بیانی: مطهری، نظر‌ها را به خود جلب کرده است
۹۶۴۲۶۰
۰۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۶
۳۵۴۳ 
پیشکسوت استقلال می گوید این تیم می تواند جزو مدعیان قهرمانی لیگ برتر باشد.

ایلنا: شاهرخ بیانی پیشکسوت استقلال معتقد است آبی‌ها شرایط خوبی دارند و اگر بتوانند تمرکز خودشان را حفظ کنند می‌توانند مدعی قهرمانی در لیگ برتر باشند با بیانی در خصوص شرایط این روزهای آبی‌ها به صحبت پرداختیم.

از شرایط استقلال در لیگ قهرمانان آسیا رضایت دارید؟

فکر می‌کنم استقلال نتوانسته در آسیا عملکرد خوبی داشته باشد اما هنوز فرصت جبران باقی است زیرا که چهار بازی تا پایان دور مقدماتی باقی مانده است. اگر استقلال بتواند در بازی‌هایی که میزبان است به پیروزی برسد صعود از مرحله گروهی دور از دسترس نخواهد بود.

خیلی‌ها معتقدند مصدمان زیاد باعث شده استقلال در آ‌سیا نتیجه نگیرد؟

شاید یکی از دلایل عدم نتیجه‌گیری استقلال باشد اما باید قبول کنیم استقلال در حال حاضر بازیکنانش مشکل بدنی دارند که نمی‌توانند بازی خوبی را انجام دهند آن هم به دلیل این است که در نیم فصل به جای اینکه تمرینات را شروع کنیم بیشتر پیگیر بازگشت استراماچونی به ایران بودیم.

از نقل و انتقالات استقلال رضایت دارید؟

وقتی بازیکنی مثل ارسلان مطهری جذب استقلال شده و توانسته این چنین عملکرد خوبی از خودش به نمایش بگذارد پس استقلال نقل و انتقالات خوبی را در نیم فصل انجام داده درست است که تعداد بازیکنانی که در نیم فصل خریداری شدند کم بوده اما یکی مثل ارسلان مطهری نظرها را به خود جلب کرده‌ است.

سه بازیکن استقلال در کورس آقای گلی هستند ایا این اتفاق برای تیم خوب خواهدبود؟

یک اتفاق خوب برای مجموعه استقلال است که سه بازیکنش در کورس آقای گلی هستند رقابت و انگیزه را در بین بازیکنان بیشتر می‌کند البته که نباید فراموش کنیم در حال حاضر موفقیت استقلال از هر چیز دیگری مهمتر است.

استقلال می‌تواند مدعی قهرمانی لیگ باشد؟

الان چند تیم هستند که می‌توان آنها را در زمره مدعیان قهرمانی لیگ دانست من فکر می‌کنم از هفته بیست و پنجم به بعد چهره مدعیان واقعی قهرمانی لیگ مشخص شود.

انتخاب اسکوچیچ را برای تیم ملی چطور ارزیابی می‌کنید؟

همان روزی که فهمیدم اسکوچیچ سرمربی تیم ملی ایران شده است خیلی تعجب کردم و به نوعی شوکه شدم یعنی واقعا در فوتبال ایران هیچ مربی دیگری نبود که توانایی‌اش از اسکوچیچ بالاتر باشد که ما به این مربی بسنده کردیم اما دیگر این اتفاق افتاده است و ما باید برای اینکه تیم ملی به جام جهانی صعود کند باید از آنها حمایت کنیم.

خیلی‌ها معتقدند باید مربی ایرانی سکان‌دار هدایت تیم ملی می‌شد؟

با این موضوع موافق هستم زیرا مربی ایرانی شناخت بیشتری از بازیکنان دارد و همین شناخت می‌تواند تیم را به موفقیت بیشتری برساند. به هر حال انتخاب صورت گرفته و فقط باید برای تیم ملی آرزوی موفقیت کرد.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج