آواز، شعار و تکان دادن پرچم در ورزشگاه ممنوع
۹۶۳۷۸۶
۰۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۲:۵۶
۳۳۵۱ 
بیانیه جالب باشگاه ویسل کوبه ژاپن برای پیشگیری از کرونا
باشگاه ویسل کوبه ژاپن که از حضور «آندرس اینیستا» بهره می‌برد از هواداران خود خواست تا به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در دیدار افتتاحیه فصل جدید جِی‌لیگ مقابل یوکوهاما اف‌سی از آواز خواندن، شعار دادن و تکان دادن پرچم خودداری کنند.

خبرگزاری ایرنا: باشگاه ویسل کوبه ژاپن که از حضور «آندرس اینیستا» بهره می‌برد از هواداران خود خواست تا به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در دیدار افتتاحیه فصل جدید جِی‌لیگ مقابل یوکوهاما اف‌سی از آواز خواندن، شعار دادن و تکان دادن پرچم خودداری کنند.

در بیانیه منتشر شده در تارنمای این باشگاه از آندسته از هوادارنی که سرماخوردگی داشته یا علائم آنفولانزا دارند، خواسته شده تا در منزل بمانند و از سایر افرادی که احساس بیماری ندارند درخواست شده تا با ماسک وارد ورزشگاه شده و دست‌های خود را به محض گذر از گیت‌های ورودی ضدعفونی کرده و در هنگام عطسه یا سرفه از دستمال استفاده کنند.

مقامات امیدوارند تا شعار ندادن و شرکت نکردن در فعالیت های مشارکتی تشویقی توسط هواداران (دست زدن مجاز است) به جلوگیری از شیوع کرونا کمک کند.

اقداماتی باشگاه کوبه تحت تاثیر از دیدار اواسط هفته گذشته آنها با یک تیم کره ای در لیگ قهرمانان آسیا است؛ چهارشنبه هفته گذشته سوون بلووینگز کره جنوبی از کوبه پذیرایی کرد. در این دیدار تنها هوادارانی اجازه ورود به ورزشگاه را داشتند که ماسک زده، یک پرسشنامه پزشکی را پر کرده و تحویل و اجازه دهند دمای بدنشان اندازه گیری شود.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج