دلایل شکست راه‌آهن از زبان دایی
۹۶۴۰
۰۴ مهر ۱۳۹۰ - ۱۱:۲۴
۲۱۱۰۰ 
در نشست خبری عنوان شد:
سرمربی تیم فوتبال راه آهن پس از شکست سنگین تیمش مقابل تیم داماش در هفته هشتم لیگ برتر گفت: همه دیدند که بازی متعادل بود و داماش تیم برتر میدان نبود و ما در واقع به ضربات کاشته زنیدپور باختیم.
علی دایی در نشست خبری پس از دیدار تیمهای فوتبال داماش گیلان و راه آهن ضمن بیان مطلب فوق گفت: بازیکنان تیم داماش با سه ضربه ایستگاهی به گل رسیدند. بازی کاملا متعادل بود و در جریان بازی داماش تیم برتر میدان نبود.

 وی افزود: در شروع نیمه دوم دو گل مشابه هم خوردیم که انسجام تیمی ما را به هم زد. در واقع تیم ما به دو ضربه کاشته زنیدپور باخت. بازیکنان داماش از ضربات ایستگاهی به بهترین شکل استفاده کردند و در مجموع تیم داماش موقعیت دیگری نداشت.

سرمربی تیم فوتبال راه آهن خاطرنشان کرد: دروازه تیم راه آهن در چند بازی است که از طریق ضربات ایستگاهی باز می شود و ما در این زمینه هنوز مشکل داریم.

دایی ابتدا در مورد داوری نمی خواست صحبت کند اما در پی سوال یک خبرنگار تغیر عقیده داد و گفت: کرنری که داور به نفع تیم داماش گرفت و منجر به گل آنها شد به هیچ وجه کرنر نبود. ضمن اینکه دوربین باشگاه ما نشان می دهد که گلی که ما زدیم و داور نگرفت کاملا درست بود و توپ از خط دروازه عبور کرده بود.

وی در ادامه به خبرنگاران حاضر در نشست خبری گفت: من راجع به پرسپولیس هیچ حرفی نمی زنم و فقط در مورد تیم راه آهن از من سوال کنید.

دایی در خاتمه در خصوص تعطیلی رقابتهای لیگ برتر گفت: ما باید تابع تیم ملی باشیم و چون تیم ملی بازی دارد ما چاره ای غیر از تعطیلی لیگ نداریم. در حال حاضر من برای جبران این شکست به بازی روز جمعه تیمم فکر می کنم. دیدار تیمهای فوتبال داماش گیلان و راه آهن تهران از هفته هشتم یازدهمین دوره رقابتهای لیگ برتر ساعت 17:30 یکشنبه در ورزشگاه شهید عضدی رشت برگزار شد و با برتری 3 بر یک تیم داماش به پایان رسید.

منبع: مهر

باز نشر: مجله اینترنتی Bartarinha.ir

برترین مجله اینترنتی ایران


نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج