تغيير دكوراسيون ارزان و سریع
۹۶۵۸
۱۱ مهر ۱۳۹۰ - ۲۰:۵۲
۲۴۷۹۱ 
كلك‌هايي براي منزل شما
تغيير دكوراسيون مساوي است با صرف وقت و هزينه. اين تغيير منجر به تغييرات اساسي در ساختار خانه و روحيه اعضاي خانواده مي‌شود و اجتناب‌ناپذير است اما با كمي فكر، مي‌شود بدون صرف وقت و هزينه هم تغييرات ايجاد كرد.
برترین مجله اینترنتی ایران
تغيير دكوراسيون مساوي است با صرف وقت و هزينه. اين تغيير منجر به تغييرات اساسي در ساختار خانه و روحيه اعضاي خانواده مي‌شود و اجتناب‌ناپذير است اما با كمي فكر، مي‌شود بدون صرف وقت و هزينه هم تغييرات ايجاد كرد. تمام اين تغييرات كوچك در خانه با صرف وقت بسيار كم و بدون هزينه انجام شده‌اند. اين تغييرات كوچك و بي‌سر و صدا به شما ايده‌هاي بزرگ خواهند داد.

   تبديل دستمال سفره به زيرليواني

دستمال سفره‌هاي رنگي در هر خانه‌اي پيدا مي‌شوند. ويژگي آن‌ها ارزان بودن‌شان است. آن‌ها را بايد قبل از اين‌كه استفاده كنيد و كثيف شوند، براي زيرليواني استفاده كنيد. دقت كنيد از پارچه‌هايي استفاده كنيد كه حالت فوتر دارند ريش‌ريش نمي‌شوند.
 •   چيزي كه نياز داريد: دستمال سفره‌هاي رنگي، خط‌كش، قيچي
 •   كاري كه بايد بكنيد: با خط‌كش روي دستمال، مربع‌هاي 12 سانتي‌متري جدا كنيد. مربع‌ها را با قيچي طرح‌دار ببريد. مي‌توانيد از طرح‌هاي مختلف مثل دايره يا 6 ضلعي هم استفاده كنيد.
 •  از اين‌ها هم مي‌توانيد استفاده كنيد: هر پارچه‌اي كه بتوانيد آن را به راحتي ببريد براي اين كار مناسب است. مي‌توانيد از مشما يا تكه‌هاي موكت نازك هم استفاده كنيد.

   تبديل روبالشي به زير بشقابي

معمولا روبالشي‌ها ديرتر از ملحفه‌ها پاره مي‌شوند و در هر خانه‌اي روبالشي‌هاي سالمي كه ملحفه آن‌ها كهنه شده پيدا مي‌شود. مزيت روبالشي اين است كه مي‌توانيد بارها و بارها آن را در ماشين لباس‌شويي بشوييد.
 •    چيزي كه نياز داريد: چند روبالشي كهنه
 •    كاري كه بايد بكنيد: روبالشي‌ها را بشوييد و اتو كنيد و موقع غذا خوردن زير هر بشقاب پهن كنيد.
 •    از اين‌ها هم مي‌توانيد استفاده كنيد: دستمال سفره‌هاي قديمي و حوله‌هاي رنگي هم موارد خوبي براي تبديل به زيربشقابي هستند.

  تبديل روميزي به روكش صندلي

مي‌توانيد با روميزي‌هاي پارچه‌اي كه بخشي از آن ها خراب شده، لك شده يا سوخته، روكش صندلي‌هاي‌تان را با آن‌ها عوض كنيد. قبل از شروع مطمئن شويد نشيمنگاه صندلي شما به‌راحتي بيرون مي‌آيد و خودتان مي‌توانيد دوباره آن را سر هم كنيد.
 •   چيزي كه نياز داريد: روميزي، قيچي، پيچ‌گوشتي و نخ و سوزن
 •   كاري كه بايد بكنيد: نشيمنگاه را برداريد، روي روميزي را بگذاريد و از هر طرف حدود 10 سانتي‌متر بزرگ‌تر از آن پارچه را ببريد. اگر روميزي شما طرح درشت دارد دقت كنيد وسط نشيمنگاه بيفتد. آن را به روكش وصل كنيد و نشيمنگاه را سر جايش بگذاريد.
 •    از اين‌ها هم مي‌توانيد استفاده كنيد: حوله‌هاي زيبا، پارچه‌هاي باقيمانده از لباس، روسري

   تبديل سفره به پرده حمام

سفره‌هاي بزرگ بهترين گزينه براي تبديل شدن به پرده حمام هستند. معمولا سفره‌ها طرح‌هاي زيبايي دارند و مي‌توانيد يك نمونه زيبا كه رنگ آن با حمام‌تان متناسب باشد پيدا كنيد. يادتان باشد اين تغيير مي‌تواند برعكس هم اتفاق بيفتد. پرده حمام را هم مي‌شود به سفره زيبايي تبديل كرد.
 •    چيزي كه نياز داريد: يك سفره بزرگ. سفره‌هايي كه جنسي شبيه به پارچه ضد‌آب دارند از سفره‌هاي پلاستيكي مناسب‌تر هستند.
 •   كاري كه بايد بكنيد: ببينيد پرده قبلي حمام شما چند حلقه داشته‌است. ضلع بزرگ‌تر سفره را اندازه بگيريد و به تعداد حلقه‌ها تقسيم كنيد. سفره را با سوراخ كن كاغذ سوراخ كنيد و اگر پرچ در دسترس داريد سوراخ‌ها را پرچ كنيد. حلقه‌ها را از سوراخ‌ها رد كنيد و سفره را آويزان كنيد.
 •  از اين‌ها هم مي‌توانيد استفاده كنيد: هر پارچه ضد‌آبي كه در خانه داريد. بعضي از روميزي‌ها هم به درد شما خواهند خورد.

اختصاصی مجله اینترنتی برترین ها Bartarinha.ir

مجله اینترنتی برترین ها

انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:1
Iran, Islamic Republic of
16:23 - 1390/07/19
مسسخرههااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
Iran, Islamic Republic of
22:44 - 1392/02/14
بعضی از ایده ها خیلی جالب بود و کاربردی مخصوصا دستمال سفره . ممنون
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج