فرمانده مدیریت بیماری کرونا در تهران انتخاب شد
۹۶۴۹۱۶
۰۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۳
۱۴۶۱۹ 
با دستور وزیر بهداشت فرماندهی عملیات مربوط به مدیریت بیماری کرونا در کلان شهر تهران به دکتر زالی رییس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی به عنوان نماینده تام الاختیار وزیر سپرده شد.

خبرگزاری ایسنا: دکتر سعید نمکی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی فرماندهی عملیات مربوط به مدیریت بیماری کرونا در کلان شهر تهران را به دکتر علیرضا زالی رییس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی به عنوان نماینده تام الاختیار وزیر محول کرد.

در متن نامه دکتر نمکی آمده است:

"با توجه به سوابق اجرایی ارزنده جناب عالی بدین وسیله فرماندهی عملیات مربوط به مدیریت بیماری کرونا در کلان شهر تهران به عنوان نماینده تام الاختیار وزیر به جناب عالی محول می شود تا با هماهنگی معاونین ذی ربط، روسای محترم دانشگاه های علوم پزشکی تهران و ایران، شهردار محترم تهران، نیروهای مسلح، سازمان تامین اجتماعی، سازمان بیمه سلامت، بسیج جامعه پزشکی و سازمان های مردم نهاد به سامان دهی امور بپردازید.

از آنجا که جناب آقای دکتر جان بابایی، جناب آقای دکتر رئیسی و جناب آقای دکتر جمشیدی در سازمان دهی و ایجاد زیرساخت های کلان شهر تهران کارهای ارزنده ای انجام داده اند، لازم است ستاد فرماندهی در محل ساختمان مرکزی وزارت خانه تشکیل و با این عزیزان هماهنگی لازم انجام شود.

گزارش مستمر جناب عالی به این جانب و معاونین محترم موجب تسریع در امور خواهد شد.

توفیق آن برادر ارجمند و پرتلاش را در خدمت به مردم عزیز از خداوند بزرگ مسئلت دارم.

دکتر سعید نمکی وزیر رئیس ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا"

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
22:12 - 1398/12/06
✅ - بسم الله الرحمن الرحیم
خدایا با تکیه بر تو این دارو را می خورم چرا که تو اثر گذاری و تا تو نخواهی من بیمار نمی شوم و اگر بیمار شدم تا تو نخواهی شفا پیدا نمی کنم . یا من اسمه دوا و ذکره شفا صل علی محمدِِ وال محمد .
لطفا این متن را با بسم الله ... قبل از مصرف هر دارو و یا هر چیز دیگری که برای پیشگیری از ویروس کرونا می باشد را بخوانید . هرکس می خواهد از ویروسها در امان باشد بدین شکل عمل کند .ان شا ءالله كه مجرب است . در ضمن همه باید به توصیه های وزیر بهداشت مو به مو عمل نماییم .
Iran, Islamic Republic of
22:20 - 1398/12/06
دوستان زمان جنگ اکثرشهدا بااهدای ماسک به هم رزمش از جون ش مایه مزاشت الان فرصت طلبا ماسک دو تومنی ۴۰تومن میفروشن
Iran, Islamic Republic of
22:22 - 1398/12/06
'''' دکتر علیرضا زالی '' فرمانده ' و نماینده تمام اختیار '' دکتر نمکی زاده '' در امور. ' نابودی ''کرونا '''هم او که تا چندی ' پیش '' کرونا '' را تکذیب میکرد!!!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج