محمود صادقی چطور مبتلا به کرونا شد؟
۹۶۶۰۰۱
۰۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۹
۱۹۱۶۴ 
نماینده تهران در مجلس گفت: به مسؤولان توصیه می‌کنم هم اقدامات نظارتی را گسترش دهند و هم در توزیع به ویژه توزیع تبعیض‌آمیز امکانات نظارت داشته باشند.

خبرگزاری فارس: محمود صادقی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی که از چند روز گذشته به ویروس کرونا مبتلا شده است، اظهار داشت: پیرو سفرهایی که بنده در ایام انتخابات داشتم بنده به یکی از شهرها مراجعه کردم که ویروس کرونا از قم به آنجا آمده بود و من هم همانجا به این ویروس مبتلا شدم.

وی افزود: بنده در روز پنج‌شنبه قبل از انتخابات علایم بیماری کرونا را احساس می‌کردم و به خاطر همین هم احتیاط می‌کردم و با کسی در ارتباط نبودم تا اینکه عرق‌ریزی و تب و لرز شدید را مشاهده کردم و نهایتاً روز دوشنبه به بیمارستان مراجعه کردم و در آنجا از من تست سی‌تی‌اسکن سینه گرفتند.

محمود صادقی چطور مبتلا به کرونا شد؟

صادقی ادامه داد: بنده علایم کرونا را داشتم به خاطر همین به پزشک مراجعه کردم، پس از سی‌تی‌اسکن از قفسه سینه در ابتدا گفتند مشکلی نیست اما فردای آن روز که همزمان هم برای نمونه‌برداری به مجلس مراجعه کردم، از بیمارستان با من تماس گرفتند و گفتند سی‌تی‌اسکن شما نشان می‌دهد که ریه شما با بیماری کرونا درگیر شده است. همزمان با آن آثار دیگری هم در برخی نقاط مانند انگشت پا و دست داشتم که پس از آن اعلام توئیتری کردم.

نماینده مردم تهران در مجلس ادامه داد: خانواده‌های زندانی هم مدام به من پیام و درخواست می‌دادند و ابراز نگرانی می‌کردند لذا بنده پیام درخواست را به رئیس قوه قضائیه توئیت کردم.

وی اضافه کرد: برخلاف آنچه که تبلیغات می‌شود بنده از روز سه‌شنبه که به مجلس نمونه دادم هنوز پاسخ آزمایش من را ندادند اما مردم فکر می‌کنند مجلس چه مراقبت‌های ویژه‌ای می‌کند. از آنجا که بعد از ۴۸ ساعت که نتیجه آزمایش می‌آمد اما هنوز مجلس جواب آزمایش من را اعلام نکرده است.

صادقی با انتقاد از آنچه مدیریت نادرست بحران و محافظه کاری مسئولان در ارائه اطلاعات مربوط به بیماری کرونا خواند، ادامه داد: بنده نمی‌خواهم ایجاد نگرانی کنم اما به شدت هشدار می‌دهم پیش از اینکه به محتکران هشدار بدهم به مسؤولان تذکر می‌دهم. اکنون بیشتر تلاش‌ مسئولان این است که مردم نگران نشوند این خوب است اما این اطمینان خاطر باید همراه با آگاهی‌بخشی باشد.

نماینده مردم تهران در مجلس، پنهان‌کاری را به صلاح ندانست و ادامه داد: چیزی بیشتر از آگاهی ما را بیمه نمی‌کند.

وی اضافه کرد: یک محتکر، با هوش تجاری غیراخلاقی خود احتکار می‌کند و از پیش می‌دانسته که چه اتفاقی می‌افتد اما مسؤول ما نمی‌دانسته که قرار است چه اتفاقی بیفتد. بعد ما می‌بینیم که آقای حریرچی هر چند انسان شریفی است اما در جمع خبرنگاران حاضر می‌شود و با آن وضعیت در محافل حضور می‌یابد.

صادقی بیان کرد: بنده چون علایم آن را داشتم به مجلس نیامدم. شما هیأت دولت ژاپن را ببینید تمام اعضای آنها با لباس فرم زردرنگ و ویژه در جلسه هیأت دولت حاضر شدند و اعلام بسیج عمومی برای مقابله با کرونا کردند ما فقط تبلیغات می‌کنیم، شعار می‌دهیم و همه چیز را سیاسی می‌کنیم.

نماینده مردم تهران در مجلس همچنین تصریح کرد: متأسفانه ما به همه چیز سیاسی نگاه می‌کنیم. به هر حال اخلاق، انسانیت، برادری لازم است و همه چیز که در قدرت و رقابت‌های سیاسی خلاصه نشده است. به هر حال در مسائل سیاسی ما ۴ سال گذشته بردیم حالا اصول‌گرایان بردند، تمام شد و نوش‌جان‌شان.

وی در ادامه با بیان اینکه معتقد است مردم به مسئولان بی‌اعتمادند، بیان کرد: ما باید واقعیت جامعه را به مردم بگوییم و آنها را آگاه کنیم. انشاءالله این یک درسی برای ما باشد که وقتی بلا می‌آید چپ و راست و اصلاح‌طلب و اصولگرا نمی‌شناسد و همه ما و ملت درگیر می‌شویم.

صادقی ادامه داد: بنده بیشتر به مسئولان توصیه می‌کنم که با صداقت و ایجاد بیشتر کمک کنند تا از این وضعیت خارج شویم.

نماینده مردم تهران در مجلس اعلام کرد: اصل منشأ بیماری بنده قم بوده است در واقع بنده به شهری مراجعه کردم که یکی از افراد مبتلا شده در قم از اقوام یکی از حاضران در آن شهر بوده که بنده و چند نفر دیگر را مبتلا کرده است.

وی در بخش پایانی سخنانش بیان کرد: از بُعد اخلاقی باید بگوییم در شرایطی که همه نیازمند به امکانات بهداشتی و درمانی هستند آن آقا و خانمی که احتکار می‌کند بدانند که این یک بلای عمومی است که سر همه می‌آید. واقعاً وجدان درونی خود را در نظر بگیرند و در چنین شرایطی با همکاری، همدلی سعی کنیم این دوران را پشت‌سر بگذاریم.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای تصریح کرد: بنده بیش از این به مسؤولان توصیه می‌کنم هم اقدامات نظارتی را گسترش دهند و هم در توزیع به ویژه توزیع تبعیض‌آمیز امکانات نظارت داشته باشند و به شکلی امکانات توزیع شود تا اعتماد ایجاد شود به خصوص اقشار ضعیفی که کمتر دسترسی دارند محروم نشوند و در مجموع هم توصیه من این است که این بیماری را جدی بگیریم و تعارف نکنیم؛ به علاوه، این مسائل را ایدئولوژیک و سیاسی نکنیم، این واقعیتی است که اتفاق افتاده و این ویروس خطرناکی است که آمده و امیدواریم با همکاری و همدلی و کنار گذاشتن اختلافات سیاسی باعث تقویت اعتماد شده و با مدیریت درست آن را پشت‌سر بگذاریم.

برچسب ها:
انتشار یافته: 42
در انتظار بررسی:0
-
20:37 - 1398/12/09
وای تو را خدا این دروغها را دیگه بزرگ نکنین برادر خانم برادرم از کرونا مرده اصلا نمیتونسته حرف بزنه خیلی بد نفس میکشیده دو روز بد مرده این که اومده بود بگو بخند استوری میذاشت با شعور ودرد مردم کمتر بازی کنین توی این شرایط
Iran, Islamic Republic of
20:41 - 1398/12/09
چرا به صورت شفاف اسم آن شهر را نمی‌گویی؟؟
فقط ادعای شفاف سازی داری.
Iran, Islamic Republic of
20:43 - 1398/12/09
درود بر آقای صادقی بزرگمردی از جنس مردم و حامی حقوق مردم . ایشان یکی از معدود نمایندگانی است که با شجاعت افشاگری های زیادی کرد و با وجود تکذیب از طرف مسولان تمام صحبتهای ایشان با سند و مدرک ثابت شد
پاسخ ها
محمود
Iran, Islamic Republic of
۰۴:۵۰ - ۱۳۹۸/۱۲/۱۰
نمره قبولی گرفتین با مطهری. عاقبت بخیر شوی مظلوم های مجلس
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۳۱ - ۱۳۹۸/۱۲/۱۰
احسنت
Iran, Islamic Republic of
20:46 - 1398/12/09
بخاطر عدم اکثریت قدرتمند در مجلس دهم ، دولت و دولتیها تا توتستن به کشور و مردم خیانت کردن و بزرگترین خیانت را در این مجلس آقای عارف در حق مردم کرد چون نبود عارف خیلی بهتر از بودش بود
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۵:۲۶ - ۱۳۹۸/۱۲/۱۰
شر و ور نگو برادر،دولت و دولتیها میکنه برا من،جو گیر،حالا این دولتی که میگی 1400 میره دولت بعدیت میاد ببینیم چه گلی سرت میزنه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۵:۳۵ - ۱۳۹۸/۱۲/۱۰
این هم یک انسان من زیاد ننماینده هارو نمیشناسم ولی دوست عزیز بیاید همدیگر رو قضاوت نکنیم و مهمتر اینکه طرف چه خوب چه بد هیچوقت بد کسی رو نخواهیم.درود به ایران و ایرانی
Iran, Islamic Republic of
20:49 - 1398/12/09
اگه ۴ سال پیش بود هم همینو میگفتی؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
20:50 - 1398/12/09
خانواده زندانیان شماره تو رو از کجا دارن؟؟
Iran, Islamic Republic of
20:54 - 1398/12/09
اصلا مبتلا نشده و دروغ رسانی هست مخصوصا این سایت که الان خبر میزنه چند دقیقه بعد خبر تکذیب میده و حتما محمود صادقی هم مثل شهردار منطقه ۱۳که اصلا مبتلا نبوده به کرونا وبه دروغ میگفتند مبتلا شده
Iran, Islamic Republic of
20:55 - 1398/12/09
درزمان قاجار دشمن پشت دروازه های اصفهان رسیده بود، دعاگویان مشغول آش نذری بودند...
Iran, Islamic Republic of
20:59 - 1398/12/09
نماینده خائن،کاش کرونا انتقام ملت را از شما بگیرد.
پاسخ ها
همراه
Iran, Islamic Republic of
۰۴:۵۶ - ۱۳۹۸/۱۲/۱۰
خداوند قاضی است شما مظلوم هستید و مادرم و پدر دار مطهری هم اکنون ما ملت ایران خسته نباشید خدمت مددی کردی
با انصاف
Iran, Islamic Republic of
۰۴:۵۹ - ۱۳۹۸/۱۲/۱۰
کرونا شما خوب میشه اشاالا اما خدا بداد آنها یی برسد که تو. نظر ها بی انصافی می کنند گریبان اونهایی. بگیره
Iran, Islamic Republic of
21:01 - 1398/12/09
خدایا برای فریب مردم داستان پشت داستان شما رو به هر چی اعتقاد دارید بس کنید خفه شدیم از اینهمه دروغ بابا ملت قبول کردن وضع اینه داغ رو دلمون نذارید مگه مسلمون نیستید
Iran, Islamic Republic of
21:01 - 1398/12/09
درتوزیع امکانات عدالت را مانند همیشه رعایت کنید ،اول آقازاده ها وبزرگان‌،بعدش اگه موند مردم
Iran, Islamic Republic of
21:02 - 1398/12/09
همه این رو میدانند جناب محمود خان ....ولی کو گوش شنوا
Iran, Islamic Republic of
21:04 - 1398/12/09
ما ملت ایران خیلی بدبختیم که اینچنین مسولان بی کفایتی و به فکر مردم و کشور عزیزیان نیستن فقط خدا کمک این ملت کند از بس دروغ گفتند اگر حرف راستی هم بزنند کسی باور نمیکند فقط خدا
Iran, Islamic Republic of
21:08 - 1398/12/09
چه عجب صادقی در طول زندگیش یک حرف حساب زد!
-
21:08 - 1398/12/09
با احترام به آقای صادقی چرا مجلسی ها همه لوازم بهداشتی را خارج از نوبت برای خود وشایدخانواده شان می گیرند ؟اما خیلی از مردم وخود من تا حالا نتوانسته ایم حتی یک ماسک ساده تهیه کنیم.این عدالت است که مجلسی ها شعارش را می دهند؟ یک نماینده هم نگفت اول به مردم رسیدگی کنید که این آقایان را به مجلس فرستاده اند!!!
Iran, Islamic Republic of
21:11 - 1398/12/09
اینشاالله بحق علی همتون کرونا بگیرید از شر اصلاحات تون راحت بشیم
Iran, Islamic Republic of
21:11 - 1398/12/09
چه خوب شد که کرونا گرفتی و فهمیدی معنی همدلی یعنی چی یعنی قبل از ان این مطلب را نمیدانستی ؟ بعید است
Iran, Islamic Republic of
21:24 - 1398/12/09
دمت هم گرم و صداقت دلگرمی می اورد*
Iran, Islamic Republic of
21:24 - 1398/12/09
اگاهی مهمتر از پناهان کاری هست مردم اگاه از رفت امدهای غیر ضروری جلوگیری میکنند وقتی بگین مشکلی وجودن ندارد احتیاط کمرنگتر میشود
Iran, Islamic Republic of
21:27 - 1398/12/09
حالا درد مردم رافهمیدی؟اگر خداوند عمر دوباره بهت داد سعی کن جبران کنی تا اخرتتم حفظ کنی ما همه گردنه شما حق داریم حقی که از ان نمیگذریم برای مصلحته مردم کارکنین این وظیفه واقعیه شماست .
Iran, Islamic Republic of
21:34 - 1398/12/09
بخداوندی خدا دروغ میگن . این مسعولین همگی دروغگو هستن ، دروغ توی ذات گثیفشون هست .
Iran, Islamic Republic of
21:48 - 1398/12/09
شما انتخابات گذشته را بردید با وعده های دروغ و نیرنگ و ریا!!
و یک عمر مدیون هشتاد میلیون مردم خواهید بود.
Iran, Islamic Republic of
21:58 - 1398/12/09
چه پنهان کاری چه کشکی چه پشمی لحظه به لحظه دارن اطلاع میدن چرا در این شرایط میخوای آب به آسیاب دشمن بریزی دیگه مگر انتخاب نشدی برای خودت چهار سال دیگه هم بخور
Iran, Islamic Republic of
22:09 - 1398/12/09
در کنار کرونا دولت باید بازار را هم کنترل کند و مردم محتکران و گرانفروشان را گزارش دهند...............
Iran, Islamic Republic of
22:14 - 1398/12/09
از جمله که خیلی مورد اعتماد است (این جمله است بیاید به مرد راست بگیم)از بس به دروغ میگن در زمان ها می آید می گوید بیاید این راست بگیم.
باز با همین هم دیگر توهن و تکذب می کند.
Iran, Islamic Republic of
22:25 - 1398/12/09
ببینیم این ایدئولوژی کوفتی ورشکسته تون میتونه حریف یک موجود میکروسکوپی بشه یا نه
Iran, Islamic Republic of
22:30 - 1398/12/09
این کرونا نداره .خالی بنده.برای جلب توجههه.باشه تو را هم دیدیم.هههه
Iran, Islamic Republic of
22:56 - 1398/12/09
خدا بدتری بد خوب نشی الاهی بی لیاقت
Iran, Islamic Republic of
22:58 - 1398/12/09
این آخر عمری چه مهربون شده. چه حرفهای خوبی میزنه
Iran, Islamic Republic of
23:07 - 1398/12/09
بله 4 سال پیش شما بردید و حالا اصولگرایان و نوش جانشان باد.البته نوش جان مردمی که از عقرب جرار اصولگرا به مار غاشیه لصلاحات پناه میبرند و بر عکس.
Iran, Islamic Republic of
23:27 - 1398/12/09
بد نگفتی خداوند شما وتمام مریضها راشفای عاجل عنایت فرماید
United Arab Emirates
01:38 - 1398/12/10
بابهترین امکانات از خودشون مراقبت میکنند
Iran, Islamic Republic of
01:57 - 1398/12/10
کاشکی کورنا صادقی رو میکشت
Iran, Islamic Republic of
06:06 - 1398/12/10
تو این مملکت همه چیز سیاسی است، حتی گزارش آب و هوا، هنر، علم و دانش، رنگ لباس و ... هرچی بده کار دشمنه. هرچی خوبه کار دوسته.
Iran, Islamic Republic of
09:39 - 1398/12/10
کاش این مفسدین همگی کرونا بگیرن و بمیرن تا مملگت از دستشون راحت بشه ...
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج