بانک‌ها و مترو در مشهد تعطیل می‌مانند
۹۷۴۷۷۴
۰۴ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۲:۲۱
۲۸۸۷۴ 
رئیس دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: تعطیلی مترو ادامه دارد و با اصنافی که به مصوبات ستاد مقابله با کرونا در استان عمل نکنند، برخورد جدی خواهد شد.

خبرگزاری فارس: محمدحسین بحرینی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی مشهد در حاشیه جلسه عصر امروز ستاد مقابله با کرونا در خراسان رضوی درخصوص مصوبات این جلسه گفت: بانک های استان کماکان تعطیل هستند و برای امور ضروری مردم در هر شهری به نسبت جمعیت آن شهر، یک شعبه با تعداد باجه های کافی فعال خواهد بود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مشهد ادامه داد: در این جلسه مقرر شد با اصنافی که قوانین و مصوبات ستاد مبارزه با کرونا در استان را رعایت نمی کنند برخورد جدی شود.

وی بیان کرد: پیش از این قوانین و مصوبات به اصناف اعلام شده و صاحبان مشاغل مختلف از این مصوبات اطلاع دارند و می دانند که کدام شغل ها باید فعالیت خود را ادامه دهند و کدام شغل ها باید فعالیت خود را کاهش داده یا کلا تعطیل کنند.

بحرینی ادامه داد: به اصناف متخلف در ابتدا اخطار صنفی داده می شود و در صورت ادامه روند پیشین، از طرف اداره اماکن پلمپ خواهند شد.

وی تأکید کرد: تعطیلی مترو، محدودییت تردد داخل شهر چه به لحاظ خودروهای سواری و چه به لحاظ اتوبوس های شهری ادامه خواهد داشت.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج