گل‌محمدی: دست‌شان به جام نمی‌رسد، علیه ما حرف می‌زنند
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
اپیلاسیون نانا 1
کتاب لند_1
دکتر استرکی_1
لایکو_1
دکتر استرکی_3
لایکو_3
کتاب لند_3
اپیلاسیون نانا 3
کتاب لند_4
اپیلاسیون نانا 4
لایکو_4
دکتر استرکی_4
لایکو_2
دکتر استرکی_2
کتاب لند_2
اپیلاسیون نانا 2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۹۶۵۷۰۴
۰۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۲:۱۹
۵۶۰۳
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به برخی اظهار نظرها گفت: دست‌شان به جام نمی‌رسد و به همین دلیل علیه پرسپولیس صحبت می‌کنند.

خبرگزاری تسنیم: یحیی گل‌محمدی در نشست خبری بعد از برتری 3 بر یک پرسپولیس مقابل شهر خودرو, گفت: پیش‌بینی می‌کردیم که بازی سنگین و سختی داشته باشیم. به بچه‌ها گوشزد کرده بودیم این مهمترین بازی فصل ماست و بازیکنان هم به خوبی این مسئله را فهمیدند و با انگیزه خیلی خوب وارد زمین شدند.

وی با بیان اینکه تیمش همدلی و صمیمیت خیلی خوبی دارد، افزود: بازیکنان ما قبل از بازی ذهنیت خیلی خوبی داشتند و این آموزنده است، حتی برای خود من حرکات بازیکنانم آموزنده بود به خصوص کارهایی که قبل از بازی انجام دادند تا نشان بدهند به لحاظ ذهنی آماده هستند. بازی خیلی خوبی انجام دادیم و گل‌های زیبا و قشنگی هم به ثمر رساندیم. خیلی خوب به حمله اضافه شدیم و سرعت تیمی‌مان در نیمه اول خیلی خوب بود و گل‌هایی که زدیم روی همین سرعت بود.

گل‌محمدی اظهار داشت: در نیمه دوم تیم حریف برای جبران گل‌های خورده آمد و به بازیکنان گفتم نباید خطا بدهیم و در صحنه‌ای که گل خوردیم روی یک خطا و ضربه ایستگاهی گل خوردیم. با این حال باز توانستیم گل بزنیم و این به خاطر ذهنیت خوب بازیکنان بود.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس خاطرنشان کرد: معمولاً وقتی تیمی گل اول را دریافت می‌کند، از نظر روحی دچار افت شدید می‌شود، اما بازیکنان ما واکنش خیلی خوبی نشان دادند. خوب دفاع کردند و روی کار خودشان متمرکز بودند و در سرعت خوب و انتقال توپ به حمله، به گل سوم هم رسیدیم. بازی خوبی بود و موقعیت آنچنانی هم به تیم حریف ندادیم، اما حریف قدرتمندی داشتیم که بازی روان و خوبی هم به نمایش گذاشت. خوشحالیم که سه امتیاز را کسب کردیم و دوست داشتیم این برد در حضور تماشاگران‌مان رقم بخورد، اما محدودیت‌ها به دلیل مشکل کرونا باعث شد آنها را نداشته باشیم. امیدوارم در بازی‌های آینده هم خیلی مقتدرانه ادامه دهیم.

گل‌محمدی در خصوص اینکه با پیروزی تیمش در بازی امروز فاصله خوبی با رقبا در بالای جدول گرفته و با شرایطی که پرسپولیس دارد به نظرش تیم او زودتر قهرمان خواهد شد یا لیورپول در انگلیس، گفت: لیورپول که قهرمان شده است! ما هنوز کار زیادی داریم. فوتبال ورزشی است که هیچ وقت قابل پیش‌بینی نیست و هر لحظه ممکن است اتفاقاتی رخ دهد که فکرش را نمی‌کنید. تا زمانی که جام قهرمانی را به دست نگیریم، قهرمان نشده‌ایم. صحبت کردن راجع‌به قهرمانی زود است و بازی‌های مهمی را پیش‌رو داریم. هنوز باید خوب تمرین کنیم و روی کارمان تمرکز کنیم و اگر فکر کنیم از حالا قهرمان هستیم، یک رفتار غیر حرفه‌ای است.

وی در واکنش به این سؤال که پرسپولیس با حضور یحیی گل‌محمدی مالکیت توپ بیشتری را حتی در آسیا داشته، اما به نظر می‌رسید در این بازی مالکیت توپ را داده بود و بیشتر از فضاها و سرعت توپ استفاده می‌کرد و سؤال دیگری مبنی بر اینکه چرا دیر تعویض می‌کند، اظهار داشت: درباره تعویض‌ها بگویم وقتی تیم خوب بازی می‌کند، دلیلی برای تعویض نیست. دلیل ندارد شکل کارمان را خراب کنیم، چون بازیکنانی که در زمین بودند خوب دفاع و حمله می‌کردند. اگر احتیاج به تعویض داشته باشیم، این کار را انجام می‌دهیم و در بازی‌های قبلی هم این کار را کرده‌ایم.

گل‌محمدی ادامه داد: درباره مالکیت توپ هم باید بگویم، برخی متأسفانه فکر می‌کنند، هر چقدر تعداد پاس بیشتر باشد، می‌توانید پیروز باشید. هر بازی شرایط خاصی دارد. وقتی شما گل زودهنگام می‌خورید، سعی در جبران دارید و مالکیت توپ بیشتر می‌شود و با پاس بیشتر سعی دارید به دروازه حریف برسید. از طرفی حریف شما عقب نشینی می‌کند و فضا را پوشش می‌دهد مالکیت توپ بیشتر در اختیار شماست. یک بازی هم مثل امروز زود گل می‌زنیم، خوب دفاع می‌کنیم و توپ در اختیار حریف است. آمار را باید بر اساس روند بازی تحلیل کرد و توجه فقط به آمار که چه تیمی بیشتر پاس داده و باید بیشتر موقعیت داشته باشد، تحلیل درستی درباره مالکیت توپ نیست.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره تغییر تاکتیک و تغییر پست وحید امیری و مهدی ترابی که کارایی بیشتری داشتند و آیا این تفکر ایده‌آل اوست، گفت: تغییر تاکتیک نبود و فقط در پست مهاجم جابه‌جایی داشتیم. امیری امروز مهاجم بود و خیلی عالی بازی کرد و همه بازیکنان عالی بودند. تمرکز بالایی داشتند و می‌دانستند از این بازی چه می‌خواهند.

گل‌محمدی در خصوص صحبت‌های حمیداوی و سرآسیایی مبنی بر اینکه تصمیمات برخی مسئولان در فدراسیون فوتبال درباره تیم پرسپولیس شائیه ایجاد می‌کند و زنوزی، مالک باشگاه تراکتور و سپاهانی‌ها نیز معتقد بودند در آستانه بازی با پرسپولیس همیشه از این تصمیمات گرفته می‌شود، گفت: هرکسی به خودش اجازه می‌دهد درباره این بحث‌ها اظهار نظر کند، باید مدرک بیاورد. اینکه من هم صحبت کنم و بگویم قهرمانی فلان تیم در آن سال مهندسی شده بوده، اول از همه بار حقوقی دارد. وقتی خیلی راحت درباره این مسائل صحبت می‌کنند، باید جوابگو هم باشند نه اینکه خیلی راحت بدون مدرک صحبت کنند. چیزی که من داخل تیم دیدم، این بوده که بازیکنان، مدیریت و تمام عوامل داخل تیم با جان و دل برای تیم و هواداران کار می‌کنند.

وی ادامه داد: واقعیت این است ما و بازیکنان‌مان مزد کار کردن و زحمت کشیدن و حمایت هواداران را می‌گیریم. بازی‌های با کیفیتی انجام می‌دهیم و پیروز می‌شویم. یک ضرب‌المثل قدیمی است که می‌گوید گربه دستش به گوشت نمی‌رسد، می‌گوید بو می‌دهد. آنها دست‌شان به جام نمی‌رسد و می‌آیند درباره تیم قهرمان و تیم‌های دیگر صحبت می‌کنند. این بحث‌هایی است که بار حقوقی دارد و باید در خصوص این مسائل باشگاه طرح شکایت کند. خیلی راحت می‌توان این افراد را به دادگاه کشاند و راحت صحبت کردن درباره دیگر تیم‌ها بدون مدرک، کار درستی نیست.

گل‌محمدی عنوان کرد: صحبت‌هایی هم شده بود در خصوص نام پرسپولیس که باید بگویم، همه ما ایرانی هستیم و اگر کمی تاریخ خوانده باشیم، پرسپولیس از اصیل‌ترین نام‌های این مرز و بوم است. پرسپولیس هویت بزرگی است و خیلی راحت نباید درباره این مسائل صحبت کرد. راحت تهمت زدن و حرف نامربوط زدن، جای سؤال دارد.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 12
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
22:56 - 1398/12/08
تا قبل این بازی لال بودی چقدر به بازیکنان اسبق هدیه دادی تا گلهای صد درصد رو نزنن مفتی هم گل بخورن
Iran, Islamic Republic of
22:58 - 1398/12/08
اره خیلی زحمت میکشید
پرسپولیس موقعی قهرمان شد که استقلال صدر جدول بود و با داستان استراماچونی اون بلا رو سر تیم ما اوردن دار و دسته عمو مسعود
بدون انجام بازی جام میبرید بدون انجام بازی سه امتیاز میگیرید
دو بازیکن مهم تیم حریف رو بدون دلیل قبل از بازی محروم میکنن
امتیاز میزبانی و از تیمی که تو کورس قهرمانیه و نیاز شدید به سه امتیاز داره و وابسته به هوادارشه میگیرن
دیگه وارد بحث داوری و فدراسیون و امداد غیبی نمیشم
خیلی زحمت میشید اقای گل محمدی
Iran, Islamic Republic of
23:04 - 1398/12/08
آقای گل محمدی یک سوال خیلی ساده خود شما به چه شکل شدی مربی پرسپولیس همین رو جواب بده کافیه
Iran, Islamic Republic of
23:31 - 1398/12/08
کچل خان مسعودتون بزاره خیلی تیما دستشان به جام میرسه مثل اینکه خودتونم روزتون شده با فوتبال جام میبرید
United Arab Emirates
23:35 - 1398/12/08
برو یحیی

خان شما اگر هوادار حالیت بود شهرخودرو رهانمیکردی وبازیکنی که شهرخودرو می خواست جذب کنه؛باهزارتا کلک وارد تیم پرسپولیس نمیکردی،یحیی خان آخر شماراهم می بینیم.
Iran, Islamic Republic of
23:35 - 1398/12/08
یحیی اگر شرف داشتی که وسط راه شرافتت رو نمیفروختی تیم پرسپولیس که معلومه همه دارن میگن مهندسی شده توخودت رو به اون در زدی
Canada
23:45 - 1398/12/08
خجالت بکش , در نیمه راه تیم پدیده را ول کردی و قبل از بازی دو بازیکنش را هم محروم, حرف هم می زنی, ضمنا نگو دستشان به جام نمیرسه بگو نمیذارن دستشون به جام برسه
Iran, Islamic Republic of
14:35 - 1398/12/09
آقای گلمحمدی چون وزارت ورزش پشتیبان شماست دیگران دستشان به جام نمیرسدبازی باشهرخودروروبالطف داوروهمه عوامل فدراسیون وکمیته انظباتی پیروزشدیدننگ بروزارت ورزش
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۳۲ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۹
یکی از اثرات سوزش توهمه برو خیلی بیشتر از همیشه پماد بزن شاید احساس بهتری پیدا کنی و تحملت بیشتر بشه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۳۲ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۹
یکی از اثرات سوزش توهمه برو خیلی بیشتر از همیشه پماد بزن شاید احساس بهتری پیدا کنی و تحملت بیشتر بشه
Iran, Islamic Republic of
18:18 - 1398/12/09
به کوری چشم کیسه ها و دشمنان ارتش سرخ امسال هم قهرمانیم بترکه چشم حسود
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
استخدام_1
بهمن پور_داخلی1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
شیرآلات زمانی_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
استخدام_3
بهمن پور_داخلی3
استخدام_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
بهمن پور_داخلی4
شیرآلات زمانی_4
شیرآلات زمانی_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
بهمن پور_داخلی2
استخدام_2
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
ایرانیان-فوتراصلی222
قالیشویی نوین_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
فنی آتل_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
آیلین_فوتر کاشت ابرو
کیان برنا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
شفا_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
دکتر عارفی - فوتر