امیری: از همه تیم‌ها سنگین‌تر تمرین می‌کنیم
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
فرش مرتضوی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
دکتر نداف کرمانی 1
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
فرش مرتضوی_3
دکتر نداف کرمانی 3
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
دکتر نداف کرمانی 4
فرش مرتضوی_ 4
فرش مرتضوی_2
دکتر نداف کرمانی 2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۹۶۸۱۹۸
۱۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۷:۵۵
۳۷۸۹
شماره ۱۹ پرسپولیس در مورد اینکه در این شرایط چقدر می‌توان پرسپولیس را قهرمان دانست، گفت: در دو سالی که من در پرسپولیس بودم و قهرمان شدیم همیشه بازی‌های سخت داشتیم و هیچ بازی آسانی پیش روی ما نبود.

ایران ورزشی: شماره ۱۹ پرسپولیس در مورد اینکه در این شرایط چقدر می‌توان پرسپولیس را قهرمان دانست، گفت: «در دو سالی که من در پرسپولیس بودم و قهرمان شدیم همیشه بازی‌های سخت داشتیم و هیچ بازی آسانی پیش روی ما نبود. به همین دلیل هیچ گاه حاشیه امنیت نداشتیم. حتی زمانی که مشخص بود که قهرمان شدیم باز هم انتظارات هواداران از ما بالا بود و به همین خاطر با همه توان بازی می‌کردیم تا حداکثر امتیازات را بگیریم. الان هم شرایط به گونه‌ای است که هنوز هیچ چیزی مشخص نیست و نمی‌توانیم از حالا خود را قهرمان بدانیم. البته خوشبختانه با این ۱۰ امتیاز اختلاف، یک آرامش خاطر داریم اما این دلیل نمی‌شود که بازی‌ها را ساده بگیریم و خود را قهرمان بدانیم.»

وحید امیری درباره اینکه شباهت‌هایی بین وضعیت پرسپولیس در لیگ ایران و لیورپول در لیگ انگلیس وجود دارد، افزود: «با توجه به اتفاقاتی که در سراسر دنیا رخ داده هنوز مشخص نیست که بازی‌های لیگ ایران و انگلیس ادامه پیدا کند یا نه. نظر لطف مردم است که این مقایسه‌ها را انجام می‌دهند اما فکر می‌کنم لیورپول اختلاف خیلی فاحشی با تیم‌های پایین‌تر از خود دارد ولی ما پرسپولیس هستیم و آنها لیورپول هستند. ما خودمان را با هیچ تیمی مقایسه نمی‌کنیم و تلاش می‌کنیم پرچمی که بازیکنان پرسپولیس در سال‌های اخیر بالا برده‎اند را باز هم بالا نگه داریم.»

امیری که با اپلیکیشن پرسپولیس مصاحبه کرده درباره اینکه در چند وقت اخیر اتهام‌هایی نظیر مهندسی نتایج لیگ و حمایت‌های پشت پرده از پرسپولیس از سوی برخی از باشگاه‌ها و مسئولان این تیم‌ها مطرح می‌شود، گفت: «بیشتر کسانی که راجع به این مسائل صحبت می‌کنند پیشکسوتان فوتبال کشورمان هستند. آنها خیلی سال است که در فوتبال حضور دارند و شرایط آن را خیلی خوب می‌دانند. خیلی از بازیکنانی که سابقه خوبی هم دارند نیز چنین مسائلی را مطرح می‌کنند اما من به شخصه انتظار ندارم که زحمات و تلاش‌های شبانه‌روزی مربیان و بازیکنان پرسپولیس را اینگونه زیر سؤال ببرند. به جرأت می‌توانم بگویم که زمان آقای برانکو هیچ تیمی مثل پرسپولیس تمرینات پرفشار انجام نمی‌داد.

حالا با حضور کادر فنی جدید هم هیچ تیمی به اندازه ما تمرینات سنگین و پرفشار انجام نمی‌دهد. ما بیشتر از همه تیم‌ها تلاش می‌کنیم و فقط دوست دارم که هیچ‌گاه خودمان را در مقام قضاوت قرار ندهیم و سعی نکنیم که دیگران را قضاوت کنیم چون قضاوت کردن فقط کار خداست. امیدوارم کسانی که این قضاوت را انجام می‌دهند آرامش خاطر داشته باشند و با صراحت این حرف را زده باشند که خیال‌شان پیش وجدان‌شان و خدای بالای سر راحت باشد.»

امیری ادامه داد: «کسانی که قضاوت کرده‌اند مطمئن باشند که حتماً این اتفاق افتاده باشد اما من قاطعانه می‌گویم که هیچ اتفاقی نیفتاده است. من به عنوان یک برادر کوچکتر از آنها خواهش می‌کنم زحمات و تلاش‌های ما را زیر سؤال نبرند. ما خیلی تلاش می‌کنیم و به عشق هواداران پرسپولیس کار می‌کنیم چرا که هر جای ایران و دنیا که می‌رویم پرسپولیس هوادار دارد. ما فقط به عشق آنها تلاش می‌کنیم. همه کسانی که این حرف‌ها را مطرح می‌کنند دوست و برادر ما هستند اما امیدوارم ما را اینطور قضاوت نکنند چون ما تلاش می‌کنیم و تلاش ما را زیر سؤال نبرند.»

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 5
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
09:10 - 1398/12/15
مگه شما تمرینات همه تیم ها رودیدی؟اگه اینطوریه پس چرا اکثربازبها روناپلئونی میبربن؟مثل پارسال که نه بهتربن خط حمله ونه بهتربن خط دفاع روداشتین ولی قهرمان!!شدین...
Iran, Islamic Republic of
12:46 - 1398/12/15
پس چرا ت
و اسیا ازهمه تیمهای ایرانی ماشالله هزار ماشالله بیشتر باعث افتخار تیمهای عربستانی میشید
Iran, Islamic Republic of
13:07 - 1398/12/15
اگه هوادارای تیم های دیگه هم تمرکزشون روی تمرین و جذب مربی خوب و حمایت از اون باشه مثل ما قهرمان میشن
Iran, Islamic Republic of
22:19 - 1398/12/15
عزیزم پرسپولیس چندساله بازیکناش کنارهم بازی میکنندوهمیشه هم بدن سازی خوبی داشتن اگه ناپلونی هم ببریم بهترازاینه که به تیم های پایین جدولی ببازیم اخرش قهرمان نشیم وتیم قهرمان روبه مهندسی نتایج محکوم کنیم که اخرنامردیه خدایش
Iran, Islamic Republic of
22:24 - 1398/12/15
پر هوادارترین تیم ایران پیش بسوی قهرمانی
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
فرش تارنگ_1
اپیلاسیون نانا 1
فرش ریحان 1
شیرآلات زمانی_1
فرش تارنگ_3
شیرآلات زمانی_3
اپیلاسیون نانا 3
فرش ریحان 3
فرش تارنگ_4
شیرآلات زمانی_4
اپیلاسیون نانا 4
فرش ریحان 4
فرش ریحان 2
اپیلاسیون نانا 2
فرش تارنگ_2
شیرآلات زمانی_2
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
فرش تارنگ_فوتر موبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
کالابرد_فوترموبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
استیل رگال_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
سفیر بار ساقدوش_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
شفا_فوتر
استیل رگال_فوتر
کالابرد_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
سفیر بار ساقدوش_فوتر
فنی آتل_فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
فرش تارنگ_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
دکتر عارفی - فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر