بازداشت کارگردان بعد از مرگ همسرش
۹۶۷۸۹۶
۱۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۱
۱۸۸۷۵
کارگردان تئاتر و تلویزیون پس‌از مرگ مشکوک همسرش بازداشت شد.

روزنامه ایران: کارگردان تئاتر و تلویزیون پس‌از مرگ مشکوک همسرش بازداشت شد. ساعت 9:30 دوشنبه 12 اسفند، گزارش مرگ مرموز زن جوانی در خانه‌اش به بازپرس کشیک قتل پایتخت و تیم بررسی صحنه جرم اعلام شد.به‌دنبال اعلام این خبر بازپرس جنایی و تیم بررسی صحنه جرم راهی محل حادثه که طبقه چهارم خانه‌ای در منطقه یوسف آباد بود شدند و جسد زن جوان را در حالی روی تخت خواب دیدند که آثار خراشیدگی روی بدنش به چشم می‌خورد.

بررسی‌های اولیه نشان می‌داد که زن 36 ساله عکاس تئاتر، سینما و تلویزیون و فوق لیسانس ادبیات فارسی بوده است. همسر 28 ساله او نیز کارگردان تئاتر و سریال‌های تلویزیونی است.متخصصان پزشکی قانونی در معاینات اولیه علت مرگ را مسمومیت یا خفگی اعلام کردند اما نظریه اصلی منوط به انجام کالبد شکافی و تحقیقات بیشتر شد.

همسر این زن در تحقیقات به تیم جنایی گفت: همسرم دختر عمه‌ام نیز بود او یکبار ازدواج کرده و طلاق گرفته بود. دو سال قبل بدون توجه به مخالفت‌های خانواده‌ها با هم ازدواج کردیم چرا که من عاشقش بودم.

وی ادامه داد: اغلب من و همسرم در پروژه‌های کاری مشترک باهم بودیم و به‌همین خاطر خانه مان فقط یک کلید داشت که دست همسرم بود. صبح مثل همیشه از خانه بیرون رفتم و ساعت 7 عصر که به خانه برگشتم هر چه زنگ در را زدم همسرم در را باز نکرد و جوابی نداد. به تلفن همراهش زنگ زدم که خاموش بود. درنهایت با کمک کلید ساز وارد خانه شدم و با جسد همسرم مواجه شدم.

خراش‌های مشابه

در حالی که مرد جوان مدعی بود که از علت مرگ همسرش بی‌اطلاع است کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت آثار خراشیدگی را روی بدن مرد جوان دیدند. آثار خراشیدگی که این احتمال را مطرح می‌کرد زوج جوان باهم درگیر شده‌اند.

با به‌دست آمدن این مدرک بار دیگر از وی تحقیقات صورت گرفت و او این بار به دعوای شب قبل اعتراف کرد: به‌خاطر پروژه کاری که داشتم شب‌ها دیر به خانه می‌آمدم. همسرم از این موضوع ناراحت بود و مدام شکایت می‌کرد. شب حادثه نیز سر این موضوع باهم بحثمان شد و کتک کاری کردیم. او می‌گفت شب‌ها در خانه تنها است و اذیت می‌شود و از من می‌خواست که زودتر به‌خانه برگردم. صبح هم بدون اینکه با همسرم حرفی بزنم خانه را ترک کردم و از او خبری نداشتم تا اینکه به خانه برگشتم و جسدش را دیدم.

باتوجه به اظهارات ضد و نقیض مرد جوان، بازپرس واحدی از شعبه یازدهم دادسرای امور جنایی تهران دستور بازداشت او را صادر کرد.

انتشار یافته: 15
در انتظار بررسی:1
Sweden
09:12 - 1398/12/14
قشنگ معلومه داره دروغ میگه!!!!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۴۸ - ۱۳۹۸/۱۲/۱۴
صبح رفتنی کشته رفته
بدون نام
Romania
۱۵:۴۴ - ۱۳۹۸/۱۲/۱۴
زنه مقصره قبلاطلاق شده بعدبااین ازدواج کرد
Iran, Islamic Republic of
09:16 - 1398/12/14
حالا این هنرمند قاتل کیه؟؟؟؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۵۷ - ۱۳۹۸/۱۲/۱۴
نمیدونن عهده چون الکیه
Iran, Islamic Republic of
09:31 - 1398/12/14
زنها همیشه مظلوم هستن
Iran, Islamic Republic of
09:40 - 1398/12/14
حالا اگه یه آدمی مال اونور کره زمین بود سریع اسمشو می گفتن
واقعا پنهانکاری هم حدی داره
Iran, Islamic Republic of
09:48 - 1398/12/14
خودش صبح رفتنی کشته رفته
United Kingdom
10:11 - 1398/12/14
دیگه ما باید چی بگیم همه چی مشهود و مشخص هست و تغریبا هیچ خانه ای نیست که یک دسته کلید داشته باشد این خانم طفلکی از همسرش توقع زیادی نداشته دوست داشته همسرش کار رو کم کنه و زودتر به منزل بیاید خواسته زیادی نبوده و حیف که بخاطر این قضیه ازبین رفته باشه روحش شاد
Iran, Islamic Republic of
10:29 - 1398/12/14
چرا اسمش و نذاشتید
Iran, Islamic Republic of
13:54 - 1398/12/14
حقا که کارگردان بزرگی که همچنین فیلمی رو کارگردانی کرده ..
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۲۷ - ۱۳۹۸/۱۲/۱۴
ببین این چه سریتلهایی میسازه خودش روانی بود
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۲۷ - ۱۳۹۸/۱۲/۱۴
ببین این چه سریتلهایی میسازه خودش روانی بود
Iran, Islamic Republic of
09:03 - 1398/12/15
چراهمش پنهان کاری خوب بگین کی بوده ؟؟؟
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج