عملیات ضدحال علیه آرون افشار!
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
ایرانیان - f تبلت1111
سمپاشی امحا_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
دکتر نداف کرمانی 1
فرش مرتضوی_1
سمپاشی امحا_3
فرش مرتضوی_3
دکتر نداف کرمانی 3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
فرش مرتضوی_ 4
سمپاشی امحا_4
دکتر نداف کرمانی 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
دکتر نداف کرمانی 2
سمپاشی امحا_2
فرش مرتضوی_2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۹۶۶۷۲۳
۱۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۶
۹۶۹۸
سه شب آخر هفته، فصل چهارم «دورهمی» تلویزیون با اجرای مهران مدیری برقرار است. این برنامه جمعه شب گذشته میزبان آرون افشار، خواننده دهه هفتادی پاپ بود. حضور این خواننده ۲۲ ساله در برنامه «دورهمی»، واکنش‌های فراوانی را به دنبال داشت که در ادامه به آن‌ها و به طور کلی آن‌چه در برنامه گذشت، می‌پردازیم.

روزنامه خراسان: سه شب آخر هفته، فصل چهارم «دورهمی» تلویزیون با اجرای مهران مدیری برقرار است و در این فصل هم طبق روال فصل قبل از خواننده‌های نوظهور و جوان موسیقی پاپ برای اجرا یا قرار گرفتن در جایگاه مهمان دعوت می‌شود.

این برنامه جمعه شب گذشته میزبان آرون افشار، خواننده دهه هفتادی پاپ بود که اولین کنسرتش حدود یک ماه پیش برگزار شد و در سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر هم چند سانس اجرا کرد. حضور این خواننده ۲۲ ساله در برنامه «دورهمی»، واکنش‌های فراوانی را به دنبال داشت که در ادامه به آن‌ها و به طور کلی آن‌چه در برنامه گذشت، می‌پردازیم.

عملیات ضدحال علیه «آرون افشار»!

منتظر آلبومم باشید

آرون افشار در ابتدای حضورش در برنامه، قطعه «جانم باش» را اجرا کرد. این اثر اولین قطعه منتشر شده از این خواننده بود و او را به شهرت زیادی رساند. بعد از اجرای این قطعه، افشار در جایگاه مهمان نشست و مدیری سؤالاتش را آغاز کرد. افشار درباره علاقه‌اش به موسیقی از پدرش گفت که خواننده و نوازنده است و نقش زیادی در ایجاد علاقه در او داشته. این خواننده در پاسخ به این که خوانندگی نیاز به تحصیلات دانشگاهی دارد، گفت: «صد در صد نیاز دارد، ولی آن‌ها که به موفقیت رسیدند، از خدا خواستند و من خدا را شکر می‌کنم که به آرزویم رسیدم». او این را هم گفت که آلبومش در راه است و به زودی منتشر می‌شود. افشار مهم‌ترین آرزویش را این دانست که هیچ وقت افت نکند و اشاره کرد که انتشار پشت سر هم قطعه، بزرگ‌ترین اشتباه یک خواننده است.

آرون در گوشه رینگِ مدیری

عملیات ضدحال علیه «آرون افشار»!

تا این‌جا همه چیز داشت خوب پیش می‌رفت تا این که مهران مدیری سؤال چالش‌برانگیزش را مطرح کرد و گفت: «کتاب می‌خوانی؟» و افشار هم جواب داد: «نه»! این‌جا بود که مدیری شروع کرد به ذمِ کتاب نخواندن و نصیحت در این باره که «مگر می‌شود کتاب نخواند؟ آدم وقتی کتاب نخواند، موسیقی خوب گوش نکند، راجع به تاریخ و سیاست و... نخواند، پس این آگاهی از کجا می‌آید؟ مگر می‌شود کتاب نخواند و چیز‌های خیلی خوب خواست»؟ افشار که دید هوا پس است، بلافاصله گفت: «کتاب زیاد نمی‌خوانم، ولی کتاب‌های مربوط به کارم را می‌خوانم».

مدیری پرسید: «موسیقی روز جهان را چقدر پیگیری می‌کنی»؟ و او پاسخ داد: «بیشتر تمرکزم روی کار‌های خودم است، ولی هرازگاهی موسیقی‌های خوب هم گوش می‌کنم» و در ادامه از بهنام بانی و بابک جهانبخش به عنوان خواننده‌های مورد علاقه‌اش یاد کرد. همین پاسخ‌ها برای مدیریِ ۵۲ ساله و کارکشته کافی بود تا آرونِ ۲۲ ساله را در گوشه رینگ گیر بیاورد و تا می‌تواند به او بتازد و در ادامه از ویژگی‌های ناپسند اخلاقی و رفتاری و... این خواننده مانند شلختگی، تنبلی و غذاخوردن با دست بگوید و نصیحتش کند! مدیری در بخش پایانی گفتگو هم تیر خلاص را زد و وقتی آرون خواننده‌های بزرگی مانند لوچانو پاواروتی و آندریا بوچلی را نشناخت و گفت: هیچ حسی به آن‌ها ندارم، دوباره تکرار کرد: «می‌گویم کتاب، گوش دادنِ موسیقی روز جهان...».

تحسینی که لابه‌لای تو سری‌ها گم شد

مهران مدیری وقتی مهمان سروش صحت در برنامه «کتاب‌باز» شده بود، گفت من وقتی از مهمان یا مخاطبم سعدی و حافظ می‌پرسم و این که چقدر کتاب می‌خوانند، قصد حال گیری ندارم و نیتم خیر است و این حرف‌ها. اما با دیدن این قسمت از برنامه «دورهمی» با حضور آرون افشار، مخاطب احساس می‌کرد مدیری صرفاً این خواننده را دعوت کرده است تا به معلوماتِ کم او بخندد و غیرمستقیم بگوید: ببینید این خواننده‌ای که این همه در بین جوان‌تر‌ها طرفدار دارد، چقدر نمی‌داند! البته او در یکی دو جا از صدای پخته و تعلیم‌دیده افشار هم گفت و او را ستود؛ تحسین‌هایی که البته لابه‌لای نصیحت‌ها و تو سری زدن‌ها گم شد! این درست که جوانِ خواننده‌ای مانند آرون افشار باید حداقل اطلاعات اولیه درباره حرفه‌اش را بداند و بتواند دو کتاب یا دو اثر موسیقی فاخر را نام ببرد و درباره‌شان حرف بزند، اما قبول کنید که ژست مهران مدیری در مقام دانای کلِ همه چیز دان و تاختن به جوانی که از دیدن مدیری ذوق‌زده شده است، منصفانه نبود.

اگه ازش بدت میاد، چرا دعوتش کردی؟

عملیات ضدحال علیه «آرون افشار»!

حضور آرون افشار در برنامه «دورهمی» واکنش‌های زیادی را به دنبال داشت؛ عده نسبتاً زیادی از مخاطبان از حضور این خواننده به عنوان مهمان به شدت ناراضی بودند و نارضایتی‌شان را با این جمله‌ها نشان دادند: «واقعاً حیفه برنامه دورهمی همچین مهمونی بیاره. افتضاح بود»، «مدیری چرا این بی‌سواد‌ها رو دعوت می‌کنی؟ اسپانسر فشار میاره یا تهیه‌کننده؟ واقعاً افسرده شدم از دیدن برنامه امشب»، «با دعوت کردن آرون افشار خودتون رو کوچیک کردین»، «آخه اینا دیگه کی هستن که دعوت می‌کنید؟ آدم شک می‌کنه نکنه خودشون پولی دادن تا بیان یا نه»؟ و.... عده‌ای هم علاوه بر نارضایتی، معتقد بودند هدف مهران مدیری از پرسش‌هایش، تخریب این خواننده بوده است: «خب اگه اینقدر از طرف بدت میاد، اصلاً چرا دعوتش می‌کنی برنامه ات؟»، «مدیری آرون افشار رو با خاک کوچه یکی کرد».

انتشار یافته: 84
در انتظار بررسی:15
Iran, Islamic Republic of
12:59 - 1398/12/11
چرا باید این خواننده جوان حتما دوتا از خوانندگان به اصطلاح مطرح خارج بشناسه ؟! مگه سبک و ایده و نوع ادبیات موسیقیایی ایشون با اونا یکی هست ؟ مگه فرهنگ ایشون و مخاطب و سلیقه ها بر اساس موسیقی اون شخص خارجیست ؟!

ایشون الگو ها و مدل های خودش داره ، کار مدیری با ایشون و طارمی و سایرین بسیار ناپسند هست و امیدوارم یک جا متوقف بشه این هجمه ها ‌..
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۲/۰۹
موافقم
Iran, Islamic Republic of
13:04 - 1398/12/11
خب راست میگن... برنامه دورهمی باعث شد یه سریا انقد الکی طرفدار یه نفر نشن... این اقا کوچکترین اطلاعات هم از رشته خودش نداشت... واقعا کسی که میره تو این جایگاه باید تو خیلی چیزا دیگه هم جایگاه خودشو بالا بکشه...برنامه دورهمی براش یه نقطه پرتاب بود واسه کسایی که طرفدارش نبودن...
اما من از اینکه طرفدارش نبودم خوشحال شدم
پاسخ ها
هدهد
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۱۹ - ۱۳۹۸/۱۲/۱۱
برام جالبه وقتی رضا رشسدپور توی برنامش سحر قریشی رو دعوت کرد و. عکس بزرگان سینما رو نشناخت کسی ابن حرفخا رو به رضارشیدپور نزد و همه معلومات کم و ادعای سحرقریشی رو کوبیدن اما اینجا
اما دقیقا همون اتفاق حتی محترمانه تر افتاد و همه دارن مدیری را میکوبن
این میشه تناقض در برخورد و یا نفع سیاسی در برخورد با دو خبر مشابه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۰۷ - ۱۳۹۸/۱۲/۱۲
موافقم باهات
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۴:۱۹ - ۱۳۹۸/۱۲/۱۲
تمام خواننده های نسل جدید همینن . شما از نظر سواد موشیقی با آستاد شماعی زاده یا شهرام آذر مقایسه کن اینارو!یا حداقل محسن نامجو
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۴:۱۹ - ۱۳۹۸/۱۲/۱۲
دنیای موسیقی الان همش رو پاشنه ی معروفیت اینستایی میچرخه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۵:۵۳ - ۱۳۹۸/۱۲/۱۲
من کاری به این بنده خدا پسره ندارم.ولی مثلا خود شما تو کاری استعداد داری مثلا همین خوانندگی وچیز خیلی زیادی ام از موسیقی نمیدونی و تو اوج جوونی با دوتا آهنگ بین مردم معروف میشی و حس معروف شدن و شناخته شدن تورو میگیره و به نوعی مغرور و از خود بیخود میشی و این حس ادامه پیدا میکنه تا وقتی که سرد و گرم بچشی و پخته تر بشی و به صورت کاملا حرفه ایی به کارت بپردازی و در موردش مطالعه کنی پس خیلی چیز عجیبی نیست که این پسره اطلاعات زیادی نداره.درضمن همین آقای مدیری ام فک نکنم از همون اول تمام بازیگرا و کارگردانای بزرگ دنیارو میشناخته کم کم و به مرور زمان با مطالعه و بالا رفتن سنش آگاهی و اطلاعاتش بیشتر و بیشتر شده این اومده این بچرو با خودش مقایسه کرده که فک نکنم کار درستی باشه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۵:۵۴ - ۱۳۹۸/۱۲/۱۲
والله تو اینکه مدیری خواننده خوبی نیست و آهنگ ماندگاری نداره شکی نیست ولی این پسره ام آهنگ موندگاری نداره یعنی هنوز عمر کارش به یک سالم نمیرسه پس لطفا الکی جو ندید
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۵:۵۵ - ۱۳۹۸/۱۲/۱۲
پولش نرسیده
zhr.bskt.thrn
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۲
اتفاقا باید مدیری رو مورد انتقاد قرار داد
این چی کار کرده طفلی کلا ضایع شد بد کرده راستشو گفته
Iran, Islamic Republic of
13:08 - 1398/12/11
حقشه بزار آبروش بره. یعنی چی کتاب نمی خوانم موسیقی بزرگان رو گوش نمی دم حیف که مردم می رن یه همچین کسایی رو گوش می دن
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۴:۲۰ - ۱۳۹۸/۱۲/۱۲
اصلا کی هست منکه نمیشناسمش کی معروف میشن اینا
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۱
یعنی قراره مهمون دعوت بشه به یه برنامه که آبروش بره؟ هر کس ضعفهایی داره.یکی جغرافیاش ضعیفه یکی ریاضی نمی فهمه یکی کتاب نمی خونه. دورهمی قراره یه برنامه مفرح و دوستانه باشه نه جلسه ضایع کردن ضعفهای مردم.
zhr.bskt.thrn
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۲
مشکل اینجاس که ما عادت به دروغ کردیم این که راستشو گفته باید باهاش اینجوری کرد
Iran, Islamic Republic of
13:12 - 1398/12/11
کسی که تواین دوره زمانی است..بایدغذابا دست بخوره...شلخته باشه...ماشین کثیف داشته باشه...تازه خواننده جوان باشه..حقش بود مدیری داغونش کنه
پاسخ ها
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۲۲ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۱
خب هر کس ضعفهایی داره. این جوری تخریب کسی که به اسم مهمان به یه برنامه دعوت میشه کار خوبی نیست. بعد ماها شاکی هستیم که هنرمندانی مثل لیلا حاتمی و شهاب حسینی و ... چرا کلاس می ذارن و تو این برنامه ها شرکت نمی کنن.
zhr.bskt.thrn
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۲
همینایی که تو دربارش می دونی مدیری برا همه شناختو ندش
Iran, Islamic Republic of
13:14 - 1398/12/11
حسودي داره ديگه! كدوم يكي از ترانه هاي مديري موندگار شد؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۳۳ - ۱۳۹۸/۱۲/۱۱
مدیری مدعی خوانندگی نیست
در درجه اول یه کارگردانه و اکثر کار هاشم موندگار شدن
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۵۸ - ۱۳۹۸/۱۲/۱۱
مدیری شغل اصلیش خوانندگی نیست، در عوض با سریالاش انقدر لحظات شاید و خاطر اتگیزی رو در کنار خانواده هامون برامون خاطره ساخته که جاش تو قلب همه طرفداراشه
zhr.bskt.thrn
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۱۹ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۲
خب اینم با آهنگاش لحظات شادی رو برا ما رقم زد من باهات موافقم
Iran, Islamic Republic of
13:34 - 1398/12/11
طرف فقط 22 سالش بود!
خودتون تو 22 سالگی چه گلی سر این مملکت نه، سر خودتون زدید!
طرف حرفم با خود مدیریه
که افتخار خوندن آهنگای دیگرون رو داره...
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۴:۲۱ - ۱۳۹۸/۱۲/۱۲
خب چه ربطی داره مگه ۲۲ ساله وقت نداشته موسیقی گوش بده یا مطالعه کنه؟!چقدر انتظاراتتون پایینه
zhr.bskt.thrn
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۲۰ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۲
نه وقت نداشته تا۱۸ سالگی درس خوانده تابه خودش بیاد شده ۱۹ در واقع سه ساله که خوانندس انتظار داری پرفوسور باشه
United States
13:49 - 1398/12/11
اتفاقا منم اولش مطمئن بودم که آرون افشار یه پول گنده ای داده اومده این برنامه، وگرنه چه دلیلی داره همچین خواننده مزخرف دم دستی تو یه برنامه تلویزیونی دعوت شه؟ فکر کنم اون چند تا حمله آخر مدیری هم واسه این بود که گندی که زده رو یه جوری جمع کنه
پاسخ ها
zhr.bskt.thrn
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۲
شما به فکر آبروی خودت باش
Iran, Islamic Republic of
14:08 - 1398/12/11
در عجبم احسان علیخانی هنوز دورهمی نیومده
پاسخ ها
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۱
بیاد که از زندگی اش چهار تا ایراد پیدا کنن بریزن رو دایره، بعد خوش و خندان بگن ما زحمت کشیدیم و برنامه ساختیم؟
Iran, Islamic Republic of
14:10 - 1398/12/11
دقيقا وقتي من برنامه رو ديدم همين حسو داشتم كه مديري ارون رو اورده بود بزنه تو سرش
پاسخ ها
zhr.bskt.thrn
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۲
Iran, Islamic Republic of
14:58 - 1398/12/11
من برنامه رو دیدم. اصلا اینطوری نبود. خیلی بد تحلیلش میکنین. هر کسی نظرش رو گفت. مدیری از کتاب خواندن و افشار هم از خودش.
پاسخ ها
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۱
کاملا پسره رو ضایع کرد. هم اخلاق و شخصیت اش رو و هم سطح سوادش رو.
zhr.bskt.thrn
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۲۲ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۲
طفلی فقط۲۱ سالشه یادتون باشه هنوز ۲۲سالش نشده
Iran, Islamic Republic of
15:31 - 1398/12/11
پول میگیره میارشون،یعنی طرف خودش پول میده بیاد
Iran, Islamic Republic of
15:53 - 1398/12/11
دلتون خوشه ها
Iran, Islamic Republic of
16:13 - 1398/12/11
ازش خوشم نمیاد ولی مدیری میتونست با لحن بهتری حرف بزنه
Iran, Islamic Republic of
16:33 - 1398/12/11
حالا مدیری با این سنش وقتی میخونه آدم حالش بد میشه از بس صداش خامو بده -این بچه ممکنه سوادش قدر مدیری نباشه ولی لااقل کارشو بلده -اذیت نمیشی گوش میدی-کلا بچه 20 ساله انتظاری ازش نی- سن مدیری بشه پخته تر میشه
پاسخ ها
zhr.bskt.thrn
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۲۲ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۲
مرسی موافقم
Iran, Islamic Republic of
16:48 - 1398/12/11
اینکه هنرمند از هنر آگاهی نداشته باشه اشتباه و بد هست ولی اینکه یک هنرمند دیگه که به ظاهر یا شاید باطن آگاهی داشته باشه اونو مورد تمسخر قرار بده به شدت زنندس
پاسخ ها
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۱
گل گفتی.
Iran, Islamic Republic of
17:05 - 1398/12/11
برنامه با حضور آرون افشارخیلی خوب بود
پاسخ ها
zhr.bskt.thrn
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۲۳ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۲
ترشی نخوری یه چی میشی
Iran, Islamic Republic of
20:31 - 1398/12/11
به نظر منم مدیری واقعا میخواد به نسل جدید بگه کتاب بخونید و اصولی برید جلو نه الکی
پاسخ ها
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۱
برنامه مگه جای نصیحته؟ اونم با کوبوندن و تحقیر کردن کسی که به اسم مهمان تو برنامه حضور داره؟
zhr.bskt.thrn
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۲
در نظر به پاسخ اولی :
اونم برنامه به اون پر مخاطبی
Iran, Islamic Republic of
20:31 - 1398/12/11
چرا الکی از این تیترا مینوسید آخه مابرنامه رو دیدیم اصلا اینطورنبود
Iran, Islamic Republic of
21:29 - 1398/12/11
از مهران مدیری بی سوادتر نیست
ولی از اونجا که اعتماد به نفس کاذبش بالاست در مورد موضوع هایی صحبت میکنه که خودش بلده
خوبه که همیشه میگه ریاضیم صفر بود
کسی که هوش ریاضیش صفر هزار تا کتابم بخونه فایده نداره
پاسخ ها
zhr.bskt.thrn
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۲
قربونت
Iran, Islamic Republic of
21:56 - 1398/12/11
مدیری از بس تو کنسرتاش گند زده سر این بنده خدا خالی کرد
من و خیلی دیگه از دوستام و حتی خانوادم با اهنگاش حال میکنیم
دمشم گرررررم که حداقل شو نمیده
Iran, Islamic Republic of
21:58 - 1398/12/11
مدیری تو برنامش گفت تا یه خصوصیت اخلاقی رو نداشته باشی نمیتونی درکش کنی حالا فک کن مدیری به این خوبی تو هیولا نقش یه ادم فاسد رو بازی کرد
حالا قضاوت کنید .....
پاسخ ها
zhr.bskt.thrn
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۲
نه بابا
Iran, Islamic Republic of
21:59 - 1398/12/11
فک میکنه خیلی شاخههه مدیری
Iran, Islamic Republic of
21:59 - 1398/12/11
نظراتمو پخش کنید لطفا
Iran, Islamic Republic of
22:39 - 1398/12/11
درسته منم اصلا دوستش نداشتم
پاسخ ها
zhr.bskt.thrn
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۲
خود دانی اگه بی طرفی نظر نده
Iran, Islamic Republic of
23:25 - 1398/12/11
دیگه پاواروتی و بوچلی همه می شناسند.
پاسخ ها
rn
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۲
تویی که با تجربه ای نه آرون ۲۱ ساله
Iran, Islamic Republic of
23:31 - 1398/12/11
دیگه پاواروتی و یانی و اینارو نشناسی واقعا بیسوادیه....من تخصصم اصلا موسیقی نیست اما اینارو وقتی راهنمایی بودم میشناختم
پاسخ ها
rn
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۲
عزیزم!توخوبی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۲
تازه نگفته که نمی شناسم گفته نظری ندارم
zhr.bskt.thrn
United Arab Emirates
۱۴:۵۷ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۴
تو خوبی
United Arab Emirates
01:26 - 1398/12/12
22سالگی!!تازه اول راهه، لطفا انصاف داشته باشید
پاسخ ها
rn
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۲۷ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۲
مرسی
Iran, Islamic Republic of
04:23 - 1398/12/12
یبار بی سواد بودن سحر قریشی ثابت شد و بعدها فهمیدین این بی سوادی و پر فالوری نتیجش چیه!!!!!!!خوب کاری میکنن آدمای بی سواد رو ضایع میکنن تا حداقل بخاطر حفظ ظاهرم که شده خودشونو ارتقا بدن
پاسخ ها
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۱
پس خیلی از هنرمندا هم که کلاس می ذارن و نمیان تو برنامه ادم ضایع کن اش خوب کاری می کنن.
Iran, Islamic Republic of
07:00 - 1398/12/12
گویا عوامل برترین ها هم خودش از دعوت این بنده خدا خوشش نیومده. نه مدیری اینو برد گوشه رینگ نه کتاب نخوانی برای جوان ۲۲ ساله عیبه. شما خودتون ۲۲ سالتون بود کتابای درسیتونو بیشتر میخوندین. از برترین ها بیشتر از اینها انتظار میره.
پاسخ ها
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۱
مدیری هر چی از دهنش در اومد به پسره گفت.
rn
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۲
بد بخت و با خاک یکسان کرد
Iran, Islamic Republic of
12:05 - 1398/12/12
خیلی منفی شدی برترینها
Iran, Islamic Republic of
12:09 - 1398/12/12
با این قسمت از برنامه و اگاهی رساندن به مردم توسط مدیری عاشق دورهمی شدم
پاسخ ها
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۲۹ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۱
خیلی زشته که یکی رو دعوت کنی تو برنامه ات،، بعد ضایعش کنی. این اسمش آگاهی دادن نیست. به هر حال کسی نیست که بی ایراد باشه.
Iran, Islamic Republic of
13:49 - 1398/12/12
آرون افشارباید اطلاعاتش بیشترمی بود وبامدیری موافقم ولی اگه برنامه کتاب بازو دقت میکردین خود مدیری کتابهایی و میشناخت که قدیمی و معروف بودن و از کتابهای جدید یاحداقل مال بیست سال اخیراطلاعاتی نداشت،درصورتی که افرادی که جدی کتاب میخونن حتی درموردمترجم ها و چاپ های جدید کتابها اطلاعاتی دارن،به نظرم مدیری دیدش و اطلاعاتش قدیمیه و اونقدری که ادعا میکنه اهل مطالعه و به روز نیست،حافظ و سعدی ومشیری خوبه ولی اینامال مطالعات دوره ی جوونیش بوده الان چی؟
Iran, Islamic Republic of
00:47 - 1398/12/13
حالا خود مدیری تو ۲۲ سالگی علامه دهر بوده
Iran, Islamic Republic of
00:54 - 1398/12/13
یعنی خودشیفتگی واعتماد به نفس کاذب مدیری حالمو بهم میزنه.انگار کیه که انقدر خودشو دست بالا گرفته وبه خودش اجازه میده خیلی راحت یه جوونو تحقیر کنه وآبروشو ببره.
Iran, Islamic Republic of
05:26 - 1398/12/13
کتاب خوندن دانش فرهنگ علم اطلاعات رو بالا متاسفانه تو سیستم اموزشی ما فقط کتاب های مدارس و دانشگاه اهمیت دارنکه برای کسب نمره است و اون وجه لذت بردن و ارامش گرفتن رو ایجاد نمیکنه
Iran, Islamic Republic of
14:39 - 1398/12/13
واقعا که خوب خیلیا توو این کشور و جهان کتاب نمیخونن دلیل نمیشه که یارو امل و بی سواده بعد درسته که هر کس باید توی حرفه و کارش یه اطلاعاتی‌ داشته باشه. اما دلیل نمیشه توی جمع خوردش کنید با بچه هم اینکار رو نمیکنن این آقای افشار مثل بقیه نیست که با یه صدای بدردنخور بیاد و لباسای مسخره بپوشه توو کنسرتش و چرت و پرت بگه همون طور که گفت زیر دست به نفر بوده که از موسیقی سر در میآورده. حالا نه که این آقای مدیری پروفسور و همه چیز دونه!
Iran, Islamic Republic of
21:27 - 1398/12/13
مدیری سطح شعورشونشان داد.
Iran, Islamic Republic of
03:12 - 1398/12/14
من دور همی رو ندیدم ولی الان فهمیدم که مدیری چه کاری کرده اصلا از ضایع کردن دیگران چی گیرت میاد؟ آخه تو چکار داری کتاب میخونه یا نه
Iran, Islamic Republic of
22:51 - 1398/12/15
از سنت خجالت بکش اقای مهران مدیری
Iran, Islamic Republic of
22:53 - 1398/12/15
برین دنبال اخرتتون باشید متربی خیلی بده و تمسخره دیگرون از اون بد تره
Iran, Islamic Republic of
09:27 - 1398/12/19
بابا طرف 22 سالشه میگه یکی داره زندگی نامه منو مینویسه آخه نباید مدیری لهش کنه ؟ خوب بچه تو چه زندگینامه ای داری تا الان؟
اولین سوالشم میگه اولین کنسرتت کی بود گفت یادم نیست ؟یعنی چی ؟ بعدش معلوم شد یک ماه پیش بوده والا ابی هم اینقدر ادعا نداره که این داشت
حقش بود خفتش بده
پاسخ ها
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۱
رفتار مدیری خیلی زشت بود. خیلی ناراحته قبل از اینکه مهمون دعوت کنه به جای اینکه در مورد شلختگی و مسائل چرت و پرتش تحقیق کنه، در مورد شخصیت اش تحقیق کنه.
United Arab Emirates
14:59 - 1399/01/14
خجالت داره طفلی فقط ۲۲ سالشه تازه بد کرده راستشو گفته
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
فرش ریحان 1
شیرآلات زمانی_1
فرش تارنگ_1
اپیلاسیون نانا 1
شیرآلات زمانی_3
فرش ریحان 3
فرش تارنگ_3
اپیلاسیون نانا 3
فرش ریحان 4
اپیلاسیون نانا 4
شیرآلات زمانی_4
فرش تارنگ_4
شیرآلات زمانی_2
فرش تارنگ_2
اپیلاسیون نانا 2
فرش ریحان 2
چوب و هنر _فوتر موبایل
کالابرد_فوترموبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
فنی آتل_فوتر موبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
استیل رگال_فوتر موبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
سفیر بار ساقدوش_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
دکتر قدیمی_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
ایرانیان-فوتراصلی222
تدبیرکالا_فوتر
شفا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
چوب و هنر _فوتر
استیل رگال_فوتر
کالابرد_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
فرش تارنگ_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
سفیر بار ساقدوش_فوتر
فنی آتل_فوتر