فال روزانه ۰۶/ ۱۲/ ۱۳۹۸
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
دکتر نداف کرمانی 1
فرش مرتضوی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
فرش مرتضوی_3
دکتر نداف کرمانی 3
دکتر نداف کرمانی 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
فرش مرتضوی_ 4
فرش مرتضوی_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
دکتر نداف کرمانی 2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۹۶۴۵۸۶
۰۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۳:۵۲
۲۰۷۱
همراهان عزیز، محتوای منتشر شده در قالب فال روزانه برترین‌ها صرفا جنبه سرگرمی دارد.

فـال روزانـه - Daily Omen

فال روزانه 98/12/06

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده‌اید، تولدتان مبارک. در سال‌هایی که در زندگی پشت‌سر گذاشته‌اید، کسی از دوستان و آشنایان دست یاری به سمت شما دراز نکرده و همیشه مشکلات را یکه‌وتنها از سر راه برداشته‌اید. اما در سالی که با تولدتان شروع می‌شود، این رویکرد تغییر پیدا خواهد کرد و اطرافیان به مشکلات شما پی‌ می‌برند و از هر فرصتی برای کمک به شما استفاده می‌کنند. در این سال زندگی را بیش‌ازحد به خودتان سخت‌ نگیرید و در کنار کار، از تفریح و استراحت غافل نشوید. ماه‌های ابتدایی سال تولدتان را تا می‌توانید کار کنید و لحظه‌ای از کار و تلاش دست نکشید تا ماه تیر سال آینده فرا برسد. در این ماه فرصتی برای استراحت پیدا می‌کنید و به مهمانی‌های زیادی دعوت خواهید شد. این فرصت را مغتنم بدانید و با تفریح و استراحت، خودتان را برای ماه‌های آینده سال تولدتان آماده کنید. در ماه‌های آبان و آذر سال آینده تمرکز بیشتری در انجام کارها داشته باشید و در این ماه‌ها، کارنامه فعالیت‌های خود را بررسی کنید و با مشخص‌کردن نقاط ضعف خود، شرایط را برای موفقیت‌های بیشتر مهیا کنید. اگر تاکنون عاشق نشده‌اید احتمال عاشقی شما در ماه آذر سال آینده بسیار است. اجازه ندهید عاشقی شما را از کارهای مهم زندگی‌تان عقب بیاندازد و میان عشق و کار، تعادل برقرار کنید. در ماه‌های دی و بهمن سالی که از راه می‌رسد به مشکلاتی برخورد خواهید داشت، این مشکلات زمینه نگرانی شما را فراهم می‌کند، اما اجازه ندهید این نگرانی‌ها شما را از پا دربیاورد و برای حل این مشکلات از دوستان و آشنایان نزدیک کمک بگیرید. سالی که با تولدتان شروع‌ کرده‌اید را به‌گونه‌ای به پایان برسانید که این سال به سالی درخشان درمیان کوله‌بار زندگی شما تبدیل شود.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز صبح با خستگی و کسالت از رختخواب بلند شده‌اید و حوصله انجام کاری را ندارید، نگذارید این وضعیت روز شما را خراب کند و مطمئن باشید در طول روز انرژی لازم برای حل مشکلات روزانه را پیدا خواهید کرد. زندگی را جدی نگرفته‌اید و این وضعیت نه‌تنها باعث شده به دستاورد چندانی در زندگی نرسید، بلکه دوستان و‌ آشنایان نیز شما را جدی نمی‌گیرند و آن‌گونه که باید و شاید روی شما حساب باز نمی‌کنند. اجازه ندهید این وضعیت ادامه پیدا کند و از امروز رویکردی جدی و عمل‌گرا به زندگی داشته باشید و به اطرافیان ثابت نمایید که چند مرده حلاج هستید. روز خوبی را به لحاظ مالی شروع نکرده‌اید و احتمال ضرر یا گم‌شدن پول‌های شما وجود دارد. در چنین شرایطی تا می‌توانید حواس‌تان را جمع کنید و روز را به گونه‌ای به پایان برسانید که ضرری به دنبال نداشته باشد. کارهای عقب‌مانده زیادی در منزل دارید و به تنهایی از عهده انجام این کارها بر نمی‌آیید، در این مواقع روی کمک دوستان و آشنایان حساب باز کنید و مطمئن باشید دست رد به سینه شما نمی‌زنند. همسر یا عشق‌زندگی‌تان را از صمیم‌قلب دوست دارید، اما عشق خود را به زبان نمی‌آورید و این قضیه زمینه دلخوری عشق‌زندگی‌تان را فراهم کرده است. امروز زمان مناسبی است که عشق و محبت بی‌پایان خود را نثار عشق‌زندگی‌تان کنید و با رفتار و گفتار به ایشان ثابت نمایید که عاشقانه دوستش دارید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز یکی از اطرافیان شما که خاطرش برای‌تان عزیز است به دستاورد چشمگیری می‌رسد و موفقیت ایشان، زمینه شادی و نشاط شما و دیگر اعضای خانواده را فراهم می‌کند. در اولین فرصت این موفقیت را به این فرد تبریک بگویید و به ایشان ثابت نمایید که از موفقیت وی از صمیم‌قلب خوشحال شده‌اید. احتمال ایجاد مشاجره‌ای میان شما و فردی وجود دارد، این مشاجره را به هر ترتیبی که هست ختم به خیر کنید و اجازه ندهید آتش خشم و نفرت دامن شما را بگیرد. وقتی را در کنار اهل منزل سپری نمی‌کنید و این وضعیت فاصله‌ای میان شما و اعضای منزل انداخته است، اجازه ندهید این فاصله از چیزی که هست عمیق‌تر شود و در اولین فرصت به اهل منزل قول بدهید که از امروز به‌ بعد، بیشتر در کنار آنها خواهید بود. قصد انجام معامله‌ای را دارید اما نگران هستید که در این معامله ضرر کنید، نگرانی شما کاملاً بی‌مورد است و با خیال راحت این معامله را انجام دهید و مطمئن باشید که سودسرشاری روانه حساب‌های‌ بانکی‌تان خواهد شد. استعداد‌های ناشکفته‌ای دارید و آن‌گونه که باید و شاید از توانایی‌های خود بهره نمی‌گیرید. ادامه این وضعیت اصلاً به صلاح شما نیست و از امروز به خودتان قول بدهید که از هر فرصتی برای شکوفایی استعداد‌های خود بهره بگیرید و به لطف این استعداد‌ها، آینده‌ای درخشان را برای خود و دیگر اعضای خانواده رقم بزنید. سفری در پیش‌رو دارید و در این سفر بیشتر از چیزی که حتی فکرش را بکنید به شما سخت خواهد گذشت، اما غم به دل خود راه ندهید چرا که دست خالی از این سفر باز نمی‌گردید و کوله‌باری از تجربه و درس‌های فراموش نشدنی را از این سفر با خود به ارمغان می‌آورید. در حق همسر یا عشق‌زندگی‌تان اشتباهی مرتکب شده‌اید و ایشان را حسابی دلخور کرده‌اید. اما جایی برای نگرانی وجود ندارد چرا که امروز عشق‌زندگی‌تان به شما ثابت می‌کند که این اشتباه را بخشیده است و دیگر از دست‌تان ناراحت‌ نیست.

فـال روزانـه - Daily Omen

روز خوبی را شروع کرده‌اید و سرشار از انرژی و نشاط هستید، این روحیه را مغتنم بدانید و درهای تازه‌ای از موفقیت را باز کنید. انسان ولخرج و خوش‌گذرانی هستید و این روحیه ثبات مالی‌تان را به خطر انداخته است. امروز زمان مناسبی است که تغییر رویکرد بدهید و با پس‌انداز و صرفه‌جویی، آینده مالی‌ خود را تضمین نمایید. مدتی است که قصد تغییر مهمی را در محل‌کار یا منزل دارید اما همیشه احساس می‌کنید که زمان مناسب این تغییر فرا نرسیده است. امروز بهترین زمان برای این تغییر است و مطمئن باشید از انجام این تغییر ضرر نخواهید کرد. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز قصد دارد شما را شگفت‌زده کند و کاری انجام خواهد داد تا با این کار شما را حسابی خوشحال کند. این رفتار را پیش خودتان نگذارید و در آینده شما نیز با انجام کاری که زمینه خوشحالی عشق‌زندگی‌تان را فراهم می‌کند، به ایشان ثابت نمایید که از هر فرصتی برای خوشحال‌کردن وی استفاده می‌کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

عازم سفری تفریحی هستید و بار سفر بسته‌اید، در این سفر تردید نداشته باشید و مطمئن باشید بیشتر از چیزی که فکرش را بکنید در این سفر به شما خوش خواهد گذشت. روز خوبی را به لحاظ مالی شروع نکرده‌اید و امروز شدیداً نیاز به پول دارید،‌ اما از آنجایی که تاکنون اندوخته‌ای کنار نگذاشته‌اید، امروز چاره‌ای ندارید به‌غیر از اینکه برای حل این مشکل مالی، از دوستان و آشنایان کمک بگیرید. از این وضعیت درس بگیرید و در آینده به خودتان قول بدهید که قسمتی از درآمد خود را برای روز مبادا کنار بگذارید. زبان‌تندی دارید و امروز احتمال زیادی وجود دارد که حرف ناخوشایندی از دهان شما بیرون بیاید. در چنین شرایطی حواس‌تان به حرف‌هایی که می‌زنید باشد و روز را به گونه‌ای به پایان برسانید که کسی از گفتار و رفتار شما دلخور نشده باشد. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز کار ناشایستی انجام می‌دهد و با این‌ کار شما را حسابی دلخور می‌کند. بیش‌از‌حد به عشق‌زندگی‌تان سخت نگیرید و با‌گذشت و چشم‌پوشی از این اشتباه، به ایشان ثابت نمایید که بخشش از بزرگان است. کار مهمی را باید در موعد مقرر به پایان برسانید و سخت تحت‌فشار قرار گرفته‌اید، به هر قیمتی که شده این کار را زمان مقرر خاتمه دهید و مطمئن باشید مزد زحمت‌های‌تان را دریافت خواهید کرد. مدتی است که در انجام کارهای خیر و مذهبی شرکت نکرده‌اید، امروز زمان مناسبی است تا وقتی را برای انجام این کارها کنار بگذارید و به آرامش برسید.

فـال روزانـه - Daily Omen

گرفتار مشکل مالی بزرگی هستید و این مشکل شما را از خواب و خوراک انداخته است. برای حل این مشکل از بزرگان فامیل یا آشنایان کمک بگیرید و در آینده به گونه‌ای خرج‌های‌تان را مدیریت کنید که دغدغه‌های مالی زمینه ناراحتی و نگرانی شما را فراهم نکند. دوستی که خاطر شما برای وی بسیار عزیز است، امروز برای شما هدیه‌ای خریده و قصد دارد با تقدیم این هدیه به شما ثابت کند که رفاقت با شما برای ایشان افتخار بزرگی است. این هدیه را با کمال‌میل قبول کنید و به این دوست ثابت نمایید که قدر محبت و احترام ایشان را می‌دانید. مانند گذشته با همسر یا عشق‌زندگی‌تان تفاهم ندارید و اختلاف‌‌نظر‌های زیاد، فاصله‌ای عمیق میان شما و عشق‌زندگی‌تان ایجاد کرده است. در اولین فرصت با همسر یا عشق‌زندگی‌تان صحبت کنید و شرایط را برای عشق و تفاهم بیشتر مهیا نمایید. امروز برنامه‌های زیادی برای خودتان ریخته‌اید تا در اوقات استراحت و بیکاری، به کارهای موردعلاقه‌تان بپردازید، اما این نقشه‌ها نقش برآب خواهد شد چرا که کاری فوری برای شما پیش می‌آید و مجبور به انجام این کار خواهید شد. شب‌ها تا دیروقت بیدار می‌مانید و این روحیه جلوی موفقیت و پیشرفت شما را گرفته است، از امروز به خودتان قول بدهید که این روحیه را کنار بگذارید و به ‌خاطر داشته باشید که سحرخیزان کامروا می‌شوند.

فـال روزانـه - Daily Omen

روز بسیار خوبی را آغاز کرده‌اید و هیچ جایی برای نگرانی وجود ندارد، چرا که کارها‌ی امروز از چیزی که حتی فکرش را بکنید راحت‌تر انجام می‌شود. مدتی است که از دوستان قدیمی خبری نگرفته‌اید، فرصت فراغت امروز را به فال نیک بگیرید و با دوستان و رفقای قدیمی تجدید دیدار کنید. انسان بااراده‌‌ای هستید و مشکلات زیادی را تاکنون پشت‌سر گذاشته‌اید، این روحیه را ادامه دهید و از اراده راسخی که دارید نه‌تنها برای حل مشکلات خودتان، بلکه برای حل مشکلات اطرافیان بهره بگیرید. قصد انجام کار تجاری جدیدی را دارید و نگران سودآوری این کار هستید. این کار را هرچه سریع‌تر آغاز کنید و مطمئن باشید با انجام آن، درهای جدیدی از موفقیت و سود بیشتر را به روی خود باز خواهید کرد. امروز بهترین زمان برای این است که وقتی را در کنار خانواده سپری کنید و به اعضای منزل ثابت نمایید که از هر فرصتی برای بودن در کنار آنها لذت می‌برید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان حسابی دلتنگ شما است و امروز بیشتر از همیشه به محبت شما نیازمند شده است، این نیاز را بی‌پاسخ نگذارید و امروز زمانی را به همراه عشق‌زندگی‌تان سپری نمایید و تا می‌‌توانید عاشقی کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

مشکلات زیادی در محل‌کار یا منزل دارید و این مشکلات اعصاب شما را به هم ریخته و امروز حسابی عصبی و نگران هستید. اجازه ندهید این وضعیت ادامه پیدا کند و فکری برای حل مشکلات بردارید و با انجام کارهای موردعلاقه‌تان، به آرامش برسید. قصد سرمایه‌گذاری دارید و پولی که با هزارویک‌ زحمت جمع‌کرده‌اید را می‌خواهید برای انجام کاری سرمایه‌گذاری کنید. اما روز خوبی را برای سرمایه‌گذاری انتخاب نکرده‌اید و امروز بهتر است از هرگونه معامله مهم و حساس دست بکشید. علاقه‌ا‌ی به حضور در جمع ندارید و همیشه در مهمانی‌ها و مراسم دورهمی بهانه می‌آورید و اوقات خود را به تنهایی می‌گذرانید. قبل از اینکه این وضعیت شما را به فرد منزوی تبدیل کند، امروز به خودتان قول بدهید که حضور بیشتری درمیان جمع داشته باشید و دامنه دوستان‌تان را گسترش دهید. دوپهلو صحبت می‌کنید و این طرزگفتار، زمینه ناراحتی همسر یا عشق‌زندگی‌تان را فراهم کرده است. ادامه این رفتار اصلاً به صلاح شما نیست و در اولین فرصت سبک گفتارتان را تغییر دهید و دوپهلو حرف‌زدن را کنار بگذارید. تلاش‌های زیادی در زندگی انجام داده‌اید، اما هنوز به دستاورد چندانی نرسیده‌اید و این قضیه شما را حسابی افسرده و ناامید کرده است. اجازه ندهید افسردگی به شما غلبه کند و با تلاش بیشتری کارها را در پیش بگیرید و مطمئن باشید مزد زحمت‌های‌تان را در آینده‌ای نزدیک خواهید گرفت.

فـال روزانـه - Daily Omen

انسان جذابی هستید و اطرافیان از بودن در کنار شما لذت می‌برند، این روحیه امروز به کمک شما می‌آید و آشنایان برای حل مشکلی که با آن سروکار دارید، آستین بالا می‌زنند و به کمک‌تان می‌آیند. اعضای خانواده روز بسیار خوبی را سپری می‌کنند و سرحال و خوشحال هستند، شما نیز در شادی اهل منزل شرکت کنید و لحظه‌های شادی را در کنار هم سپری نمایید. امروز میان شما و همسر یا عشق‌زندگی‌تان مشاجره‌ای در می‌گیرد، در این مشاجره حق با عشق‌زندگی‌تان است، اما ایشان کوتاه می‌آید و دنبال این دعوا را ‌نمی‌گیرد و زمینه آشتی و صلح و صفا را با شما مهیا می‌کند. این روحیه را به خاطر داشته باشید و در آینده شما نیز در مشاجره‌ها کوتاه بیایید و زندگی را به عشق‌زندگی‌تان سخت نگیرید. اهمیت زیادی به ورزش یا کارهای هنری می‌دهید و به انجام این کارها به اندا‌زه‌ای علاقه دارید که شما را از کارهای مهم زندگی‌تان دور کرده است. امروز بهترین زمان برای این است که چنین رویکردی را تغییر دهید و با اولویت‌بندی کارها، ابتدا به کارهای مهم و ضروری بپردازید و اگر فرصتی دست‌ داد، ورزش و تفریح کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

مدتی است که در بستر بیماری افتاده‌اید و سلامتی‌تان به خطر استفاده است. امروز روز شما است چرا که احساس بهبودی می‌کنید و در چند روز آینده، سلامت کامل حاصل خواهد شد. روحیه‌‌ای پرتلاش و زحمت‌کش دارید و در طول عمرتان لحظه‌ای دست از تلاش و کوشش برنداشته‌اید، امروز اعضای خانواده متوجه این روحیه شما خواهند شد و به شما ثابت می‌کنند که قدر زحمت‌های‌تان را می‌دانند. قصد خرید کالای گران‌قیمتی را دارید و نگران هستید که از خرید این کالا ضرر کنید، اما هیچ جایی برای نگرانی وجود ندارد و مطمئن باشید از خرید این کالا هرگز پشیمان نخواهید شد. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز درخواست بزرگی از شما دارد که از عهده انجام این درخواست ناتوان هستید، شرایط خودتان را برای عشق‌زندگی‌تان توضیح دهید و به ایشان ثابت نمایید هر کاری که از دست‌تان بر می‌آید را برای ایشان انجام می‌‌دهید و از اینکه قادر به انجام درخواست ایشان نیستید، از وی عذرخواهی نمایید. امروز میان شما و یکی از همکاران یا همسایه‌ها مشاجره‌ای در می‌گیرد، اجازه ندهید این مشاجره شدت پیدا کند و با خویشتن‌داری به آن خاتمه دهید.

فـال روزانـه - Daily Omen

اهمیتی به سلامت خود نمی‌دهید و زندگی خود را با سبک‌زندگی ناسالم به خطر انداخته‌اید، امروز زمان مناسبی است که این رویکرد را یک‌بار برای همیشه تغییر دهید و به خاطر داشته باشید که سلامتی سلطنت ناپیدا است. انسان بداخلاقی هستید و سر چیزهای کوچک و پیش‌پاافتاده با اطرافیان دعوا راه می‌اندازید. این روحیه نه تنها روابط شما با اعضای خانواده را به خطر انداخته است، بلکه به لحاظ کاری نیز موقعیت‌های زیادی را از دست‌ داده‌اید و کسی حاضر به معامله و تجارت با شما نیست. اجازه ندهید کج‌خلقی و عصبانیت جلوی پیشرفت شما را بگیرد و فراموش نکنید که کاسب حبیب خدا است. خبر بسیار فرخنده‌ای به دست شما خواهد رسید و این خبر زمینه شادی شما و دیگر اعضای خانواده را فراهم می‌کند. امروز احتمال ایجاد مشاجره‌ای میان شما و همسر یا عشق‌زندگی‌تان بر سر موضوع قدیمی و ریشه‌داری وجود دارد. این مشاجره را به فرصتی برای حل این موضوع تبدیل کنید و اجازه ندهید از امروز به بعد این موضوع شرایطی برای دلخوری عشق‌زندگی‌تان فراهم کند. در چند روز آینده سایه همای سعادت روی سر شما می‌افتد و موقعیت بسیار چشمگیر و سودآور را تجربه خواهید کرد. این موقعیت را به فال نیک بگیرید و دستاوردهای خود را در زندگی افزایش دهید.

فـال روزانـه - Daily Omen

اهل اظهارنظر در جمع نیستید و عقیده‌تان را همیشه از اطرافیان پنهان می‌کنید. این روحیه نه‌تنها شما را به فرد منزوی تبدیل کرده است، بلکه اطرافیان نیز آن‌چنان که انتظار دارید روی شما حساب باز نمی‌کنند و رفتار‌تان را جدی نمی‌گیرند. ادامه این وضعیت اصلاً به صلاح شما نیست و از امروز به فکر ارتقا اعتماد‌به‌نفس‌تان باشید و نظر‌های سودمند خود را بدون هیچ‌خجالتی در میان جمع اعلام کنید و پای حرف‌های‌تان بایستید. امروز مجبور خواهید شد خرج‌های زیادی برای منزل انجام دهید و این وضعیت ثبات مالی شما را به خطر می‌اندازد. اما نگران نباشید چرا که خرج‌‌های غیرضروری انجام نداده‌اید و در آیند پولی به دست‌تان می‌رسد و جای خالی این خرج‌ها پُر خواهد شد. ایده بکری به ذهن‌تان خطور کرده و بر این باور هستید که با انجام این ایده، درهای تازه‌ای از موفقیت را به روی خود باز خواهید کرد. هر کاری که از دست‌تان بر می‌آید را برای اجرای این ایده انجام دهید و مطمئن باشید که با موفقیت و پیشرفت فاصله‌ چندانی ندارید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز بیشتر از همیشه عاشق شما شده و عشق بی‌پایانش را نثارتان خواهد کرد.

فـال روزانـه - Daily Omen

روز حساسی را آغاز کرده‌اید و اگر مواظب خرج‌های‌تان نباشید، امروز احتمال زیادی دارد که ولخرجی کنید و پولی برای‌تان باقی نماند. در نتیجه بیشتر از همیشه مواظب خرج‌های خود باشید و روز را با صرفه‌جویی به پایان برسانید. عشق محبوبی در دل شما افتاده و امروز قصد دارید عشق خود را برای دلدار برملا کنید، اما روز خوبی را برای این‌کار انتخاب نکرده‌اید و مطمئن باشید که محبوب شما دست رد به سینه‌تان خواهد زد. به دستاورد چشمگیری در محل‌کار دست پیدا کرده‌اید و امروز همکاران به زحمت‌های شما پی‌می‌برند و مزد تلاش خود را خواهید گرفت. روز خوبی را برای انجام کارهای مذهبی و خیریه در پیش‌رو دارید، این موقعیت را به فال نیک بگیرید و با انجام کارهای خیر، به آرامش برسید. مدتی است که قصد دارید وقتی از روز را به انجام کارهای موردعلاقه‌تان اختصاص دهید، امروز بخت با شما یار است چرا که فرصتی برای انجام کارهای دلخواه‌تان پیدا خواهید کرد.

فـال روزانـه - Daily Omen

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
اپیلاسیون نانا 1
فرش ریحان 1
فرش تارنگ_1
اپیلاسیون نانا 3
فرش ریحان 3
فرش تارنگ_3
شیرآلات زمانی_3
اپیلاسیون نانا 4
فرش ریحان 4
فرش تارنگ_4
شیرآلات زمانی_4
شیرآلات زمانی_2
اپیلاسیون نانا 2
فرش ریحان 2
فرش تارنگ_2
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
فرش تارنگ_فوتر موبایل
استیل رگال_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
کالابرد_فوترموبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوتر2
بانک کتاب پایتخت_فوتر
استیل رگال_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
کالابرد_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
تدبیرکالا_فوتر
شفا_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
دکتر عارفی - فوتر
فرش تارنگ_فوتر