مدارس و آموزشگاه‌های علمی در این استان را برای پیشگیری از احتمال شیوع ویروس کرونا تعطیل اعلام کرد.

روابط عمومی آموزش و پرورش استان اردبیل شنبه شب در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که روزهای یکشنبه و دوشنبه بر اساس مصوبات کارگروه ویژه شورای سلامت استان و به منظور حفظ سلامت دانش آموزان و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، کلیه مدارس و آموزشگاه های علمی آزاد و زبان انگلیسی تحت پوشش آموزش و پرورش استان اردبیل تعطیل است.

همچنین دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل نیز کلاس‌های درسی خود در تمامی استان را در این ۲ روز تعطیل اعلام کرده است.

تاکنون خبری در باره وجود موردی از ابتلا به ویروس کرونا در استان اردبیل از سوی مسوولان اعلام نشده است.

مدارس استان سمنان تعطیل شد

مدیرکل آموزش و پرورش استان سمنان گفت: مدارس استان روزهای یکشنبه و دوشنبه چهارم و پنجم اسفند جاری به منظور پیشگیری از ابتلا به بیماری‌ واگیر کرونا تعطیل شد.

محمد دستورانی شامگاه شنبه در گفت و گو با ایرنا ابراز داشت: مدارس استان سمنان در تمام دوره‌های تحصیلی از پیش‌دبستانی گرفته تا دوره ابتدایی و متوسطه در این ۲ روز تعطیل اعلام شده است.

وی ادامه داد: در مدت ۲ روز تعطیلی مدرسه‌ها، کارکنان مدارس نسبت به راهکارهای پیشگیری از ابتلا به بیماری ویروسی کرونا آموزش می‌بینند و تجهیزات و امکانات بهداشتی مدارس به‌روز آوری می‌شود.

تعطیلی مدارس اصفهان، کاشان و آران و بیدگل در روز یکشنبه

اداره‌کل آموزش و پرورش استان اصفهان اعلام کرد: به منظور ایمن‌سازی، ضدعفونی کردن و گندزدائی مدارس با هدف حفظ سلامتی دانش‌آموزان تمامی مقاطع تحصیلی پیش‌دبستانی، ابتدائی ، متوسطه اول، متوسطه دوم شش ناحیه شهر اصفهان، کاشان و آران و بیدگل فردا یکشنبه ۴ اسفند ماه تعطیل اعلام می‌شود.

مدارس آذربایجان شرقی فردا تعطیل است

مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش آذربایجان شرقی از تعطیلی مدارس استان در تمام مقاطع در نوبت صبح و بعد از ظهر خبر داد.

تمام مدارس لرستان تا پایان هفته تعطیل است
رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش لرستان گفت: بنا به دستور استاندار لرستان تمام مدارس استان تا پایان هفته تعطیل است.

تمام مدارس لرستان تا پایان هفته تعطیل است

رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش لرستان اعلام کرد: بنا به تصمیم خادمی استاندار و رئیس شورای تامین لرستان، تمامی مدارس روستایی و شهری لرستان تا پایان هفته تعطیل اعلام است.

مدارس آذربایجان‌غربی در روز یکشنبه تعطیل شد

در راستای اتخاذ تدابیر لازم برای حفظ ایمنی و سلامت دانش آموزان و به منظور ضد عفونی کامل مراکز آموزشی و پرورشی برای پیشگیری از شیوع هرنوع بیماری واگیردار، فردا یکشنبه ۴ اسفند ۹۸ کلیه مدارس شهری و روستایی استان آذربایجان‌غربی در هر دو نوبت صبح و بعد از ظهر تعطیل اعلام می گردد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 141
در انتظار بررسی:1
Iran, Islamic Republic of
20:06 - 1398/12/03
تهران که از همه شلوغ تره بازه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۴۷ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۴
همه جا ی هفته تعطیله
قم دو روز
Iran, Islamic Republic of
20:09 - 1398/12/03
چرافقط اونجا باید کلا مدرسه هایه ایران طعطیل شود کارگران مغازهایه شخصی چی اونا ادم نیستن
پاسخ ها
.
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۲۷ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۴
عزیز اونا که دست اینا نیست مغازه دار میتونه ببنده مغازرو و کارگرم خوب دست خودشه
رویا
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۵۹ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۴
فقط جنوبی ها برن مدرسه
بدون نام
United Arab Emirates
۱۱:۰۴ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۴
شما تعطیل را اشتباه نوشتی
Iran, Islamic Republic of
20:10 - 1398/12/03
بچه های تهران یعنی ادم نیستن خدا لعنت کنه مسعولین ها من بچه اپ را نمیزارم بره مدرسه فردا خدای نکرده مریض بشه کی جواب گو هستش
Iran, Islamic Republic of
20:12 - 1398/12/03
این شهرها باید تعطیل بشه بعد تهران که کلان شهر مردم بیشتر در معرض آلودگی هستند باید باز باشه.جون مردم اصلا براشون اهمیت نداره
Iran, Islamic Republic of
20:20 - 1398/12/03
من ساکن تهرانم اجاز نمیدم بچه هام تا اخر سال مدرسه برن
پاسخ ها
ریحانه
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۴۸ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۸
اصلا با این کار موافق نیستم کرونا که از جمهوری اسلامی رفت بیرون بفرستید مدرسه بابا
Iran, Islamic Republic of
20:25 - 1398/12/03
خب چرا تهران و تعطیل نمی کنند
Iran, Islamic Republic of
20:31 - 1398/12/03
پس تهران چي؟
يعني توي دانشگاه هاي تهران و مدارس تهران ويروس منتقل نميشه؟
پاسخ ها
تهران بی همه کس
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۴۹ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۸
واقعا زدی تو خال
Iran, Islamic Republic of
20:33 - 1398/12/03
کاش مدارس کل کشور تا عید تعطیل بشه
تا خیال خانواده ها رخت بشه
Iran, Islamic Republic of
20:34 - 1398/12/03
ادارات هم بايد تعطيل بشن تا جلوي اين ويروس گرفته بشه
Iran, Islamic Republic of
20:34 - 1398/12/03
خدایا خودت ب این مردم مظلوم ونجیب حافظ نگهبان باش.
Iran, Islamic Republic of
20:36 - 1398/12/03
خوبه دیگه مدرسه تعطیل شد
Iran, Islamic Republic of
20:36 - 1398/12/03
منتظرند درهراستان اول چندنفرخدای نکرده بمیرد بعد تعیطیل کنند
Iran, Islamic Republic of
20:39 - 1398/12/03
گلستان که کرونا نیست تعطیله بعد تهران تعطیل نیست؟؟؟؟؟؟!!!!!!
Iran, Islamic Republic of
20:43 - 1398/12/03
‌از اعلام آخرین اخبار متشکریم
Iran, Islamic Republic of
20:44 - 1398/12/03
واي كشتين مارو
حداقل بگين تهران تعطيل نيست
بگين ميخواين ما رو بكشين
راحت شيم
Iran, Islamic Republic of
20:50 - 1398/12/03
کلی آدم تو شهر ما کرونا دارن ولی چون امکانات شناسایی ویروس وجود نداره فکر میکنن سرماخوردن به علاوه چون موردی ثبت نشده دلیل بر این نیست که شهرای دیگه آلوده نیستن
همه مدارس رو تعطیل کنید وگرنه هیچ خانواده ای سالم نمیمونه
Iran, Islamic Republic of
20:50 - 1398/12/03
چرا مدسع دخترانه شهید کاظم موسوی را تعطیل نمیکنید
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۵۱ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۸
مگه میان مدرسه ای اعلام میکنند؟؟؟؟؟؟؟؟؟خخخخخخ
Iran, Islamic Republic of
21:02 - 1398/12/03
اوج بی نظمی ، تعطیل کنید ، شما که ظرفیتتون رو می تونید چقدره !
پاسخ ها
پویاحبیب زاده
United Arab Emirates
۰۰:۱۱ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۴
ارومیه چراتعطیل نیست
Iran, Islamic Republic of
21:10 - 1398/12/03
سلام از مدارس استان البرز چه خبر تعطیل یا نه
Germany
21:16 - 1398/12/03
توروخدا مدارس و دانشگاههای تهرانم تعطیل کنین
خیالمون راحت بشه

اول میگین خبری نیس
همه چی تحت کنترله

بعد شروع میکنین
یکی یکی تعطیل اعلام میکنین

پس معلومه باز راستشو نمیگین
پاسخ ها
پویاحبیب زاده
United Arab Emirates
۰۰:۱۲ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۴
ارومیه تعطیل است
Iran, Islamic Republic of
21:37 - 1398/12/03
پس چرا مدارس تهران تعطیل نمیشه؟باید هزار نفر بمیرن؟
Iran, Islamic Republic of
21:40 - 1398/12/03
چرا مدارس تهران تعطیل نمیشع بچه های ما از اهنند
Iran, Islamic Republic of
21:47 - 1398/12/03
تهران که حال و روزش بد تر است واقعا که تو بیمارستان ما ۱ نفر آوردن که کرونا داشت
Iran, Islamic Republic of
21:59 - 1398/12/03
تهران هم تعطیل میکردین
Iran, Islamic Republic of
22:02 - 1398/12/03
چرا تهران راتعيل نمی کنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چرا؟؟؟؟؟
ماهم حق داریم.
Iran, Islamic Republic of
22:03 - 1398/12/03
چرا تهران رو تعطیل نمیکنید
Iran, Islamic Republic of
22:10 - 1398/12/03
نمیشد انتخابات را جلو مینداختین که بخاطرش اینهمه بیماری را از مردم مخفی نکنین
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۴۵ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۴
انتخابات چیه؟ اینا همشون واسه قبل از راهپیمایی 22 بهمن بود که صداش رو در نیاوردن....
Iran, Islamic Republic of
22:13 - 1398/12/03
تا چهارشنبه گیلان رو هم تعطیل کردن تمام مدارس و دانشگاه هارو
پاسخ ها
بدون نام
United Arab Emirates
۰۱:۵۲ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۴
گیلان حتی نمایندگانش کرونا گرفتن فوتی داشته میخواستی تعطیل نشه؟
Iran, Islamic Republic of
22:13 - 1398/12/03
نزدیک ترین شهر به قم کاشانه
ازطرف دیگه کاشان دقیقا بین قم و اراک قرار داره
چرا کاشان رو تعطیل نکردن؟
چرا؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۵۴ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۸
با کاشانی ها مشکل دارند
Iran, Islamic Republic of
22:13 - 1398/12/03
گیلان هم تعطیل شد تا چهارشنبه
Iran, Islamic Republic of
22:13 - 1398/12/03
یکشنبه مدارس زاهدان تعطیل است
Iran, Islamic Republic of
22:15 - 1398/12/03
شهرهایی که صاحب دارن تعطیل کردن .
Netherlands
22:15 - 1398/12/03
خوب شرکت ها چی؟ ما کارمندا؟؟؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
22:16 - 1398/12/03
بقیه جاها که ادم نیستن
Iran, Islamic Republic of
22:16 - 1398/12/03
خدا کن که اثر داشته باشه
Iran, Islamic Republic of
22:17 - 1398/12/03
قم را باید بیشتر تعطیل میگردید
پاسخ ها
کوشا
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۱۹ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۴
باید قم رو قرنطینه میکردند همشون رفتند شهرهای دیگه پیش فک و فامیلشون اینجوری همه جا رو آلوده کردن و همه شهرها گرفتن
Iran, Islamic Republic of
22:18 - 1398/12/03
اقا یان شهری ترا خدا بشینید خونه نیاید روستا اگه بیایید راهتون نمیدیم
Iran, Islamic Republic of
22:19 - 1398/12/03
چرا همون اول پیشگیری نکردین کل دنیا پروازاشون با چین قطع کردن شما چی هواپیمایی ماهان اونارو جابجا کرد که الان با ان امکانات کم این همه مشکل بوجود بیاد شماها مسیول این فاجعه هستین
Iran, Islamic Republic of
22:20 - 1398/12/03
چرا مدارس زاهدان رو تعطیل نمیکنید
United Kingdom
22:20 - 1398/12/03
پس مدارس ارومیه چی ما آدم نیستیم؟ بجه های ما ایرانی نیستن مگهههه؟
پاسخ ها
بدون نام
United Arab Emirates
۰۱:۵۳ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۴
تو غرب و شمال غرب و جنوب که اصلا کرونا نیومده
Iran, Islamic Republic of
22:21 - 1398/12/03
اره دیگه کاره تون با مردم تموم شد الان باید بهشون بگین چه بلایی سرشون اومده ..ااااگه بگین
United States
22:22 - 1398/12/03
چه مدرسه اي شد امسال! طفلي دانش آموزان
Iran, Islamic Republic of
22:23 - 1398/12/03
سلام پس مدارس قشم تعطیل نیست
Iran, Islamic Republic of
22:23 - 1398/12/03
برای چی مدارس شهرستان هارو تعطیل نکردن
Iran, Islamic Republic of
22:24 - 1398/12/03
چرا یک تصمیم جامع و اساسی نمی گیرند و طبق توصیه کارشاسان مدارس و دانشگاه ها را تا عید تعطیل نمی کنند. 2 روز یا 4 روز چه تاثیری دارد در حالیکه دوره نهان آن 14 روز است؟
Iran, Islamic Republic of
22:25 - 1398/12/03
مشهد خراسان ها پس چی؟
Iran, Islamic Republic of
22:27 - 1398/12/03
خیلی عالیه کلا تعتیل تا مهر سال دیگه
Iran, Islamic Republic of
22:28 - 1398/12/03
آخه چرا همه مدارس کشور تعطیل نشدن؟ درسته تو این استانهاکرونا مشاهده شده ولی همه مردم و بچه ها در خطرند.بازنگری کنید تو رو خدا
Iran, Islamic Republic of
22:31 - 1398/12/03
بهتره تا عید مدارس تعطیل بشه بعد توی تابستان یه ماه بیشتر بشه آخه به چه قیمتی؟
Japan
22:32 - 1398/12/03
هیچوقت و هیچکس باور نداشت که مسئولین جمهوری اسلامی آنقدر ریا کار و دروغگو و هیچ دولت مردی آنقدر مورد بی اطمادی مردم باشد صد بار از امرعاص در دروگوتر شدند برای هردروغی باید چند دروغ دیگه گفته شود
Japan
22:32 - 1398/12/03
هیچوقت و هیچکس باور نداشت که مسئولین جمهوری اسلامی آنقدر ریا کار و دروغگو و هیچ دولت مردی آنقدر مورد بی اطمادی مردم باشد صد بار از امرعاص در دروگوتر شدند برای هردروغی باید چند دروغ دیگه گفته شود
Iran, Islamic Republic of
22:36 - 1398/12/03
ماشاالله امسال کلن تعطیل بودیم
Iran, Islamic Republic of
22:39 - 1398/12/03
هر مشکلی پیش میاد مثل اینکه به تحصیل مردم ربط داره ، ایا عرضه کار دیگری را ندارید.
Iran, Islamic Republic of
22:43 - 1398/12/03
اصفهان هیچی به هیچی اصلا مسئولین اصفهان گوششون بدهکار نیست
Iran, Islamic Republic of
22:43 - 1398/12/03
واقعا درطول هفته خیلی زحمت میکشندیکساعت تعطیلی ندارند خب دیگه خسته شدند
Iran, Islamic Republic of
22:45 - 1398/12/03
مطمئن شدم تو تمام این شهرها کرونا هست!!
Iran, Islamic Republic of
22:46 - 1398/12/03
من در پایه هفتم درس میخونم و اتفاقا فردا هم امتحان ریاضی داشتم چقدر خوب که باز هم تعطیل شد ایول هرکی خوشحاله که تعطیله به نظر من امتیاز مثبت بده
پاسخ ها
محمد راستگو نژاد
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۳۴ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۴
دمت گرم داداش عجب چیزی گفتی ایول به این تعطیلی ها
Iran, Islamic Republic of
22:49 - 1398/12/03
خیییلی خوشحال شدم فیزیکمون پرید
از یه طرفم ناراحت....
Iran, Islamic Republic of
22:50 - 1398/12/03
دانشجوها ادم نیستن؟ ینی چی ؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۲۳ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۴
تعطیلیم دیگه.ب نظر من منبع ویروس بانکا هستند باید در شو ببندند
Iran, Islamic Republic of
22:51 - 1398/12/03
چرامدارس کل ایران راتعطیل نمی کنید
Iran, Islamic Republic of
22:57 - 1398/12/03
بقیه چی پس؟
لطفا برای پیش گیری همه ی مدارس رو تعطیل کنید
بچه ها در خطرند
Georgia
22:58 - 1398/12/03
خوب بقیه استانها رو هم تعطیل کنید
Iran, Islamic Republic of
22:59 - 1398/12/03
پس چرا لرستان تعطیل نمیشه ما خوب نزدیک استان مرکزی هستیم .خدا ازتون تگذره مسولیین بی لیاقت
پاسخ ها
بدون نام
United Arab Emirates
۰۱:۵۴ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۴
تو لرستان که یه نفرم کروما نگرفته رفت و آمد نکنید به استان مرکزی
Iran, Islamic Republic of
23:03 - 1398/12/03
پس استان لرستان چرا تعطیل نیستن ما هم می ترسیم
بچه هامون ومدرسه نمی فرستیم خواهشن تمام مقاطع تحصیلی وتو کشور تعطیل کنید
Iran, Islamic Republic of
23:07 - 1398/12/03
شهر ایلام ۴اسفندرا تعطیل کنید
Iran, Islamic Republic of
23:08 - 1398/12/03
قم که مرکز کرونا هست ۲ روز تعطیل و اراک یک هفته؟؟؟؟؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
23:10 - 1398/12/03
ما در معرض خطریم اما متاسفانه مردم اصلا رعایت نمی کنن تو خیابونا میان بدون هیچ ماسک و دستکشی یکم فرهنگ سازی کنید تورو خدا
Iran, Islamic Republic of
23:13 - 1398/12/03
بهتره خودشون همه مدارس رو تا گرم شدن هوا یا تموم شدن بیماری تعطیل کنن یه روز و دو روز فایده نداره دانش آموزا اگه ببینن جونشون در خطره نمیرن مدرسه چه تعطیل باشه یا نباشه عمومی ترین راه انتقالش مدرسه و مترو هستش
Iran, Islamic Republic of
23:18 - 1398/12/03
ای بابا کل ایران تعطیل شد چرا شیرازو تعطیل نمی کنن؟
Iran, Islamic Republic of
23:37 - 1398/12/03
جالبه نه واقعا جالبه خسته نباشید, دیگه انتخابات هم تموم شده
Iran, Islamic Republic of
23:45 - 1398/12/03
چه فایده داره
امروز رفتم بانک ملی انقدددر شلوغ بود از صد تا سینما و دانشگاه بدتر بود و دائما افراد جدید در رفت و امد بودن
هر کسی با دستگیره ، در رو باز و بسته میکرد
همه جا باید رعایت بشه
Iran, Islamic Republic of
23:46 - 1398/12/03
تورو خدا ناهماهنگی رو ببینید سرنوشت و جان مردم دست چه کسایی افتاده جزیره ای تصمیم میگیرن مگه میشه هر شهری یه جور تعطیل کنه؟ مگه ستاد بحران تو این کشور نداریم؟ بحران مدیریت یعنی همین
Iran, Islamic Republic of
23:54 - 1398/12/03
خب همه مدارس تعطیل میکردن برا ضدعفونی،فقط بچه تهرونیا آدمن ک مدارسشون ضدعفونی شه!!!!!!
خدایا خودت حافظ بچه هامون باش
Iran, Islamic Republic of
23:56 - 1398/12/03
همه چی از ماجرای قاشقچی شروع شد... و این داستان همچنان ادامه دارد...
Iran, Islamic Republic of
00:05 - 1398/12/04
کاشان چی؟! اینجا چندنفر کرونا گرفتن بعد تعطیل نمیکنید؟!
Canada
00:12 - 1398/12/04
خبر رو خوب بخونید اول تعطیلی تهرانو نوشته فقط بلدین غر بزنین اول بخون بعد
Iran, Islamic Republic of
00:30 - 1398/12/04
تهرانم که گفته تعطیله چی میگید واسه خودتون
پاسخ ها
بدون نام
United Arab Emirates
۰۱:۵۵ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۴
تهران تعطیل بودنش بدتره میرن شمال اونجا هم که کرونا هست برمیگردن تهزان بدتر بقزه رو هم آلوده میکنن
هانده ارچل
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۳۴ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۴
اووووووووووووووووووووووووووووووووووووو
هنگ کردم با این جوابت
Iran, Islamic Republic of
00:30 - 1398/12/04
تهرانم 2روز تعطیل دیگه چی میگید شماها عهههه
Iran, Islamic Republic of
00:31 - 1398/12/04
پس استان فارس تعطیل نمیشه فارس رو هم تعطیل کنند من که بچه ام رو نمی‌زارم بره مدرسه خدای ناکرده اگه مبتلا بن کی جوابگویه
Iran, Islamic Republic of
01:42 - 1398/12/04
سلام استان خوزستان هم باید تعطیل کنه مدارس و دانشگاهها رو. من بچه هام رو نمی فرستن
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۵۰ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۴
خوزستان که کرونا نیفتاده کسی هم که مسافرت خوزستان نمیده جنوبی ها و خوزستانیهای مقیم تهران سال تا سال خوزستان نمیرن واسه چی تعطیل بشه از اراک و قم و تهران کسی خوزستان نمیره که
Iran, Islamic Republic of
01:48 - 1398/12/04
بجز دماوند و فیروزکوه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۳۴ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۴
ههههههههههههههههههههههههههه
Iran, Islamic Republic of
01:51 - 1398/12/04
اخه‌این‌هم‌شد‌وضع‌ما‌که‌امیدمون‌رااز‌دست‌دادیم‌که‌اماده‌باشیم‌با‌بیماریها‌دست‌و ‌پنجه‌نرم‌کنیم.‌⚽️
Iran, Islamic Republic of
02:13 - 1398/12/04
بعداین همه غرزدن یه فاتحه پیش پیش واسه خودمون بخونیم ...
Iran, Islamic Republic of
04:47 - 1398/12/04
پس ایلام چی چراایلاموتعطیل نمیکنن مابچه هامون وتواین کشوربابدبختی بزرگ کردیم مدارس ایلامم تعطیل کنید.
-
05:42 - 1398/12/04
مشهد شهر زیارتی و پر رفت و آمدیه
نباید تعطیل می شد؟؟؟؟

من نمیدونم چرا کسی نظارت نمیکنه
این چه مدیریتیه ؟؟.!!!

خوبه کل مدارس و مراکز آموزشی و دانشگاهها تا بعد تعطیلات عید تعطیل باشن
در عوض از اون ور یه ماه دیرتر تموم بشه
به نظرتون ارزششو نداره ؟؟؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
06:06 - 1398/12/04
برا مدارس عشایر و روستایی سیستان و بلوچستانم یه فکری برداریم اینجا که نه ماسک و مواد ضدعفونی کننده مدارس ندارن همینجوری که همه مریضن
Iran, Islamic Republic of
06:41 - 1398/12/04
تهرانیا اول که آلودگی دو هفته تعطیل کرد بعد برف اومد بعد کرونا تعطیل کرد بعدم که عیده من موندم کی رفتن مدرسه... عجیبه فقط
Iran, Islamic Republic of
06:50 - 1398/12/04
من از استان خوزستان شهرستان مسجدسلیمان پیام میدم مدارسا اصلا رعایت بهداشتی ندارند چون مایه دست شویی برای دانش اموزاتهیه نمیکنن حاظرنیستن برای دانش اموزای مدارس کاری بکنن بایدبه کی عتراض کنیم
Iran, Islamic Republic of
06:52 - 1398/12/04
لطفا مدارسه های خوزستانم تعطیل کنید
Iran, Islamic Republic of
06:53 - 1398/12/04
درست بخونید بعد اظهار نظر کنید
نوشته مدارس تهران و شهرستانهای تهران فعلا دو روز تعطیله تا بعد تصمیم بگیرن.
Iran, Islamic Republic of
07:02 - 1398/12/04
تهرانم خودتون تعطیل کنید سلامتی بچتون مهم و از تحصیل
Iran, Islamic Republic of
07:11 - 1398/12/04
دانشجوهای لرستان آدم نیستن؟!
Iran, Islamic Republic of
08:00 - 1398/12/04
همه شهرها تعطیل هم نکنن تعطیل کردن منتظر بهداشت عقب منده نیستند بهداشت بره خرابکاریهای خودش را درست کنه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۱۹ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۴
من از کرمان پیام می دهم مدرسه کرمان چرا تعطیل نمی کنید
Iran, Islamic Republic of
10:26 - 1398/12/04
سی سخت هم تعطیله یا نه
Iran, Islamic Republic of
10:32 - 1398/12/04
ما کلا چقدر باید بریم مدرسه ؟؟؟؟؟؟
تهران که همش به بهونه های مختلف تعطیله !!!!!!!!
ماکلا هیچ چیزی از مدرسه امسال نفهمیدیم والاااااااا
Iran, Islamic Republic of
11:30 - 1398/12/04
چرا خوزستان تعطیل نمی کنید. یعنی ما بمیریم
Iran, Islamic Republic of
14:35 - 1398/12/04
خواهشا مدارس رو تا عید تعطیل انید نگرانیم
Iran, Islamic Republic of
15:20 - 1398/12/04
مدارس استان قم که در خودش کرونا آمد چی ی فکری کنید
Iran, Islamic Republic of
21:02 - 1398/12/04
مدارس گلستانتا اخر هفته تعطیلن؟؟ هر سایتی میرم یه چیز میگه .هنگ کردم
Iran, Islamic Republic of
22:56 - 1398/12/04
توروخدا تا پایان اسفند تعطیل کنید. التماستون میکنم. اگر دلتون برای ما نسوخت حداقل ا هفته رو تعطیل کنید. از اون طرف جبرانی میریم. من الان مدرسه ایم و در بیمارستان به خاطر کرونا بستری هستم. یعنی کرونا گرفتم. هرچی به مدرسه گفتم حالم خوب نیست باید تو بیمارستان بستری باشم گوش نکرد. توروخدا تعطیل کنید. اگر میشه تا اخر اسفند یا نهایتا دو هفته یا فوقش ا هفته رو تعطیل کنید. دعاتون میکنم. انشالله هر چی از خدا میخوای بهت بده. فقط تعطیل کنید. یا علی مدد
Iran, Islamic Republic of
14:46 - 1398/12/05
بایددددد اصفهان رو دوشنبه تعطیل میکردن.همه جا یک هفته تعطیلن الا اصفهان!
من امروز نرفتم .تو کلاسمون کلا از 37 نفر 5نفر اومده بودن.
Iran, Islamic Republic of
15:47 - 1398/12/05
چرا تهران تعطيل نمي کنين ما ها بايد مريض شيم تا تعطيل کنين بابا تور خدا تعطيل کنين
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
دکتر نائبی_1
سفیر بار ساقدوش_1
گروه تولیدی نیلوفر_1
دکتر نائبی_3
گروه تولیدی نیلوفر_3
سفیر بار ساقدوش_3
گروه تولیدی نیلوفر_4
دکتر نائبی_4
سفیر بار ساقدوش_4
سفیر بار ساقدوش_2
دکتر نائبی_2
گروه تولیدی نیلوفر_2
اورانوس_فوترموبایل2
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
ترجمه زندگی_فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
نیکان فارمدمهر_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
روانشناسی مرهم_ فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
دکتر لاجوردی_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی ثمین_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
پارسیان طب - فوتر موبایل
دکتر صالحی_فوتر موبایل
دکتر آزاد خواه_فوتر موبایل
روشا فارمسی_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
قالیشویی ثمین_فوتر
دکتر صالحی_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
تدبیرکالا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
شفا_فوتر
کلینیک النا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
آیلین_تزریق چربی
قالیشویی بانو_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
اورانوس_فوتر2
نیکان فارمدمهر_فوتر
دکتر آزاد خواه_فوتر
تنورستان_فوتر
روشا فارمسی_فوتر
روانشناسی مرهم_ فوتر
دکتر لاجوردی_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
پارسیان طب - فوتر
ترجمه زندگی_فوتر