تختخواب های سقف دار رمانتیک و زیبا (2)
۹۶۹۹۷
۱۰ فروردين ۱۳۹۳ - ۱۵:۰۴
۴۲۶۳۷
ماریو بواتا، طراح دکوراسیون که برای این اتاق خواب تختخواب سقف دار انتخاب کرده می گوید که آقایان تختخواب سقف دار را دوست ندارند، ولی وقتی یک شب روی آن می خوابند، عاشقش می شوند. مجموعه ای از تختخواب های رمانتیک و زیبا به انتخاب مجله Architectural Digest را در زیر مشاهده می کنید.
 
 
 

برترین ها: ماریو بواتا، طراح دکوراسیون که برای این اتاق خواب تختخواب سقف دار انتخاب کرده می گوید که آقایان تختخواب سقف دار را دوست ندارند، ولی وقتی یک شب روی آن می خوابند، عاشقش می شوند. مجموعه ای از تختخواب های رمانتیک و زیبا به انتخاب مجله Architectural Digest را در زیر مشاهده می کنید.

مطلب مرتبط:
اتاق خواب اصلی خانه ای در نیویورک، طراح: ماریو بواتااتاق خواب خانه ای در ساوث همپتون نیویورک، طراح: ماریو بواتااتاق خواب اصلی خانه ای در نورث همپتون شایر، انگلستان، طراح: شرکت طراحی اسپنسر-چرچیلاتاق خواب منزلی در ایرشایر، اسکاتلند، عکاس: دری موراتاق خواب اصلی خانه ای در نیویورک، طراح: ماریو بواتااتاق خواب سنتی منزلی در ایرشایر، اسکاتلند، عکاس: دری موراتاق خواب سنتی خانه کنت رانیرو گنولی در لاتزیو، ایتالیااتاق خواب سنتی منزلی در ایرشایر اسکاتلند، عکاس: دری موراتاق خواب سنتی خانه ای در ایرشایر اسکاتلند، عکاس: دری موراتاق خواب سنتی خانه ای در نیویورک، طراح: رین فیلیپس


انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:1
United States
11:04 - 1393/01/15
مدولباس روبیشترکنید
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج