قلعه‌نویی: درباره مرگ آن ورزشکار زن توضیح بدهید
۹۶۵۶۶۵
۰۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۶
۶۷۹۴
سرمربی تیم فوتبال سپاهان در کنفرانس خبری پس از تساوی برابر ذوب آهن به یکی به انتقاد از شرایط این روز‌های فوتبال کشور پرداخت.

ورزش سه: امیر قلعه نویی پس از شکست تلخ برابر ذوب آهن که با از دست رفتن دو امتیاز حیاتی برای سپاهان همراه شد، در نشست خبری حاضر شد و در شرایطی که لحن او آرام بود به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

تحت تاثیر بازی با پرسپولیس بودیم

خدمت شما عرض کنم که تیم ما از نظر روحی و روانی تحت فشار بازی یکشنبه بود. در آن روز از ساعت 2 که وارد لابی هتل شدیم تا الان تیم ما از هر نظر بازیکنانم تحت فشار بودند.

ذوب آهن بدون موقعیت به ما گل زد

قلعه نویی در رابطه با بازی ضمن تشکر از بازیکنانش عنوان کرد: بازیکنانم با وجود همه مشکلات از نظر روحی و روانی بازی خوبی را به نمایش گذاشتند. ذوب آهن تیم بزرگی است، اما امروز بدون موقعیت گل زد و فوتبال ما را تنبیه کرد. وقتی موقعیت‌ها را در نیمه اول گل نکنید و تک به تک ها را نزنید، در ادامه جوابش را دریافت خواهید کرد. در نیمه اول خیلی خوب بودیم؛ نیمه دوم زیاد خوب نبودیم، شاید به خاطر نبودن تماشاگرها بود.

دو امتیاز را بچه گانه از دست دادیم

در مجموع ما هم از نظر مالکیت و هم ایجاد موقعیت برتری داشتیم و روی اشتباهات بچه گانه پنالتی دادیم. من نمی دانم وقتی بازیکن کار با پای به این سادگی را نمی داند، باید دو امتیاز حساس را از دست بدهیم.

نه بازیکن و نه مربی نمی تواند 30 بازی یک مدل باشد

اولین خبرنگار از نمایش حسینی پرسید و اینکه زیاد تک روی می کرد و نمایش خوبی نداشت. قلعه نویی در مورد این بازیکن توضیح داد: « نه یک تیم و نه یک بازیکن، نمی تواند 30 بازی را یک مدل انجام دهد. حسینی بد نبود ولی او را تعویض کردیم که بازی را تهاجمی تر کنیم. مهاجم خارج نکردیم و می خواستیم بازی را هجومی تر کنیم. در مجموع حسینی بازیکن خوبی است و شاید امروز در حد و اندازه های خودش نبود.»

ببخشید مگر فوتبال پیگ پنگ است

از سرمربی سپاهان در رابطه با اشتباهاتی پرسیده شد که امتیازات مهمی را از تیمش گرفته و البته راه کار او برای جلوگیری از این شرایط. قلعه نویی با کمی تغییر لحن در واکنش به این سوال گفت: « به هر حال مگر می شود، فوتبال بدون اشتباه باشد. همانطور که گل می زنید، گل هم می خورید. تیم های بزرگ و بازیکنان دنیا هم اشتباه می کنند. ببخشید مگر پینگ پنگ است. »

یکی از هافبک های ما خیلی خیلی ضعیف بود

او در پاسخ به این سوال که تیمش در نیمه دوم عملکرد خوبی برخلاف چیزی که به آن اعتقاد دارد، نداشته است به یکی از بازیکنان باتجربه تیمش در مرکز میدان کنایه زد و اضافه کرد: « والیبال نیست که. بازی با السد را قبول دارم و این بازی را که اشتباه بچه گانه ای کردیم. یک ارسال 30،40 متری وقتی گل می شود، چه می شود کرد. واقعیت فوتبال در زمین است. یک بحث آنالیز داریم و یک بحث اجرا. فکر می کنم دوسه تا از بچه ها خیلی ضعیف بودند. مخصوصا یکی از بازیکنان در خط هافبک خیلی خیلی ضعیف بود.»

باید برای مرگ آن خانم جوابگو باشند

امیرقلعه نویی در رابطه با لغو بازی های آسیایی و کمتر شدن فشار بازی های لیگ برتر هم صحبت کرد و با انتقاد از مسئولان دولتی و ورزشی گفت: « ببیند ما زیر نظر AFC هستیم. آنها بازی ها را تعطیل کرده اند. یا باید بازی با تماشاچی باشد یا باید تعطیل شود. شما ایتالیا را ببینید، جنوبش بازی با تماشاچی است ولی شمالش تعطیل شده است. من نمی دانم مسئولان ما چه اصراری دارند. خدا بیامرزد سرکار خانم شیخی _فوتسالیستی که امروز در قم به دلیل ویروس کرونا فوت شد) را. هم مسئولان دولتی و هم مسئولان ورزشی باید یک روز جوابگوی این مسائل باشند. الان شما اینجا هستید، من هستم، حداقل 200 نفر عوامل اجرایی هستند. چه کسی باید جوابگو باشد. سرکار خانم شیخی فوت کرد؛ به خاطر همین دیر اطلاع رسانی کردن، که آن هم به خاطر دو مسئله بود. فکر می کنم برای این ها زیاد انسان ها مهم نیستند و می گویند کار خودمان انجام شود. الان AFC را ببینید که هر چهار بازی نماینده های ایران را تعطیل کرد. اگر شما ادعای فوتبال دارید، چرا از AFC الگوبرداری نکردید.»

در مورد کی روش ریسک نکردیم

از قلعه نویی در رابطه با مصدومان تیم پرسید و دلیل غیب علی قربانی. او در این زمینه پاسخ داد:« بله ما امروز کی روش مصدوم بود. البته می توانستیم از او بازی بگیریم ولی ریسک نکردیم. قربانی را هم نداشتیم. محمد ایران پوریان آماده شده و می تواند از بازی های آینده کمک کند.»

اشتباه نکنم نیازمند حتی زمین هم نخورد

سرمربی سپاهان که مشخص بود از عملکرد بازیکنانش به هیچ وجه رضایت ندارد، بار دیگر در این مورد اضافه کرد: « مشکل ما ولی بی دقتی ها و بدشانسی است. وقتی تک به تک را محبی نمی زند و یکی دو موقعیت را نمی زنید، باید اینطوری گل بخورید. من برای ذوب آهن احترام زیادی قائل هستم ولی امروز من فکر نمی کنم که آقای نیازمند زمین خورده باشد. شاید من اشتباه کرده باشم. در صورتی که گلر آنها روز خوبی داشت و موقعیت صد در صد طیبی را گرفت. این هم جزئی از فوتبال است و اگر خوب از موقعیت هایتان استفاده نکنید، تنبیه می شوید.»

نیمه دوم هم موقعیت داشتیم

از امیرقلعه نویی پرسیده شد که تیمش دو نیمه متفاوت هم در بازی با السد و هم در بازی با ذوب آهن داشته است. قلعه نویی گفت: « نه نیمه دوم هم ما موقعیت داشتیم ولی توپ هایمان گل نشد.»

مشکل ما توپ لو دادن هافبک با تجربه‌مان بود

خبرنگار گفت که با این حال در نیمه دوم تیمش عملکرد خوبی نداشته است. سرمربی سپاهان به این سوال پاسخ داد و عنوان کرد:« به هر حال ذوب آهن هم تیم بزرگی است که بازیکنان خوبی دارد و نتایج خوبی گرفته است. روز خوب گلر آنها هم بود. شما می توانید آمار نیمه دوم را دربیاورید؛ اگر بی دقت نبودیم، می توانستیم گل بزنیم. ولی اشتباه ما این بود که 5 دقیقه آخر، خط هافبک ما توپ های ساده را لو می داد. دیگر این دست من نیست. وقتی بازیکن با تجربه شما اینقدر راحت توپ لو می دهد؛ توپ هایی که می توانستند موقعیت ایجاد کنند که فشار روی دروازه خودمان می آمد. این مشکل ما بود. این را قبول دارم. با این حال در نیمه دوم هم خوب بودیم و آن توپ را گلرشان خوب گرفت. ما تنها ایرادمان این بود که هافبک با تجربه‌مان خیلی توپ لو داد.»

روزی ما به مشکل خوردیم که سه دفاع ما مصدوم شدند

از قلعه نویی در رابطه با محسن الغسانی پرسیدند که سرمربی سپاهان در پاسخ به این موضوع بیان کرد: « تیم های بزرگ هم بازیکنان زیادی می گیرند و جابجا می کنند. آقای محسن الغسانی از سطح به ارتفاع آمده است و نیاز به زمان دارد. باید این نکته را بگویم که ما روزی به مشکل خوردیم که پورقاز را از دست دادیم و بعد گولسیانی را هم از دست دادیم و در آخر هم مهدی زاده. اینقدر گفتند نظم دفاعی که سه بازیکن میانی مان را از دست دادیم. هر چند آقای شایان و طیبی خیلی خوب کار کرده اند ولی اگر آن خط دفاعی ما حفظ شده بود، کمتر به مشکل می خوردیم.»

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 19
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
20:44 - 1398/12/08
من تعجب می کنم تیمی که به قول قلعه نویی پاس گل ۳۰ تا ۴۰ متری داده چجوری موقعیت گل نداشته و گل زده!! حق دارن بهت میگن مافیایی!!
Iran, Islamic Republic of
20:48 - 1398/12/08
تولطفا توضیح بده چقدرترسیدی جلوی سرورت پرسپولیس حاظرنشدی
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۰۸ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۸
حاظر نه. هازر
Iran, Islamic Republic of
20:53 - 1398/12/08
جلو ذوب اینجوری بازی کردین اگه با پرسپولیس بازی میکردین ده‌تا میخوردین که..
Iran, Islamic Republic of
20:57 - 1398/12/08
تو درمورد هزینه هنگفتی که صرف خریدن بازیکنان ستاره داخلی وخارجی کردی وبامهندسی ومافیاگری میخواستی سپاهان را قهرمان کنی توضیح بده
تواگه جان مردم برات ارزش داره پس چرا تلاش میکردی بازی مقابل پرسپولیس تماشاگرهابیان به ورزشگاه
Iran, Islamic Republic of
20:58 - 1398/12/08
قلعه مافیا بجای توضیحات فنی رو آورده به خرافات اونجایی که میگه اونقدر گفتن سه دفاع میانی منظم که یهویی چشم خوردیم و سه تا دفاع میانی را از دست دادیم واقعا که خندیدیم
Iran, Islamic Republic of
21:05 - 1398/12/08
شما هم لطفاً یه توضیحی درباره مافیای فوتبال در ایران بدید
Iran, Islamic Republic of
21:08 - 1398/12/08
آقای قلعه نوعی تو برنامه فوتبال برتر اصرار داشتی که من فقط راجع به تیم خودم حرف میزنم اما الان ثابت کردین به وقتش شما هم به همه چی کار داری بجز بازی تیمت
Iran, Islamic Republic of
21:18 - 1398/12/08
آقای قلعه نویی عزیز این حرفها نه جایگزین سه امتیاز بازی با پرسپولیس میشه نه میتونه رسوایی که بار آوردید رو ماست مالی کنه الحمدالله رسوا هم شدید دروغ هاتون یکی یکی داره فاش میشه. مگه اون بیستو پنج شش نفری که مردن آدم نبودن یا خانواده نداشتن حالا چون یه فوتبالیست فوت کروه باید مسولزن جوابگو باشن؟ میخوای با این حرفهات کار غلط خودت توجیه کنی؟؟؟!!! شما قبلا هم سابقه چنین کاریرو داشتید زمانی که لیست استقلال به دستور شما ارسال نشد و گفتید فوقش جریمشو میدیم ولی کلا حذف شدید!! اینجا هم گفتید زورمونو میزنیم یا بازی لغو میشه یا حداقل با تاخیر میریم پرسپولیسو از لحاظ ذهنی و جسمی خسته میکنیم بازی رو میبریم ولی نمیدونستی ممکنه طبق قانون و با حظور یک ناظر مقتدر و فرصت طلبی پیروانی این بلاها سرت بیاد مثل چی پشیمونید از کاری که کردید وتیرتون به سنگ خورده بعد دارید همه چیزو بهم ربط میدید
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۳۷ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۸
ایول، حرف حساب جواب نداره!!
فریبرز سرلک
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۰۹ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۸
بهتره بگم راه نجات فوتبال ما .
۱.ابتدا باید وزیر ورزش را به دادگاه کشاند.تا جواب این همه جنجال و بی برنامه گی لیگ را .و خطی عمل کردن را جواب بده.
با کثافت کاریهای وزیر تمام تیمهای لیگ برتر مربی هاشون عوض شد .هیئت میره شون عوض شد.مدیر عامل شون عوض شد.میزبانی را در آسیا از دست دادیم.
رئیس فدراسیون نداریم.
بابا یکی به داد این فوتبال برسه.ما که دیگه هیچ سرگرمی نداریم.یه فوتبال بود که اون هم توسط وزیر بی لیاقت و مسئولین بی لیاقت به لجن کشاندند.
خجالت بکشید بس کنید.
Iran, Islamic Republic of
21:24 - 1398/12/08
تازه ناکامی هاتون شروع میشه
چون در زمین بلد نیستید ببرید همیشه دنبال جنجال و هوچی گری هستید
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۳۸ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۸
دقیقا". به امید رسوایی و شکست هرچه بیشتر مافیای فوتبال ایران.
Iran, Islamic Republic of
21:35 - 1398/12/08
کم کم داره برای مردم روشن میشه که واقعاً سردسته مافیا هستید. وتمام حرف هایت درجهت فرافکنی جامعه است. این امیر مافیا فقط خودشو می بینه وخودبزرگ بینی اخرش رسوای خاص وعامش میکنه.دلم بحالش میسوزه که کسی نیست راهنمایی ومشاوره درست بهش بده .
Iran, Islamic Republic of
21:41 - 1398/12/08
آقای گروهبان قندلی دوره آرسن لوپن بازی تموم شد شما فعلا پاسخگو گندی که زدی باش و مغلطه نکن
Iran, Islamic Republic of
21:54 - 1398/12/08
تو فضولی که کی مرده
به فکر تیمت باش مافیایی
Iran, Islamic Republic of
22:09 - 1398/12/08
هانی کرده در چه حاله؟ سلامتیش را بازیافته؟
Iran, Islamic Republic of
00:56 - 1398/12/10
بازم قلعه نوعی و بازم حرفایه تکراری ..اتفاقا این ذوب اهنی که ما دیدیم خیلی زیباتر و با برنامه تر از تیم شما هست که میلیاردی خرجش شده والا ذوب اهن هم تو بازی با کیسه و هم بازی با سپاهان حقش برد بود..راستی در مورد مهندسی لیگ حرفی حدیثی نداری مثلا بگی وزیر باعث باخت همزمان تاسیون و برد پرسپولیس و ایجاد فاصله ده امتیازی پرسپولیس با تیمای زیرش شد ..؟؟خخخخ
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج