پیروزی قاطع شاهین موسوی مقابل بوکسور ژاپنی
۹۶۸۴۴۲
۱۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۶
۲۲۲۶ 
بوکسور میان‌وزن تیم ملی ایران، در نخستین مبارزه خود از رقابت‌های انتخابی المپیک قاره آسیا، حریف ژاپنی را شکست داد.

خبرگزاری ایسنا: در ادامه مبارزات روز سوم رقابت‌های بوکس انتخابی المپیک قاره آسیا، پنجشنبه شب (۱۵ اسفند)، شاهین موسوی بوکسور میان‌وزن تیم ملی ایران با برتری مقابل حریف خود راهی دور بعد شد تا کار نمایندگان ایران در این روز، با دو برد به پایان برسد.

بوکسور وزن ۷۵ کیلوگرم ایران، در نخستین مبارزه خود «موریواکی» از کشور ژاپن را پیش رو داشت که توانست با برتری قاطع مقابل این حریف، به جمع هشت نفر برتر وزن خود برسد. موسوی در دور بعد باید مقابل بوکسوری از چین روی رینگ برود.

در مبارزات نوبت صبح امروز هم اشکان رضایی بوکسور وزن ۶۳ کیلوگرم ایران، «لی جونگ سئوک» نماینده کشور کره‌جنوبی را پیش رو داشت که دو بر یک از سد این بوکسور گذشته و راهی دور بعد شد. مشت‌زن ۲۰ ساله تیم ملی ایران در مرحله بعد «سافیولین ذکار» بوکسور ۳۳ قزاق را پیش رو دارد.

پیش از این نیز در روز نخست رقابت‌ها، دانیال شه‌بهش با پیروی مقابل بوکسور چین‌تایپه‌ راهی دور بعد وزن ۵۷ کیلوگرم شد و اخسان روزبهانی نیز در وزن ۸۱ کیلوگرم با باخت مقابل بوکسور چینی، از دور رقابت‌ها کنار رفت. ایران در روز دوم مسابقات نماینده نداشت.

اسامی هشت بوکسور اعزامی ایران به این رقابت‌ها به شرح زیر هستند:

۱- وزن ۵۲ کیلوگرم، امید احمدی‌صفا

۲- وزن ۵۷ کیلوگرم، دانیال شه‌بخش

۳- وزن ۶۳ کیلوگرم، اشکان رضایی

۴- وزن ۶۹ کیلوگرم، سجاد کاظم‌زاده

۵- وزن ۷۵ کیلوگرم، سیدشاهین موسوی

۶- وزن ۸۱ کیلوگرم، احسان روزبهانی (کاپیتان)

۷- وزن ۹۱ کیلوگرم، طوفان شریفی

۸- وزن به اضافه ۹۱ کیلوگرم، ایمان رمضانپور

علیرضا استکی به عنوان سرمربی، غلامرضا کریمی و همایون امیری به عنوان مربی و دانیال تیماجی به عنوان مربی بدنساز، تیم ایران را در اردن همراهی می‌کنند.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج