تسلیت رئیس پاراوزنه‌برداری به‌خاطر سیامند
۹۶۷۹۱۸
۱۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۱
۲۴۱۲
رئیس کمیته پارالمپیک آسیا و رئیس جهانی پاراوزنه‌برداری با صدور پیام‌هایی درگذشت سیامند رحمان را به رئیس کمیته پارالمپیک کشورمان تسلیت گفتند.

خبرگزاری تسنیم: در متن پیام مجید راشد به محمود خسروی‌وفا آمده است:

«آقای محمود خسروی وفا عزیز،

همه ما در خانواده کمیته پارالمپیک آسیا از خبر فوت سیامند رحمان، این قهرمان پارالمپیک و اسطوره واقعی، متاثر شدیم.

عملکردهای او به واقع برگی زرین در تاریخ پارالمپیک محسوب می‌شود. او نه تنها سرآمد رشته پاراوزنه‌برداری بود، بلکه با الهام بخشی خود تاثیرات زیادی بر مردمان کشور ایران و جهان گذاشت. او انسانی خارق‌العاده و بسیار مهربان بود که کمتر شخصی را می‌توان با جمیع این خصوصیات دید.

در این لحظات سخت، لطفا تالم و همدردی عمیق ما را به خانواده ایشان، هم تیمی‌ها و دوستانش در کمیته ملی پارالمپیک ایران رسانده و مطمئن باشید ما در این لحظات در کنار شما هستیم. از خداوند صبر جمیل مسئلت داریم.»

همچنین جورج مورنو، رئیس پاراوزنه برداری جهانی با صدور پیامی درگذشت قهرمان ارزنده، سیامند رحمان را به رئیس کمیته ملی پارالمپیک ایران تسلیت گفت. در متن این پیام آمده است:

«آقای محمود خسروی وفا عزیز،

اینجانب از طرف پاراوزنه‌برداری جهانی و جامعه رشته پاراوزنه برداری، فوت سیامند رحمان، قهرمان پارالمپیک و جهان را تسلیت عرض می‌کنم.

به راستی تعداد قلیلی از ورزشکاران، مانند سیامند، شایسته اطلاق کلمه" اسطوره" هستند.

همان طور که اندرو پارسونز، رئیس IPC، گفت، سیامند الهام بخش بسیاری افراد در کشور ایران و سراسر جهان بود، او سفیری شایسته برای جنبش پارالمپیک و انسانی فوق العاده بود.

عملکرد خارق‌العاده او سرخط خبری در سراسر جهان بود و این باعث شد تمامی نگاه ها به رشته پاراوزنه‌برداری دوخته شود و مخاطبان زیادی را جذب کند.

سیامند رحمان به عنوان یکی از چهره‌های برجسته و شاخص در بازی های توکیو 2020 انتخاب شده بود و ما همگی منتظر بودیم یک بار دیگر رکوردشکنی او را در این بازی ها ببینیم.

در این لحظات سخت، لطفا تاثرات عمیق ما را به خانواده ایشان، دوستارانش، هم‌تیمی‌ها و دوستانش برسانید.

کشور ایران تاکنون چندین وزنه بردار بزرگ و شایسته به جهانیان معرفی کرده است و ما اطمینان داریم میراثی که سیامند رحمان بر جای گذاشت، برای همیشه در کشور شما زنده خواهد ماند.»

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج