آذری: من را به طومارنویسی متهم می‌کنند
۹۶۹۰۱۰
۱۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۱
۱۵۹۸
مدیرعامل باشگاه فولاد گفت: پیشنهاد‌های من همان نامه‌ای است که فیفا به فدراسیون زده است.

خبرگزاری فارس: سعید آذری در گفتگو با رادیو تهران در خصوص نامه فیفا و تغییر زمان برگزاری انتخابات فدراسیون فوتبال، اظهار داشت: وقتی در قالب عضو مجمع قرار می‌گیرید، موظف هستید تمام آئین‌نامه‌ها، دستورالعمل‌ها، بخشنامه‌ها و اساسنامه‌ها را کاملاً مطالعه کنید. از مفاد اسناد بالادستی فدراسیون فوتبال اطلاع داشته باشید. وقتی این اسناد مطالعه می‌شوند می‌بینیم از سال ۸۶ تا سال ۹۰ فقط یک ویرایش اتفاق افتاده و ویرایش دوم اصلا به ثبت هیچ جایی نرسیده و در قالب یک پیشنهاد که مجمع آن را مصوب کرده است، ارائه دادم.

وی افزود: من با ارائه این پیشنهاد، بازخورد‌هایی از افراد دیده‌ام که واقعاً جای تأسف دارد. به آنجا رسیدم که اصلاً گوش شنوایی وجود ندارد که یک پیشنهاد را گوش کنند. یک پیشنهاد را تبدیل کردید به ادعا، تهمت و بعد برعلیه آن جبهه گرفتید و تا الان که نامه فیفا به دست آقایان رسید و تکلیف همه را روشن کرد.

عضو مجمع فدراسیون فوتبال تاکید کرد: به عنوان عضو مجمع موظف به دادن این پیشنهاد بودم. من از این جهت که فیفا این مواضع را به ما ابلاغ کرده است نمی‌توانم خوشحال باشم،، ولی من این موضوع را پیش‌بینی کرده بودم و دوستان هم این موضوع را می‌دانستند و ۱۰ نفر از اعضا که این پیشنهاد را امضا کرده بودند، حالا با آمدن پای فیفا دیگر نمی‌توانند زیر امضایشان بزنند.

آذری در مورد مفاد نامه ارسال شده از سوی فیفا عنوان کرد: دو نکته اشاره شده است، اینکه ما هیچ بازخوردی از اصلاح اساسنامه از خرداد سال گذشته تاکنون از شما دریافت نکرده‌ایم و من هم این نکات را به دوستان اشاره کرده بودم، ولی به بنده زنگ می‌زنند می‌گویند شما علیه فدراسیون طومار تهیه کرده‌اید و می‌گویند آذری در انتخابات تعلل ایجاد کرده است. من از روز اول گفتم که فوتبال برای شما فوتبالی‌ها باشد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
12:44 - 1398/12/17
سلام خدمت آقای آذری، من فکر کنم یا شما کم دارید، یا دنبال این هستی که خودی نشون بدی، تورو کم داشتیم، شنیدم تیز کردی که جای تاج رو میخوای بگیری، البته بعید نیست، چون سازمان ورزش همش هم شهریات شدن، تورو خدا دست بردارید، بزارین خاک خوردها بیان تو ورزش نه....
Iran, Islamic Republic of
13:34 - 1398/12/17
شما اصفهانیان به اضافه قلعه نوعی وی از جون فوتبال می‌خواین اعصاب فوتبالدوستان را بهم ریخته اید
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج