آغاز لیگ لاغری «پردیس»/ لاغر شوید، جایزه بگیرید
۹۶۶۱
۰۴ مهر ۱۳۹۰ - ۱۳:۳۲
۲۲۰۸۲ 
اگر شما هم یکی از میلیون‌ها انسانی هستید که از اضافه وزن رنج می‌برید، می‌توانید به مسابقه بزرگ ما ملحق شوید. نام مسابقه ما «لیگ لاغری» است. خوانندگان مجله پردیس می‌توانند برای شرکت در این تور کلمه «لاغر» یا «laghar» را به شماره 30004503 پیامک کنند.

آغاز لیگ لاغری «پردیس»


همت و اراده خود را محک بزنید

وقتشه، وقتشه ترکوندن، وقتشه...!

داستان لاغری...و پیوستن به ما...

مسابقه Biggest Loser یک مسابقه تلویزیونی بسیار جذاب و پرطرفدار است که در سراسر دنیا بیننده دارد. در این مسابقه، افرادی که اضافه وزن قابل‌توجهی دارند، زیرنظر متخصصان تغذیه، روانشناسی، ورزشی و... اقدام به کاهش وزن خود کرده و در نهایت، جایزه کلانی هم به جیب می‌زنند. انتشار عکس‌های برندگان این مسابقه، فقط از این جهت انجام می‌شود که بدانید کار غیرممکنی وجود ندارد.اگر شما هم یکی از میلیون‌ها انسانی هستید که از اضافه وزن رنج می‌برید، می‌توانید به مسابقه بزرگ ما ملحق شوید. نام مسابقه ما «لیگ لاغری» است. خوانندگان مجله پردیس می‌توانند برای شرکت در این تور کلمه «لاغر» یا «laghar» را به شماره 30004503 پیامک کنند. مجله پردیس و باشگاه ورزشی «باغ بانو» به شرکت‌کنندگانی که موفق به کسب امتیازات لازم و کاهش وزن شوند، جوایز نفیسی اهدا خواهد کرد.

لاغر شوید و جایزه بگیرید...
هیجان به اوج خود خواهد رسید. آیا شما این انگیزه و اراده را در خود می‌بینید که پوزه اضافه‌وزن خود را (طی یک ماراتن داغ و نفس‌گیر) به خاک مالیده و پس از 8 هفته چهره جدیدی از خود در آیینه ببینید؟ چهره‌ای که سال‌ها رویای آن را در ذهن خود پرورانده‌اید.

تور لاغری مجله پردیس، با نام جدید «لیگ لاغری» کار خود را از جمعه 7 مهر به طور رسمی در مراسمی در باشگاه «باغ بانو» واقع در منطقه زعفرانیه تهران آغاز خواهد کرد.از بین بیش از 420 تلفن و اس‌ام‌اسی که از سوی خوانندگان دوهفته‌نامه پردیس به دفتر این مجله رسیده، در نهایت 173 نفر واجد شرایط حضور در مرحله اول مسابقه تور لاغری تشخیص داده شده‌اند و از این جمع 10 نفر برای حضور در مسابقه انتخاب خواهند شد. قرار ما، حضور در این مراسم و انتخاب از بین نفرات به قید قرعه است. فراموش نکنید که وعده ما هفتم مهرماه ساعت 3 بعدازظهر در باشگاه ورزشی «باغ بانو» است...

بعد از آن شرکت‌کنندگان زیر نظر متخصصین «لیگ لاغری» برنامه‌های کاهش وزن خود را آغاز خواهند کرد تا در 8 هفته حجم قابل‌توجهی از اضافه‌وزن خود را نابود کنند. در نهایت از بین دو گروه پنج نفره، دو نفر به عنوان برندگان این مسابقه انتخاب خواهند شد.

اختصاصی مجله اینترنتی برترین ها Bartarinha.ir

مجله اینترنتی برترین ها

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج